Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to czego przy PES2012 nie odczuwałem - syndrom jeszcze jednego meczu :). Dlatego do pracy zaspany chodzę :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to czego przy PES2012 nie odczuwałem - syndrom jeszcze jednego meczu :). Dlatego do pracy zaspany chodzę :))

dla mnie "syndrom jeszcze jednego meczu" to najlepsza recenzja dla gry :) ... przeciez glownie w grach o to chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w gameplayu PES zjadl fife w tym roku, przynajmniej jak dla mnie ;) .... Nie wiem, mozecie sie smiac, ale podoba mi sie tzw first touch w tej grze... jest duzo lepszy niz w fifie, a i tak wiele osob podnieca sie tym fifowskim :/ ...

Ja powiem inaczej Pes 2013 jest niedoceniony przez wielu graczy. Starzy Pesowi gracze go docenili natomiast ci co grali od zawsze w grę od konkurencji teraz wypłynęli na powierzchnię bo tak to zawsze siedzieli cichutko :biggrin:.

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jest na pewno atrakcyjniejszym produktem marketingowym. Pisał o tym Lons. Jako pakiet, daję znaczniej więcej potencjalnym graczom. Na prawdę EA wie co robi. Pomijam już fakt zmiany silnika i mechaniki od Fify 08, mówię tutaj o czysto sprzedażowych technikach które nie są mi obce z uwagi na branże w której się poruszam. Nie ma nawet sensu porównywanie nakładów marketingowych KONAMI I EA. EA wie jak uderzać, jak zrobić reklamę, jakimi trybami związać ze sobą graczy na lata. Związać do tego stopnia że w dniu premiery na forach internetowych w tematach o Fifie 13 dla ludzi ważniejszy jest "dostęp do FUT i nowe paczki" niż sama rozgrywka czy gameplay. Pes musi nadrabiać miodnością, przyjemnością z gry , tym "syndromem jeszcze jednego meczu" i całą symulacyjną otoczką , która w tym roku została doceniona nie tylko przez zagorzałych fanów serii od lat, ale i recenzentów. Zauważcie że PRO nie osiągnęło wcale dużo gorszych not od tego potentata marketingowego od EA. Biorąc pod uwagę braki licencyjne i średni online to naprawdę niezły wynik. Powiem więcej to świetny wynik, ale podzielam obawy Michała_Anioła trochę o ten nowy silnik za rok... obym się mylił!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczery to większą obawę miałem o to co dostanę w tym roku. Po PES2012 miałem mieszane uczucia, chyba jedna z gorszych części w jakie grałem. Bałem się, że KONAMI zaserwuje 'odgrzewany kotlet' byle tylko doczekać do 2013 i wydać zupełnie nowy produkt. Na swoje szczęście myliłem się :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie problem z odpaleniem MLO ?? wyswietla mi sie komunikat Regular Maintenance Times 06-09 UTC a jest juz po 12 ?? o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem inaczej Pes 2013 jest niedoceniony przez wielu graczy. Starzy Pesowi gracze go docenili natomiast ci co grali od zawsze w grę od konkurencji teraz wypłynęli na powierzchnię bo tak to zawsze siedzieli cichutko :biggrin:.

a bo to takie proste nie jest- ja z powrotem na PES a przesiadłem się w grudniu , wtedy to sprzedałem Fifę 12 (oczywiście co rok sprawdzałem PESa, jednak wciaż nie było to "to" jak dla mnie, 11 była blisko ale ten pomysł "Szczupaka", że bieg z piłką zwalnia piłkarza 0 50 % był szczytem głupoty). Początki są zawsze takie, że wydaje ci się,. że gra ma mnóstwo wad ale tak napradę chodzi o to, że nie znasz jej systemu i to co wydaje ci się wadą jest po prostu brakiem znajomości mozliwości (nie czuję gdy rymuję :) ) przeciwdziałania (co nie znaczy, że pES 2012 nie miał wad). Tak jest i teraz, ktoś zagra w demo , nie wychodzi mu coś i poczyta to za błąd gry. Powroty z jednej serii na drugą są wiec bardzo trudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dziś będzie aktualizacja. Miała być w październiku, ale nie wiadomo kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ziomek, to nie jest twój szczęśliwy dzień :P up zapowiadany jest na 11, wtedy to V>persie przejdzie do MU, matchamiing zostanie naprawiony i..och wait :P

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 tych przeróbek Hitlera jest kozackie, ale ta jest trafiona! Te same 'cieszynki' po zdobytej bramce od 2006 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachcialo mi sie zagrac ofensywny futbol z barcelona w lidze mistrzow w 1/16 i sie skonczylo 7-1 w dwumeczu... oczywiscie nie dla mnie...

