Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już irytuje ta gra. Za szybko sie to wszystko dzieje. Tempo gry, budowanie akcji. Mało to przypomina realny mecz. Fakt są takie fragmenty w prawdziwych meczach, ale nie non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , może ktoś się będzie orientował. Czy to co pokazuje licznik w FIFA ile jest graczy online jak się najedzie na SEZONY to to jest ile gra obecnie online w FIFĘ (ogólnie) czy to pokazuje ile ludzi siedzi i poprostu gra w zwykłe sezony online ?

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha zagrałem dwa mecze wszystko bylo ok trzeci mecz wieczna arena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha zagrałem dwa mecze wszystko bylo ok trzeci mecz wieczna arena...

:wallbash:

No comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha 1.03 nadal po rozegraniu jednego meczu w trybie kariera ( a wlasciwie juz w trakcie przerwy meczu) wywala z serwera EA trzeba wyjsc z kariery zapisac gre i zalogowac sie i znow wejsc w kariere :biggrin: Ale... jak sie rozegra kolejny mecz to znow to samo zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez valentine_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem tylko na zlikwidowanie wiecznej areny oraz poprawne naliczanie punktów jak przeciwnik ucieknie.

Ale z tego co widzę to pewnie nie zostało to naprawione. Jeżeli przekonam się o tym na własnej skórze - w przyszłym roku Konami zyska kolejnego kupca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i moje obawy się sprawdziły. Niestety dostaliśmy patcha, który za wiele nie zmienił, o ile w ogóle coś zmienił. Mecze jak się zacinały tak się dalej zacinają. Nic nie pomogło otwarcie portów, nadal to samo. ŻENUJĄCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie poprawili punktacji, wlasnie koles wyszedl z meczu dostajac 1:0 w okolo 30minucie i nic mi nie naliczylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu miałem bilans w sezonach 26-13-15. Wygrywałem wszystkie puchary do 6 ligi, wchodząc co sezon. Teraz moje statsy wyglądają tak- 30-14-36. Jak łatwo obliczyć ostatnie 26 meczy to bilans 4-1-21.

To co się dzieje na boisku, te mecze które przegrywam są to dla mnie jakieś niewytłumaczalne rzeczy. Słupki, poprzeczki, pudła na pustą z mojej strony stały się normą. W tych ostatnich 26 meczach jeżeli byłem gorszy od 5 przeciwników to max. Reszta wygląda tak jak opisałem wcześniej. Dzisiaj prowadzę 2:0 do przerwy grając Szwecją z OM. Przeciwnik nie oddał żadnego strzału na bramkę przez pierwsze 45 minut, po czym po zmianie stron mam dwie poprzeczki i słupek, a kolega oddaje 4 strzały i wygrywa 2:3.

W wątku o Fifie 12 pisałem, że w tamtej odsłonie szczęście (lub inaczej, pomoc komputera) to 40% wygranego meczu, a umiejętności 60%. W 13 to wygląda to jeszcze gorzej na niekorzyść osoby dobrze grającej. Po co w ogóle grać, jak czujesz że i tak nie wygrasz bo konsola ci na to nie pozwoli? Jaki jest sens takiej gry? Po co ktoś w ogóle coś takiego tworzy?

Czas chyba zacząć grać na manualu, mam nadzieję że przypadek zostanie wyeliminowany w bardzo dużym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu miałem bilans w sezonach 26-13-15. Wygrywałem wszystkie puchary do 6 ligi, wchodząc co sezon. Teraz moje statsy wyglądają tak- 30-14-36. Jak łatwo obliczyć ostatnie 26 meczy to bilans 4-1-21.

To co się dzieje na boisku, te mecze które przegrywam są to dla mnie jakieś niewytłumaczalne rzeczy. Słupki, poprzeczki, pudła na pustą z mojej strony stały się normą. W tych ostatnich 26 meczach jeżeli byłem gorszy od 5 przeciwników to max. Reszta wygląda tak jak opisałem wcześniej. Dzisiaj prowadzę 2:0 do przerwy grając Szwecją z OM. Przeciwnik nie oddał żadnego strzału na bramkę przez pierwsze 45 minut, po czym po zmianie stron mam dwie poprzeczki i słupek, a kolega oddaje 4 strzały i wygrywa 2:3.

W wątku o Fifie 12 pisałem, że w tamtej odsłonie szczęście (lub inaczej, pomoc komputera) to 40% wygranego meczu, a umiejętności 60%. W 13 to wygląda to jeszcze gorzej na niekorzyść osoby dobrze grającej. Po co w ogóle grać, jak czujesz że i tak nie wygrasz bo konsola ci na to nie pozwoli? Jaki jest sens takiej gry? Po co ktoś w ogóle coś takiego tworzy?

