Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

CR7 dobrze gra głową, przynajmniej online, strzelił mi już ze 4 gole.

Wczoraj znów nie mogłem grać online, to jakaś kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ojszczalo ten element. Albo ten ich edytor jest slaby, albo woleli zajac sie czyms innym. Np toczeniem kul szczescia z nosow. Jedyny niepodobny w pes jest Barszczykowski :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace mlo. majac dryzyne warta 140 milionow euro , team strenght 816 dostaje za wygrany mecz srednio 1,6 milona . czy to normalne bo majac druzyne polowe mniej warta dostawalem tyle samo . czy to normalne ? ile najwiecej dostajecie za mecze ? raz bdostalem tylko 3 ,1 mln jak ogralem goscia z ronaldo , messim i innymi mutantami w skladzie. powoli mnie to wkurza bo na kontrakty zaczyna brakowac. dostajecie tyle samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o glowki to bardzo dobrze jest to zbalansowane. w 2012 ile razy sie zdarzalo ze o glowe nizszy zawodnik od obroncy przeciwnika gola strzelal i to bylo bez sensu. Teraz strzelaja zazwyczaj ci ktorzy maja do tego odpowiednie predyspozycje i atuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten gameplay, poziom trudnosci niby Top Player, ale z moich doświadczeń z PES2013 to wygląda łatwiej niż Professional.Gościu nie gra chyba na manualu.

Co mi się rzuciło w oczy, czego grając na manualu na Professional nie było, to:

-po groźnej akcji w polu karnym AI podaje piłkę bramkarzowi :o

-zawodnicy gracza nie są tak dokładnie kryci i mogą sobie wybiec w wolne pole

-w sytuacji bramkowej, mając zawodnika wybiegającego na czystą pozycję do strzelenia gola, AI drybluje!! zamiast podać i bez wahania strzelić gola

Gram na PC i AI jest zdecydowanie bardziej bezwzględne i irytujące na poziomie Professional niż w tym filmiku...chyba włączę sobie mecz na Top Player i zobaczę jak to u mnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chamsko potraktowali Torresa w tej grze. 78 w ataku?? bez przesady, ja wiem że miał tragiczny sezon (oprócz końcówki) ale ewidentnie już po problemie, który nie wynikał z jego umiejętności tylko słabej psychiki. a takiej statystyki nie ma w grze. Gość powinien mieć 85 minimum, jak nie 90 (porównujac do niektórych piłkarzy co 90 mają).. A tak to nie raz partaczy takie akcje że już się standardowa gadka u mnie na gierkach pojawiła "prawdziwy Torres by to strzelił" :).

Za to Hazard jest wyśmienity :). Takie akcje nim odchodzą czasami że głowa mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj :) jestem od lat sympatykiem Chelsea , aktualnie ta blond fajtłapa przyprawia mnie o ból głowy. W obecnym momencie to chyba się poddał i pełnie rolę (samowolnie) SS , ktory oddaje większość piłek- z tym, że nie taką rolę miec powinien i nie poto go kupowano..za fortunę. Staty to on ma za dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie statystyki w PESIE to jedna z wad. Mam wrazenie, ze jak ktos jest w dobrym klubie to od razu ma wyzsze statystyki.Zawyzone maja równiez Ronaldinho, Kaka i wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak poprawiło mi posta w tapatalk że poszedł się... odpisze z domu bo bzdury piszesz...

Albo niech Torres sam Ci pokaże jak się mylisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj :) jestem od lat sympatykiem Chelsea , aktualnie ta blond fajtłapa przyprawia mnie o ból głowy. W obecnym momencie to chyba się poddał i pełnie rolę (samowolnie) SS , ktory oddaje większość piłek- z tym, że nie taką rolę miec powinien i nie poto go kupowano..za fortunę. Staty to on ma za dobre.

Noo wlasnie przed chwila skonczyly sie wygrane przez Chelsea Derby Londynu z Arsenalem w ktorych to Torres pokazal jaka z niego fajtłapa strzelajac gola po raz kolejny w tym sezonie ... nie lubie goscia i nigdy nie lubilem i w tym sezonie gra moze nie fenomenalnie ale dobrze. W PESie zasluguje chociaz na 82-83, i Sturridge ktory ma 79 z czym sie nie zgadzam bo on ma spory talent i potencjal co nie raz udowadnial;/ Z racji tego ze przewaznie ciagle gram chelsea to naprawde czasem jest ciezko bo poprostu co by nie mowic w tym PESie strasznie oslabiono atak tej druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo wlasnie przed chwila skonczyly sie wygrane przez Chelsea Derby Londynu z Arsenalem w ktorych to Torres pokazal jaka z niego fajtłapa strzelajac gola po raz kolejny w tym sezonie ... nie lubie goscia i nigdy nie lubilem i w tym sezonie gra moze nie fenomenalnie ale dobrze. W PESie zasluguje chociaz na 82-83, i Sturridge ktory ma 79 z czym sie nie zgadzam bo on ma spory talent i potencjal co nie raz udowadnial;/ Z racji tego ze przewaznie ciagle gram chelsea to naprawde czasem jest ciezko bo poprostu co by nie mowic w tym PESie strasznie oslabiono atak tej druzyny.

