Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście wpisów osób, które grają i są bardzo zadowolone. Nagle jak królik z kapelusza wyskakuje ktoś z obrazkiem, gdzie postać nie odbija się w szybie, rzuca ironią i zbiera swoją małą armię sobie podobnych znających produkt jedynie z filmików i screenów. Ciekawe, które opinie są bardziej miarodajne? Nie mam czasu czekać na odpowiedź. Idę być dalej wykorzystywany przez Ubisoft, który swoją grą dał mi mnóstwo frajdy i przyjemności. Niestety przez brak parasolki na ulicy wystawiam ocenę 0/10. 

 

 

Ech, pierwsze hakowanie zakończyłem z wynikiem 32%. Myślałem, że samochód na uboczu będzie wystarczającą kryjówką. Przynajmniej udało mi się uciec. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac postac, tu raczej chodzi o to ze na szybie jest odbicie ulicy a typek stoi kolo trawy i siatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co z tego? skoro gra nie dosc ze wyglada bardzo dobrze, jest jeszcze mega miodna. Jakie ma znaczenie odbicie w tej konkretnej szybie? jakie znaczenie ma brak cienia od reflektora na scianie w nocy w ciemnej uliczce? Albo brak jakiejs parasolki? Ludzie ogarnijcie sie. Mamy bardzo bardzo dobra gre, bardzo dobrze wygladajaca. W ktora gra sie poprostu rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac postac, tu raczej chodzi o to ze na szybie jest odbicie ulicy a typek stoi kolo trawy i siatki.

No widzisz, taka pierdoła, że nawet uwagi nie zwróciłem i gwarantuję, że każdy z grających i chcących się dobrze bawić również by to po prostu zignorował. Jaki jest sens odpalania tytułu i szukania z pianą na ustach najdrobniejszych błędów. Jak odbicie ulicy w szybie wpływa na rozgrywkę? Jak strzelę gola w FIFIE i podczas cieszynki animacja piłkarza przeniknie się z teksturą reklamy albo partnera z drużyny to nie zasypuję Internetu gigabajtami obrazków, aby udowodnić cokolwiek. Tym bardziej, że przeciwnicy W_D w tej chwili robią dobrze jedynie nawzajem sobie, bo kto miał kupić już kupił i się świetnie bawi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym bardzo dobrze, bardzo dobrze to wygląda second son, tu jest nieźle ale aliasing bije po oczach na kilometr, do tego jeszcze słabo wygląda efekt zaznaczania wszystkiego na biało gdzie można zrobić jakąś akcje. Na tych białych ramkach to dopiero jest pixeloza. Najgorsze w tym jest to że reklamuiją tę grę jako mesjasza next-genu, a to tylko trochę ładniejsze gta V + bardzo blado wyglądający środek dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sama rozgrywka wciąż przytaczanego tu inFamous jest dużo uboższa, a miasto mniejsze. Graficznie inFamous wyglądał lepiej, to fakt, ale jako całokształt Second Son moim zdaniem jest zdecydowanie słabszą grą od W_D. Słabszą i nie tak kompleksową. Skończę bawić sie Watch_Dogs i mam nadzieję że akurat wyjdzie GTA V na PS4 :biggrin:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na YT, a gra na wlasnym dobrym TV to niebo a ziemia.


 

 Skończę bawić sie Watch_Dogs i mam nadzieję że akurat wyjdzie GTA V na PS4 :biggrin:

a ja osobiscie mam nadzieje ze nie wyjdzie, bo po co...... no chyba ze przeniosa progress z multi, to wtedy tak. Bo 160 lvl na jednej i 100 na drugiej postaci to bylaby strata nie warta juz odrobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gra na YT, a gra na wlasnym dobrym TV to niebo a ziemia.

Żaden z gameplay'ów na YT nie oddaje tego jaka jest ta gra. Nie ta skala, nie ta jakość .. i zdecydowanie nie ta frajda. Na YT ta gra wygląda przeciętnie, gdy bierze się pada w rekę i odpala ją na konsoli samemu nagle staje się rewelacyjna :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam chcialem nagrac pewne sceny i wrzucic na YT, ale jak zobaczylem jak moj wlasny film wyglada na YT to sie poddalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no ale co z tego? skoro gra nie dosc ze wyglada bardzo dobrze, jest jeszcze mega miodna. Jakie ma znaczenie odbicie w tej konkretnej szybie? jakie znaczenie ma brak cienia od reflektora na scianie w nocy w ciemnej uliczce? Albo brak jakiejs parasolki? Ludzie ogarnijcie sie. Mamy bardzo bardzo dobra gre, bardzo dobrze wygladajaca. W ktora gra sie poprostu rewelacyjnie.

