Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie wypowiadam zanim nie skończę, bo zdążyłem się przekonać, że można bardzo się pomylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zw komuś gra sie nie podoba nie znaczy ze jest dzieckiem coda...to tak samo jak powiedzieć ze w bijatyki i sportowki grają tylko ci co nie ogarnuaja trudnych rzeczy w grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, czy gra na hardzie jest irytująca? Dema nie ogrywałem więc nie wiem do końca jak wygląda ta mechanika, ale pamiętam że HR na normalu było bardzo łatwe i same happy endy miałem, które za nic nie pasowały do tej dołującej gry :P. Chcę naprawdę czuć że podczas akcji mogę coś skopać.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kawałek za zimą i mogę powiedzieć tylko tyle że gra jest strasznie nierówna. Ma genialne momenty jak i bardzo słabe, brak jest spójności jak narazie.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wam zazdroszczę, że już gracie. Zamówiłem w maju pre-ordera, czekam pół roku i Amazon dopiero dzisiaj zaczyna wysyłkę, więc mam nadzieję, że po weekendzie będzie już u mnie. Jak widzę ceny które wypisujecie, to lekko zazdrość mi przechodzi i ten tydzień później już nie wydaje się taki odległy (gra z przesyłką wyniosła mnie 175 zł za wersję Special Edition).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kawałek za zimą i mogę powiedzieć tylko tyle że gra jest strasznie nierówna. Ma genialne momenty jak i bardzo słabe, brak jest spójności jak narazie.

 

Wg. mnie David Cage złapał zbyt ambitny plan...chciał pokazać szeroki okres czasu bohaterki ale niestety nie miał pomysłu jak to ugryźć żeby było dobrze...nie licz na żadną spójność już do końca gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wam zazdroszczę, że już gracie. Zamówiłem w maju pre-ordera, czekam pół roku i Amazon dopiero dzisiaj zaczyna wysyłkę, więc mam nadzieję, że po weekendzie będzie już u mnie. Jak widzę ceny które wypisujecie, to lekko zazdrość mi przechodzi i ten tydzień później już nie wydaje się taki odległy (gra z przesyłką wyniosła mnie 175 zł za wersję Special Edition).

Daj będziesz miał swoją kopię...daj znać proszę czy wersja z A. ma polskie literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli, powoli dochodzę do końca tytułu (chyba ;) )..

Hmmmm szykujcie sie na dłuższy tekst jeszcze dziś ;) myślę że mam w rękawie parę trafnych spostrzeżeń odnośnie tego tytułu.... Słowem kluczem może okazać się - "oczekiwanie graczy na heavy rain 2" ja patrzę na tytuł jak powinno, czyli jak nowe ip... Problemem tego tytułu są klapki na galach graczy i porównanie gry do farena i hra... troszkę zalatuje porownaniami z dupy typu uncharted a tlou a nawet jak i daxter... więcej dziś popoludniu ;)

porównania na zasadzie cameron zrobił titanica, terminatora oraz avatara to teraz oceniajmy i porownajmy te filmy do siebie - dla mnie abstrakcja i totalnie złe patrzenie na dany tytuł....

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekiwałem drugiego HR'a ponieważ musieli by zrobić znowu coś w stylu "szukanie zabójcy"...też podchodziłem do tego jak do nowego IP...czekam na Twój tekst ! ! ! pamiętaj że o 13:20 wychodzę do pracy więc wystaw go do tej pory xD

 

EDIT: dobra już nie psuje innym zabawy i się nie odzywam tutaj EoT <papa>

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i jestem w momencie gdy mam zrobić coś pod osłoną nocy dla pewnej grupy ludzi poza USA (żeby nie zdradzać) i o ile gra na samym początku zamiatała rozmachem jak i klimatem , to teraz jest sporo mielizn i dłużyzn niestety...Mimo wszystko jest to gra "przygodowa", czy jak to tam nazwać ... "fabularna"? Za dużo takich rzeczy jak mycia garów itp. wiele sekwencji jest na siłę rozciągniętych , a parę ciekawych jak np jest się małą Jodie stanowczo za krótkich. Gra zdecydowanie traci na dłużyznach po klimat gdzieś ucieka. Po pierwszych godzinach było 9/10 , teraz jest 6/10 zobaczymy co będzie dalej, dużo osób się skarży na zakończenie...


