Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, gram już drugą godzinę i nic takiego nie zaobserwowałem, a mam pytanie odnośnie trickow... dalej się je robi na L2? bo jakoś mi nie wychodzi... ma ktoś jakieś porady?

Tricki robi się albo tylko prawą gałką (nie trzeba już trzymać L2), albo jako L1 + prawa gałka (wtedy predefiniowane tricki wykonujesz).

Dokladnie, ponawiam takze pytanie, dziala ten patch? Wrzuciliscie Bles01708 macie moze Bles01709, czy jest to nieistotne ?

Wcześniej wrzucałem na 1709 i działało, tego jeszcze nie wrzuciłem, ale powinno być tak samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gral z Japonczykami?? Jaki poziom prezentuja?? Sa lagi jak sie z Azja gra?? Skoro oni maja we, too pewnie maja tez inny zestaw teamow... przynajmniej iedys tak bylo, za czasow ps1. Oni np mieli lige japonska u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzisiejszy mecz wyglądał tak: OM na Porto. Mam dwie swietne sytuację, celuję manualnie , bramkarz broni (czego wczesniej by nie złapał). Potem przegrywam dwa zero, wiem, że jest po meczu bo mi nie idzie. Koles ma od groma sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak teraz mój bramkarz łapie wiatr w żagle i robi się 3-3 (facet jednak ładuję jedną bramkę) a mógł miec z 4- 0. Kończymy remisem przy liczbie jego strzałów 2 razy wiekszej 9-18. Otóż panowie - PES 2013 został znacznie popsuty. Moja opinia jest taka, ze na premierę zasługiwał na 9+ , teraz dałbym mu 8 czyli tyle co Fifie. Mogę powiedzieć tyle, że jestem bardzo rozczarowany i choć nadal warto grać w PESa bo taki zły nie jest, jednak ja odpuszczam na dłuższy czas bo zamiast widzieć co fajnego zostało to widzę co zabrali. Konami najgłupsza firma swiata? Raczej wszech galaktyk. Usuwam wersję tym samym 1.1 i wracam do ofline ze starą wersją, mam w doopie random- dzieki niemu uciekłem z Fify, teraz patafiany z japonii postanowiły nam go sprezentować. Acha- obrona ma elementy zachowań z pierwszego dema tj bez względu na ustawienia lubi podleźć bardzo wysoko a to tylko przecież gra- wstrzelony na pałę trójkąt lubi przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES 2013 wersja bles nie ma już znaczenia jeśli chodzi o patche. Przynajmniej w pierwszym tygodniu po premierze gry, kiedy wychodził pierwsze patche widziałem mnóstwo takich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że coś jest na rzeczy w grze online przez serwery. Raz mi się grało rewelacyjnie, a a raz beznadziejnie. Miałem wrażenie, że gram w inne gry. Ty chyba wina serwerów, ktróre szaleją raz w jedna a raz w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ofie nie ma sponsorów na koszulkach ;). W ogóle koszulki jakby nie zrobione są :).

Czy ten of to jakas wersja robocza czy juz ostateczna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że coś jest na rzeczy w grze online przez serwery. Raz mi się grało rewelacyjnie, a a raz beznadziejnie. Miałem wrażenie, że gram w inne gry. Ty chyba wina serwerów, ktróre szaleją raz w jedna a raz w drugą stronę.

wczoraj też tak myślałem ale przestałem się łudzić. Tak w ogóle to co tobie się nie podoba gdy piszesz o tych gorszych meczach ?

mnie aż smiech bierze jak słucham o naprawionych bramkarzach. Przesuneli ot widełki prawdopodobieństwa udanej interwencji i z ludzi stali się cyborgami jak w fifie. Wygląda to gorzej niż w PES 2012 bo tam wprawdzie piłki leciały w środek ale bramkarze nie wyjmowali petard na słupek. Tu wyjmują do póki skrypt uzna, że już można. No czyli pięknie, wzorowali się na EA w najgorszym ich gównie :/ dwa to obrona, która mojo defensywnych ustawień podchodzi CZASEM za wysoko i jest groźnie bo bije się piłkę na farta do przodu. Tak było w demie 1 , wyeliminował to full i demio 2, wrócili teraz do obrony nie wypełniającej taktyki

usunełem wersję 1.1 i powiem , że to żadne placebo, zupełnie inna gra

ale wiem już że za rok kupię po pierwszym patchu dopiero, nie ufam tej firmie w ogóle.

ps za to bramkarze dają się objeżdżać jak w PES 2012 , no może nie tak łatwo, w starej wersji zachowywali się lepiej, rzucając się pod nogi czasem karny załatwiając ale często wyłuskując

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka pytań.Jak wykonać tricki specjalne np.Mcgeady spin,Berbatow spin,Ronaldo chop,rabona,fake rabona.W tutorialach o trickach ich nie ma.

