Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zrobione, a jak uniknąć 2 kraks, posiadając wzmocnione nadwozie ? Unikanie zderzeń nic nie daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś przed tobą rozwali to musisz przejechać blisko wraku. Powinno wpaść podczas zwykłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jutro pójdzie po mojej myśli to w piątek/początek przyszłego tygodnia powinienem mieć swoją kopie NFS. Piszcie kto jeszcze gra. Bedzie się można pościgac,autolog itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tata_arek

Dzięki za pomoc ! Most Wanted nr 1 ;), jutro trzeba zacząć resztę trofeów wbijać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok się dopiero zaczyna a ja już twierdze że najgorzej wydane 140zł poszło właśnie na NFS Most Wanted.

Miasto fajne, grafika ładna, sporo ciekawych samochodów, ścieżka dźwiękowa dobra. Więc w czym tkwi problem?? Model jazdy, fizyka i zachowanie samochodu. To chyba jakiś żart jest.

Jak do tej pory wszystkie gry sprawiały mi przyjemność. Ale nie ta. Więcej tu nerwów i wyklinania niż satysfakcji z gry.

Tyle w temacie.

Oczywiście jest to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jutro pójdzie po mojej myśli to w piątek/początek przyszłego tygodnia powinienem mieć swoją kopie NFS. Piszcie kto jeszcze gra. Bedzie się można pościgac,autolog itd :biggrin:

Lionel jeśli jestes zainteresowany graniem w Most Wanted to właśnie Cię dodałem na PSNie

Rok się dopiero zaczyna a ja już twierdze że najgorzej wydane 140zł poszło właśnie na NFS Most Wanted.

Miasto fajne, grafika ładna, sporo ciekawych samochodów, ścieżka dźwiękowa dobra. Więc w czym tkwi problem?? Model jazdy, fizyka i zachowanie samochodu. To chyba jakiś żart jest.

Jak do tej pory wszystkie gry sprawiały mi przyjemność. Ale nie ta. Więcej tu nerwów i wyklinania niż satysfakcji z gry.

Tyle w temacie.

Oczywiście jest to tylko moja opinia.

A czego spodziewałeś się po arcadówce? To nie Shift :P

Wg mnie gra jest lepsze od poprzedniej części od Criterionów (Hot Pursuit)

To że może być dla Ciebie za trudna to nie znaczy że model sterowania pojazdami jest zły :P

No offence :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel jeśli jestes zainteresowany graniem w Most Wanted to właśnie Cię dodałem na PSNie

A czego spodziewałeś się po arcadówce? To nie Shift :P

Wg mnie gra jest lepsze od poprzedniej części od Criterionów (Hot Pursuit)

To że może być dla Ciebie za trudna to nie znaczy że model sterowania pojazdami jest zły :P

No offence :P

Nie twierdze że jest za trudna. Czy gdzieś tak napisałem? Z wygrywaniem wyścigów większych problemów nie ma. Twierdze tylko że model jazdy jest skopany na maksa.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy da się obcykać, lepiej niz na PC bo pad jest bardziej precyzyjny :D Najgorsze to, że jadąc w multi chwila nieuwagi i spadamy z 1 miejsca na 3 lub dalej np. przez jakiś słupek lub ruch uliczny xD Ale na tym polega rywalizacja, albo wygrywa lepszy albo ten kto ma farta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi praktycznie nie grałem. To co trzeba było to zrobiłem na ustawce. Bardziej widzi mi się multi w NFS HP. Poza tym zarówno HP jak i MW to gry do splatynowania i wywalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi którzy grają w Most Wanted. Chciałbym z kimś porywalizować jeśli chodzi o Autolog a przy okazji zrobić trofeum za 5 znajomych. Zapraszajcie jak macie chęć.

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że jest za trudna. Czy gdzieś tak napisałem? Z wygrywaniem wyścigów większych problemów nie ma. Twierdze tylko że model jazdy jest skopany na maksa.

Model jazdy jest w porządku, wystarczy trochę zwolnić na zakrętach, albo dłużej przytrzymać hamulec podczas "slajdów". A po założeniu odpowiednich opon/nadwozia/podwozia jest bajka.

Grę splatynowałem z przyjemnością, nie myślałem, że na tyle mi się spodoba. Multi jest podobne do Burnout Paradise co zaliczam na plus w stosunku do HP. Ogólnie ta gra >IMO< jest dużo lepsza od Hot Pursuit. Podziękowania dla kolegi Darka, który grę mi pożyczył, a następnie się ze mną wymienił. Gdyby nie on nie zagrałbym w ten bardzo dobry tytuł po przeczytaniu bardzo negatywnych opinii na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego na bilbordach nie widać żadnych awatarów gracza zarówno moich jak i kolegów? Wrzuciłem swoje zdjęcie i wszędzie je widze a na bilbordach nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego na bilbordach nie widać żadnych awatarów gracza zarówno moich jak i kolegów? Wrzuciłem swoje zdjęcie i wszędzie je widze a na bilbordach nie.

