Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały ci jeszcze przysługi i tzw. wydarzenia (kolesie w bagażnikach, pościgi za złodziejami i wyrzucanie pijaków). Misji nie trzeba maksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Story Missions (30/30)
  • Cases (4/4)
  • Favors (36/36)
  • Events (28/28)
    • Drug Busts (17/17)
    • Shoplifters (4/4)
    • Hit and Run (3/3)
    • Junk in the Trunk (4/4)

    [*]Jobs (30/30)

    • Tran - Car Deliveries (20/20)
    • Roland - Debt Collections (6/6)
    • Martial Arts Clubs (4/4)

    [*]Races (17/17)

To są wszystkie rzeczy wymagane do 100%. Nie musisz zrobić misji na 3 gwiazdki. Jeśli Ci czegoś brakuje to może właśnie któregoś z Eventów albo wizyty w Fightclubach. W statystykach powinno być ile eventów masz zrobionych, jeśli to nie to, to sprawdź czy wpadło trofeum za fight cluby i za ściąganie długów i w ten sposób wyeliminujesz potencjalnych "winowajców".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadlem na to, racja. A te misje z pijakami i gosciami w bagaznikach pojawiaja sie losowo czy sa na to mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się to na mapie dopiero wtedy jak będziesz blisko .

Masz tutaj takie ułatwienie :P

sleepingdogs.jpg

Edytowane przez siupskyy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakas wskazowke odnosnie trofea z 10 roznymi broniami? Gdzie mozna znalezc te nie spotykane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że pistolety czy broń biała

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o broń białą, tutaj masz listę:

Baton - Drug Bust: On the basketball courts. Some of the enemies will be holding it.

Briefcase - Run into a pedestrian who is holding the Briefcase for it to fall on the ground. Pick it up and go fight an enemy.

Crowbar - In the trunks of cars. Press when standing behind a car. Also some Thugs are equipped. Disarm them and pick up the Crowbar.

Fish - Found in the mission Club Bam Bam.

Handbag/Bag/Purse - All 3 of these look different, in size. These are best found on women pedestrians. Run into them and they will drop their Handbag, Bag or Purse.

Hand Grinder - Mission: Dock Yard Heist. Story related and cant miss.

Kitchen Knife - Some enemies will have this equipped. Disarmed them and pick up the knife.

Knife - Some enemies will have this equipped. Disarmed them and pick up the knife.

Machete - Found in mission The Election, towards the end of the level. Story related cant miss.

Meat Cleaver - Drug Bust: Yen Yen Foo Underpass.

Sauce Pan - Mission Vendor Extortion. In the beginning you will pass a kitchen with cooks in it, either pick one up from the counter or run into a cook and they will drop it.

Tire Iron - In the trunks of cars. Press when standing behind a car.

Umbrella - When its raining, walk around and bump into someone who is carrying one. Usually in the parks or sidewalks.

A pistolety i inne karabiny to można znaleźć podczas przechodzenia głównego wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi generalnie o trofeum, musze uzyc 10 roznych broni. Chyba nie ma to znaczenia jakich? Czy pistoletow czy broni bialej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa trofea związane z użyciem "różnych broni". W jednym chodzi o pistolety/karabiny/shotguny a w drugim o broń białą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodź do ludzi, zabieraj im parasolki, walizki itp, jak tak miałem, że nie wiedziałem czego jeszcze nie używałem i podszedłem do gościa, uderzyłem go, wypadła mu walizka z ręki i zabiłem go ją i wpadło trofeum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie jestem pewien ale chyba chodzi o bron palna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie strzelałeś z szotgana policyjnego, to weź wbij na parking policyjny i otwórz bagażnik tam będzie strzelba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nie strzelalem z tego :) Gdzie jest posterunek? Bo z pamieci bedzie ciezko to znalezc.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na yt jest filmik, w którym są pokazane misje z danymi brońmi.

Mi się udało już zrobić grę na 100%, teraz męczę się z wyzwaniami, zostały tylko koguty.

Dawno nic mnie w grze tak nie denerowowało.

Wydawało mi się, że już to rozgryzłem - najpierw obstawia się koguta, który ma mniej zwycięstw, potem tego, który ma więcej i tak na zmianę. Udało się ugrać chyba 400k i ch system strzelił:/ nie ma chyba na to recepty niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obstawiaj na zmianę, tylko ciągle tego słabszego, i za każdym razem jak wygrasz rób save gry, a jak przegrasz to po prostu wczytujesz i jedziesz tam z powrotem i tak w kółko dopóki nie skończysz wyzwania, mi to zajęło lekko 30 minut, bo miałem sporo na minusie ;)

Nie, na pewno nie strzelalem z tego :) Gdzie jest posterunek? Bo z pamieci bedzie ciezko to znalezc.. :P

Sam nie wiem dokładnie, dwa razy podczas jazdy udało mi się trafić na posterunek, tak to nie pamiętam, musisz trochę poszukać a na pewno znajdziesz :biggrin:

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi:

-pistolet kaliber .50

-pistolek kaliber .45

-strzelba polautomatyczna

-strzelba powtarzalna

-zloty pistolet maszynowy kaliber .45

-pistolet maszynowy kaliber .45

Te statystyki mam na 0, wie ktos gdzie mozna znalezc ktores z nich?

Ok, faktycznie nie mialem tego shotgun'a z samochodu policyjnego-wystarczyl! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi:

-pistolet kaliber .50

-pistolek kaliber .45

-strzelba polautomatyczna

-strzelba powtarzalna

-zloty pistolet maszynowy kaliber .45

-pistolet maszynowy kaliber .45

Te statystyki mam na 0, wie ktos gdzie mozna znalezc ktores z nich?

Ok, faktycznie nie mialem tego shotgun'a z samochodu policyjnego-wystarczyl! ;)

Te bronie które napisałeś to po prostu w czasie misji je znajdziesz bo tak na ulicy to nie ma takiej opcji :)

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wystarczyl shotgun z radiowozu i trofeum wpadlo ;)

siupskyy: przydalaby sie jeszcze jakas legenda do tej mPki bo objezdzilem wszystkie punkty wzdluz i wszerz zaznaczonych na mapie i nic sie nie pojawilo. A mam jeszcze 18 wydarzen do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia dzieją się losowo...każde ma jakąś ustaloną godzinę o której się odpala...nie licząc tych ludzi w bagażnikach gdzie trzeba obok nich blisko przejechać/przejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia dzieją się losowo...każde ma jakąś ustaloną godzinę o której się odpala...nie licząc tych ludzi w bagażnikach gdzie trzeba obok nich blisko przejechać/przejść...

Ustaloną godzinę ? Dziwne, ja jechałem nie zależnie o której godzinie i te wydarzenia były na dwóch save ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. teraz najgorsze przede mna-zdobywanie kasy na wszystkie ciuchy i samochody. Zna ktos jakis latwy sposob oprocz save z kogutami? Nie mam w ogole do nich szczescia i dluzej zajmie mi wczytywanie save niz wygranie czegokolwiek. Wiem ze Podziemny krag w Central placi 50k za wygranie, ale to tez troche zachodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kradzieże aut i odpowiednie ciuchy dające zniżki...ja tak kupiłem wsio w grze bez uzycia walk kogutów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz -40% znizki, ale pieniedzy jak nie mialem tak dalej nie mam! :/

Co masz na mysli przez kradziez aut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×