Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Jakoś tak po 15h mi wpadł, ale nie spieszyłem się z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu się teraz tak zbulwersowałeś? :)

Ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.Co ja mogę wiedzieć o tych platynach?Grałem w te gry chłopcze ,stąd wiem.Wspominając o czasochłonności niczym się nie zasłaniam ,i nie, to nie jest element trudności.Kolega I3ioman nie napisał tak sobie z dupy "platyna" tylko zaoferował się ,że pomoże innym ją wbić.A taka pomoc zawsze się przyda ,tym bardziej że nie ma jeszcze poradników do tej gry ,co zdobycie trofeów czyni trudniejsze niż w takim "RDR" gdzie masz wszystko ładnie opisane.

Nie ośmieszaj się bardziej niż już to zrobiłeś.

Co do gierki to w ile pęka główny wątek?

Idę po popcorn, beka niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie śmigam po mieście chce zrobić kolejną misje i nie mam u kogo... Znikły misje u triady i u policji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo :sleep:

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Mam pytanie, da się jakoś po ukończeniu wątku fabularnego w 100%, kupić/zdobyć w jakiś sposób broń strzelecką?

Jak nabedziesz umiejetnosc to mozna wyciagac bron z bagaznika samochodu policyjnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu trailer z DLC dotyczącym Police Protection z edycji limitowanej oferuje nam tylko 1 misję w dodatku pościgową? W trailerze widać zupełnie co innego, łapanie przestępców, widać jak Wei ma na sobie strój posterunkowego... może mi ktoś to wytłumaczyć? Na dodatek tego outfitu nie mogę znaleźć w szafie, są tylko 3 nowe z GSP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet policyjny (1 misja, dołączany do Limitki ) to nie to samo co SWAT pack (duże DLC wychodzące we wrześniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ktoś z was zauważył że jak nie jesteś z triady to jesteś bardzo samotnym człowiekiem :P Mianowice jak kradniesz jakikolwiek samochód to nigdy nie ma pasażera tylko kierowca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet policyjny (1 misja, dołączany do Limitki ) to nie to samo co SWAT pack (duże DLC wychodzące we wrześniu)

W takim razie te DLC to lekka kpina, no ale trudno tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem swoją karierę (wczoraj odpaliłem pierwszy raz SD i pograłem jakieś 30 min z racji tego, że zaraz grała Barcelona) odstawiłem dalszą przygodę na weekend. Powiedzcie mi, jak wygląda system walki? mam nadzieje, że jest możliwość rozwijania kombosów itd. bo jak narazie mogę wykonać kombo 3 x kwadrat, złapać gościa i chyba tyle. Co do grafiki :) to hmmm duże wrażenie zrobiła na mnie "miasto nocą + padający deszcz" normalnie kosmos :) a i jeszcze fajna niespodzianka :) ((znalazłem samochód na wzór hondy civic (ufo)) taki mały smaczek gdyż aktualnie takim samochodem jeżdże. Wykonałem jedną misję, odnośnie dragów + ucieczka przed policją i na tyle tej przygody więcej już dzisiaj :) aż nie mogę się doczekać, narazie zdecydowanie na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - zbierasz statuetki rozsiane po planszy i "uczysz się" nowych kombosów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - zbierasz statuetki rozsiane po planszy i "uczysz się" nowych kombosów...

TAK właśnie myslałem, dzięki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - zbierasz statuetki rozsiane po planszy i "uczysz się" nowych kombosów...

To jest właśnie nieprawda, bo zauważyłem, że pewne combosy mogłem już wykonywać nawet bez użycia statuetki, więc to mnie dziwi... np. porójna seria ciosów z pięści i następnie przytrzymanie kwadratu, czyli kopnięcie po obrocie. Mogłem to już wykonywać przed użyciem figurki...też tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma pewnie związek z tym, że gracze nie znają kombinacji, nie znaczy to że wcześniej ich nie było. Na czuja ciężko odkryć nowe ciosy. Choć przyznam że z początku gry zaskoczyła mnie liczba ciosów, przewrotów, lamań konczyn i mnóstwo tego zanim jeszcze doszły bardziej skompikowane combosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie nieprawda, bo zauważyłem, że pewne combosy mogłem już wykonywać nawet bez użycia statuetki, więc to mnie dziwi... np. porójna seria ciosów z pięści i następnie przytrzymanie kwadratu, czyli kopnięcie po obrocie. Mogłem to już wykonywać przed użyciem figurki...też tak mieliście?

