Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak wylaczyc ta opcje online w singleplayer. Nie chce aby ktos sie krecil po MOJEJ mapie :). Wypisanie z psn mnie nie interesuje. Dzieki

Sama gra bardzo fajna - mam za soba juz 3 moze 4 h gry. Mi sie bardzo podoba - tak jak przypuszczalem w cos takiego jeszcze nie gralem i to jest super. Dodadtkowo to co wzbudzalo moje watpliwosci czyli mala ilosc ludzi w grze przestala istniec - jest ich odpowiednia ilosc i nie zauwazylem jakichs strasznie wyludnionych miejsc.

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem za 225 i po trzech godzinach rozgrywki porzucam ją dla wolfa(którego porzuciłem dla watch dogs-a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć myśl czemu porzucasz W_D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć myśl czemu porzucasz W_D?

 

poczuł się oszukany przez Ubisoft :pardon: :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, jak się porzuci te wszystkie myśli jaka to gra nie była zapowiadana oraz odetnie się od internetowego hejtu i wymuszonych porównań do najróżniejszych innych gier to wychodzi, że Watch Dogs jest całkiem dobre :P Ludzie sami sobie szkodzą, fakt gra mogła być lepsza, ale nie ma co odrazu skakać między świetna a beznadziejna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po ograniu ok. 10-15 godzin moge smialo stwierdzic ze gra dupy nie urywa, szczegolnie komus kto ma w 1 palcu serie Assassin's Creed (ogromne podobienstwa w rozgrywce) czy GTA, po kilku godzinach bedzie mial to odczucie ze "gdzies juz to widzialem, gdzies juz to robilem". WD jest gra dobrą, troszke paradoksalnie to ujmujac, "tylko" dobra. Spodziewalem sie wiekszego pyerdolniecia od tego IP.

 

Kupic jednak polecam, szczegolnie ze posucha straszna jest obecnie. A ja dalej czekam na powrot mesjasza gier z otwartym swiatem jako ze W_D tego glodu chyba nie zaspokoi calkowicie.

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP pewnie się jeszcze wyrobi, Assassin's Creed też nie zaczynał świetnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo mozliwe, jak mowie, gra jest dobra, marki nie przekreslam, zobaczymy co pokaze studio gdy nie beda musieli robic juz portow na te stare balasy zwane PS3 i X360.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozluźnienie spiętej atmosfery dwa mocne screeny z ps4

   14089306177_1394d92f12_o.png14273799152_35d107a534_o.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze mamy conjamniej dwoch "nawroconych" :D

 

Moi mili naprawde nie warto ogladac marnych filmikow tworzonych tylko po to aby "miec klikalnosc" jesli ktos jest niezdecydowany to lepiej niech poczeka na opinie graczy ktorzy ograja tytul i nawet jesli moja opinia o grze bedzie malo wiarygodna ze wzgledu na moje "fanbojstwo" :D to posluchajcie Bansai'a  , ktory byl sceptycznie nastawiony do produkcji.

 

@jimmy spoko ja nie zywie urazy za tego misia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis poczta przyszla gierka. odpalilem pogralem 2 godziny i nie mam ochoty wracac do konsoli... auta respownuja sie na naszych oczach podczas jazdy, podczas szybkiej jazdy chodniki sa opustoszale... model jazdy i zniszczen bardzo kiepski.... w miescie poza misjami jest po prostu nudno... samolotow chyba nie ma bo nie zauwazylem do helikoptera pewnie tez sie nie da wejsc i polatac... nurkowania brak wiec podwodny swiat nie istnieje... udalem sie motorowka do latarni morskiej i nawet nie da sie do niej wejsc ani wjechac na gore... to samo z dzwigami itp... niby sandbox ale robic da sie niewiele... moim zdaniem ta gra moze co najwyzej byc porownywana do gta iv bo do V to nie ma nawet startu... sama mechanika i wykonanie to jak dla mnie 4/10 moze historia poprawi troche ta ocene... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie widziałem aby Bansai był sceptycznie nastawiony do produkcji. Po prostu ani nagminnie jej nie krytykował, ani nie bronił z całych sił. Oceniał tak jak wielu, to co widać gołymi oczyma po licznych materiałach. Jak zagram w tę grę to ją ocenię, ale nie wyglądała mi ona od dawna na produkcję więcej niż dobrą, ale na pewno też nie złą. Startu to GTA na pewno nie będzie miała - w ogóle błędem było jak ktokolwiek liczył, że będzie inaczej. Narazie po opiniach widzę, że ta gra jest dobra - po prostu.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka h, solidny ACIV w współczesnym Chicago z elementami hackowania. Gra się bardzo przyjemnie: 

