Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Według odnośników jakie zapodał pablo nie jest to odosobniony przypadek, skoro jednak tyle recenzji wskazuje że gra faktycznie szałi nie robi jednak anulowałem pre-order. Wolę odłożyć na coś z ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję. przed świętami za 50 zł :)

 

Im gorsze oceny tym szybciej i bardziej stanieje

 
Już od kilku stron próbujesz wszystkich zniechęcić do tej gry. Ewidentnie słabo ci idzie - przestań pisać posty, które nie wnoszą nic nowego do tematu tak jak ten powyższy. Każdy wie co to za typ gry, Heavy Rain był dla mnie czymś niespotykanym do tej pory, jedyną w swoim rodzaju perełką, która w czasach gdy większość gier jest robione na jedno kopyto, potrafi wzbudzić emocje inne niż agresja. Jeżeli komuś podobał się HR, z całą pewnością B2S też będzie mu się podobał w podobnym stopniu albo bardziej. Niektóre argumenty w podanych recenzjach są tak śmieszne, że aż żałosne. W tą grę musi zagrać każdy osobno i tak też ocenić. Dopiero premiera, z całą pewnością będą jakieś zgrzyty, jeżeli ktoś podchodzi do tego żeby "przejść jak najszybciej i sprzedać" no to cóż, radzę w ogóle nie grać.
Edytowane przez Ignus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujowe recenzje odwołuje preorder.

 

Dobrze że nie czytam i nie oglądam żadnych recenzji przed skończeniem gry samemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w empiku jutro za 219 to pewniak... Nawet zdążyłem na przesłuchaniu pana o dziwnym uzę bieniu wypytać

 

ja"czy mają na magazynach",

on: "nie nie ..."

ja:"czy aby na pewno ;)"

on: "no jest tu"

 

i pokazuje na pudło obok swoich nóg...

 

Niestety nie był już "tak łatwy" kiedy zapytałem "a może mi pan sprzeda teraz ;) "... Eh pozostaje czekać do jutra... Bardzo czekam na tego "crapa"!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie słaba... In your face :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wyżej cenię opinię recenzentów, którzy możliwie obiektywnie oceniają grę i rozkładają wiele jej aspektów na czynniki pierwsze. Ogólnie Heavy Rain mi się podobał, a po demie tej gry się zawiodłem.

Fanem Heavy Rain nie jestem, ale tak samo uczciwie muszę przyznać, że gra była naprawdę dobra, a momentami bardzo dobra.

 

Oceny utwierdzają mnie w przekonaniu, że Beyond: TS nie będzie tak dobry jak niektórzy myśleli. Te oceny są bardziej obiektywne niż 'gra mi się podoba, 10/10 i pierdziele recenzje'.

 

Nie dziwią mnie oceny. Indigo Prophecy było rewolucyjne. Heavy Rain dobre fabularnie, odeszło od nierealistycznych motywów i poprawiło to co w Indigo Prophecy idealne nie było. Ja nie widzę na zwiastunach i po ograniu dema super gry. Jak pisałem wcześniej - gra pewnie będzie dobra, ale nie ma mowy o hicie.

 

Nie widzę potrzeby cieszenia się i niemal całowania po stopach Cage'a za to, że łaskawie wydał grę inną niż wszystkie. Ja jakoś widzę jechanie na tych samych schematach.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie gry które pomimo wielu błędów, ograniczeń czy niedoróbek technicznych zostają w pamięci graczy na długo, BTS ma szansę być taką grą .

I nie ma dla mnie znaczenia  czy gra będzie miała średnią ocen 70 czy 80%

Rozumiem że ty grasz tylko w gry oceniane na 9 czy 10 ?

To gratuluję, ostatnio ograna przeze mnie "10" to Far Cry 3 .