Dlaczego punktacja po meczu jest tylko od 5.0 do 8.0,mogli zrobić od 1 do 10 :ermm:

Czy da radę wgrywać pojedyncze twarze do gry np ze strony http://www.pesfaces.co.uk/,

Jest opcja base copy,która podmienia nieprawdziwe twarze np.reprezentacji Holandii z klubów gdzie już są oryginalne.Ale np taki van der Vaart gra w HSV,czyli jego twarzy nie ma w pes,bo nie ma HSV.Trochę namotałem,ale myślę ,że wiecie o co chodzi.Takiego van der Vaarta i innych bym sobie powrzucał na ps3,ale czy da radę.Napiszecie ,że będą patche,ale nie każdy zawodnik w patchu będzie miał swój face.Czy można pododawać z tego linka co podałem,lub z innych?Jeśli tak to jak?

Edytowane przez Tomek_28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wykonać tricki specjalne np.Mcgeady spin,Berbatow spin,Ronaldo chop,rabona,fake rabona.W tutorialach o trickach ich nie ma.

a ten szalony pomysł by wpisać nazwe tricku +PES 13 w okienku YT przyszedł ci do głowy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten szalony pomysł by wpisać nazwe tricku +PES 13 w okienku YT przyszedł ci do głowy? :)

Przed napisaniem szukałem,ale nie znalazłem,więc pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jaki sposób mam zagrac z lidzmi z innych pokoi niż warszawski?jak wejśc do któregoś pokoju japońskiego? ktoś grał już ze skośnymi :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj też tak myślałem ale przestałem się łudzić. Tak w ogóle to co tobie się nie podoba gdy piszesz o tych gorszych meczach ?

mnie aż smiech bierze jak słucham o naprawionych bramkarzach. Przesuneli ot widełki prawdopodobieństwa udanej interwencji i z ludzi stali się cyborgami jak w fifie. Wygląda to gorzej niż w PES 2012 bo tam wprawdzie piłki leciały w środek ale bramkarze nie wyjmowali petard na słupek. Tu wyjmują do póki skrypt uzna, że już można. No czyli pięknie, wzorowali się na EA w najgorszym ich gównie :/ dwa to obrona, która mojo defensywnych ustawień podchodzi CZASEM za wysoko i jest groźnie bo bije się piłkę na farta do przodu. Tak było w demie 1 , wyeliminował to full i demio 2, wrócili teraz do obrony nie wypełniającej taktyki

usunełem wersję 1.1 i powiem , że to żadne placebo, zupełnie inna gra

ale wiem już że za rok kupię po pierwszym patchu dopiero, nie ufam tej firmie w ogóle.

ps za to bramkarze dają się objeżdżać jak w PES 2012 , no może nie tak łatwo, w starej wersji zachowywali się lepiej, rzucając się pod nogi czasem karny załatwiając ale często wyłuskując