 

Widzsz, gre odbiera sie subiekytnie - ja np ciesze sie ze Tobie gra sie podoba i ze jestes zadowolony. Niemniej inni moga jakas niedorobke zauwazyc i moze ona byc niczym rysa na szkle (np. hydrant + samochod),  to moze odrobinke wybic z rytmu (lub z zatopienia w swiecie gry). Jednemu  to bedzie strasznie okropnie przeszladzac, inny to oleje i bedzie dalej gral  dobrze sie bawiac. Niemniej nagromadzenie niektorych rzeczy moze wplynac na ocene ogolna.

Zanim wrzucisz mnie do wora narzekaczy ktorzy gry nie widzieli. Ja  nie narzekam, co wiecej niektore z tych rzeczy  ktore sa punktowane, moga  spowodowac ze nie bede mial wygorowanych wymagan co do tej produkcji, bede za wczasu zdawal sobie sprawe z tego ze jakis kwiatek moze sie zdrzyc, co moze sposowodowac ze bede staral sie je ingorowac (na ile to mozliwe) a skupic sie na rozgrywce.

Z tego samego powodu czytam recenzje, jedni sie rozplywaja inni ktyrykuja  to czy owo - wiec mniej wiecej wiem czego  sie spodziewac.

I tak jak juz bede mial PS4 to raczej siegne po W_D

 

 

No widzisz, taka pierdoła, że nawet uwagi nie zwróciłem i gwarantuję, że każdy z grających i chcących się dobrze bawić również by to po prostu zignorował. 

 

Z calym szacunkiem - polecam uzywac mniej radykalnych sformulowan niz gwwarantuje. Podam przyklad z zupelnie innej gry ktory  wielu pewnie zignorowalo a mnie okropnie wybil  z rytmu na jakies pare minut. TR 2013  - poczatek gdzie gra wyjasnia system oslon.Tak nieszczesliwie sie zlozylo ze jak sie Lara schowala to na pierwszym planie mialem jakas trawe czy inny krzaczek  z tak okropna i rozpikslowana tekstura ze zamiast skupic sie co teraz to wybilem sie z  rytmu zamisast isc dalej cofnalem sie o 5 krokow odwrocilem i spojrzalem w to samo miejsce tylko po to zeby zobaczyc jak to wyglada i tej nowej perspektywy wygladalo juz calkiem ladnie.

Potem kontynuowalem granie, i przy kolejnych tego typu rozplisklowanych z bliska  teksturach roslinosci juz nie zrwacalem na nie uwagi bo zaakceptowalem ze tak juz jest.  Co wiecej gre ocenilem jako dobra plus i ten epizod nie mial wiekszego znaczenia przy mojej ocenie gry.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem głupiego buga, grałem jakąś poboczną misję gdzie miałem dogonić kolesia, uciekał mi między domami i po ogrodach (na przedmieściach). Biegłem za nim i go cały czas doganiałem, ale co chwile mnie zatrzymywało a to na jakimś głupim krześle ogrodowym, albo na odstającym krzaczku. Ogólnie to system kolizji postaci z otoczeniem dupy nie urywa i powinno to być dużo płynniejsze (jak choćby w AC). No ale wspomniany bug był chwilę później jak już gościa prawie łapałem, ten nagle wdrapał się na murek z siatką (murek gdzieś do wysokości głowy postaci + siatka na nim drugie tyle), przeskoczył i biegł dalej. No to chce się wdrapać za nim ale lipa. W ogóle mi nie chce wdrapać się na ten mur, nawet się ikonka "climb" nie pokazała na całej długości tego muru.. Zanim wybiegłem z tego ogrodu z jednej możliwej strony z której przybiegłem to koleś wsiadł w samochód i uciekł i mission failed.

 

Inny wałek był jak mnie jakiś typ hakował online i musiałem go namierzyć. Zawęziło mi koło poszukiwań do dosłownie 20 metrów średnicy, 90% czasu minęło, przeskanowałem KAŻDĄ możliwą postać na tym obszarze i mi go nie znalazło, po czym dobiło do 100% i koleś wstał z ławki i zaczął uciekać. Na bank sprawdzałem tego typa i się go w ogóle nie dało hakować. Więc albo coś źle zrobiłem albo tak miało być i basta. Kolejny mission failed gdzie byłem bezradny.

 

Tak że w zależności od wrażliwości na tym podobne bugi, psuje to trochę wrażenie. Oczywiście nie jest to dla mnie absolutnie deal breaker bo grałem dalej i grało się bardzo fajnie. Ale jakiś niesmak pozostaje. Trzeba potrafić ignorować takie niedopracowania i grać sobie dalej bo ogólnie to warto.

