Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, wyglada na to, ze Japoncy w grach to ogolnie sikaja na online. Nie przypominam sobie niczego japonskiego, co mialo ten tryb jakos specjalnie dopieszczony. Oni chyba po prostu sa inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja o tych statach piłkarzy znalazłem ciekawostkę którą nie potrafię sobie wytłumaczyć co do statów piłkarzy jesli ktoś to rozkmini to jest kozak otórz: wejście sobie w clasyczną drużynę włoch. Po łatce mam Baresiego z oferall 91 na sw(czyli chyba folstoper kto sie interesuje piłka to wie o co chodzi) i na zwykłym cb czyli stoperze ma 89. Za to drugi grajek Cannavaro overall 97. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to jak zagłębimy się w szczegóły. Otórz Baresi praktycznie w kazdym aspekcie ma lepsze pojedyńcze statystyki niż Cannavaro a co jeszcze ciekawsze ma te znaczace dla obrońcy duzo lepsze czyli defense(pisze z głowy) 98 do 96 tenacity(nieustepliwosc) 98 do 89 podajże i teamwork 98 do chyba 85. A więc czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem Baresi ma gorszy overall od cannavaro mając lepsze szczegółowe statsy? Przeciez od zawsze było wiadomo że overall wylicza się na podstawie tych szczegółowych statów a ten przypadek temu jak byk zaprzecza.Tak na marginesie ktoś może tez potwierdzi. Kiedyś jeszcze czytałem że staty od 95 do 99 są liczone jak +10 do jednego pkt. czyli jesłi ktoś ma 95 a inny zawodnik 96 to tak jakby dodać te owe 10 pkt.ktoś potwierdzi czy zwykły wymysł i fake?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze jest tez kilka ukrytych wspolczynnikow i pewnie one robia roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariat zeby wgrac to najpierw trzeba wrzuciuc v1.0, v1.1, v1.2 a potem juz tegoo??? :biggrin:

pewno tak, ja je wrzucałem w dniach w których się ukazywały wuec nadpisywałem tylko wcześniejsze wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukryte? Szczerze mówiąc nigdy o takim czymś nie słyszałem. Jakieś dodatkowe umiejętności to tez są pokazane i w tych również baresi ma 2 a cannavaro 1. Ale tak jak mówię jest to jedyny przypadek jaki znalazłem. Cała reszta jest ok a tu ni w ząb ni w chu... niemożna tego rozkminić. Doprawdy dziwne. Co do statsów to Konami ogólnie jest strasznie asekuracyjne albo własnie leniwe. Niekiedy wydaje mi się że u Konami dany grajek musi z 3 lata grac na w miarę dobrym poziomie żeby go uwzględnić. Parę skandali się znajdzie taki Falcao to po prostu rozbój w biały dzień 78? To śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno tak, ja je wrzucałem w dniach w których się ukazywały wuec nadpisywałem tylko wcześniejsze wersję

a dziala CI wszystko w tym patchu??? Bo mi w polowie :) tzn, druga liga angielska tylko herby, a nazwiska to juz z kosmosu, a z bundesligi to borussia, bayern, schalke 04 i chyba augsburg :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się ostatnio, że zamiast Fify 13 kupiłem PES'a chociaż od 3 lat gram w Fife. Może to jakiś znak ? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziala CI wszystko w tym patchu??? Bo mi w polowie :) tzn, druga liga angielska tylko herby, a nazwiska to juz z kosmosu, a z bundesligi to borussia, bayern, schalke 04 i chyba augsburg :/

bo to jeszcze nieskończone, przecież od premiery mineło dopiero 11 dni ,praca w toku :) jak zapowada Paul, następny update wraz z dlc od konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jeszcze nieskończone, przecież od premiery mineło dopiero 11 dni ,praca w toku :) jak zapowada Paul, następny update wraz z dlc od konami

czyli łopatologicznie wszystko mi działa?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obronie ciężko sie bronić przed prostopadłymi piłkami.Niestety moi napastnicy nie wychodza do podań prostopadłych a grają tyłem do bramki.Czym to może być spowodowane?Co trzeba przestawić w taktyce żeby starali się wybiegać na wolne pole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawy analog + kierunek to uruchomienie wybranego piłkarza. Jednak zgaduję, że spamujesz trójkąt z pozycji nieprzygotowanej i oni wiedzą , że nie ma sensu ruszać Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obronie ciężko sie bronić przed prostopadłymi piłkami.Niestety moi napastnicy nie wychodza do podań prostopadłych a grają tyłem do bramki.Czym to może być spowodowane?Co trzeba przestawić w taktyce żeby starali się wybiegać na wolne pole?

