Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzisiejszego codziennego ogrywania dema (jeden mecz każdą z drużyn europejskich) zobaczyłem dość niepokojącą sytuację.

Prowadziłem grę z lewej strony boiska, na 30 metrze od bramki rywala 2 podania po ziemi do środka (cały czas 30 metr), strzał w środek bramki (Isla z Juventusu) i gol.

Niby nic nowego ale jak zobaczyłem w powtórce bramkarza to stał jak głupek przy prawym słupku bramki (akcja prowadzona była bliżej słupka lewego) cały czas. Nic dziwnego, że nie zdążył do strzału w sam środek bramki. Ja nie wiem, czy KONAMI kiedyś w końcu nauczy tych bramkarzy przynajmniej się ustawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam dawno demo wywaliłem by podgrzać się na premierę jeszcze bardziej :)

no to...

:P

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiem powiem wam szczerze, ze w tym roku Krol wrocil :) ... od 2010 gralem w Fife, ale od tej edycji chyba znowu sie przezuce na PESa, a do konca mnie przekonalo dzisiejsze demo fify.... Gameplay w grze od KOnami jest o niebo lepszy niz u konkurencji ;)... Zamowilem juz preorder fify, ale go wycofam, a raczej zamienie na Pro Evo :).... MAm jeszcze takie pytanie, jak w PESie wyglada tryb na miare kariery w fifie?? WIem, ze to jest ML, ale jak on dokladniej wyglada?? Tez jest lia, puchary krajowe i europejskie ?? :) .... SZ gory sorry za tak noobowskie pytanie, ale po prostu chce wiedziec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym królem to nie przesadzaj :P Nie ma króla w tym roku :biggrin: Ogólnie rozegrałem sporo meczy w demo FIFA 13 i gra robi fajne wrażenie, a nawet bardzo fajne na samym początku to z biegiem czasu zaczyna mi czegoś brakować. Pes 2013 mechanicznie i graficznie jest sporo gorszy, ale sama rozgrywka mimo wszystko leży mi bardziej. W szczególności konstruowanie akcji daje dużo większą frajdę :biggrin: niż u konkurencji. Dziś rano byłem skłonny kupić FIFA 13 bez wahania, ale teraz wiem, że nie kupię jednak jej bo rozgrywka jest zbyt liniowa. Mimo first touch piłka dalej idzie jak po sznurku i klei się do nogi. W Pesie tego nie czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jeszcze trochę pograć w Fife, bo sam nie wierze, że mi się spodobała. Mam tylko obawę, że nie pogram online bo gimbaza będzie uciekać z meczy, co w PESie zdarza się bardzo, bardzo, rzadko co jest jego ogromnym atutem.

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako człowiekowi wychowanego jeszcze na ISS Pro 98 każda styczność z Fifą powoduje napady kurwicy. W ogóle żadna część mi nie podchodzi, chociaż grałem od tamtego czasu w chyba 7-8 części. Nie wiem jeśli chodzi o piłkę nożną na konsole to tylko PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jeszcze trochę pograć w Fife, bo sam nie wierze, że mi się spodobała. Mam tylko obawę, że nie pogram online bo gimbaza będzie uciekać z meczy, co w PESie zdarza się bardzo, bardzo, rzadko co jest jego ogromnym atutem.

ja wlasnie za to nie wierze, ze tak mi sie w tym roku PES podoba ;) ..... jakby PES mial licencje fify to byl cud, miod, malina ';)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat. W Pesie podoba mi się sposób konstuowania akcji, lubię poklepać piłkę w środku pola, przerzucić na drugie skrzydło, zagrać jakąś niekonwencjonalną piłkę do napastnika i w Pesie to wygląda lepiej niż w Fifie. No i tempo gry jest o wiele wolniejsze. Wczoraj zagrałem najpierw meczyka w Fifę, a później w Pesa. Różnica w tempie gry jest po prostu kolosalna.I tutaj moim zdaniem jest przewaga Pesa nad Fifą.Ale troche irytującą dla mnie sprawą w Pesie jest siła strzału.Odnoszę wrażenie, że te strzały są jakieś takie wolne.Ta piłka leci i leci.No i przewagą Fify nad Pesem moim zdaniem jest oprawa audio. W Fifie są przyśpiewki, fajny komentarz, publika reaguje żwawiej na to co się dzieje na boisku natomiast w Pesie sytuacja wygląda gorzej pod tym względem. No i stąd moje pytanie, czy często wychodzą jakieś patch'e, dodatki z przyśpiewkami kibiców danych drużyn?