Daj będziesz miał swoją kopię...daj znać proszę czy wersja z A. ma polskie literki.

 

 

Nie nie ma , ale jak masz limitkę to "making of:" możesz wybrać , że chcesz mieć ściągnięte w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja patrzę na tytuł jak powinno, czyli jak nowe ip... Problemem tego tytułu są klapki na galach graczy i porównanie gry do farena i hra.. (...)

Przyganiał kocioł :biggrin: Przypominam, że sam zwykle krytykujesz większość tytułów, które inni uważają za bardzo dobre, czy świetne (i nie mówię o GTA nawet) i wtedy jakoś nie ma mowy o przyhamowaniu i zaakceptowaniu czyjegoś subiektywnego podejścia ;-).

 

Póki co, to widzę że w BTS krytykowany jest głównie za brak swobody i jakichś bardziej znaczących wyborów. Cage obiecał to już w HR, a wyszło średnio. Zawód mnie nie dziwi, bo to właśnie w wypadku tego konkretnego tytułu był budowany hype. Porównywaniu Beyond do F i HR ma zresztą więcej sensu, niż TLoU do Uncharted.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, to widzę że w BTS krytykowany jest głównie za brak swobody i jakichś bardziej znaczących wyborów.

 

Szkoda tylko, że zeszłoroczny The Walking Dead cierpiał dokładnie na tą samą przypadłość, a mimo to przez wielu był okrzyknięty grą roku ;).

 

Póki co martwi mnie jedynie zarzut co do braku spójności fabuły, ale ocenie to sam, kiedy zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zw komuś gra sie nie podoba nie znaczy ze jest dzieckiem coda...to tak samo jak powiedzieć ze w bijatyki i sportowki grają tylko ci co nie ogarnuaja trudnych rzeczy w grach...

 

W żadnym wypadku nie kierowałem tego do Ciebie, TRaCe ;) Miałem na myśli tą całą armię narzekaczy, która rozpanoszyła się tutaj chwilę po ogłoszeniu niskich ocen z wielu recenzji. Ta grupka narzekaczy nawet nie zagrała w grę, ale już każdy z nich wie, że Beyond Two Souls to crap i gra niewarta 50zł. Najbardziej radykalne jednostki nawet w pośpiechu poodwoływały preordery z powodu niskich ocen, no bo przecież recenzenci głoszą jedyną i słuszną prawdę. Za grosz własnego zdania wśród hejterów, ale oczywiście "wszyscy najmądrzejsi".

Także spokojnie TRaCe :) Skoro przeszedłeś całość, masz prawo wypowiadać się negatywnie na temat historii Jodie. Wszak odbiór gry to rzecz gustu. Gorzej jeśli ktoś nawet nie powąchał płytki BTS, ale z głębokim przekonaniem wieszczy wszystkim prorocze przepowiednie, że gra jest crapem, bo gdzieś tam coś przeczytał o rozbieżnych ocenach.

 

Tymczasem ja będę dziś z przyjemnością kontynuował historię Jodie i Aidena.  :) A jak już przejdę całość, napiszę moją prywatną mini recenzję. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numinex jak nic nie zrozumiales co miałem na myśli.... bardziej subiektynie/obiektywnie i przede wszystkim konstruktywne ocenia osoba która ogran te gry czy sugerujaca sie recenzjami i demem które w tym wypadku jest niczym trailer filmu plus legendarne słabe demo dragons dogma na które sam kiedys hejt złapałem i cale szczęście ze zrozumiałem swą głupotę... i ja klapek na oczach nie mam gdyż jestem na tyle rozumna istotą że sam po przejściu/ wtrakcie ogrywania gry coś ocenie...