 

Póki co gra ma u mnie solidne 7/10. Gdyby nie wady to dałbym soczyste 9 ale cały punkt odjęty za grafę, pół za model jazdy i pół za bugi. Dla porównania GTA V ma u mnie 10, GTA IV (+ wszystkie DLC) ma 9, AC4 ma 9, InFamous:SS ma 8.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do tej pory ominęły bugi utrudniające rozgrywkę. Miałem tylko jednego, ale z kategorii tych śmiesznych. Doprowadziłem do kraksy na skrzyżowaniu i jeden z przechodniów podbiegł do samochodu sprawdzić czy z kierowcą wszystko ok. Nagle ku mojemu zdziwieniu ów przechodzeń odleciał dobre 20 metrów, rozpłaszczył się w dziwnej pozie na chodniku i dopiero po upływie 2-3 sekund doszło do eksplozji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kumpel mi napisał przed chwilą, że gra ma mega buga który niszczy sejwa :laugh:

"wszedłem na śledzenie online, gość mnie wykrył i zabił, po powrocie do singla mam domyślny strój,nie mogę otwierać bram,nie mam skilla gdzie mogłem bez alarmowania otwierać auta ledwo co dwie misje teraz ukończyłem przez zamkniętą bramę której nie mogłem otworzyć"

Na internecie masa ludzi już o tym pisze :laugh: więc duże prawdopodobieństwo, że to czeka i nas. Zresetowanie gry nic nie daje :P


http://gearnuke.com/watch-dogs-game-breaking-bug-results-complete-loss-progress-game/   <------------------------- MASAKRA






 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeprowadzilem 5 udanych Follow (zeby odbokowac Vectora z tlumikiem), 1 udane Hackowanie oraz odparlem 1 hackowanie (nawet nie zaczal hackowac, jechal jak glupi za mna to go zabilem zanim sie pojawil) i od tamtej pory gram offline, jak widac dobry ruch z mojej strony :biggrin:

 

 

Dziala w ogole Decryption Combat ?

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lightbringer - a moze to nie bug tylko feature?

W koncu jak ktos ciebie shakuje to musi cos z tego miec a ty cos tracisz.... moze wlasnie chodzi o umiejetnosci.... choc jesli to okazalo by sie celowym zabiegiem Tworcow to piersze przejscie bym robil offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, takim feature by się pogrążyli już totalnie :)

 

bug i to gruby. i to na wszystkich platformach. trzeba grać offline dopóki nie naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi napisał przed chwilą, że gra ma mega buga który niszczy sejwa :laugh:

"wszedłem na śledzenie online, gość mnie wykrył i zabił, po powrocie do singla mam domyślny strój,nie mogę otwierać bram,nie mam skilla gdzie mogłem bez alarmowania otwierać auta ledwo co dwie misje teraz ukończyłem przez zamkniętą bramę której nie mogłem otworzyć"

Na internecie masa ludzi już o tym pisze :laugh: więc duże prawdopodobieństwo, że to czeka i nas. Zresetowanie gry nic nie daje :P

http://gearnuke.com/watch-dogs-game-breaking-bug-results-complete-loss-progress-game/ <------------------------- MASAKRA

Tyle ze to news sprzed premiery gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowales u mnie na trolla nr 1.

a widzialeś ? wogole myslisz ze mnie to interesuje ? dla mnie ty bylbys trollem gdybym mial kilka lat i listy haha :) , co z wami ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lightbringer - a moze to nie bug tylko feature?

W koncu jak ktos ciebie shakuje to musi cos z tego miec a ty cos tracisz.... moze wlasnie chodzi o umiejetnosci.... choc jesli to okazalo by sie celowym zabiegiem Tworcow to piersze przejscie bym robil offline.

 

Nom z tego co mówili przed premierą tooo...jak grasz online i nagle przejdziesz w offline to tracisz wszystko. Tak to ma działać i zmuszać ludzi do grania online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie ten bug nie wystepuje co rozumiecie przez online hakowanie innych? Nie liczy sie przechodzenie singla z wlaczonym online, to znaczy zapisywanie czasow do rankingow. Ja gram tylko singla raz mnie gosc hakowal to musialem zagrac.

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi gra przyszłą dzisiaj (po 3 dniach niby wysłania w neo24 - nie polecam sklepu) i jest zajebista :P

Tyle się naczytałem hejtu, tyle się naoglądałem filmików i w ruchu na konsoli wygląda nieźle.

Na szybko najbardziej podoba mi się muzyka, model jazdy :) grafika jest dobra a nawet więcej. Gameplay jest miodny i daje dużo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na szybko najbardziej podoba mi (...) model jazdy :)

przerażasz mnie ;] model jazdy akurat jest strasznie drewniany. Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko najbardziej podoba mi się muzyka, model jazdy...

... oraz jak mnie panna przykuje kajdankami do nogi od łóżka i mi stąpa obcasami po jajkach :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×