Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kwestia że nie umiem rzucać

W singlu trafiam wszystko...prawie :) Na realnym poziomie z 75%-80%

w multi miałem 0% wszytko ocena F

Taki howard ma odpowiedniego skilla, a w 95 % jak zlapie jakas pilke pod koszem to z miejsca mie moze dunka zrobic tylko rzuca hakiem,obija tablice itp. A znowu konsola to spod kosza to praktycznie same wsady robi...

Ja robie L2+R2+ prawy alalog. Grałem meczyk z Howardem w drużynie, palce lizać.

Świetnie się rozpycha (L2), lub przy wykorzytaniu prawy krzyżak gram akcje na niego

nie do zatrzymania pod koszem, wszytko monsterdunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, są małe loga na parkietach? czy znowu tak jak w poprzednich wersjach że tylko w wersji US były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram karierę w my player co się liczy na pozycji small forward lubię pograć w kosza, ale w TV nie oglądam i nie jestem takim fanem. Pytam bo często po meczu mam ujemne skill points zwlaszcza za prace zespolową( chyba team cos tam...)/.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to nie to bo punkty są pokazane po zakonczonym meczu , a potem jest konfa. Sprawdze nazwe jak bede gral i podam bo tak to mozna sie domyslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa,ale nie mogę znaleźć w menu opcji zapisania"settings". Jest możliwość zapisania "roster",ale nie wiem jak zapisać np. zmiany w slidersach. Ustawiam je przed meczem towarzyskim(nie sezon czy my player) i jak wejdę po wyłączeniu konsoli to znów jest po staremu,czyli wszystko po 50. Gdzie można zapisać te settingsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratunku !!!!

w piątek zassałem dodatek DLC, zagrałem raz Konkurs wsadów i wyszedłem z gry, wyłączyłem konsolę. Wczoraj próbuję odpalić ponownie grę, wkładam płytę, znajduje płytę, odpala grę i koniec.... czarny ekran, gra nie chce się odpalić .... !!! :(

co mam zrobić ?? pożyczyłem od kolegi jego nba 2k13 żeby sprawdzić czy to nie jest wina mojej płytki... i na obu egzemplarzach jest to samo, odpala grę i czarny ekran :( usunąłem wszystkie pliki związane z nba 2k13 (zostawiłem tylko pobrany dodatek All Star - właśnie przy okazji, czy jak bym usunął z konsoli ten dodatek DLC, czy mogę go jeszcze raz pobrać ????? ) i nadal nic nie działa :(

czy mogę coś jeszcze poczyścić pousuwać z innych miejsc... żeby zaczęło działać... Sprawdziłem inne gry, wszystkie działają (nawet sprawdzałem F1 2012 - nowa gra).

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wczoraj odcieli mi internet, czy to mogłabyć przyczyna tego że gra nie chciała się odpalić .. ?

Bardzo proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabianie VC idzie jak krew z nosa bo dość często punktów się nie dostaje.

Najszybciej chyba 1 vs 1 i ładować za 3 (czyli za 2)

Może jakaś blokada antyfarmerska, lepiej za każdym razem zmienić tryb, również odradzam rematch bo nic nie wpada.

Próbował ktoś wykorzystać ten glitch z savem meczu 5sek przed końcem meczu? Szczerze mówiąc trochę się boję że będą za to jakieś bany.

Przez cały całe popołudnie i wieczór wpadło około 3500, ale wiele razy nie dostałem nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ostatecznie Association. Zagrałem dwa pełne mecze (4 kwarty x 12 min) i dostałem 1500 punktów. Dzięki temu mogłem potem wejść na MyCarrer i dopicować lekko swojego kozaka, by teraz lądował na poziomie 67 overall. Na pewno nie będę boostować, ani nic w tym stylu, bo dla mnie to dodatkowy tryb tak naprawdę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do WAS !!!

