Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem kupiłem grę w środę i wszystko śmigało fajnie. Wieczorem pobrałem DLC All star i zaraz po ściągnięciu wyłączyłem konsole( nie włączając już gry). Wczoraj wróciłem do domu wieczorem odpaliłem konsole, włączyłem grę i pojawił się czarny ekran i nic więcej się nie działo, żadne logo nic się nie pokazało. Próbowałem parokrotnie ale nic to nie dało. Usunąłem nawet wszystkie plik związane z tą grą i też nie działa(nawet dodatek all star game). Pożyczyłem grę ziomkowi i u niego wszystko działa. Próbowałem odpalać NBA 2k12 i l.a noire i działały normalnie. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale wczoraj wieczorem nie miałem internetu bo coś się zepsuło u mojego dostarczyciela i ma być dopiero dziś. Wiecie czemu może to nie działać ? I drugie pytanie czy będę mógł ponownie ściągnąć dodatek ALL STAR. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratunku !!!!

w piątek zassałem dodatek DLC, zagrałem raz Konkurs wsadów i wyszedłem z gry, wyłączyłem konsolę. Wczoraj próbuję odpalić ponownie grę, wkładam płytę, znajduje płytę, odpala grę i koniec.... czarny ekran, gra nie chce się odpalić .... !!! :(

co mam zrobić ?? pożyczyłem od kolegi jego nba 2k13 żeby sprawdzić czy to nie jest wina mojej płytki... i na obu egzemplarzach jest to samo, odpala grę i czarny ekran :( usunąłem wszystkie pliki związane z nba 2k13 (zostawiłem tylko pobrany dodatek All Star - właśnie przy okazji, czy jak bym usunął z konsoli ten dodatek DLC, czy mogę go jeszcze raz pobrać ????? ) i nadal nic nie działa :(

czy mogę coś jeszcze poczyścić pousuwać z innych miejsc... żeby zaczęło działać... Sprawdziłem inne gry, wszystkie działają (nawet sprawdzałem F1 2012 - nowa gra).

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wczoraj odcieli mi internet, czy to mogłabyć przyczyna tego że gra nie chciała się odpalić .. ?

Bardzo proszę o pomoc !!!

2 prawie identyczne posty i jedna przyczyna odcięcie internetu. Bardzo ciekawe..

Witam mam problem kupiłem grę w środę i wszystko śmigało fajnie. Wieczorem pobrałem DLC All star i zaraz po ściągnięciu wyłączyłem konsole( nie włączając już gry). Wczoraj wróciłem do domu wieczorem odpaliłem konsole, włączyłem grę i pojawił się czarny ekran i nic więcej się nie działo, żadne logo nic się nie pokazało. Próbowałem parokrotnie ale nic to nie dało. Usunąłem nawet wszystkie plik związane z tą grą i też nie działa(nawet dodatek all star game). Pożyczyłem grę ziomkowi i u niego wszystko działa. Próbowałem odpalać NBA 2k12 i l.a noire i działały normalnie. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale wczoraj wieczorem nie miałem internetu bo coś się zepsuło u mojego dostarczyciela i ma być dopiero dziś. Wiecie czemu może to nie działać ? I drugie pytanie czy będę mógł ponownie ściągnąć dodatek ALL STAR. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, coraz bardziej podoba mi się ta edycja. Nigdy nie byłem zwolennikiem grania w sieci, a teraz? Bajka, nie mam żadnych lagów i gra się nawet przyjemniej niż z wirtualnym oponentem, jestem w mega szoku i wielki plus dla trzynastki za to. Tym samym, mam grę niemal idealną. Szkoda tylko, że nie ma lobby.

Jeszcze coś. Wrażenia po pierwszym moim meczu nie były tak pozytywne. Prowadząc kilkoma punktami na 0,5 sekundy przed końcem doznałem porażki. Gość wyszedł właśnie wtedy, czy to nie jest jakiś problem wymagający patcha? Bo gdzieś czytałem, że tak właśnie jest w istocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko gram po sieci. Innych trybow nie ruszam. Pojedynki z zywymi przeciwnikami to jest to.