Powiem szczerze, że już chciałem kupić PESa bo Fifa już mnie znudziła niestety :/ Przede wszystkim grafika w Fifie mi już obrzydła na maxa i nie chce mi się tego oglądać po drugie za dużo przypadkowości... może i oddaje to prawdziwa piłkę bo w prawdziwych meczach zawsze jest dużo przypadku.... ale trochę jest frustrujące jak ja strzelam 2 bramki po składnych akcjach a przeciwnik dwie po jakiś dziwnych przebitkach i przepychankach... lub po katastrofalnych błędach w ustawieniu mojej obrony mimo że kontroluję np pomocnika a nie obrońców... interwencje bramkarzy i to że trudno jest ich pokonać akurat mi się podoba bo dobry bramkarz naprawdę potrafi wyciągnąć nie raz nawet piłkę zmierzającą w okienko... Teraz trochę mnie zmartwiłeś Michał bo potrzebuję odpocząć od Fify a nie wiem czy PES w tym momencie takim odpoczynkiem będzie :/ Zassałem pirata na PC, może to da mi jakąś odpowiedz, choć to będzie pewnie wersja 1.0 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pirat z pc nie da Ci odpowiedzi na to jak sprawa wyglada z online. Tez mialem pare zlotych zainwestowac w pesa i pograc w cos innego, ale mnie interesuje tylko online .Czekalem na patcha i opinie, zeby wiedziec czy da sie grac slabszymi teamami, a tu taki feedback :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wersji 1.0 będziesz miał zero randomu. Jak sie grało zajebiście na te stado Barcelonowców - ci stali deflautowo bardzo wysoko, chcąć Messiorem wszystkich przedryblować, odebranie piłki i kontra. Opłacało się grac dwoma defensywnymi, nawet czasem trzema na bardzo dobrego gracza, i wychodzić kontrami. Dobrze wymierzony strzał kończył się golem, cudów nie było, gra nagradzała rozwagę i strategię, Serio, nigdy takiej piłki nie widziałem i byłem w szoku, że coś takiego się pojawiło. Normalnie uszami klaskałem , nigdy nie byłem fanbojem żadnej rzeczy ale zaczeli mnie znajomi tak nazywac a ja tylko swe odczucia przekazywałem- tak mi się podobało. bramkarze to byli LUDZIE! Puszczali wszystko to, co puściliby w realu. A jak czasem parade niewiarygodną zrobili to człowiek wiedział, ze ma spoooro farta i się cieszył. Buffon czy Casillas rzadzili. Teraz w meczu takich parad jest sporo , tym samym przy wyrównanym pojedynku pojawia się sporo randomu. Jednak aż tak źle nie jest ale mam taką zjebaną naturę, że zamiast widzieć to co fajnego zostało , widzę,to co zabrali :/ nie cierpię Konami , po stokroć ich nie cierpię :/ swoją droga po co oni ten online paass zrobili, kiedy on będzie wykorzystany? ps - czemu tak zrobiono- ot banalne. Stada barcelonowców i Reali raz, że grać zazwyczaj nie umieją dwa, że grają samograjami- to im padały pewno wysokie wyniki. No to Konami cyk- i piłke odrobinę ściąga w bramkarza (lol) a i ci bez żenady cuda robią. Skurczybyki naczytali się recenzji, że bramkarze gorsi niż w Fifie to ją skopiowali..szkoda, że w tym elemencie a nie w online i ich trybach

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde zenade z konami - online ledwo lazi - teraz chcielismy pograc z hunteriarzem w community nie dalo sie - ciagle jakies bledy przy laczeniu mimo ze chwile wczesniej gralem normalnie rankingowe - oraz wczesniej mecze z hunteriarzem lazily cacy - no ja pierdole ten patch to straszne gowno -pardon ze wulgary ale naprawde brak slow...

jak mozna bylo spierd... cos co funkcjonowalo bardzo dobrze..

oraz tez mialem dzis kilka akcji sam na sam gdzie z reguly mi wchodzily - dzis praktycznie nic nie weszlo - tzn bramkarz wyciagal strzelajac z kierunkiem kolo slupka,

moze zbieg okolicznosci - nie wiem.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz tez mialem dzis kilka akcji sam na sam gdzie z reguly mi wchodzily - dzis praktycznie nic nie weszlo - tzn bramkarz wyciagal strzelajac z kierunkiem kolo slupka,

moze zbieg okolicznosci - nie wiem.

zapewniam, ze nie jest to przypadek. No serio zauważyłem, że ludzie próbują często mijać bramkarza bo dzieją się takie rzeczy. Zresztą mecz o którym pisalem to kwintesencja tegóż mechanizmu- mój rywal powinien mieć z 4-0 albo i więcej bo się wkurzyłem i odpuściłem ( jest ta opcja poddania meczu????) a finalnie 3-3 zremisowałem- ale musiał byc wkurzony- nie cieszy mnie to oczywiście bo to mechanizm powszechny jak na razie Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ta opcja poddania meczu????