Jak to jest grając w association mode (sezon) wybraną przez siebie drużyną i dochodząc do ALL STAR WEEKEND ? CZY WTEDY WYBIERAMY DANY DODATEK I GRAMY ALL STAR WEEKEND? (mam nadzieje, że zawodnikami którzy sdobyli największą ilość głosów przez kibiców - mam na mysli najlepszych z biezącego aktualnego sezonu, który rozgrywamy) czy poprostu mamy z góry narzucony all star weekend i grajków w nim występująych (np.narzuconymi przez kompa) ?? sprawdzał już ktoś coś takiego ??

p.s.

aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie mam nba 2k13 pod koniec tygodnia obiecałem sobie, że W KOŃCU ZNAJDĘ CZAS I ZAKUPIĘ SWOJĄ KOPIĘ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym oddajecie rzuty? Tak jak na campie kwadratem czy tylko L2 i prawy analog. Da się ustawić, żeby na tym campie pokazywało jak oddawać te rzuty przy pomocy analoga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości rzucania analogiem wszędzie gdzie się chcę to duży minus.

Ja od zawsze gram analogiem i jak w konkursie "3" muszę rzucać tylko :square: czuję się nieswojo.

Tak przy okazji cały konkurs trójek jest zrypany. Zawodnik biega za wolno ze stanowiska na następne, robiąc za każdym razem kółko w kierunku kosza, zamiast szybko ruszać d_pę.

Często się zdarza że 60 sekund upływa na 3 bazie mimo że rzucałem dość szybko.. Do 5 nigdy nie udało mi się dobiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym oddajecie rzuty? Tak jak na campie kwadratem czy tylko L2 i prawy analog. Da się ustawić, żeby na tym campie pokazywało jak oddawać te rzuty przy pomocy analoga?

tylko L2+PRAWAGAŁA ;) w sumie kwadratem tez mozna rzucać ale już nie zrobisz fajnych fade'awayów... itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos_83: mi sie udalo przejsc przez wszystkie, ale punktow mialem raptem 15 ;) czasem mnie irytuje ten :square: podczas rzutu. mam wrazenie jakby sie zacinal ;) ale to moze kwestia timeingu :)

Punkty do MyCareer leca masakrycznie ;) Choc teraz zaczalem w koncu grac w pierwszej piatce to tak do B+ dochodze ;) Na A jeszcze nie bylem ;)

Rzuty oddaje zarowno analogiem, ale czasem mi sie zdarzy :square: choc w tym przypadku dosc czesto przypadkowo robie Alley Oop ;)

A wracajac do Association. Chcialem odpalic offline i podczas uruchamiania wyskoczylo, ze nie ma juz miejsca na zapis na serwerach 2K. Mial ktos cos podobnego?

Edytka dodaje: znalazłem na 2ksports forum:

http://www.2ksports.com/forums/showthread.php?t=321890

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do WAS !!!

Jak to jest grając w association mode (sezon) wybraną przez siebie drużyną i dochodząc do ALL STAR WEEKEND ? CZY WTEDY WYBIERAMY DANY DODATEK I GRAMY ALL STAR WEEKEND? (mam nadzieje, że zawodnikami którzy sdobyli największą ilość głosów przez kibiców - mam na mysli najlepszych z biezącego aktualnego sezonu, który rozgrywamy) czy poprostu mamy z góry narzucony all star weekend i grajków w nim występująych (np.narzuconymi przez kompa) ?? sprawdzał już ktoś coś takiego ??

p.s.

aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie mam nba 2k13 pod koniec tygodnia obiecałem sobie, że W KOŃCU ZNAJDĘ CZAS I ZAKUPIĘ SWOJĄ KOPIĘ ;)

Sam byłem ciekaw jak to wygląda, bo sobotnich zmagań nie ma odnotowanych w kalendarzu. Przewinąłem więc i już przy okazji piątku (Rising Star Challange) wyskakuje opcja All Star Weekend. Można rozgrywać sobie po kolei wszystkie zmagania, lub robić to turami. W przypadku konkursu za 3 pkt. występują gracze z najlepszą skutecznością, w drugim przypadku - dunki, niestety chyba - podkreślam chyba - ta sama świta co w zeszłym roku. Wyłączyłem to bardzo szybko, żeby nie psuć sobie zabawy, kiedy w końcu dobrnę do tego etapu, więc tak naprawdę nie wiem po co to włączałem. :D