Kolego polecam przejsc tening ;-) duzo ciekawych zagran mozna sie tam nauczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę w obronie bardzo dobrze rozkminił Michał Anioł. Tryb treningu akurat w moim wypadku nie wiele pomógł na początku i też dostawałem gały za plecy. Trzeba się mocno pilnować, umiejętnie czytać grę, wiedzieć kiedy "podwoić" krycie i kiedy zastosować pressing. No i to o czym pisał Michał - dyscyplina taktyczna. Jeżeli o nią chodzi PES na prawdę niszczy system. Nie polecam gry "na raz" w obronie bo szybko się zrobią luki z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę w obronie bardzo dobrze rozkminił Michał Anioł. Tryb treningu akurat w moim wypadku nie wiele pomógł na początku i też dostawałem gały za plecy. Trzeba się mocno pilnować, umiejętnie czytać grę, wiedzieć kiedy "podwoić" krycie i kiedy zastosować pressing. No i to o czym pisał Michał - dyscyplina taktyczna. Jeżeli o nią chodzi PES na prawdę niszczy system. Nie polecam gry "na raz" w obronie bo szybko się zrobią luki z tyłu

Mii bardzo podoba sie gra ciałem, jak stara sie mi puscic pile za plecy to wciskam :r1: :r2: :x:( wiem kombinacja troche jak w tekkenie albo Heavy Rainie :D) i wtedy zajebiscie obronc wypycha go cialem :D , no chyba, ze Kaminski probuje wypchnac Gomeza, albo Balotelliego to juz takie skutczne nie jest ;), ale generalnie bardzo skuteczny sposob..... a przykladowo jak jest 1vs1 to trzymam :r2: i + do tego dobry timing :x: :D .... dobrze konami w ogole rozkminilo ta gre w obronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się podoba, jest fajny feel jak przecinasz akcję np. prostopadłą piłkę poprzez skuteczny pressing i dobre ustawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się podoba, jest fajny feel jak przecinasz akcję np. prostopadłą piłkę poprzez skuteczny pressing i dobre ustawienie :)

No dokładnie. Fajne uczucie jest wtedy jak się przecina takie podanie i rusza się z kontrą :biggrin:

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się podoba, jest fajny feel jak przecinasz akcję np. prostopadłą piłkę poprzez skuteczny pressing i dobre ustawienie :)

Mordko jak chcesz to polecam patcha od jakiegos paula ;) , Michał Aniol wczoraj wrzucil linka do niego jakby co ;)

No dokładnie. Fajne uczucie jest wtedy jak się przecina takie podanie i rusza się z kontrą :biggrin:

baaa, jeszcze lepiej jest jak przy koncowce meczu, jak juz pilkarze sa zajebiscie zmeczeni, ta kontra wyglada tak naturalnie i realistycznie :D.. ten nowy PES jest t ak zajebisty, ze chyba zaraz pojde sobie gruche zwale :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba ta odsłona. Piłkarskich smaczków w proevo jest naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o online znów w tym roku w wolnych chwilach przykatuję Fifę (wirtualne kluby) ale to PES w tym roku moim zdaniem wygrał pojedynek na "piłkarski gameplay". Feel z gry piłką, budowania akcji, odbioru piłki, ustawień taktycznych, czytania gry JEST NIESAMOWITY I NIE SZABLONOWY

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w gameplayu PES zjadl fife w tym roku, przynajmniej jak dla mnie ;) .... Nie wiem, mozecie sie smiac, ale podoba mi sie tzw first touch w tej grze... jest duzo lepszy niz w fifie, a i tak wiele osob podnieca sie tym fifowskim :/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×