Jeden wielki ziew, historyjka dla nastolatków z usa i strzelanie do tubylców na wyspie, 10 jak się patrzy .... ale chyba dla 13 letniego gimbusa który przygodę z grami zaczął od ps3 z uncharted w zestawie .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie gry które pomimo wielu błędów, ograniczeń czy niedoróbek technicznych zostają w pamięci graczy na długo

 

Co do tego się zgadzam. ;)

 

Ja tylko utwierdzam się w przekonaniu o tej grze (po ograniu dema), o którym wspominałem kilka dni temu. Nie widziałem w demie rewelacji, wielu recenzentów widocznie też. Ja taką opinię miałem wcześniej niż oni ją opisali.

 

Co do pytania czy ja gram tylko w gry, które otrzymują 9 czy 10/10 to przemilczę. Zapukałeś nie do tych drzwi. :)

 

Uniosłeś się jakbym Ci kogoś obraził. To tylko gra.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz zluzuj trochę

Oprócz recenzji, każdy miał okazję pograć w demo, popytać kumpli co grali, nie ma obowiązku kupować każdą grę na premierze po 220zł

 

Bez argumentów ad personam i  wyzywania od gimbusów  plisss

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi .

Rozumiem że Kornikowi demo nie podeszło i te recenzje utwierdzają go w przekonaniu że to gra nie dla niego .

Ale jeśli komuś demko się podobało rozbudziło ciekawość i chęć gry a skreśla teraz gierę czy preorder tylko dla tego że jednak branża nie sypie 10 z rękawa to jakiś absurd dla mnie .

Chyba skoro złożył ten preorder to znaczy właśnie że demko/gameplaye zrobiły na nim wrażenie nieprawdaż ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że grę zamówiłem zanim zobaczyłem oceny, bo jeszcze bym z niej zrezygnował... I na przyszłość będę musiał uważniej sprawdzać noty - żadna gra poniżej 70% nie dostąpi zaszczytu, aby znaleźć się w czytniku mojej konsoli! :P

Jak komuś podobał się Heavy Rain to z Beyond: Two Souls też będzie zadowolony (chociaż po kilku godzinach, klimatem bardziej przypomina Fahrenheita).

Ciężko się oderwać i pewnie grałbym znacznie dłużej, ale chcę jak najmocniej delektować się tym tytułem. Dlatego dzisiaj kilka godzin z grą, jutro kolejne, a nie całą na jeden raz. Podobno przejście zajmuję około 12h, ale chyba lepiej tak, niż męczyć się z jakąś grą wykonując przez 40 godzin podobne, nudnawe zadania ;)

I najważniejsze że są ciary (tak samo było jak grałem w poprzedni tytuł od QD) :D  
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem o anulowaniu preordera. ;) Dla mnie to jest głupota, o czym zresztą pisałem na tym forum już przy okazji filmików z GTA V, gdzie zniszczenia były mniejsze i ludzie anulowali zamówienia przedpremierowe.

Przy okazji premiery dema gry Beyond: Two Souls opisałem wrażenia, to co mi się nie podoba. Także jak już pisałem, gra będzie dobra, ale nie widzę potrzeby kupowania jej na premierę. Nie widzę tu rewolucji, a nawet ewolucji. No chyba, że mowa o grafice, ale to nie jest tak ważne.

 

 

Całe szczęście że grę zamówiłem zanim zobaczyłem oceny, bo jeszcze bym z niej zrezygnował... I na przyszłość będę musiał uważniej sprawdzać noty - żadna gra poniżej 70% nie dostąpi zaszczytu, aby znaleźć się w czytniku mojej konsoli! :P
Jak komuś podobał się Heavy Rain to z Beyond: Two Souls też będzie zadowolony (chociaż po kilku godzinach, klimatem bardziej przypomina Fahrenheita).

 

Oczywiście czytanie ze zrozumieniem. :)

Właśnie komuś komu podobał się Heavy Rain, Beyond: Two Souls (a przynajmniej demo) w ogóle się nie podoba. Nie będę się powtarzał dlaczego. Swoje wrażenia opisałem przy okazji premiery dema.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornick, nie każda musi być rewolucją/ewolucją, nie muszą być lepsze niż poprzednie, ważne żeby były dobre.