Prawdopodobnie musisz być zalogowany do Autologu. Jak grałem offline to nie widziałem awatarów na bilboardach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas wczytywania gry zawiesiła mi sie konsola i mój sejw sie uszkodził. Poprostu bosko, zas musze szukac bilbordów, ogrodzeń i musze powtarzać wyścigi :confused: Od dzisiaj robie kopie wszytkich sejwów:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podobała i szczerze polecam ją wszystkim, którzy onegdaj zakochali się w Burnout Paradise. Klimat bardzo podobny, szkoda tylko, że nie ma takich konkretnych dzwonów jak w BP, ale rozumiem, że jest to podyktowane licencjonowanymi furami. Dla mnie Most Wanted jest dużo lepsze od Hot Pursuit, gdzie ogólnie na trasach panowały pustki i trochu wiało nudą (w porównaniu do MW). Tutaj do ostatniej prostej nie możesz być pewnym wygranej, bo a nóż ktoś wyjedzie z bocznej drogi... dzięki temu adrenalinka jest do samego końca. I like. Model jazdy oczywiście czysto arcedowy, ale chyba nikt nie nastawiał się na symulacje kupując grę od Criterion. Mnie osobiście przypadł bardzo do gustu - uwielbiam piękne poślizgi na pełnej k... pomiędzy samochodami w ruchu ulicznym kiedy popylam swoim Lambo 300 km/h :). Co do samego multi to mam trochę mieszane uczucia. Owszem, z jednej strony jest burnoutowo (a w tym multi zakochałem się kiedyś po uszy kompletując namiętnie wyzwania - dla mnie było to i nadal jest najlepsze multi w samochodówkach), ale z drugiej drażnią stada debili, którzy taranują się wzajemnie na miejscach spotkań. Najlepiej gra się z kumatą ekipą albo z kumplami. Nie daj boże trafić na stado narwańców, którzy myślą tylko jak sprzedać Ci takedowna kiedy stoisz spokojnie ustawiony z innymi na linii startu. Wtedy radość ze wspólnego grania przeradza się w irytację. Chodzi mi o to, że za mało jest wyzwań, w których potrzebna jest ścisła kooperacja. Takich wyzwań było mnóstwo w BP i nie można ich było zaliczyć jeśli nie postarali się wszyscy grający (vide różne wyjechane zadania z kręceniem beczek na lotnisku). W Most Wanted nie ma kooperacji aż na taką skalę jak w BP, ale też są tego typu wyzwania. Tak jak napisałem wcześniej - radość z multi zależy głównie od ekipy do jakiej trafisz. Dla mnie MW to gra na 9/10. Jestem blisko scalakowania, brakuje mi chyba po 5 bilbordów i 4 bramek (swoją drogą nigdy nie zrozumiem ludzi calakujących gry z wydrukowanymi z netu mapkami albo oglądających walkthrought na youtubie - przecież calakowanie ma być przyjemnością a nie obowiązkiem).

Aha, jeszcze na koniec ode mnie. Wie ktoś może gdzie mogę zassać cały soundtrack z gry? Fajnie było by zgrać to na płytkę i zapuścić w swoim bolidzie pomykając rano do roboty :) Niektóre kawałki są bardzo melodyjne, szybko wpadają w ucho i bardzo fajnie by się przy nich popylało. Np ten =>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi którzy grają w Most Wanted. Chciałbym z kimś porywalizować jeśli chodzi o Autolog a przy okazji zrobić trofeum za 5 znajomych. Zapraszajcie jak macie chęć.

psnid": masakra-123_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Mam do Was wszystkich ogromną prośbę,mianowicie rozchodzi się o save do NFS'a 2012 i COD-a BO2. Miałem gry na 90 % aż tutaj nagle konsola się włączyć nie chce,oddałem do naprawy i bummmm,nie ma save'ów nic.A nie chcę jeszcze raz przechodzić i miałbym prośbę,czy moglibyście podesłać mi te save'y?Będę bardzo,bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(swoją drogą nigdy nie zrozumiem ludzi calakujących gry z wydrukowanymi z netu mapkami albo oglądających walkthrought na youtubie - przecież calakowanie ma być przyjemnością a nie obowiązkiem).

Bramki i bilbordy bez map i filmów z YT? Życzę powodzenia zwłaszcza z bramkami.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto to wziąć za 110zł? Z wyścigów arcade grałem tylko w dwa motorstormy i split second - podobały mi się. Teraz mam chętke na jakąś ścigałke ale jak zagrałem np. w world rally championship to nie byłem w stanie grać w to dłużej niż 15 minut. Zastanawiam się pomiędzy Blurem, Bornout Paradise i tym Nfs'em.

Edytowane przez Kebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Burnouta Paradise Complete z Playstation Store. Kosztuje 99 zł, ale zawiera wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramki i bilbordy bez map i filmów z YT? Życzę powodzenia zwłaszcza z bramkami.

Przecież nie będę tego robił na siłę. Wpadnie podczas gry to wpadnie, nie to nie. W życiu nie będę żadnych map drukował a brakuje mi ledwie trzy bramki, 2 bilbordy i 3 pkt podmiany do calaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Odblokowałem już wszystkie mody pro oprócz jednego - wzmocnionego nadwozia. Trzeba tam unikać kraksy 2 razy. Jak to zrobić ? Czym jest uniknięcie kraksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu uniknąć zderzenia czołowego z jakimś innym graczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Odblokowałem już wszystkie mody pro oprócz jednego - wzmocnionego nadwozia. Trzeba tam unikać kraksy 2 razy. Jak to zrobić ? Czym jest uniknięcie kraksy.

Widzisz przed sobą wypadek podczas wyścigu i omijasz go. Robisz to dwa razy i dostajesz nadwozie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×