Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Trace wklejalem juz filmik tutaj, niektore nie pojawiaja sie na mapie, tylko dopiero jak sie zblizysz do miejsca gdzie sa.. np lapanie zlodzieja czy wyprowadzanie pijaka z knajpy.. Na ps3trophies.org masz ten filmik w poradniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc :) jednak okazało się że brakuje mi jeszcze jednego trofika XD damn it ! XD

Tak czy siak nie miałem żadnego wyciągniętego człeka z bagażnika dlatego brakowało mi 4 dupereli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie wczoraj sprzedałem moją kopię gry na Alledrogo - ludzie zupełnie powariowali przed świętami. Cena jaka uzyskałem za używaną grę... 105 pln - dziwne, nówki w folii można za niecałą stówkę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś rodzic kupił dla dziecka które zawracało mu głowę...a że w empiku pewnie drożej to od Ciebie musieli brać z ucałowaniem ręki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie czekałem "do świąt" z wystawieniem gry - jeszcze na początku grudnia widziałem aukcje z używanymi kopiami za 80-85 pln. To było pewne, że tak aukcja się skończy. Przez ostatni tydzień dostałem chyba ze 20 mail`i w sprawie wcześniejszego zakończenia aukcji - cena oscylowała w okolicach 90 pln z wysyłką. W sumie jak odejmę prowizję dla Allegro wychodzi na to samo.

Najlepszy był koleś, który zaproponował mi zamianę (bez dopłaty) na Uncharted 2. Trochę się uśmiałem; pewnie stwierdził, że warto spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z useów, ma w planie zakup nowego dodatku - Zodiac Tournament ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4 GB do pobrania i cena 14zł...

Zobaczymy czy było warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dodatek słaby...

Sam pomysł całkiem fajny - bo całość jest stylizowana na stare filmy a'la Bruce Lee i Jackie Chan (fajnie zrobiona czołówka z napisami i bardzo sympatyczna muzyczka), ale długość to lekka kpina - zaledwie parę walk z przeciwnikami i końcowa walka z bossem (najłatwiejsza ze wszystkich) i tyle. Mamy co prawda możliwość powrotu na wyspę celem odszukania posążków i ponownego rozegrania poszczególnych walk, ale spodziewałem się czegoś więcej - zwłaszcza po poprzednim, świetnym dodatku, jaki zaserwowano nam w listopadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za 14 zł to sie nie opłaca bardzo króciutkie to dlc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nadal nie wiem co jest grane! Brakuje mi dwoch wyscigow i nigdzie ich nie ma. Mam juz te zaliczone od dziewczyn, mam wszystkie klasy samochodow i motory! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś wszystko z telefonu np żeby dowieźć taki i taki model samochodu do jakiegoś gościa ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grasz po przejściu fabuły czy przed końcem ? no bo niby nowe wyścigi odblokowują sie wraz z postępem fabuły...chyba że masz wersje z promocji swiatecznej...wtedy masz tych wyscigów z 21 a nie tylko 17 a to wszystko za sprawą DLC...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siupskyy

to sie nie zalicza do wyścigów

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W statystykach jest ze mam 15/18! Gre kupilem z tej promocji gdzie byla za 71.10zl, wersja cyfrowa! Fabule juz mam dawno skonczona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne...ja skończyłem chyba 19-20 wyścigów a jeszcze jeden mnie wtedy został...a miałeś wyścigi motorówkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi motorówkami :blink:, ja kupiłem grę we wrześniu i nic takiego nie miałem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś wyścig Durango czy jakoś tak ?

Który ciągnął się prawie przez 1/4 miasta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie pamiętam, coś mi świta, że było coś takiego, ale nie jestem pewny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram i gram i dochodzę do wniosku, że największym plusem gry jest ścieżka dźwiękowa. Naprawdę świetne kawałki można usłyszeć.

Natomiast w grze jest sporo dziwnych bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiek! Bylem pewien ze mam wszystkie auta az tu nagle okazalo sie ze brakowalo mi klasy B! :o Reszta wyscigow juz sie pojawila, moj blad! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×