Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

jak walczyć o górne piłki w grze online? przegrywam wszystkie rzuty rożne, przez co trace mnóstwo bramek. :square: to nie pomaga :x: to też nie... już nie wiem jak zrobić żeby wybić piłkę głową....

i jeszcze jedno, teżmacie tak że czasami po prostu nie da się wygrać meczu ?

Polecam L2 i X

...najlepiej to tapać szybko po X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam L2 i X

...najlepiej to tapać szybko po X

Tapanie u mnie nie pomagało. Za to przytrzymanie X (z L2) tak. Było kilka meczy pod rząd, w których rządziłem w powietrzu.

Ale potem zjawił się jakiś Guru Fifowy i mój patent poszedł się.... ;) Nie dość, że wygrywał 90% główek, to nawet gdy ja coś wygrałem, piłka i tak grzecznie leciała sobie do jego pobliskiego zawodnika. To jest mega irytujące.

i jeszcze jedno, też macie tak że czasami po prostu nie da się wygrać meczu ?

hehe, a widziałeś zespół albo zawodnika w jakiejś dyscyplinie, który nigdy nie przegrał? :)

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gdzie zrobić sobie własne ustawienie piłkarzy przy rożnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić trofeum ''Wygraj puchar w trybie Sezony'' wygrałem puchar EA a trofeum nie wpadlło :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj update na PC. Na konsolach jak tylko potwierdzą im datę:

Hello FIFA 13 fans,

As promised, the team here at EA SPORTS has been working to improve the FIFA 13 experience. In addition to the updates made in October, today we released another major update to FIFA 13 on PC, which is live and can be downloaded now. This update for PS3 and Xbox 360 will be announced as soon as the dates are confirmed.

In today’s update, we addressed the following:

• Online Connectivity in the Arena when loading an Online Seasons match.

• The rare occurrence of the ball becoming invisible during gameplay.

• Audio commentary of player names when the game is set to Czech, Hungarian, Italian, or Polish.

• Connectivity after selecting a position on Online Team Play and Clubs.

• Pass responsiveness in the Passing ‘Skill Challenge’ Skill Game. The leaderboard for this specific Skill Game has been reset due to a scoring glitch.

• Rare cases of physics elasticity when two players collide.

• In: Ligo Do Brasil, Vasco Da Gama and Palmeiras get authentic kits and team names.

• Authentic kits for Botafago in Ligo Do Brasil.

• Visibility of the radar, indicators, and scoreboards in offline matches after playing in Online Team Play.

• Stability of FIFA Ultimate Team during single player tournaments.

• Softlock when playing a friend in FUT.

• Crashing in Pro Clubs kit selection screen.

• Replays saved to web will not overwrite previously save replays.

• Career Mode items including:

- Stability when editing a Virtual Pro if the squad is full.

- Stability when the loaning team rejects the loan buy of a transferred player at the end of a season.

- Player contracts increased by 1 did not take effect in player’s profile.

- Penalty Kick Takers can be selected prior to a penalty shootout when playing as a Manager.

- Continuation of player stories after the player is transferred/sold.

- General stability during gameplay.

Our commitment to improve the FIFA 13 experience continues, and regular feedback from our fans helps us prioritize and identify future improvements.

We appreciate your patience during this time. Thanks again for your continuous feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. We’ll continue to provide you with information through those channels as and when it becomes available.

Game on!

Źródło: http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2059424.page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj update na PC. Na konsolach jak tylko potwierdzą im datę:

...

Źródło: http://forum.ea.com/.../0/2059424.page

O proszę! Tego się nie spodziewałem. Ciekawi mnie jak po tym patchu będzie wyglądała sytuacja ze stabilnością połączenia z EAS FC po odpaleniu trybu kariery. No cóż, czekamy na łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kur** parodia... Cisne typa, ale nadal 0:0. 70 minuta uciekł bo widział że będzie w dziure a mi zaliczyło porażkę... No kur** jak tego nie naprawią przerzucam się na konkurencje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja rozumem , to grasz na asystach? Sprobuj :l2: + :cicle: i lewy anałog skierowany do twego zawodnika . Możesz sprobować :r2: + :cicle: + lewy anałog.Dla mnie ta druga kombinacja, jest lepsza. Nu i nie zapomni o pasku mocy. Co do twego pytania o tym że nie da się wygrać meczu? To tak, nie da się , jeżeli tak postanowiła gra. Momentum more to nazywa się. Ale dużo ludzi ( na tym forum też) który cię udowodnią że momentum nie ma i EA to dobroczyncy i foreve git. Ale uwież mi że tak różowo ni jest. Powodzenia.

dzięki dzisiaj sprawdzę, bo naprawde to już było mega wkurwiaj**** jak wszystkie główki przegrywałem

