Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam :). Mianowicie, kiedy zakupowałem PESa i stawiałem pierwsze kroki w grze online bardzo często mnie rozłączało, co po jakimś czasie zaowocowało ratingiem "C" :(. Teraz mam szybszy internet - gra nie rozłącza, ba nawet nie ścina i chciałbym podbić rating do "B" i grać w turniejach. Ktoś wie jak to zrobic?

Musisz po prostu grać. I tyle. Po jakims czasie "bezawaryjnej" gry wskoczysz na B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale sami wiecie, że czasami trafiają się ludzie - Barca, Real, którzy przegrywając 1-0 i dostając kolejne bramy sami się rozłączają - czy to będzie miało równiez wpływ na mój rating?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale sami wiecie, że czasami trafiają się ludzie - Barca, Real, którzy przegrywając 1-0 i dostając kolejne bramy sami się rozłączają - czy to będzie miało równiez wpływ na mój rating?

Ktoś tu chyba kiedyś pisał, że japońce są takimi debilami, że takie rozłączenia zaliczają obu osobą, nawet temu który się nie rozłączył. Nie wiem ile w tym prawdy. Ja się rozłączyłem kiedyś raz czy dwa, spadło mi na B, potem pograłem kilka meczów i szybko mi wskoczyło A. Teraz jak mnie jakiś mecz już mega wkurzy, bo się męczę i staram coś ugrać a tu nagle dostaje 1-2 kontry i pozamiatane, to wtedy odkładam pada i sobie idę jak najdalej od telewizora, tak najbezpieczniej ;)

Mnie co innego zaczęło denerwować. Wzmocniłem lekko team, kupiłem na obronę Distina, do pomocy Mville. Rating team mam na 776 i zaczęło mi losować same drużyny 800+. Z niektórymi sobie spokojnie radziłem ale niektórzy są już nie do przeskoczenia bo latają napakowani po brzegi ;/ Ja osobiście nie chce kupować koksów i z takimi grać bo to się drugi ranking match zrobi, średnia skilli moich grajków to 80 i tego się trzymam.

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale sami wiecie, że czasami trafiają się ludzie - Barca, Real, którzy przegrywając 1-0 i dostając kolejne bramy sami się rozłączają - czy to będzie miało równiez wpływ na mój rating?

ma to wpływ, ja tak się dorobiłem C. Potem wyszedłem na A.

Jak ci zależy to gdy ktoś weźmie Real (a jakże) to ty bierz np Lazio- duża szans, że ci fair play przyznają a kilka fair play i wchodzisz w B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z ciekawości oczekując na łatkę 1.04 otóż czy istnieje jakieś oficjalne forum gdzie gracze spisują swoje żale jakie konami umieszcza w swoich łatkach ja wiem że programiści tego nie czytają nawet ale własnie jest forum gdzie to niby gracze umieszczają swoje żale co oni zrobili w łatce 1.03 może ktoś gdzieś przeczytał że się odnieśli do takich wpisów ktoś cos wie??

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde Ci ktorzy nie radza sobie z tego typu sytuacja sa po prostu lamkami i nikogo urazic nie chce - Ci ktorzy graja tzw "dzide" rowniez sa lamkami - nie dlatego ze to jakis blad gry bo to nie jest blad gry ani wada tylko dlatego ze zaden ogarniety gracz nie da sobie strzelic bramki po taakiej akcji - owszem ok czasem sie zdarzy jak to w pilce bywa ale ogolnie rzecz ujmujac jesli ktos notorycznie traci bramki po tzw "dzidzie" to musi potrenowac gre w obronie - i naprawde nie ma wiekszego znaczenia czy gramy na Real,Betis czy Malege tudzierz nie ma znaczenia czy gramy Realem Malaga czy QPR bo to tylko i wylacznie kwestia umiejetnosci i ogarniecia tego co PES 2013 oferuje.

Ta gra ma jeden bug ktory jest naprawde znaczacy - problem z ustawieniem krycia indywidualnego a raczej problem z jego wylaczeniem jesli najdzie nas na to ochota - tak poza tym gra wymiata pod kazdym wzgledem.