No no, coraz bardziej podoba mi się ta edycja. Nigdy nie byłem zwolennikiem grania w sieci, a teraz? Bajka, nie mam żadnych lagów i gra się nawet przyjemniej niż z wirtualnym oponentem, jestem w mega szoku i wielki plus dla trzynastki za to. Tym samym, mam grę niemal idealną. Szkoda tylko, że nie ma lobby.

Jeszcze coś. Wrażenia po pierwszym moim meczu nie były tak pozytywne. Prowadząc kilkoma punktami na 0,5 sekundy przed końcem doznałem porażki. Gość wyszedł właśnie wtedy, czy to nie jest jakiś problem wymagający patcha? Bo gdzieś czytałem, że tak właśnie jest w istocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki Online to jest to, lMPERATORE_PL znajduje sposób na wypunktowanie przeciwnika :P Chociaż nie powiem, ale ta edycja MyCareer jest udana. Online mimo wszystko daje najwięcej frajdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał jak się ustawia własną muzę.

Trzeba wejść w Arena Music Manager

Można ustawić tylko cały album bez możliwości wyboru piosenek

U mnie widać tylko album który zgrałem na dysk z CD

Trzeba wstawić muzę ze Space Jam bo tej Jay-z już mnię męczy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niestety nie mialem okazji zagrac on-line. Zona mnie czasem przepedzi od konsoli ;) Mam nadzieje, ze bede jeszcze mial okazje pograc z Wami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak się robi coś takiego ? trzymając piłkę i stojąc w bezruchu(bez kozła) i jak właśnie mogę zamarkować ruch ?np. ciałem, wysuwając nogę w lewo bądź w prawo..?? w nba 2k12 było bodajże trzymając L1 i gałkę w lewo bądź w prawo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zawodnik nie kozłuje to wystarczy wychylić prawą gałkę w którąś ze stron.

A najlepiej ukończyć obóz treningowy, tam wszystko jest pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej co mi się podoba w tej edycji to podania kozłem. We wcześniejszych wersjach nie było to chyba tak dobrze dopracowane. Teraz wygląda to świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z punktami w Association? Zagralem dwa mecze z rzedu. Za pierwszy 750 wpadlo za drugi nic.Az boje sie grac trzeci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jest w każdym trybie,że za 2-3 razem pod rząd nie dostaje się punktów.

Jakieś zabezpieczenie przed farmieniem VC.

Ja zawsze pomiędzy meczem szybko daję w 1 v1 i tak na zmianę. Wtedy wszystkie VC wpadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gierka jest cudna, właśnie skończyłem grać z braciakiem one on one drużynami z lat 90 (lal-bulls) i można jedno powiedzieć, że gra się pięknie, nic się nie doczytuje, mamy większą kontrolę nad tym wszystkim co się naokoło dzieje i te wejścia pod kosz :) cudne. Zaraz przygotowuje się do pełnego sezonu assosiation modei wtedy się zacznie póki co pogram jeszcze towarzysko !!!!!

p.s. Iverson z lat 00-01 overall 97 :) kuźwa jakie to piękne :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie pisze o freezowaniu się gry. A do mnie wróciły koszmarki z MyPlayer z NBA 2k11. Nie mogę grać kolejnych spotkań. Gra mi się zawiesza w momencie wgrywania się spotkania. Jest to bardzo częsty problem i można go podobno rozwiązać przez rozgrywanie pojedynczego mecz w Create, czy tam Be a Legend, ale cholera. Nie o taką Polskę My walczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe to że brakuje kilku pierwszpopiątkowych graczy.

