Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie - musisz pobrać dodatki z jego konta.

1. Twoszysz nowego użytkownika na konsoli (pierwsza opcja od lewej w menu konsoli).

2. Logujesz się na jego konto.

3. Ściągać plik BF Premium.

4. Pobierasz wszystkie dodatki.

Po włączeniu pobierania możesz wrócić na swoje konto. Po zainstalowaniu należy tylko pamiętać o tym, aby nie usuwać danych konta z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwe taka sytuacja, żeby kolega przez pomyłkę zużył 2 slot? I jak będę na jego koncie to normalnie wchodzę na psstore i ściągam czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sloty to inaczej ilość konsol, na których można korzystać z zakupionych gier. Jedyny sposób na "zużycie" to pobranie czegoś na innej konsoli. Jeśl kolega nie używał konta na innej konsoli to nie ma takiej możliwości. Dodatki ściągasz z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji waszej rozmowy o dzieleniu premium pozwolę sobie tutaj zapytać.

Premium można dzielić na 2 sloty, czy jeśli na którejś z 2 konsol zrobimy deaktywację systemu (chyba tak to się nazywało?) to rozumiem że jakby ten 1 slot zostaje wówczas zwolniony i można użyć go na innej konsoli, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji waszej rozmowy o dzieleniu premium pozwolę sobie tutaj zapytać.

Premium można dzielić na 2 sloty, czy jeśli na którejś z 2 konsol zrobimy deaktywację systemu (chyba tak to się nazywało?) to rozumiem że jakby ten 1 slot zostaje wówczas zwolniony i można użyć go na innej konsoli, tak?

Tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tworzenie nowego konta użytkownika jest konieczne, żeby ściągać te dodatki?

Czy jak będę miał premium na platformie ps3 to będę miał go też na PC?

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mogę wiedzieć to co by się mogło stać gdybym zainstalował premium na swoim profilu, a nie nowym? (wiem zadaje dużo pytań :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o instalowanie tylko ściąganie; by mieć na konsoli dostęp do dwóch kont psn trzeba mieć dwa profile (1 profil = 1 konto psn); instalować możesz na którym chcesz, grać też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem. Dzięki za odpowiedź i powodzenia za 2 tygodnie na mapkach z dodatków :D.

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, nie chce znów popełnić tego samego błędu.

Mam na koncie w PSN US 50$, co zrobić żeby mieć Premium na koncie w PL? Ostatnio kupiłem oddzielnie premium za 49,99$ i nie działało z moją wersją gry (PL).

Czy jesli kupię całą grę BF3 Premium Edition na PSN US to wszystko będzie działać tak jak powinno na koncie PL? I najważniejsze, czy na tej wersji będe mógł grać na europejskich serwerach?

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz grę wraz z premium na jednym koncie to będziesz mógł grać na każdym innym koncie na tej konsoli (dodatki itp. wciąż trzeba ściągać z konta US). Problemy występują między innymi wersjami gier. Konta PSN to już inna sprawa. W przypadku serwerów nie ma żadnym ograniczeń. Można grać z całym światem (co innego jeśli chodzi o połączenie, wbijając na azjatycki serwer lagi są straszne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię z PSN to aktualną wersję pudełkową powinienem usunąć z dysku? Czy nie będą się ze sobą gryzły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą się gryzły lecz trzymanie tych danych nie ma sensu. Są one po to by nieco odciążyć napęd, a wersja z PSN i tak zapisuje się na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na koncie w PSN US 50$, co zrobić żeby mieć Premium na koncie w PL? Ostatnio kupiłem oddzielnie premium za 49,99$ i nie działało z moją wersją gry (PL).

udalo ci się odzyskać tamtą kasę, twierdząc że sie pomyliłeś i kupiłeś nie to co trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo ci się odzyskać tamtą kasę, twierdząc że sie pomyliłeś i kupiłeś nie to co trzeba?

Całe szczęście tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobil ktos juz zadanie rambo?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy idzie gdzieś kupić sama przepustkę sieciową do ściągnięcia premium...Teraz żałuje ,że nie kupiłem premium ale myślałem,że nie wkręcę się w BFa a jest wręcz przeciwnie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium kupisz na playstation store. Ewentualnie z menu gry ale to tez podlega pod pss.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem bez ustawki te zadanie.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noom dołączam się temat Battlefield 3 nie działa wie ktoś z jakiej przyczyny?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×