No i kolejna sprawa, tryb online. Przez ostatnie 3 lata kupowałem Fifę i w trybie online nie miałem praktycznie żadnych lagów gdy grałem 1vs1 przy łączu 1mb!!.

A jak wygląda sprawa z Pesem? Dodam, że w tym roku interesuje mnie wersja na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo zapisy do I Sezonu LIGI PES 2013 na PS3, PC i XBOX. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą społecznością :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako człowiekowi wychowanego jeszcze na ISS Pro 98 każda styczność z Fifą powoduje napady kurwicy. W ogóle żadna część mi nie podchodzi, chociaż grałem od tamtego czasu w chyba 7-8 części. Nie wiem jeśli chodzi o piłkę nożną na konsole to tylko PES.

święte słowa kolego, Fifa jest cała oskryptowana, brakuje fizyki piłki, przypadkowych odbić, wszystko idzie jak po sznurku, nie ma radości z budowania akcji, twarze zawodników - portrety pamięciowe, ... Pes w tym roku (jak co roku) jest po prostu lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pograłem w demko fify i nie przekonała mnie do siebie.jak odpaliłem pesa to dopiero odczuwałem radośc z gry.jeszcze tydzień i zakupuje pesa.już sie doczekać nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święte słowa kolego, Fifa jest cała oskryptowana, brakuje fizyki piłki, przypadkowych odbić, wszystko idzie jak po sznurku, nie ma radości z budowania akcji, twarze zawodników - portrety pamięciowe, ... Pes w tym roku (jak co roku) jest po prostu lepszy.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak macie ustawione Support Settings w demku??

1 kreska asyst w podaniach. Przełączanie zawodników na semi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko wyłączone... sama frajda :) aaa no jeśli chodzi o zawodników to też semi

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 kreska asyst w podaniach. Przełączanie zawodników na semi.

reszta domyslnie ??

ja wszystko wyłączone... sama frajda :) aaa no jeśli chodzi o zawodników to też semi

w sensie grasz na full manualu?? :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam ci moje gg to ci powiem skąd. Wyśle tobie priva zaraz. Reszta domyślnie. 1 kreska, semi przełączanie zawodników. Chyba najbardziej optymalne rozwiązanie. No chyba, że chcesz jazdę bez trzymanki to wszystko na manuala, ale wtedy jest piekielnie trudno. Moim zdaniem trudniej niż u konkurencji w tej kwestii.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tak jak napisałem zmiana zawodników na semi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2013: Lista Wszystkich druzyn :)

PES-2013-Liste-aller-Teams-in-Japan-ver%C3%B6ffentlicht-2.jpgPES-2013-Liste-aller-Teams-in-Japan-ver%C3%B6ffentlicht.jpg

Quelle: konami

Edytowane przez Th3r0xPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2013: Lista Wszystkich druzyn :)

PES-2013-Liste-aller-Teams-in-Japan-ver%C3%B6ffentlicht-2.jpgPES-2013-Liste-aller-Teams-in-Japan-ver%C3%B6ffentlicht.jpg

Quelle: konami

ładne krzaczki i herby w tej angielskiej ;) .... a tak w ogole kolego zdecydowales sie juz czy PES czy FIFA ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne krzaczki i herby w tej angielskiej ;) .... a tak w ogole kolego zdecydowales sie juz czy PES czy FIFA ?? :P

no herby ładne ale po tygodniu mam nadzieje będzie jakiś patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna sprawa, tryb online. Przez ostatnie 3 lata kupowałem Fifę i w trybie online nie miałem praktycznie żadnych lagów gdy grałem 1vs1 przy łączu 1mb!!.

A jak wygląda sprawa z Pesem? Dodam, że w tym roku interesuje mnie wersja na PC.

lagów nie ma na ogól -tzn czasem się zdarzą ale to jak w Fifie - jak ci wylosuje jakiegoś mudżahedina , który intenet ma w ten sposób, że żona i dzieci kręcą dynamem :P to cudów nie ma...z tym, że to sporadyczne , marginalne rzeczy

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×