Snow w 76 , Webber w Kings( w 2k12 był), Russel w Jazz

A ze starszych Jabbar(jego chyba nigdny nie było w żadnej części) i Erving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze reszta 76ers troche od niego odstaje

i właśnie dlatego nie wygrali majstra, był A.I. i długo długo nic.

Mi natomiast strasznie brakuje kilku drużyn - New Jersey Nets z Kiddem, Carterem, Richardsonem i Martinem, czy też Pacers z Raggie Millerem, ostatniej mistrzowskiej ekipy Pistons (2004r), NY Knicks z 1998r....i można by tak wymieniać - ogólnie brakuje mi drużyn które oglądałem i podziwiałem w tv oraz...młodszego Cartera,który by robił miazgę nad obręczami, nie obraziłbym się nawet na jakieś DLC z dodatkowymi drużynami.

a tak z innej beczki...to zauważyliście grając online, że po dobrej akcji komentatorzy potrafią nieźle się spóźnić z komentarzem? Często właśnie po dobrym dunku komentator zaczyna się "podniecać" jak przeciwnik rozgrywa akcje już na mojej połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego nie wygrali majstra, był A.I. i długo długo nic.

do finałow raz doszli, gdzie chyba od LA zebrali, ale Iverson dawal rade. w finalach konferencji tez czesto bywali. nie wspominajac o ilosci nagrod dla A.I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego nie wygrali majstra, był A.I. i długo długo nic.

Mi natomiast strasznie brakuje kilku drużyn - New Jersey Nets z Kiddem, Carterem, Richardsonem i Martinem, czy też Pacers z Raggie Millerem, ostatniej mistrzowskiej ekipy Pistons (2004r), NY Knicks z 1998r....i można by tak wymieniać - ogólnie brakuje mi drużyn które oglądałem i podziwiałem w tv oraz...młodszego Cartera,który by robił miazgę nad obręczami, nie obraziłbym się nawet na jakieś DLC z dodatkowymi drużynami.

a tak z innej beczki...to zauważyliście grając online, że po dobrej akcji komentatorzy potrafią nieźle się spóźnić z komentarzem? Często właśnie po dobrym dunku komentator zaczyna się "podniecać" jak przeciwnik rozgrywa akcje już na mojej połowie.

popieram !! Brakuje mi tych drużyn, na jakichś pierwszych zajawkach o nba 2k13 był film promujący grę i dam sobie palec uciąć że był właśnie młody carter i mcgrady... to ja się pytam gdzie Ci gracze są ? Chyba że jak w 2K12 można odblokować jakoś drużyny.

a z innej beczki to tak samo jak w zeszłym roku boisko Suns jest nieaktualne... :(

oraz brakuje nowych strojów, np. niebieskich clippersów, nowych żółtych nuggets, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą stare Toronto jako DLC jestem w stanie zapłacić każde pieniądze

Bouges, Christie, Carter (dunki z 99) , Oakley, A. Davies i T-mac z ławki.

Moja ulubiona drużyna w całej historii NBA, niestety nic nie osiągnęła ale w TOP 10 tygodnia zawsze były co najmniej 3-4 zagrania.

Do tego konkurs wsadów 2000 i wsad Cartera na Olimpiadzie, ach to były czasy, aż się łezka w oku kręci.

Mój avatar oczywiście nieprzypadkowy :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt mi nie chce odpowiedzieć w temacie 2k12 więc zapytam tutaj :-)

Mam takie pytanie: otóż ostatni raz w koszykówkę grałem na psx (nie pamiętam tytułu), teraz ściągnąłem demo nba 2k13 i gra mnie urzekła. Tylko sęk w tym że nie bardzo mi na rękę wydawać 2 stówki, dlatego pytanie: czy warto kupić wersję z zeszłego roku? Aktualność składów nie ma dla mnie żadnego znaczenia, chodzi tylko o grywalnosc off i online -są jakieś duże zmiany w nowej odsłonie? Czy nowa jest dużo lepsza czy 12 też daje radę?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×