jakos rowniez nie pamiętam abym ocenił tytuł przez pryzmat innych tytułów danego producenta (nie mówię o kontynuacjach jeno właśnie o nowych ip) baaaa nie oceniam nawet ostatnio reebotow przez pryzmat oryginałów - choćby nudzacy mnie tr gdzie jak mnie pamięć nie myli nawet zdania porownujacego do starych odslon nie napisałem a co dopiero do osobnego ip ... więc nie rozumiem " podjazdu"...

o samej grze jeszcze nic nie napisze (jeszcze nie skończyłem)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę pograłem(jestem po etapie 

Bezdomna

) i gra strasznie przynudza... Może się jeszcze rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up.... wow i to pokazuje odmienność gustów graczy, dla mnie w/w rozdział to arcymistrzostwo i najlepszy moment w grze....

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 3 godziny i jak na razie nie rozumiem tych słabych ocen. Nie widziałem żadnych znaczących wyborów, ale też nie było takich sytuacji w których fabuła mogłaby się potoczyć inaczej zależnie od gracza. Gra wygląda fenomenalnie, muzyka jest świetna a aktorstwo na najwyższym poziomie. Żaden rozdział na razie nie wydawał się wciśnięty na siłe czy gorszy od poprzedniego. Jeśli tak będzie do końca gry, to dla mnie Beyond może być równie dobra co ich poprzednie dzieła. Wcześniej twierdziłem że gra dużo by straciła gdyby wybory nie były tak ważne jak w HR, ale biorąc pod uwagę całą resztę gry to mogę na to przymknąć oko.

 

 

Rzeczywiście jeśli ktoś patrzy na grę przez pryzmat HR to może się zawieść. Jest trochę różnic, ale więcej się wypowiem dopiero po ukończeniu tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epickosc ( ale nie taka tania jak w pewnych karabinkowych seriach tasiemcowych) to słowo które przychodzi mi na myśl będąc w około 3/4 gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gazetce widnieje cena 229 pln ;) Nie wiem tylko od kiedy to ma obowiązywać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zrealizowana gra. Oprawa audiowizualna - majstersztyk! Co prawda nie ukończyłem jeszcze gry, więc na temat fabuły nie mam wyrobionego zdania, ale reszta elementów jest świetna. Oczywiście nie jest to gra dla wszystkich, stąd chyba te mieszanie opinie na jej temat. Aczkolwiek ja jestem zauroczony, podobnie jak było w przypadku Heavy Rain i Fahrenheit. Wracam kontynuować przygodę.

 

edit: Polecam grać z oryginalną ścieżką dźwiękową, polska wersja potrafi zirytować.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh i tak w kółko, jedni chwalą, drudzy krytykują, zdecydujcie się wreszcie :P . Przez wasze skrajne opinie cały mój misterny plan poszedł w pizdu, spodziewałem się głównie pozytywnych opinii na temat tej gry, poczekałbym z spokojnym sumieniem miesiąc i kupił jakąś używkę.

 

Niestety od wczoraj cholera mnie bierze od od tych mieszanych opinii i skołowałem konsole, kupuje jutro grę i sam ocenię jak moja ulubiona aktorka radzi sobie w grze komputerowej

 

Czy gra pobiera jakieś łatki czy coś w tym stylu ? prawdopodobnie nie będę podpinał konsoli do internetu więc mnie to ciekawi

 

Pozdro dla Artuta którego odciąłem od GTA V na weekend :thanks: :thanks: :thanks:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra pobiera jakieś łatki czy coś w tym stylu ? prawdopodobnie nie będę podpinał konsoli do internetu więc mnie to ciekawi

 

Tak, jest łatka 1.01 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) kupuje jutro grę i sam ocenię jak moja ulubiona aktorka radzi sobie w grze komputerowej(...)

I to jest najzdrowsze podejście. Z grami jest jak filmami, gdybym czytał wszystkie recenzje to pewnie nic bym nie obejżał :)

Grę mam od wczoraj ale dopiero przed chwilą obdarłem pudełko z folii, idę grać / oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×