Też tak mieliśmy...

Temu też, wyrażenie uczysz się, było w cudzysłowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma pewnie związek z tym, że gracze nie znają kombinacji, nie znaczy to że wcześniej ich nie było. Na czuja ciężko odkryć nowe ciosy. Choć przyznam że z początku gry zaskoczyła mnie liczba ciosów, przewrotów, lamań konczyn i mnóstwo tego zanim jeszcze doszły bardziej skompikowane combosy.

na samym pioczatku jedynie mogę naparzać "kwadratem" samymi nogami :)"łapać przeciwników" itp. ale gdzie są pięści ? stąd pytam czy zawsze tak będzie, czy poprostu jedynie będziemy atakować "hokejkami" A co umiejetności graczy (odnośnie combosów) to nie ma znaczenia przynajmniej na samym początku bo i tak nie mogę ich użyć..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naparzać też można - no i użycie elementów otoczenia jest możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 4 rano korzystając z dziesiejszego dnia wolnego ukończyłem wątek główny... Bardzo mile się zaskoczyłem ostatnimi 5 misjami które trzymają za jaja inie chcą puścić!!! Nieoczekiwane zwroty akcji, multum epickich momentów i wszystkiego nawalone że czujemy się przez ten moment wrzuceni w pędzącą karuzelę która zaraz nas zabije... Za końcówkę piona dla twórców za te momenty...

Generalnie bardzo dobra gra: daje spokojnie 8+/10 i uważam za jeden z lepszych tytułów w tym roku....

Jedyny minus dla mnie - dialogi które mogą bawić jedynie tępych dresów oraz dzieciarni w okolicach 14 - 18 lat dla których przekleństwa (do tego te naprawdę tępe) to wyznacznik "beki"...

Zresztą: cytat "fuck you" zwykle został tłumaczony mniej więcej tak "KURWA - spierdalaj chuju bo ci wpiedole, zjebie zasrany "...

No nie dajmy się zwariować nawet nasze rynsztokowe karki z osiedla tak nie mówią....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 4 rano korzystając z dziesiejszego dnia wolnego ukończyłem wątek główny... Bardzo mile się zaskoczyłem ostatnimi 5 misjami które trzymają za jaja inie chcą puścić!!! Nieoczekiwane zwroty akcji, multum epickich momentów i wszystkiego nawalone że czujemy się przez ten moment wrzuceni w pędzącą karuzelę która zaraz nas zabije... Za końcówkę piona dla twórców za te momenty...

Generalnie bardzo dobra gra: daje spokojnie 8+/10 i uważam za jeden z lepszych tytułów w tym roku....

Jedyny minus dla mnie - dialogi które mogą bawić jedynie tępych dresów oraz dzieciarni w okolicach 14 - 18 lat dla których przekleństwa (do tego te naprawdę tępe) to wyznacznik "beki"...

Zresztą: cytat "fuck you" zwykle został tłumaczony mniej więcej tak "KURWA - spierdalaj chuju bo ci wpiedole, zjebie zasrany "...

No nie dajmy się zwariować nawet nasze rynsztokowe karki z osiedla tak nie mówią....

A to byś się zdziwił, potrafią powiedzieć te karki i gorsze rzeczy. Zakończenie wg mnie takie słabe...że ja nie wiem jak to mam bardziej opisać. Myślałem, że powali mnie ono na kolana, a było znacznie gorsze porównywawczy do tego z Mafii 2. Walki są zdecydowanie za proste, nawet ta ostatnia walka należała do banalnych. Gra jest zwyczajnie dobra, ale nie powala. 7/10 jak dla mnie.

Tak samo z tymi "znajdźkami". Prostszego rozwiązania, jak zaznaczenie ich wszystkich już praktycznie na samym starcie na mapie, to nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej się męcze z wątkiem głownym. Ale najpóźniej jutro powinienem ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić DLC Marital Arts czy można się bez tego obejść? Gra jeszcze zafoliowana, dziś mam zamiar rozpocząć przygodę ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zlecenia od Tran'a się kiedyś kończą, czy kradnę samochody w nieskończoność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×