Czas chyba zacząć grać na manualu, mam nadzieję że przypadek zostanie wyeliminowany w bardzo dużym stopniu.

ja ostatnie 5 meczy w 3 lidze oraz kolejne 2 w 4 lidze przegrałem 2:1. Wszystkie z nich wygrywałem 1:0. Już się z tym pogodziłem. Fun is Fun, pozdrawiam

odpowiedzi z polskiego EA na moje pytanie nie otrzymałm do dziś. Dlaczego grając w wyższej lidze mogę grać jedynie o tarczę EA? Może ktoś miał podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudła na pustą z mojej strony stały się normą.

Uf... już myślałem, że tylko ja tak mam, czemu w Fifie kiedy nadaża się okazja strzału do pustej bramki to nagle trzeba celować z precyzją chirurga ? Ile to ja już takich sytuacji miałem, pusta bramka a mój zawodnik nie trafia, za to identyczna sytuacja z bramkarzem i wchodzi... realizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz porawiony,komentator wymawia nazwiska Asamoah,Isla czy Bonnuci,brawo:)

Ja mam natomiast jeden problem,mianowicie pobrałem z PS Online pass, aktywowałem go i wszystko było ok.Niestety za każdym razem kiedy odpalam konsole wyskakuje mi fifie "niestety nie można pobrac internetowego paszporu...."za każdym razem muszę wchodzić w PS

i aktywować OP .Da się temu jakoś zaradzić?

Pozdro.Forza Juve,: :biggrin:

Edytowane przez Antyinterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomki! :)

Mam pytanie odnośnie cieszynek, mianowicie czasami mi wychodzą, czasami nie, wynika to pewnie z tego, że naciskam poszczególne przyciski za wcześnie lub za późno po strzeleniu gola..... No i właśnie.... czy robić cieszynke zaraz po strzeleniu gola czy jednak odczekać jakąś sekundę? Dzieki z góry! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz porawiony,komentator wymawia nazwiska Asamoah,Isla czy Bonnuci,brawo:)

Ja mam natomiast jeden problem,mianowicie pobrałem z PS Online pass, aktywowałem go i wszystko było ok.Niestety za każdym razem kiedy odpalam konsole wyskakuje mi fifie "niestety nie można pobrac internetowego paszporu...."za każdym razem muszę wchodzić w PS

i aktywować OP .Da się temu jakoś zaradzić?

Pozdro.Forza Juve,: :biggrin:

Mysle że lepiej jak je czyta niż całkiem o nich zapomina lecz Polak zawsze bedzie marudzić jak nie na to że przegrywa to na co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fajną cieszynkę m.in. Van Persiego jak śmiesznie podskakuje i macha rękoma jakby leciał. Wiecie jak taką zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to R1 i trzymać kwadrat. Ale musisz chyba ją też odblokować za te punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego ze spodziewałem się wiecej po tym patchu dla mnie smieszne jest to ze komentator szpakowski zamiat Falcao czyta uwag Garcia to ja sie pytam od kiedy Falcao to Garcia druga sprawa to mam ostatni dzień okienka i dostałem ofertę za zawodnika a tu gra sie zacina i stop teraz musze grac 5 meczy bo znajac zycie mi sie nie zapisaly. Miałem nie narzekać na fife ale wydając w empiku 250 zł liczyłem na coś wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh żalosny juvek nadal cierpi po porazce w Derbach Wloch i musial sobie dac tak zalosny nick. Zreszta nie mozna sie zbyt wiele spodziewac po wiekszosci kibicow tego zlodziejskiego klubu :)

Nikt nie cierpi po porażce 49spotkan bez porażki, W końcu musiało to się kiedyś stać. Trafilo na merdy z interu trudno. Kolego nie znasz całej afery to się nie wypowiadaj na ten temat. Sąd z neapolu oczyścił z zarzutów Juventus. I Przyznał że mistrzostwa które dostał inter należą się JUVE. Ale że pan Massimo Moratti i cały inter maczał palce w innych meczach gdzie są dowody na to jest Cisza!!!!. Przypomne Słowa byłego bramkarza Interu CEZARA " nikt z drużyny INTER nie lubi juventusu wręcz nienawidzą dlatego że z nimi wygrana graniczyła z cudem.

Chętnie zagram sparing z INTERKIEM jak coś to zapraszam!!!.

Pozatym INTER TO włoski klub??. Ile tam włochów gra???

Edytowane przez tylkojuve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odblokowuje i co to za punkty?

w menu wciskasz kwadrat, tam masz katalog i tam kupujesz rózne rzeczy: buty cieszynki itp. Te punkty chyba nazywają się EA EST, które dostaje się za każdy mecz, uruchomienie FIFY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×