Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie kupuje premium bo mam bck i raczej jest to dla mnie nie opłacalne wyrzygać 200zł na coś co i tak pewnie będzie zbugowane (zwiechy na btk) , inna sprawa że jak nie naprawią input laga to nie kupie żadnego dodatku nawet osobno. Na promocje raczej nie ma co liczyć - chyba że przed wyjściem kolejnego dodatku, tak jak obecnie na BTK no chyba że ktoś chce poczekać kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo te 200zl...

Za ta cene mam nowa grę na ps3. Gdyby to kosztowalo z,130-150 to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore z zamknietymi oczami , 50 euro to nieduzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych oficjalnych doniesień wynika, że sprawa wygląda tak...

Dostajesz 5 dodatków (nie od razu, tylko 2 tyg. przed premierą dzięki BFP), czyli wszystkie z nich bronie i oczywiście mapy... 10 nowych broni :D

Zresztą macie wszystko na tym screen'ie:

http://i.imgur.com/gePVg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale te premium ma dawać dostęp do weekendów Double XP. Funkcja resetu statystyk była też w BC2, a jakoś była dostępna dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu, no prawdę powiadasz... Double XP jest fajną funkcją, reset statystyk? Mało osób go użyję, raczej Ci którzy chcą wrócić do tego dążenia do celu, jakim jest zdobycie wszystkich broni, a i dla tych którzy chcą popracować na dobre K/D Ratio :D. Moim zdaniem Premium jest warto kupić, choćby nie wiem co mówili inni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy na czym będzie polegało funkcja resetu statystyk?

Czy może mi ktoś uświadomic jak teraz mam 57mil pkt to będę mógł to wykasowac czy np będę mógł od nowa medale robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie nowe i stare dodatki mamy za free jak kupię BFP tak ??? Jeżeli tak, to przecież wiadomo, że się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra battlefield premum jest abonamentem (rocznym chyba) a co będzie jak nie wykupię za rok wszystkie dodatki mi zabiorą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest jednorazowa opłata? Czy będzie potem abonament opłacać aby dalej to mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz, tak pisało przynajmniej że się płaci, a kolega Mafia wprowadza w błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

200zł ?! / 50 euro ?! Beka z tych którzy to kupią nic specjalnego w tym nie widzę a za rok pewnie kolejną część wydadzą.

Pozdrawiam

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie Premium z ps3site.pl:

(...)I tak, zapłacimy za tę usługę jednorazowo 49,99 euro, co daje nam 199 złotych. Co uzyskamy za to? Wcześniejszy dostęp do wszystkich dodatków, unikatowe bronie, dog tagi, kamuflaże, malowania broni, emblematy do plutonów, możliwość kasowania sobie statystyk, ekskluzywne eventy w grze (podwójne XP), priorytety serwerów, 5 unikatowych osiągnięć w grze i wiele, wiele innych. (...)

Możliwość kasowania sobie statystyk? Widzę, DICE nieźle kombinuje żeby wyciągnąć od dzieciaków kasę...

Edytowane przez sanho21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kasowanie statystyk to zwykłe zaczynanie od 0, jak ktoś lamił i chce być teraz pro to sobie tak zrobi. Poza tym znam wielu ludzi którzy dobili do 100 i założyli nowe konta, a tak mogą zresetować swoje główne i bić od nowa rangi.

Z tego premium fajna też ta opcja priorytetu kolejki, ale już to widzę jak czekam pół godz na wbicie na serwa, bo się dopychają premiumy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko raz, tak pisało przynajmniej że się płaci, a kolega Mafia wprowadza w błąd :)

ja w błąd nie wprowadzam tylko stwierdzam fakty jakie pisało ps3site więc to oni chyba wprowadzili w błąd

http://www.ps3site.p...a-oplata/110804

Według informacji jakie wyciekły do Sieci, za Premium zapłacimy raz, zyskując najróżniejsze przywileje na cały kolejny rok.

200zł ?! / 50 euro ?! Beka z tych którzy to kupią nic specjalnego w tym nie widzę a za rok pewnie kolejną część wydadzą.

Pozdrawiam

No ja nie wiem czy to jest śmieszne jak ktoś Lubi BF3 to kupi .

Jak dla mnie nie ma lepszego fpsa na PS3 na tą chwilę i przez rok raczej nie będzie

Dla mnie beką jest coroczne kupienie odgrzewanego kotleta przez Activision a tu coś nowego czego nie było serii BF

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Battlefield Premium będzie dostępny do zakupienia 4 czerwca na wszystkich platformach. Cena BFP to €49.99/$49.99/4000MSP. W skrócie BFP oferuje:

  • 20 map;
  • 20 nowych broni;
  • +10 nowych pojazdów;
  • 4 nowe tryby gry;
  • 30 zadania (takie jak w B2K);
  • 30 nowych nieśmiertelników.