- do modelu prowadzenia można się szybko przyzwyczaić

- graficznie miejscami jest bardzo next-genowo (ulewa w nocy), znikomy popup, masa smaczków i detali w miejscach do których rzadko kto zagląda

- stabilnie 30+ fps, zwiewałem przed niebieskimi dobre 15 minut i ani jednego dropu

- masa rzeczy do roboty, misje popierdółki w rzeczywistości wirtualnej, wyścigi samochodowe, podglądanie życia zwykłych mieszkańców, zabawa w stróża prawa, odbijanie terenu z rąk gangów itp itd, MASMIX pełną gębą :)

- porzuciłem wątek fabularny by pozwiedzać CH, fajnie że całe miasto jest od ręki dostępne a jest ono i sporawe. LS z GTAV jest przy nim zdecydowanie mniejsze

- zabawa z światłami, blokadami, mostami - mniam

- świetny model skradankowo-strzelaninowo-parkourowy, widać tutaj korzenie AC

- niezły voice acting, nieraz można sterczeć kilka minut w jednym miejscu słuchając jak się ludzie na ulicy sprzeczają, widziałem nawet' 'wyprowadzkę' tatusia co to miał skok w bok :D

- ogólnie, CH żyje własnym życiem

- nawet jak Cię przyuważą przy zabijaniu kogoś masz minigierkę, trzeba rozbroić świadka z telefonu nim ten zadzwoni na niebieską linię

 

 

Jak widać, grafika to nie wszystko :> zabawię dłużej coś czuję :]

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena z PsX 

9- (ps4)

 

Przyznam, że się nie spodziewałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ładnie posmarowali chłopaki, można było się tego spodziewać po ilości materiałów na ich stronie na temat gry. Jeszcze jak ostatnio napisali w zapowiedzi gry; Jedna z najładniejszych gier next genowych to już ręce opadają...

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyliscie ze oceny gry sa bardzo zawyzone? i jeszcze jeden portal napisał ze jest rozczarowany gra ale nadał tytuł grze "must have"? czy ta nie sa recenzje sponsorowane?

cwir bardzo dobra recenzja i czekamy na dalsze twoje wrazenia z gry. Mam nadzieje ze sie bedziesz dzielil z nami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi by sobie nie pozwoliło na niskie oceny po tym jaki hype zrobili. Psx extreme sam sobie zaprzecza, wpierw pisali w trylionowej zapowiedzi ze grafa jest na niskim poziomie, a teraz się nad nią zachwycają. Ich strona pobiła chyba rekordy w ilości materiałów na temat Sracz Dogs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sracz dogs? Gra jest slaba czy dobra to tytul jest ten sam.

Dzieci drogie oduczcie sie pisac Farcelona Sreal czy tera Sracz Dogs bo to brzmi prymitywnie.Nie badzcie burakami.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzji już na tyle dużo że obraz jest już klarowny

 

Na tę chwilę średnia 82/100

 

Żaden znaczący portal nie dał więcej niż 85/100 i to mimo Nexusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden pisze,że miasto jest żywe i dużo się dzieje natomiast drugi,ze miasto jest martwe i ma malo przechodniów. O co tu faken chodzi? Ludzie grają w inne wersje tej samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, każdy jeden ma inne oczekiwania i subiektywne odczucia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×