Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w każdym dodatku są 4 mapy, więc z 4 wychodziłoby 16... Pewno dodadzą jeszcze od premium coś, więc licz że 5x55 = 275 + inne pierdółki... Łącznie wartość to jakieś 330 zł... Więc się opłaca moim zdaniem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do Karkand, Walka w zwarciu, Armored kill, Decydujące starcie i Aftermath

B2K juz mam, a wiec 4 :) jesli cie interesuja skiny i inne duperele, a masz +/-200 pln na zbyciu to raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko żeby nie okazało się że po dwóch dodatkach gra umrze :) nie wiem czy zwróciliście uwagę na liczbę grających online, z tego co pamiętam dobijała do 90tys (ps3), aktualnie gra 55-65tyś. Dice nie jest głupie, tym premium zabezpieczają się żeby wyłudzić kase, bo nawet jak gra "umrze" to oni już kasiore będą mieć a przypadku zwykłych dlc jest to pewne ryzyko, mnie osobiście wydaje się że z każdym kolejnym dodatkiem będzie mniejsza sprzedaż ( przy ostatnich dodatkach ludzie już będą znudzeni bfem i dice wie że sprzedaż była by licha).

Dla graczy z BTK to żadna oszczędność ten premium (20zł) + nic nie warte pierdoły (podwójny xp, blaszki itp.)

@okoni

Z tym policjantem prawie zrzuciłeś mnie z krzesła.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie umrze, podobnie jak bc2 nie umarło, bc1 czy moh kilka miesięcy temu też się trzymał całkiem nieźle ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Na PS3 gra wiele więcej osób jak na PC'cie, czyli gra szybko nie wymrze, ile by nie wyszło dodatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie odnośnie premium. Czy orientuje sie ktoś czy to będzie przypisane do konta czy do systemu? Chciałbym zakupić ale najlepiej z qmplem na pół i stąd moje pytanie czy bedzie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a playstation plus jest przypisane do danego konta czy dla wielu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra , a co będzie jeśli trzej oczekujący na wejście na serwer będą mieli wykupiony pakiet premium ?który z nich będzie pierwszy? czy dice wprowadzi wtedy pakiet premium gold ? bo ktoś kto zapłaci chce/ musi być pierwszy. zalatuje trochę polskim klasykiem pt.:"Miś" , jaką metodą losowania wybierzemy metodę losowania ( tak jakoś to szło) .

OT, Chyba miałeś na myśli "Rejs" ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a playstation plus jest przypisane do danego konta czy dla wielu?

zawsze wszystko jest przypisane do konta psn. a teraz jedno konto mozna miec na max 2 konsolach jednoczesnie...

wszystkie profile na danej konsoli beda mogly korzystac z np. z darmowych gier z +. jeden warunek. na konsoli musi byc profil na ktorym zakupiono plusa.

z premium bedzie pewnie podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Dice nie ufam za grosz. Nie bede placil z gory za niewiadomoco. Wydadza, popatrze, poslucham czy nie ma bugow, nie wiesza sie etc i wtedy mozna decydowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:fans: sorki, że nie przewertuję, ale czy jakieś trofea są przewidziane dla tych dodatków? z góry :thanks:

jak kupię to ci powiem ale na pewno jakieś trofea są bo B2K były więc w QC też będą

zamówiłem już specjalnie na ultimie 3x100zł karty żeby uzupełnic konto :laugh:

specjalnie dla premium :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jak będzie jakaś promocja na Pss z tym Battlefield Premium.

Sory Dice za te 200zl wolę kupić jakiś nowy tytuł ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jak będzie jakaś promocja na Pss z tym Battlefield Premium.

Sory Dice za te 200zl wolę kupić jakiś nowy tytuł ;)

A ja za 200zl wole kupic kilka starszych tytulow na ebayu ;) Premium pewnie kupie,ale musze jeszcze pomyslec o tym pakiecie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie nie oplacalne.Ta gra do pazdziernika zdechnie,wychodzi Moh

Ea ma w dupie stare gry,kompletnie nie ma zadnego supportu.Patche wychodza zbyt wolno.Dice nie slucha community.Poprawaiaj jakies idiotyczne rzeczy,polowa broni strzela na kapiszony.Balans z dupy,hitboxy to samo.