To jest kur** parodia... Cisne typa, ale nadal 0:0. 70 minuta uciekł bo widział że będzie w dziure a mi zaliczyło porażkę... No kur** jak tego nie naprawią przerzucam się na konkurencje...

miewałem tak nie raz, wygryałem czasami nawet po 3:0 koleś uciekał i mi nie zaliczało meczu ... nie wiem dlaczego EA tego nie naprawi, sprawa jest prosa, jak wygrywasz i ktoś ucieka to dostajesz wygraną, jak wygrywasz i Ciebie wywali to anulownie meczu i tyle, jak jest remis to anulowanie meczu i po sprawie, tak samo z porażkami jak w wygranymi tylko w odwrotn stronę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to powinno być tak, że przy każdej ucieczce taki typ dostaje bana na 60 minut gry online, a przy kilku ucieczkach - dłuższy ban (7 dni?). Może wtedy skończyłoby się cwaniakowanie i uciekanie. Powinno też jakoś wykrywać zwykłe rozłączenie netu, bo i tak się zdarza nie z naszej winy - wtedy mecz powinien być po prostu anulowany, jakby się nie odbył.

Ja nie gram na multi od czasów FIFY11, gdzie w jakichś 30-40% meczów moi przeciwnicy uciekali. Wystarczy mi kariera, szkoda nerwów na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by sie nie sprawdziło , pozatym wiele osob by sie tym zniechęciło i Fifa straciła by wielu fanów a dodatkowo kase .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie.

Gram w fife 13 od dłuższego czasu po onlinie w sezony.Mój poziom firewalla jest średni. Wieczną arenę mam od czasu do czasu ale wiem że wszyscy to mają. Ale jakieś 3 dni temu

włączam sezony normalnie znajduje mi przeciwnika włącza się arena i nagle ścina, nie mogę nic zrobić nawet wejść w menu konsoli i muszę restartować całą konsolę a na dodatek mam liczbę osób online np. 256678 a uczestnicy meczów tylko 80. Czy to jest moja wina czy serwerów EA. Dodam że wszystkie inne tryby mi działają UT,FIWC itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już wole jak uciekają bo wtedy wbrew pozorom nie będą grać dalej tylko odłożą pada i będą czekać do końca meczu, dziś już tak miałem, mega wkurwiająca sprawa grał tak od około 40 min i w 90 min mi uciekł.

Mam Pytanie.

Gram w fife 13 od dłuższego czasu po onlinie w sezony.Mój poziom firewalla jest średni. Wieczną arenę mam od czasu do czasu ale wiem że wszyscy to mają. Ale jakieś 3 dni temu

włączam sezony normalnie znajduje mi przeciwnika włącza się arena i nagle ścina, nie mogę nic zrobić nawet wejść w menu konsoli i muszę restartować całą konsolę a na dodatek mam liczbę osób online np. 256678 a uczestnicy meczów tylko 80. Czy to jest moja wina czy serwerów EA. Dodam że wszystkie inne tryby mi działają UT,FIWC itd.

Z tą liczbą osób online tak samo mam prawie zawsze około 50-80, a dziś było uczestników meczów ponad 6000.

Edytowane przez krycha94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa moze jacys chetni na turniej kilka osob by sie pozbieralo I pograli bysmy o jaks puchar pisac na nick psn I zapraszac do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zablokowania osób ze słabym łączem (lagi), aby nie trafiać na takich w sezonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z kumplem na kanapie i śmiało mogę stwierdzić najlepsza fifka jak dotąd :D Takiej zabawy przy browarku już dano nie mieliśmy. Jeżeli macie z kim grać, to gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zablokowania osób ze słabym łączem (lagi), aby nie trafiać na takich w sezonach?

niestety nie

Pograłem z kumplem na kanapie i śmiało mogę stwierdzić najlepsza fifka jak dotąd :biggrin: Takiej zabawy przy browarku już dano nie mieliśmy. Jeżeli macie z kim grać, to gorąco polecam!

ja na takie posiadowki wole UFC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście te 10 tys. pkt, za preorder? Bo ja nie dostałem jeszcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy, przy zakupie powinieneś od sprzedawcy dostać kod na punkty (i drugi na drużynę adidasa), który wpisujesz w pss w zakładce redeem codes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy, przy zakupie powinieneś od sprzedawcy dostać kod na punkty (i drugi na drużynę adidasa), który wpisujesz w pss w zakładce redeem codes.

No dostałem kod, ale tylko na drużyne adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko czy mieliście taki problem z liga angielska gram pierwszy sezon np. MC i jak konczy sie sezon i jest ładowanie kolejnego to gra się tnie i konsola tak samo wie ktos moze co na to poradzic dodam ze w lidze hiszpańskiej nie miałem takiego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jakie są dostępne komentarze w wersji konsolowej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem preorder, nie dostałem ani drużyny adidasa ani punktow, jedynie paczki co poinedziałek, a kody wpisałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×