Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest jak narkotyki, raz wlaczona zostaje w konsoli na wieki :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;D a jeszcze jak miałem moment kiedy:

odwoziłem psiookiego do pewnej wkurzonej matki

i w radiu leciał Canon Pachelbel'a to istna miazga...

Szkoda tylko że tam kasy to się ma więcej niż rzeczy na które można ją wydać...ledwo grę zacząłem i już mam ponad 1,000,000 szmelców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to zauwazylem, kasa leci jak glupia. A ten moment mialem wlasnie przed przeczytaniem Twojego postu! :)

Tez miales problemy z autozapisem? Zauwazylem ze gdy wylacze gre i po jakims czasie znowu wlacze to nie mam aktywnej opcji "kontynuacja" tylko musze wczytac zapis. A nie jest onod tego momentu gdzie zakonczylem gre poprzednio a z reguly duzo wczesniej! Co jest grane? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo grę zacząłem i już mam ponad 1,000,000 szmelców...

uroki DLC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to zauwazylem, kasa leci jak glupia. A ten moment mialem wlasnie przed przeczytaniem Twojego postu! :)

Tez miales problemy z autozapisem? Zauwazylem ze gdy wylacze gre i po jakims czasie znowu wlacze to nie mam aktywnej opcji "kontynuacja" tylko musze wczytac zapis. A nie jest onod tego momentu gdzie zakonczylem gre poprzednio a z reguly duzo wczesniej! Co jest grane? :o

Autozapis działa chyba tylko po skończeniu jakiejś misji/zadania. Radzę ci samemu grę zapisywać. Osobiście nigdy nie korzystam z autozapisu. Służy on bardziej jako zabezpieczenie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autozapis działa chyba tylko po skończeniu jakiejś misji/zadania. Radzę ci samemu grę zapisywać. Osobiście nigdy nie korzystam z autozapisu. Służy on bardziej jako zabezpieczenie.

Myslalem ze jest to bardziej sprzyjajace graczowi. Ale w takim wypadku bede to robil recznie, za kazdym razem. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na promocję z bożonarodzeniową i to jednak (po wcześniejszych obawach) okazał się naprawdę dobry zakup.

Lubię klimaty mafijne, zarówno te standardowe jak i dalekowschodnie jak triady i yakuza więc naprawdę SD daje naprawdę wielką frajdę :D

tylko nie chcę zbyt szybko skończyć gry więc sobie dawkuję

szkoda, że nie ma gier w podobnych klimatach więcej (Yakuza po demie mnie nie zachęciła niestety)

Zresztą filmów i ksiązek na te tematy też zbyt wiele niestety nie ma, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uroki DLC ;)

Znaczy nie tyle DLC ( ponieważ z koper miałem tylko 250k ) co tych misji pobocznych...zwinąłem dwie ciężarówki i odstawiłem do garażu za co dostałem 2x130k, plus za odstawianie aut dostaje po 60-80k...w tej grze za 30min zabawy ma się tyle kasy że stać nas praktycznie na wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plus za odstawianie aut dostaje po 60-80k...

To jeszcze nic. Później dostaje się 300k, a dwa razy nawet ponad 600k. Dobrze chociaż, że misje te są ograniczone. Z drugiej strony gra po ukończeniu się może szybko znudzić, a rzeczy do kupienia jest sporo. Gdy nie duża ilość pięniędzy od początku to nie byłoby gdzie tego wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie misje dodatkowe mogę zrobić po ukończeniu fabuły ? czy trzeba zaczynać od nowa ponieważ niektóre będą zablokowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie misje dodatkowe mogę zrobić po ukończeniu fabuły ? czy trzeba zaczynać od nowa ponieważ niektóre będą zablokowane ?

Możesz je zrobić po zakończeniu fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ukonczeniu gry masz nadal otwarty swiat. Polecam wbic platynke. Przyjemna i wyciska z gry 100%.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi podziemnymi kregami? Jak wygram to powinny znikac z mapy? Czy dalej widnieja i moge w kazdej chwili wrocic zeby pocwiczyc na workach treningowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej widnieją i możesz nawalać się za kase...

EDIT: skończyłem SD...do ostatniego poziomu Triady zabrakło mi dosłownie centa...jak mogę to teraz zdobyc ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzajac misje ilosc zabic zostanie mi zsumowana? Czy zostanie tylko wieksza liczba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim jestem nowy na forum i mam jedno pytanie dotyczące trofeum szybki i wściekły mianowicie wpadło mi trofeum za przejscie gry na 100% a to trofeum nie wpadło jescze w statystykach mam napisane że ukończone wyścigi mam 18/18 jest może ktoś kto miał ten problem i wie jak go rozwiązać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzajac misje ilosc zabic zostanie mi zsumowana? Czy zostanie tylko wieksza liczba?

Logiczne chyba, że się nie sumują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczne chyba, że się nie sumują ;)

Niekoniecznie, sa gry gdzie sie sumuja! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty Triady zdecydowanie wolniej szły. Ale da się zrobić maksa :) Powtarzać misje do bólu albo idąc na łatwiznę kupić na PS Store dodatek dodający te punkty.

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "sprawy" nie dobija do 10 poziomu? Zrobilem wlasnie jedna i wpadlo prawie 1/3 punktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy...ja podczas jednej sprawy triady wbiłem sobie 3lvl bo tyle pkt nawalaliłem...to zależy jak się gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×