Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie brzydcy admini coś pokręcili , poszli się obrzerać wigilijnymi pierogami i dopiero po świętach wszystko naprawią.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że pisze nie na temat, ale temat Battlefield 3 nie działa.

Noom dołączam się temat Battlefield 3 nie działa wie ktoś z jakiej przyczyny?
Jest wielka przeprowadzka na nowy serwer

ps3site, ps3site forum ppe.pl i pewnie jeszcze coś.

Sprawa zupełnie niezależna od nikogo z obecnej administracji forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do kogoś kto kupował pudełkowe Battlefield 3 Premium Edition.... czy tam są dwa oddzielne kody? online pass i kod na premium?

ewentualnie jak nie ma oddzielnego kodu to jak to zainstalować jeżeli mam już zainstalowaną na konsoli zwykłą wersję?

Edytowane przez Kanal!a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwyklej wersji masz online pass, a premium to tylko dodatek

Chociaz w PSN widzialem Bf3+premium za 249 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do kogoś kto kupował pudełkowe Battlefield 3 Premium Edition.... czy tam są dwa oddzielne kody? online pass i kod na premium?

ewentualnie jak nie ma oddzielnego kodu to jak to zainstalować jeżeli mam już zainstalowaną na konsoli zwykłą wersję?

Jest 1 kod od online pass i premium. Nie są oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki ...... a jak to zainstalować jak mam już zwykłą wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki ...... a jak to zainstalować jak mam już zwykłą wersję?

Wpisujesz pass do BF3 premium w psstore w dziale kody promocyjne - ściągasz , instalujesz i to wszystko.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z kupnem premium bo zle zarejestrowalem konto na psn jestem w angli a jak rejestrowalem to dalem kraj polska i nie moge teraz zaladowac portfela bo wyskakuja mi zlotowki wie ktos czy wjakis inny sposob moge kupic online kod do tego premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupnem Premium, trzeba przez grę czy przez PSS kupować bo coś tam się obiło o uszy że jakieś problemy były??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanko do Premium, może ktoś z was się orientuje.

Udostępniłem kuzynowi Premium ze swojego konta, pobrał wszystko bez problemu ale ostatnio zmieniałem hasło na swoje konto i przekierowałem na innego maila. I teraz pytanie bo mu Premium działa normalnie póki co ale jak wyjdzie dlc End Game to będzie musiał dostać ode mnie nowe dane do mojego konta żeby z niego pobrać End Game czy będzie w stanie ściągnąć to ze swojego konta?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Czy jak kupię Battlefield 3 Premium wydanie płytowe to będę mógł aktywować grę na konsoli mojej i konsoli brata? Chodzi mi o to czy jest takie samo działanie jak w przypadku zakupu z psn - jeden slot = dwie konsole? Oczywiście posiadam już jedną wersje BF3 na płycie.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Żeby ściągnąć dodatki trzeba wpisać kod, a potem powinno działać tak jak wszystko inne z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem BF3 Premium Edition, gdzie mam wpisać kod odblokowujący premium z poziomu gry czy PSN? A może nie ma to znaczenia?

Z góry dzięki . :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podstawkę bf ale zastanawiam się nad kupnem premium. I tu się rodzi moje pytanie, czy warto je kupić, kosztuje ok. 190 zł, a osobno kupowane dodatki są po ile?

I czy jesli mialbym premium i tam bylby ten kod na online pass nie mialo by to zadnego zwiazku z online passem z podstawki bf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłą wersje bez online passa sprzedasz za 60-70 zł......... a wszystkie dodatki kosztują jakieś 250 zł.

ja tak właśnie zrobiłem ..... zwykłą wersję sprzedałem, kupiłem premium edition (można kupić już za 180 zł), wpisałem jeszcze raz kod i wszystko ładnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube ....... i możesz zobaczyć jak wyglądają wszystkie mapki. czy fajne? kwestia gustu ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jeśli wykasowałem z konsoli savey z B3 (ale mam aktywne konto na battlelogu i tu mam dalej swoje bronie ,stopień itp) a chcę kupić premium to czy po odpaleniu tej wersji i połączeniu z battlelogiem mimo wszystko będę musiał zaczynać od początku? Mam nadzieję że w miarę precyzyjnie zadałem pytanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem bf3 + premium i mam w związku z tym pytanie. Czy premium jest jakoś ograniczone czasowo? Słyszałem, że ważne jest tylko rok. Co się dzieje po upływie tego czasu (będę mógł grać wtedy we wszystkie dodatki, czy to przepadnie)? Wiem, że to dużo pytań, ale nie chciałbym wywalić tyle kasy, a potem pograć tylko 2 miesiące. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium nie wymaga odnawiania, raz kupujesz i masz stały dostęp do jej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postępy w multi są przypisane do konta PSN. Save'y dotyczą tylko kampanii.

Dziękuję za odpowiedź. Premium już się pobiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×