Edytowane przez eVi92
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachcialo mi sie zagrac ofensywny futbol z barcelona w lidze mistrzow w 1/16 i sie skonczylo 7-1 w dwumeczu... oczywiscie nie dla mnie...

troche pokory nikomu jeszcze nie zaszkodzilo :D

http://g4mers.pl/content.php?3126-Pro-Evolution-Soccer-2013-Recenzja

kolejna recka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ile dostajecie euro za mecz wygrani i przegrany w mlo i przy jak mocnej druynie swojej i przeciwnika? za cholere nie moge tego rozklimic bo na kontrakty nie starcza . prosze o odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie zmieni po patchu... :D ta jasne... kogo ja proboje oszukac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami will release new Data Pack #2 and Online Game Patch for PES 2013 on October 11th

New Features for PES 2013 DLC #2

- Summer transfers

- New UEFA Objects

- New Boots

PES 2013 Online Patch Features:

Adds Online Community Mode

New widget for online play

You will be able to play with up to 8 players of your community

MyPES is added

You can now save games at half time in ML

Other adjustments in various game modes

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Other adjustments in various game modes

Cos mi sie nie wydaje, zeby pod tym mialo sie kryc filtrowanie dobieranych graczy pod wzgledem asyst przy podaniach i strzalach(!) (losowanie przeciwnika "na chybil trafil" zaczyna mnie powaznie zniechecac do tej gry- jak nic nie zmienia, to pozostanie sie przelaczyc na wersje uproszczona, albo odpuscic granie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielkie oburzenie jest jak według wielu ludzi oraz recenzentów Pes 2013 jest grą lepszą. Przecież jak to jest możliwe? Konkurencja sprzedaje się rewelacyjnie a panowie w krawatach z Kanady na każdym kroku chwalą się wynikami sprzedaży. Przecież od 2009 roku konkurencja królowała, to jak to możliwe, że wielu od teraz uważa inaczej? Utarło się to od paru lat, ale widać, że zmienia się to diametralnie. A już za rok jak nic nie spaprają, a jeszcze polepszą nie będzie wątpliwości. Wszystko zależy co z tego wyrzeźbią :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lons pomozesz mi? czy to mozliwe ze przy 845 team strenght i druzynie wartej 205 000000 w mlo dostaje mniej wiecej tylko 1 700000 euro za mecz wygrany? powoli jestem juz bliski reset teamu bo nie wiem czy to normalne ze przy wygranych meczach 60 % zaczyna brakowac na kontrakty.

Edytowane przez robak76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niedzielnym graczem w piłkę ale zawsze grałem w Fife (09 i 12) i po prostu nie mogę strawic już tej gry dlatego w tym roku przesiadam się na PES13. Ale mam pytanie odnośnie online (bo tylko ten tryb gry będę grać - na inne pierdoły nie mam czasu) czy tu mamy też jakieś ligi czy po prostu gramy losowo raz z noobami raz z kozakami i tylko nabijamy sobie rekordy W-L-D?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja twierdzi, że ten silnik jaki mają jest na tyle dobry, że mogą jego do woli rozbudować i przejść na next geny. Pes 2014 na pewno będzie już na nowym silniku na PS3 i też będą mieli dzięki temu dobrą możliwość przejścia na PS4. Ja liczę, że sobie jeszcze pogram na PS3 w Pesy na nowym silniku, przynajmniej dwie odsłony 2014 i 2015 :biggrin: Dopiero potem kupie PS4 :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na patcha do PESA13 bo mnie wkurzaja glownie te transfery :biggrin: Generalnie gra jest bardzo dobra, ale nie idealna. Do kultowych serii z PSX i PS2 troche brakuje wdg mnie, dobrze ze online jest bardzo dobry. Ciekawy jestem 14 na nowym silniku to moze byc calkowicie inna i duzo lepsza gra, ciekawe co na to konkurencja a premiera PS4 juz niedlugo przeciez :biggrin:

ja chce lige w koncu zagrac... ciagle wierze w to ze po patchu bedzie taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×