I jeszcze slowo do Ciebie Ice bo tak naprawde twoj post spawil ze sie tutal zalogowalem - mowisz ze rozlaczyles neta bo koles klepal na czas ? :) zieja lamko po 1 za fakt ze rozlaczyles po 2 dlatego ze gra na czas to rzecz calkiem normlana w pilce noznej a po 3 dlatego ze ponownie wykazales tylko swoj brak umiejetnosci ; ) jest cos takiego jak pressing nie wiem czy wiesz,jest cos takiego jak zmiana zawodnika analogiem a malo tego powiem Ci ze mozna ustawic swoich zawodnikow tak ze przeciwnik na wlasnej polowie nie bedzie mogl podac do nikogo kto nie jest kryty co w przypadku owej gry na czas skonczy sie szybka strata pilki - owszem jest to irytujace - tak samo jak jest to irytujace w meczu na zywo ale ponownie - w tej grze mozna wszystko tylko trzeba umiec.

Pozdrawiam serdecznie

Masz rację co do dzid przecież to można łatwo ogarnąć czasami przejdzie ale ja mam na to jak juz prędzej pisałem żelazną taktykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczę się umiejętności "One-Touch Play" w Become A Legend. Umiejetnośc jest juz doprowadzona do konca (pasek pełny), jednak nie mogę jej zdobyć i tak od prawie dwoch sezonów. Wie ktoś gdzie leży problem?

rozumiem że robisz pucharek. Kupiłeś nowego skilla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Właściwie już nieaktualne - pucharek nie wchodził, reset konsoli, jeden meczyk i wpadł :). Grałem w PESa z kumplami, czasami sam i wbiłem chyba pucharków na 70% wiec stwierdziłem ze dobije sobie do 100%, a co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację co do dzid przecież to można łatwo ogarnąć czasami przejdzie ale ja mam na to jak juz prędzej pisałem żelazną taktykę :)

Może więc podzielicie się ze wszystkimi tutaj swoimi taktykami na :triangle: ? Albo proponuje Wam meczyk, sprawdzę na ile jest skuteczne to co mowicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Celt - mogę grać obojętnie jakie mecze? Community Online, Ranking?

bodajże tylko rankingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakże. Można to ogarnąć. Na 20 takich akcji typu trójkąt czy dzida puszczam może jedną czy dwie. I to nie jest tak że sie zalilem bo mi tak tak za kazdym razem strzelają jak mi tu sugerowal ten koleś bumtararam czy jak mu tam było.

Od trzech dni mam taką passę że moim wszystkim 23-trzem zawodnikom przedluzylem kontrakty o 50 meczy i jeszxze na boku ma 15 milionów. W tej piramidce z tych małych kwadracikow RIVAL RANKINGS co zawsze na poczatku pokazuje jestem pierwszy i temu najblizszemu za mną doskoczyłem o 72 punkty. Czyli pierwsze miejsce moje i dodatkowe 6 milionów.

Tak wiec nie mi tu loluś nie plecie że mnie wprawi w szok. Owszem dostawalem czasem kurwicy i zdażyło mi sie rozlaczyc ale to tylko z palantami.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem chce pograć w MLO i taki oto komunikat :

unable to connect to game server as it may be under maintenance currently or beacuse your Network settings may be configured incorrectly. Details on both servers and net settings are avaible on our online portal site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że człowiek powstrzymuje się teraz od akcji na wypuszczenie napastnika , a to przecież jeden z elementów gry

EDIT :

Może prowadzają patch 1.4 :D

Edytowane przez tresor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że człowiek powstrzymuje się teraz od akcji na wypuszczenie napastnika , a to przecież jeden z elementów gry

Nie no, można zagrać trójkątem, byle był to trójkąt użyty z głową, a nie lany w ciemno na pałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet grałem ostatnio z kimś tutaj z forum i mi walił trójkąty od razu po rozpoczęciu gry ze środka boiska [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet grałem ostatnio z kimś tutaj z forum i mi walił trójkąty od razu po rozpoczęciu gry ze środka boiska [*]