Dalem szanse MLO, pomyslalem ze moze po patchu bedzie cos lepie- nie bylo :) Od razu dostalem jakiegos kozaka z zawodnikami w cenie calej mojej druzyny, wiec mialem mozliwosc sprawdzenia- tak, w przerwie mozna zrezygnowac z grania. Mam nadzieje, ze w normalnym meczu tez, bo nie zwrocilem uwagi, ale na pewno w MLO jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wersji 1.0 będziesz miał zero randomu. Jak sie grało zajebiście na te stado Barcelonowców - ci stali deflautowo bardzo wysoko, chcąć Messiorem wszystkich przedryblować, odebranie piłki i kontra. Opłacało się grac dwoma defensywnymi, nawet czasem trzema na bardzo dobrego gracza, i wychodzić kontrami. Dobrze wymierzony strzał kończył się golem, cudów nie było, gra nagradzała rozwagę i strategię, Serio, nigdy takiej piłki nie widziałem i byłem w szoku, że coś takiego się pojawiło. Normalnie uszami klaskałem , nigdy nie byłem fanbojem żadnej rzeczy ale zaczeli mnie znajomi tak nazywac a ja tylko swe odczucia przekazywałem- tak mi się podobało. bramkarze to byli LUDZIE! Puszczali wszystko to, co puściliby w realu. A jak czasem parade niewiarygodną zrobili to człowiek wiedział, ze ma spoooro farta i się cieszył. Buffon czy Casillas rzadzili. Teraz w meczu takich parad jest sporo , tym samym przy wyrównanym pojedynku pojawia się sporo randomu. Jednak aż tak źle nie jest ale mam taką zjebaną naturę, że zamiast widzieć to co fajnego zostało , widzę,to co zabrali :/ nie cierpię Konami , po stokroć ich nie cierpię :/ swoją droga po co oni ten online paass zrobili, kiedy on będzie wykorzystany? ps - czemu tak zrobiono- ot banalne. Stada barcelonowców i Reali raz, że grać zazwyczaj nie umieją dwa, że grają samograjami- to im padały pewno wysokie wyniki. No to Konami cyk- i piłke odrobinę ściąga w bramkarza (lol) a i ci bez żenady cuda robią. Skurczybyki naczytali się recenzji, że bramkarze gorsi niż w Fifie to ją skopiowali..szkoda, że w tym elemencie a nie w online i ich trybach

no dobra ale na manualu teraz po patchu też ściąga strzały w bramkarza ? czy tylko na asyście ? :) bo ja zamierzam oczywiście grać na manualu :) W Fife na manualu akurat do strzałów i bramkarzy nie mam zastrzeżeń piłka leci tam gdzie ją faktycznie skierujemy... bardziej denerwuje mnie random w ustawieniu i odbieraniu piłki... tak jak pisałem przebitki przepychanki itp... no i ewidentny problem techniczny w grze czyli przełączanie zawodnika tez jest randomowe bo nie raz jest tak że nam konsola dosłownie nie pozwala się przełączyć, nie muszę chyba pisać czym to nie raz skutkuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ostatnie pytanie bo za duzo tu naparzam:p : liczycie na to, że poprawią gameplay w sensie wrócą do poprzedniej wersji albo czegoś bardzo zbliżonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy tylko narzekacie i narzekacie, ot taka polska mentalność:P

Teraz może z innej beczki.Może byśmy na forum porozmawiali o sprawach stricte piłkarskich. Jakimi gracie reprezentacjami ,klubami i jakie stosujecie ustawienia ,taktyki.Jakimi klubami fajnie się Wam gra. Ja gram, dla nie których lamerską Barcą ale zastanawiam sie równocześnie nad grą innym zespołem(klubem jak i reprą) oczywiście równolegle:). Kurdę i jak grać w obronie żeby przeciwnik jednym podaniem nie otwierał sobie drogi do bramki!

P.s. Czy są jakieą strony z taktykami do Pesa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale na manualu teraz po patchu też ściąga strzały w bramkarza ? czy tylko na asyście ? :) bo ja zamierzam oczywiście grać na manualu :) W Fife na manualu akurat do strzałów i bramkarzy nie mam zastrzeżeń piłka leci tam gdzie ją faktycznie skierujemy... bardziej denerwuje mnie random w ustawieniu i odbieraniu piłki... tak jak pisałem przebitki przepychanki itp... no i ewidentny problem techniczny w grze czyli przełączanie zawodnika tez jest randomowe bo nie raz jest tak że nam konsola dosłownie nie pozwala się przełączyć, nie muszę chyba pisać czym to nie raz skutkuję...

Żadnych strzałów nie ściąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×