200zl? to powinno kosztowac max 10funtow.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili,ze zdechnie bo voip nie dziala i co? Nic nie zdechnie. Moze Ty przestaniesz grac,ale BF3 nie umrze jak res 3 czy kz3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie nie oplacalne.Ta gra do pazdziernika zdechnie,wychodzi Moh

Bzdury gadasz. Battlefield 1942 zdycha już od dziesięciu lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie nie oplacalne.Ta gra do pazdziernika zdechnie,wychodzi Moh

ja w MOH nie wierze wiem jak było pierwszym razem grałem w BFBC2 kupiłem MOH i co po tygodniu odstawiłem

i wróciłem do BFBC2

i teraz sobie porównaj co zdechło BFBC2 czy młodszy MOH

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili,ze zdechnie bo voip nie dziala i co? Nic nie zdechnie. Moze Ty przestaniesz grac,ale BF3 nie umrze jak res 3 czy kz3

res 3 to w ogole sie narodził? :laugh: zagrałem w bete on-line i wiedziałem ze to bedzię klapa i długo nie pozyje. BF3 do czasu BC3, a może nawet BF4 bedzie miało pełne serwery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie nie oplacalne.Ta gra do pazdziernika zdechnie,wychodzi Moh

Ea ma w dupie stare gry,kompletnie nie ma zadnego supportu.Patche wychodza zbyt wolno.Dice nie slucha community.Poprawaiaj jakies idiotyczne rzeczy,polowa broni strzela na kapiszony.Balans z dupy,hitboxy to samo.

200zl? to powinno kosztowac max 10funtow.

To jest jak porownywanie CoD do BF-a , pierwsze to biegnij i zabijaj ( jak fifa 96 gdzie po rozpoczeciu mogles biec w strone bramki i bez podania byl gol , nie wspomne o wybijanie glowa pilki z rak bramkarza ) a gra zespolowa . MoH mi nie lezy a juz napewno nie tak jak BF gdzie chce miec wszystko wymaksowane i odblokowane w MoH-u bym wbil platyne i by sie kurzyl bo bym wrocil do bf-a . O ile by BF3 wyszedl z napedu bo od BFBC2 tylko bf grzeje konsole bo dostarcza mi nowych wrazen kazdego dnia , dzis wygrana bo dobra ekipa a jutro lomot bo lipna lub gramy dla jaj . Kazdy dzien daje inne akcje niby na znanych mapach ale zaskoczyc cie moze kazda runda .

Wydam te 50 euro bo chce miec mozliwosc gry z kazdym i zawsze .

To jest jak szachy , nigdy sie nie znudza,

Edytowane przez KJN86
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w MOH nie wierze wiem jak było pierwszym razem grałem w BFBC2 kupiłem MOH i co po tygodniu odstawiłem

i wróciłem do BFBC2

i teraz sobie porównaj co zdechło BFBC2 czy młodszy MOH

nie tylko Ty, poprzedni moh wygasł po ok 6 miesiącach, a bbc2 trwał w tym czasie i spokojnie utrzymał się na poziomie aż do b3, moh to ewentualna odskocznia, przerywnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w końcu będzie to kosztować do 200zł czy ponad 200??dziwne,że wychodzi to w poniedziałek anie ma jakiegoś wiekszego info.

Ja chyba się skuszę,choć dalej rozkimniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na PSS widziałem za 179 zł. Kupić jeszcze oczywiście nie można.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest cena

Jeśli będzie za 179 to będzie spoko (zawsze to 20zl do przodu) - Ja chyba juz zdecydowałem hehe

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest cena

Jeśli będzie za 179 to będzie spoko (zawsze to 20zl do przodu) - Ja chyba juz zdecydowałem hehe

Niby 20 pln do przodu,ale jak zasilasz konto zdrapką to niestety i tak musisz wywalić 200 stówki.Właśnie się biję sie z myślami co robić-kupować,czy nie?

Znając siebie pewnie jutro kliknę dwie zdrapki po stówce i znajdę się w PSN :happy:

Aaaa... tak na marginesie to czy pewne jest to,że jutro będzie to premium i jeśli tak to od której godziny?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×