Dokładnie to samo napisałem wcześniej zanim mi posta zjadło podczas edycji. Że po poprzednim fatalnym sezonie (gdzie pod koniec się ogarnął), minimum na jakie zasługuje to 82-83. Też teraz gram dużo Chelsea, bo to co z Milanem jego włodarze zrobili w lecie to aż się płakać chce.. I atak strasznie skrzywdzili statami. Gdyby nie Hazard to było by ciężko, ale nadrabia za pozostałych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Hazard to było by ciężko, ale nadrabia za pozostałych :)

tak i po patchu beda jeszcze Oscar , Moses i Azpilicueta. Na offline sam juz sobie ich przenioslem bo czasem nie ma doslownie kim grac... Jestem tylko ciekaw czy zmienia sie tym zawodnikom po patchu staty. Oscar wyciaga max 76 i Moses podobnie. Natomiast dla Azpi... podwyzszyli staty na 83 ( w 2012 mial 80) takze na pomoc i obrone nie ma co narzekac w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscar za samą bramę z Juve powinien mieć 80 :). Ale zgadzam się, obrona i pomoc jest solidna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscar za samą bramę z Juve powinien mieć 80 :). Ale zgadzam się, obrona i pomoc jest solidna.

Moze jeszcze podwyzsza :) miejmy nadzieje ze tak bo bedzie ciezko :) tak swoja droga to Evertonem zaczelem grac i musze przyznac ze solidna ekipa szczegolnie jak w formie jest Fellaini to dopiero idzie gra ... :)

a i takie pytanie Cwir mam do cb. Grasz offline czy online? ja sie nastawilem jak zwykle na offline i musze przyznac ze ciezka sprawa z rozklepaniem kompa w tej odslonie ... :D

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w meczu z Juve Torres nie podejmował w ogóle ryzyka, oddawał piłki (to samo w meczu z Atletico- nie szło całej druzynie ale Hazard, mata czy Ramires próbowali coś szarpnąć , Torres oddawał połki). To solidny piłkarz (a był genialny) ale na Che (jeśli chcą aspirować do mistrzostwa w Premier league i powalczyć w CL) to o wiele za mało , powinien zostać sprzedany jak najszybciej. Falcao -fakt, ogromnie niedoceniony, choć to "tylko": overalll , który bywa mylny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do starych pesowcow jak najlepiej wyglada rozgrywka po 5 czy 10 minut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co przez to rozumiesz? Osobiście nigdy 5 min nie gram, za dużo przypadkowości w tak krótkim czasie , stracisz gola i zaczyna sie nerwówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w meczu z Juve Torres nie podejmował w ogóle ryzyka, oddawał piłki (to samo w meczu z Atletico- nie szło całej druzynie ale Hazard, mata czy Ramires próbowali coś szarpnąć , Torres oddawał połki). To solidny piłkarz (a był genialny) ale na Che (jeśli chcą aspirować do mistrzostwa w Premier league i powalczyć w CL) to o wiele za mało , powinien zostać sprzedany jak najszybciej. Falcao -fakt, ogromnie niedoceniony, choć to "tylko": overalll , który bywa mylny

Ramires? on w tym sezonie jest jednym wielkim nieporozumieniem. nie wiem co sie stalo z tym chlopakiem ale to co pokazywal w tamtym sezonie a pokazuje w tym to jest przepasc niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak gram po 5 minut i ciezko straty odrobic jak sie straci pierwszy bramke ,chyba zmienie na 10min i bede sie przyzwyczajal do dluzszej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 minut gra sie nie zacznie a sedzia juz gwizdze koniec spotkania :) Osobiscie najchetniej gralbym 12 minut tak jak w Fifie.

Edytowane przez human

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i takie pytanie Cwir mam do cb. Grasz offline czy online? ja sie nastawilem jak zwykle na offline i musze przyznac ze ciezka sprawa z rozklepaniem kompa w tej odslonie ... :D

ja jak co roku gram praktycznie tylko z ludźmi, albo na kanapie albo online mam paru ziomków z którymi ciupię (jak mam czas). rankingowe online sporadycznie, a z kompem czasem machne jakąś ligę mistrzów czy rozpocznę master league o którym z braku czasu zapominam po tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do starych pesowcow jak najlepiej wyglada rozgrywka po 5 czy 10 minut?

ja gram na ustawieniach 20m z CPU przy full manualu. Zaś z Humanem po 15m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopytać się jak wygląda opcja "patchowania" PESa na PS3? Chodzi mi o najprostszą łatkę - zamiana herbów na oryginalne, większe transfery (Van Persie w MU) i czy można to zrobić na nieprzerobionej konsoli?

Dotychczas grając na PC, zawsze instalowaliśmy z kumplami łaty od pesedit, czy na ps3 też zadziałają?

Kolego ! Jest taka opcja w EDIT- Use prequel data ( czy jakoś tak podobnie ) która umożliwia przerzucenie herbów klubowych , strojów itd. z PES 2012 do PES 2013. Ale ta opcja powoduje przerzucenie również składów. Tak więc będziesz mieć np. PSG bez Ibrahimovića itd. Pośledź temat bo jak widziałem ktoś tu wrzucił link do patcha aktualizujacego loga i stroje do Ligi angielskiej i niemieckiej . Ten patch jest szybki do skopiowania . Składy pozostają bez zmian , ale reprezentacje narodowe pozostają w barwach rodem z LZS ;) Używając opcji z use prequel edit , system pyta się kilka razy czy kontynuować kopiowanie . Pamietam ,że na pewno pytał o kopiowanie stadionów . Może więc mozna skopiować same stroje ? Sam bym musiał się w to zagłębić. Przy wgrywaniu patcha najpier3w skopiuj tylko EDIT DATA i odpal grę. Jesli zaszły jakieś zmiany w logach klubowych to śmiało kopiuju dalej, jesli nie to znaczy ,że prawdopodobnie BLES ( nr na grzbiecie pudełka z grą ) co istotne , nie jest kompatybilny z patchem.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×