To napisz jego nick tlusta czcionka, zeby unikac barana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wku*wiaja te lamusy, które co chwila zmieniają drużyny. Czasami zdarza się typ co "najeżdża" na AS Roma - co w moim rozumieniu znaczy - "wybierz drużynę mniej więcej na tym samym poziomie" i dobieram podobną. Jednak ostatnimi czasy grałem z lamusami, które najeżdżają na jakąś słabą drużynę i kiedy widzą, że ja biorę jakiegoś średniaka (Malaga, Stoke) wybierają Barcelone lub popularne ostatnimi czasy PSG :). Pół biedy o to! Strzelam dwie bramki i się rozłączy, bo podania na trójkąt nie wchodzą. I potem sie dziwić, że nie moge ratingu podbić (tym bardziej, ze o 'Fair Play' nie ma mowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet grałem ostatnio z kimś tutaj z forum i mi walił trójkąty od razu po rozpoczęciu gry ze środka boiska [*]

To na pewno nie byłem ja. Ja trójkątem walę od trzeciego podania.....

... żartuję :):):)

od czwartego.... :):

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może więc podzielicie się ze wszystkimi tutaj swoimi taktykami na :triangle: ? Albo proponuje Wam meczyk, sprawdzę na ile jest skuteczne to co mowicie?

1.Przede wszystkim każdy gracz musi przystosować formację drużyny do swojego stylu gry.

2.Standart ustawić suwaki i tu jest największy problem. Mi to zajęło sporo czasu żeby zgrać cały team.

3.Asekuracja obrony zmieniam analogiem na obrońcę i daje nim do tyłu w ten sposób przecinam super :triangle: mi tak się dobrze gra i żadko piłka przelatuje dodatkowo można trzymać :square: . I do tego mam obronę w jednej lini pod polem karnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Przede wszystkim każdy gracz musi przystosować formację drużyny do swojego stylu gry.

2.Standart ustawić suwaki i tu jest największy problem. Mi to zajęło sporo czasu żeby zgrać cały team.

3.Asekuracja obrony zmieniam analogiem na obrońcę i daje nim do tyłu w ten sposób przecinam super :triangle: mi tak się dobrze gra i żadko piłka przelatuje dodatkowo można trzymać :square: . I do tego mam obronę w jednej lini pod polem karnym.

A jak ustawiasz 3 ostatnie suwaki w standardzie? Presing na 0 pewnie? a reszta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , ja zawsze zmieniam zawodników R1 nawet nie wiedziałem że można zmieniać zawodników analogiem , a trzymaniu kwadratu co daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio z kolesiem, miał chyba ponad 1000 meczów rozegranych, rank jakieś 600 coś. Myślę sobie ok powalczę, już nie takich kozaków się pokonywało. Przychodzi do wyboru drużyn. Gostek najeżdza na jakąś słabszą drużynę, nie pamiętam już co to było. Myślę sobie, zajebiście przynajmniej raz będzie można uniknąc El Classico. Wybieram drużynę o podobnym skillu i czekam aż tamten zaakceptuje wybór. No niestety, cwaczniaczek czeka do samego końca czasu i zmienia szybko na Real. Dobrze, że go przejrzałem i też w ostatniej chwili zmieniłem na jakąś lepszą drużynę. Ćiśnienie już mam podniesione prawie na maksa. Zaczyna się mecz. Stosunek użytych trójkątów do innych przycisków to jakieś 70 % u niego było. Chyba jedynym zawodnikiem, którym jeszcze próbował rozegrać piłkę to był bramkarz, a tak to czy to środkowy obrońca czy ktoś inny to trójkąt z każdej pozycji. Nie ważne że był kryty przez 3 moich zawodników. W sumie kilka tych jego trójkątów przeszło po moich błędach i chyba był remis 3:3. Po meczu dziecko było wielce niezadowolone z powodu mojego długiego rozgrywania piłki i mi wysyłało jakieś obraźliwe wiadomości na PSN. W sumie nic dziwnego by w tym nie było bo dużo takich dziwaków po świecie lata, ale zdziwiło mnie to jak to taki człowiek musi nie mieć życia żeby poświęcić kilkaset godzin z życia do bezmyślnego wciskania praktycznie jednego przycisku i grania jedną drużyną. Przecież piłka nożna to coś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×