Do tej pory pograłem wyłącznie offline. Zagrałem kilka meczy towarzyskich oraz dwa w Association. W tym przypadku bawię się na All-Star i slidersach Simulation, które "simulation" i w tym roku nie są. Znowu będzie trzeba szukać alternatyw na forach Operation Sports. W MyCarrer też niby simulation, ale poziom jedynie pro. Tu zagrałem do tej pory 10 meczów i ziostałem wybrany w drafcie z numerem 10. Tu takie spostrzeżenie. Do zdobycia jest srebrne trofeum za zostanie wybranym w drafcie w tzw. loterii, czyli Top 14. Aby tak się stało w tym pierwszy meczu młodych talentów musimy uzyskać ocenę B+, choć dopiero A- daje nam pewność na pozytywne rozstrzygnięcie - sprawdzałem kilkukrotnie. Tym samym wylądowałem w Hornets i jako, że tam podstawowym PG jest Vasquez, to Szerszenie wydają się być idealnym miejscem do gry. ;)

Association - po ściągnięciu jakiegoś userowego update'u ostatecznie wszedłem do gry i w trybie menadżerskim. Zmian jest bardzo niewiele w porównaniu z poprzednimi edycjami, więc ostatecznie wstrzymam się z zabawą tu, dopóki nie wydadzą sensownego update'u składu, w którym wielu debiutantów będzie miało choć trochę lepsze ratingi. Zauważyłem też kilka błędów, które nie pojawiały się np. w 2k11. Wiele powtórek jest błyskawicznie przerywanych, nie można też np. pozyskać wolnego agenta za minimum dla weterana drużyną znajdującą się powyżej poziomu hard cap (np. Lakers),

Mimo, że powysyłałem do wielu z Was zaproszenia, to nie próbowałem jeszcze ruszyć online, bo pewnie znowu jest problem z lagami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie zwróciłem uwagi jakoś szczególnie, ale wydaje mi się, że nie ma.

Jeśli nikt nie potwierdzi mojej odpowiedzi, sprawdzę na 100% po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. glownie jestem ciekaw, czy sa byki przy trumnach na parkiecie Chicago Bulls.

Powiem Ci, że nie zwróciłem uwagi jakoś szczególnie, ale wydaje mi się, że nie ma.

Jeśli nikt nie potwierdzi mojej odpowiedzi, sprawdzę na 100% po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że wszyscy odpowiedzili na moje poprzednie pytanie... mniejsza z tym...

proszę powiedzcie mi dlaczego jak wchodzę w Games Mode: --> Practice ---> Scrimage...to przez jakiś czas nic się niedzieje, gra muzyka w tle, ale nic się nie da zrobić... dwa razy tak próbowałem i dwa razy musiałem restartować konsole... też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na parkiecie są loga. Tylko nie w kole rzutów wolnych tylko z boku trumny

edit:właśnie sprawdziłem jest tak samo jak w realu, czyli ok

Fajny smaczek zauważyłem, gra puszcza muzę którą mamy na dysku.

Mała rzecz a cieszy :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie nie widze loga. gram teraz z memphis i nie ma. Moze to zalezy od areny? Moze w Chicago sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, w karierze po rozegraniu kilku spotkań, dostępne są DRILLS. W nba2k12 za złoto dostawało się również pkt do określonego skilla (np w offense -> shooting, jak zdobyłeś złoto polepszało rzut za 3pkt, z bliska, z dystansu... itp). W nba 2k13 zauważyłem, że nie ważne jakie drills się wybierze 'nagrodą' za złoto jest tylko 60VC...

Jaki to ma sens? :) wiecie może czy poprawią to w jakiejś łatce?

Poza tym gra mega!

PS. Pablos_83, czy musiałeś jakoś dodawać tą muzykę do gry? bo u mnie pomimo że mam sporo kawałków na konsoli żaden jeszcze nie poleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u celtów na parkiecie tez brak malego logo. u bucks sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×