Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi skrytkami?! Niby jak zlicze wszystkie ktorych mi brakuje to w Central mam 29/30, North Point 39/40, Kennedy Town 14/15! Tylko Aberdeen 15/15, jakim cudem? O co tu chodzi?! Moge byc slepy, ale nie 3 pozostalych domownikow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łodzie masz np koło jednego z twoich mieszkań, gdy mieszkasz...na łodzi . Popatrz na skrajne części mapy , masz tam szulernie i symbol skrzynek .,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlem brakujaca w North Point-faktycznie byla poza mapa! To samo w Kennedy, ale w Central jej nigdzie nie ma! Ta na melinie u gory mapy mam

Teraz policzylem wszystkie skrytki z mapka na kompie i mam 30/30-gra ktorejs nie zaliczyla! Dziadostwo, az odechciewa sie grac! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że znalazłeś tą na Victoria Peak? Nie widać jej na mapie bo jest dokładnie pod napisem, nawet jak weźmiesz zoom na maks to nie zobaczysz. Musisz kursor nakierować i dopiero Ci pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli Park czy Wzgorze? Mam oba w Parku i jedno na Wzgorzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JriwI.jpg

Zobacz. Jedno jest widoczne, ale jedno jest pod napisem, tak jak widać, mam nakierowany kursor na Lockboxa, o którym myślę. Masz go?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej nie mialem, nawet nie przyuszczalem ze tam cos jest! Wielkie dzieki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee no spokojnie, uwielbiam "znajdzki", stad na nagonka na ta skrzynke! Ale powooooli, do przodu!

btw, co to sa te "obezwladnienia"? Jak to sie robi? Bo nie mam zadnego! :/

Jest jakis sposob zeby zmniejszyc poziom notowania? Bo brakuje mi 4 ciezarowek do zlota, a 5 poziom notowania to juz jakis koszmar! Wybuchaja jedna za druga tak we mnie piora! ::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest to ale musisz podejść od tyłu do przeciwnika lub przechodnia i kliknąć :cicle: czy tam przytrzymać, jutro odpalę PS3 to ci powiem dokładnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede bardzo wdzieczny! Mialem jeszcze o cos zapytac, czego tez mam bardzo malo i zdziwilem sie w ogole ze takie cos jest ale juz zapomnialem! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obezwładnienia ?

Nie ma czegoś takiego w SD jak '' Obezwładnienia ''

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. sprawdze to dokladnie rano bo wylaczylem juz konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak: pierwsze z nich to "rozbrojenia"-mam ich tylko 7 i kompletnie nie wiem jak to zrobilem! :P A drugie to "zabojstwa rzucona bronia"-nie mam tego ani ja ani zaden z moich znajomych, jak to zrobic?

Jest jakis sposob aby zmniejszyc ten je..lala poziom notowania przy porywaniu ciezarowek? Bo ta ekipa co mnie gania wysadza mi je jedna po drugiej! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak...rozbrojenie robi się najlepiej na misji ze ślubem...cały myk polega na tym że jak już znajdziesz się na balkonie to musisz wyskakiwać na kolesi zza zasłony ( stołów najlepiej ) wtedy koleś rzuci się na przeciwnika i go powali/rozbroi ( dzięki temu dwa medale zdobędziesz raz dwa )...a do zabicia rzuconą bronią to jak masz broń to namierzasz kolesia i naciskasz chyba L2 żeby bronią rzucił...możesz użyć do tego przechodniów...kradniesz auto i wyciagasz z bagażnika klucz, celujesz w przechodnia i sru w niego...

A jak chcesz uciec tymi ciężarówkami do transportowania to po prostu staranuj policję...jak staranujesz wszystkie radiowozy które Cię gonią to masz chwilę czasu zanim pojawią się nowe...i jeżeli wtedy nie wjedziesz w obszar nowych radiowozów to ciężarówka jest Twoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ilosc rozbrojen z tej misji bedzie sumowala z kazdym kolejnym podejsciem? Czy zostanie najlepszy wynik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się wszystko sumowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odośnie dwóch wyzwań:

Człowiek guma, czyli ataki parkour - jak to zrobić i o co tu właściwie chodzi?

Zabójstwa na ślepo (bez celowania) - czy to mają być strzały zza zasłony, czy o co tutaj chodzi? Bo zabijam dość często bez celowania (samo L2) i nie zalicza.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego pamiętaj żeby ginąć na ostatnim kolesiu tam podczas ślubu...wtedy masz restart od chechpointu ale wykonane zabicia z rozbrojeniem zostają zaliczone...

Człowiek guma to właśnie mniej więcej to co pisałem wyżej...ataki przez stół,samochód itp itd...

Zabójstwa na ślepo wpadną za strzelanie zza osłon bez celowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak atakować przez stół np.? Wystarczy X przeskoczyć i on wtedy przeciwnika uderzy, czy muszę coś dodatkowo zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze przeciwnik bedzie po przeciwnej czesci stolu! Pamietam ze ja to nabijalem bedac w jednym z tych miejsc gdzie sie bijesz w 5 rundach-nie pamietam jak to sie nazywalo! Jedno z nich jest wlasnie pod mostem czy tunelem i tam byl stol! 2 walki i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×