Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Cris_83 jak twój wpis ma się do Fify 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cris_83 jak twój wpis ma się do Fify 13?

Ta płyta którą "ładował" do konsoli to Fifa 13 ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pewnie ktoś już to pytanie zadał ale mam problem z rozegraniem meczu towarzyskiego online ze znajomym, przy wybieraniu drużyn wyskakuje informacja "wczytywanie" i po kilkunastu sekundach, że "połączenie zostało przerwane", w sezonach mecze rozgrywane bez żadnego problemu, poradzi ktoś co można zrobić?? z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pewnie ktoś już to pytanie zadał ale mam problem z rozegraniem meczu towarzyskiego online ze znajomym, przy wybieraniu drużyn wyskakuje informacja "wczytywanie" i po kilkunastu sekundach, że "połączenie zostało przerwane", w sezonach mecze rozgrywane bez żadnego problemu, poradzi ktoś co można zrobić?? z góry dzięki ;)

 

U kolegi w sezonach też wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak on też sezony gra bez problemu, wszystko płynnie się ładuje, problem pojawia się jak chcemy zagrać między sobą, też niby jest to wczytywanie i przerywa szybko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pewnie ktoś już to pytanie zadał ale mam problem z rozegraniem meczu towarzyskiego online ze znajomym, przy wybieraniu drużyn wyskakuje informacja "wczytywanie" i po kilkunastu sekundach, że "połączenie zostało przerwane", w sezonach mecze rozgrywane bez żadnego problemu, poradzi ktoś co można zrobić?? z góry dzięki ;)

Tez tak mialem, mianowicie sezony gralem bez problemow, a jak chcialem zagrac towarzyski z kumplem co pare ulic dalej mieszka to nas nie laczylo, w takich przypadkach gralismy poprzez opcje gdzie mozna grac w wiele osob z tym ze my bylismy tylko we dwoch kazdy wybieral strone potem ustawial na swoj klub i, a nastepnie wybieral opcje dow zeby grac calym skladem, naturalnie usuwalismy ze sklqdu nasze WG zeby grac oryginalnym sladem danej druzyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooo ja jebę Panowie.... Wczoraj kupiłem i zarazem odpaliłem i poustawiałem to nowe Ps3 Slim dla mojej siostrzenicy na komunię.... Qorwa Pany, ale to chujnia jest! Ładowanie płyty do konsoli - MASAKRA! To wcześniejsze Ps3, które właśnie ja mam i gdzie system wręcz sam "połykał" płytę to było super zajebiastą rzeczą... Tera trza jakieś klapki ręcznie odsuwać, wsadzać totalnie od góry płytę..... ale dooopa!

Ale jakby nie było, to po zaprezentowaniu nowej konsoli X Box "ONE" każde inne PS na Bank będzie lepsze od tego nowego...... drewnianego kloca, gdzie bardzo łatwo pomylić to "coś" z odtwarzaczem starej generacji kaset wideo, czyli magnetowidem... hehe! Z nowego "X Box One-a" śmieją się nawet starzy wyjadacze "X Boxa"

http://gry.interia.pl/newsy/news-xbox-one-na-grach-skupimy-sie-na-e3,nId,971767

Mi sie podoba. Xbox 360 jest obrzydliwy. ONE jest minimalistyczny i swietnie pasuje do nowoczesnych i eleganckich wnetrz. 360 co najwyzej do pokoju nastolatka. Tak jakbys uwazal, ze np laptopy Samsunga serii 9 sa brzydkie, wygladaja jak z 20. wieku bo nie maja swiecacych wentylatorow, wypuklych czaszek na obudowie czy innych wodotryskow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak 2 razy z rzędu goście spie****i po tym jak strzeliłem im gola przed 5 minutą a w następnym meczu w 17 było 2:0 dla przeciwnika (tak, wyszedłem...) stwierdzam że ta FIFA to jednak gówno. Przegrałem ponad 100h ale już więcej nie dam rady.... szkoda czasu, mam nadzieję że nowa FIFA na PS4 będzie bez laga, decydowania o wygranym przed meczem itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Bartas poza osiągnięciami e-sportowymi, nieźle sobie radzi xD  1:43  :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co to za gowno ?

 

LOL

 

2:58, wyciera gluta w koszulkę ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w 0;58 slychac strzaly..............

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze ten Bartas to jakis PRO fifa playa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam playa xD tylko vice-mistrz świata i europy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, ze nuta hu... na maksa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da się ukryć, że wieś tańczy i śpiewa. oczywiście nie obrażając wsi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawy turniej z nagrodami przyszykowała stronka www.efifa.pl. Ponad 60 graczy na PS3 już się zapisało.
 
Jak chcecie to się zapisujcie

http://www.efifa.pl/newsy/fifa-13-turniej-sponsorowany-2669.html

Jeśli nie można reklamować linków to mod usuń ten post :P

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dziś sezony pierwszy raz od dwóch miesięcy, zagrałem 4 mecze i zostanę jednak przy WK. Bez sensu jest grać jak gra z góry narzuca że moja drużyna nie może wygrać (już nie mówię o porażce). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam pytanie do speców, pad od ps mi padł a dokładniej jeden przycisk sie zwalił i chce kupić coś tego typu http://allegro.pl/gamepad-pad-speedlink-xeox-do-pc-i-ps3-wireless-kr-i3213210694.html

 poręczniejsze są pady od xboxa w porównaniu z padami ps ? jakieś opinie? jak nie wolno wrzucać linków to sorry

 

 

 

Wielu było tutaj agentów nie piszących na temat ale Ty jesteś w czołówce :biggrin:

Edytowane przez UltrasPoland
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi mi o pada na którym najlepiej bedzie sie gralo w fife zapomnialem dodac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginalny dualshock 3 ;) Lepiej dołóż te 60-80 zł i ciesz się grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×