Beyond jest dla dojrzałych odbiorców, którzy przy konsoli, nie tylko chcą się odstresować. Kupić na premiere? dać jej 9 czy 10/10pkt. też nie widzę potrzeby i powodu, ale większość gier jest oceniana teraz w tej skali, a to jedna z ostatnich perełek na ps3. Oceniają grę na 5,6/10 może jest tam za mało gry w grze. Osobiście, chcę poznać i przeżyć historię Jodi Holmes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość recenzentów to za przeproszeniem idioci tyle w temacie ja będę się cieszył grą jak małe dziecko i nie patrzę na te prymitywne oceny tak nie zagrałbym praktycznie w żadną grę.

 

Beyond:Two Souls jest mistrzowsko zrobione uwielbiam takie gry, które potrafią wywołać łzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornick, nie każda musi być rewolucją/ewolucją, nie muszą być lepsze niż poprzednie, ważne żeby były dobre.

Beyond jest dla dojrzałych odbiorców, którzy przy konsoli, nie tylko chcą się odstresować. Kupić na premiere? dać jej 9 czy 10/10pkt. też nie widzę potrzeby i powodu, ale większość gier jest oceniana teraz w tej skali, a to jedna z ostatnich perełek na ps3. Oceniają grę na 5,6/10 może jest tam za mało gry w grze. Osobiście, chcę poznać i przeżyć historię Jodi Holmes.

 

Właśnie ta gra po ograniu dema jest pewnie dobra. :) Nie neguję tego. Tylko jednak po świetnym Indigo Prophecy i bardzo dobrym Heavy Rain oczekiwałem czegoś lepszego. :) Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "obejrzeliśmy" całej gry, także możemy tylko gdybać. I tak wychodzi taniej niz wizyta w kinie, jeżeli ktoś ogra i szybko sprzeda. A czy zapadnie w pamięć, jak Farenhait, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki. Ja pamiętam jak podczas gry w Heavy Raina rodzinka przychodziła oglądać jak gram. Nigdy wcześniej nie interesowało ich co się dzieje o co chodzi itp. Beyond jako interaktywny film wywoła za pewne takie same emocje. To ma być historia, przeżycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przesłuchać imputlaga :P

Ogólnie sam pograłem kilka godzin i jestem zachwycony. Owszem gra ma swoje wady, ale historia jest świetna - grając chce się zobaczyć, co stanie się za chwilę.

Jest to bardziej, dobry dramat/thriler niż gra - mało tutaj znajdziemy gameplayu, bardziej bd się przyglądać z boku jako obserwator tego co się dzieje na ekranie.

Tutaj nie jesteśmy "narratorem" opowieści jak w HR, a tylko obserwatorem co powoduje inny odbiór gry. 

Każdy, kto zdradzi cokolwiek na temat fabuły jest po prostu skr... także uważajcie na spoilery, bo nawet najmniejszy odbierze wam przyjemność z gry - dlatego też tak trudno napisać coś więcej na tematy gry ;/

 

Polecam, Ci którzy czekali nie będą zawiedzeni! 

Edytowane przez Starh
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przesłuchać imputlaga :P

Ogólnie sam pograłem kilka godzin i jestem zachwycony. Owszem gra ma swoje wady, ale historia jest świetna - grając chce się zobaczyć, co stanie się za chwilę.

Jest to bardziej, dobry dramat/thriler niż gra - mało tutaj znajdziemy gameplayu, bardziej bd się przyglądać z boku jako obserwator tego co się dzieje na ekranie.

Tutaj nie jesteśmy "narratorem" opowieści jak w HR, a tylko obserwatorem co powoduje inny odbiór gry. 

Każdy, kto zdradzi cokolwiek na temat fabuły jest po prostu skr... także uważajcie na spoilery, bo nawet najmniejszy odbierze wam przyjemność z gry - dlatego też tak trudno napisać coś więcej na tematy gry ;/

 

Polecam, Ci którzy czekali nie będą zawiedzeni! 

Dzięki, w sumie taki jeden komentarz dla mnie znaczy więcej niż cała masa suchych ocen anglojęzycznych pism. Wiem, że skoro Heavy Rain było dla mnie arcydziełem to BTS też takim musi być :)

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×