I do tego dochodzą dodatkowe bonusy, takie jak:

  • Dwutygodniowa ekskluzywność na wszystkie dodatki (na PS3 pojawią się tydzień wcześniej);
  • Unikalny nowy nóż (będzie to nóż ABC-90, szukałem i znalazłem to: http://www.shopremin...9/dp/B007L4ZIKA. Meh.. myślałem, że dadzą jakąś maczetę)
  • Unikalne nieśmiertelniki;
  • +10 dodatkowych kamuflaży dla naszego żołnierza;
  • Unikalne kamuflaże do broni (błagam, tylko nie złote ala CoD);
  • Możliwość zresetowania swoich statystyk;
  • +10 dodatkowych ikon pod logo plutonu;
  • Możliwość użycia większej ilości warstw przy tworzeniu loga plutonu;
  • Jesteśmy priorytetem przy wbijaniu na serwery, czyli w kolejce jesteśmy zawsze pierwsi;
  • Możliwość zapisania pięciu ulubionych raportów bitewnych;
  • +5 dodatkowych zadań;
  • Ekskluzywne eventy?;
  • Dostęp do weekendów z 2X doświadczeniem;
  • Ekskluzywne filmy?;
  • Przewodniki i poradniki (Strategy guides);
  • Dodatkowa bonusowa zawartość.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Premium będzie dostępny do zakupienia 4 czerwca na wszystkich platformach. Cena BFP to €49.99/$49.99/4000MSP. W skrócie BFP oferuje:

  • 20 map;
  • 20 nowych broni;
  • +10 nowych pojazdów;
  • 4 nowe tryby gry;
  • 30 zadania (takie jak w B2K);
  • 30 nowych nieśmiertelników.

I do tego dochodzą dodatkowe bonusy, takie jak:

  • Dwutygodniowa ekskluzywność na wszystkie dodatki (na PS3 pojawią się tydzień wcześniej);
  • Unikalny nowy nóż (będzie to nóż ABC-90, szukałem i znalazłem to: http://www.shopremin...9/dp/B007L4ZIKA. Meh.. myślałem, że dadzą jakąś maczetę)
  • Unikalne nieśmiertelniki;
  • +10 dodatkowych kamuflaży dla naszego żołnierza;
  • Unikalne kamuflaże do broni (błagam, tylko nie złote ala CoD);
  • Możliwość zresetowania swoich statystyk;
  • +10 dodatkowych ikon pod logo plutonu;
  • Możliwość użycia większej ilości warstw przy tworzeniu loga plutonu;
  • Jesteśmy priorytetem przy wbijaniu na serwery, czyli w kolejce jesteśmy zawsze pierwsi;
  • Możliwość zapisania pięciu ulubionych raportów bitewnych;
  • +5 dodatkowych zadań;
  • Ekskluzywne eventy?;
  • Dostęp do weekendów z 2X doświadczeniem;
  • Ekskluzywne filmy?;
  • Przewodniki i poradniki (Strategy guides);
  • Dodatkowa bonusowa zawartość.

Czyli ogolnie taka sama ch...a jak COD Elite i to za 200 zeta.

Poza tym w kwesti formalno prawnej 20 nowych map i broni oraz 10 nowych pojazdow z tymi z BtK, ergo - 10 nowych broni i 16 nowych map i 7 nowych pojzadów :D

Szczegolnie zabawne jest pięc ostatnich pozycji - czyli cos tam dostaniemy ale nie wiadomo co.

Ciekawe czy w ramach "premiuma" dostaniem Predator stelath camo :D

Ale nie no zajefajna sprawa, ciekawe czy osobnicy którzy wywalili kasę na "prywatne serwery" łykną i Premiuma.

Smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra , a co będzie jeśli trzej oczekujący na wejście na serwer będą mieli wykupiony pakiet premium ?który z nich będzie pierwszy? czy dice wprowadzi wtedy pakiet premium gold ? bo ktoś kto zapłaci chce/ musi być pierwszy. zalatuje trochę polskim klasykiem pt.:"Miś" , jaką metodą losowania wybierzemy metodę losowania ( tak jakoś to szło) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no dobra , a co będzie jeśli trzej oczekujący na wejście na serwer będą mieli wykupiony pakiet premium ?który z nich będzie pierwszy? czy dice wprowadzi wtedy pakiet premium gold ? bo ktoś kto zapłaci chce/ musi być pierwszy. zalatuje trochę polskim klasykiem pt.:"Miś" , jaką metodą losowania wybierzemy metodę losowania ( tak jakoś to szło) .

Mnie się bardziej wydaje, że to będzie na zasadzie masz premium wskakujesz na 1. pozycję, a następni premium przed zwykłych graczy za Tobą.

Tylko czekać, aż premiumki będą się respić szybciej na serwerze co by zdążyli zająć sobie pojazdy :D

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej wydaje, że to będzie na zasadzie masz premium wskakujesz na 1. pozycję, a następni premium przed zwykłych graczy za Tobą.

Tylko czekać, aż premiumki będą się respić szybciej na serwerze co by zdążyli zająć sobie pojazdy :biggrin:

hehe , na respie będzie stał smutny pan z policyjnym lizakiem i mówił : ooo, pan z pakietem premium? proszę do heli , miłego lotu ! a, pan z "gołym" bf3 ? uuu, pan dziś na flagę A biegnie z buta . :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się skłaniał w stronę tego premium jak do tych bonusów dochodził swój własny serwer. Wtedy to by było coś. Zawsze myślałem, że BF3 nie pójdzie w ślady Activision z tym wyłudzaniem kasy co rok, ale się myliłem. Oj, Counter Strike'u nadchodzę!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSa tez kupuje. Z drugiej strony 4 dodatki po 50 pln to jest 200 czyli to samo tylko w ratach.

btw. NIE cytujcie postów bezposrednio nad waszym, pls. Scroll sie grzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×