Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie teraz zapraszam do Eurosportu. Lagi naprawdę minimalne;) Zaraz zaczynają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le Mans jado chłopaki. Giermaziak jedzie w Italii 458 GT2.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy patch naprawia problem z rozkalibrowujaca sie kierownnica?? Ktos juz sprawdzil moze???

 

Nie patch tego nie naprawił,ogólnie to mam wrażenie że nic nie naprawił tylko popsuł.Online nic się nie zmieniło-lagi są nadał przy dołączaniu i wychodzeniu z sesji,nowych opcji brak.

Ingerowano w niektóre samochodu i tak np.DTM wydłużono drogę hamowania albo zmieniono skuteczność działania hamulców-hamują jak na lodzie.Poprawiono niby FF chociaż chłopaki tego nie potwierdzają(grają na kierach).Mi osobiście zresetowały się wszystkie ustawienia pada i muszę ustawiać od początku.Wczoraj śmigaliśmy wieczorem z Piotrasem i kilkoma innymi osobami i jezdziło się zle.Dla mnie ten patch to kupa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis troche posmigalem i tez praktycznie zadnych zmian nie zauwazylem sama kosmetyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem sobie robić listę torów które lubię a których mi w grze brakuje... nie spodziewałem się że ta lista może być aż tak długa (a pewnie o wielu zapomniałem ;p)

 

Sachsenring
Adelaide
Surfers Paradise
Philip Island GP
Norisring
Zandvoort
Hungaroring
Sebring
Algavre
Interlagos
Curitiba
Red Bull Ring
Magny Cours
Vallelunga
Misano
Assen TT
Kyalami
Anderstorp
Circuit Ricardo Tormo
Estoril
Paul Ricard
Jerez
Laustizring EuroSpeedway
 
Mogli by dodać chociaż część  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mogli by dodać chociaż część  :whistling:

 

 

opanuj chociaż te które są, a potem proś o reszte :biggrin: bo na razie to Ci kiepsko idzie :P

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opanuj chociaż te które są, a potem proś o reszte :biggrin: bo na razie to Ci kiepsko idzie :P

Takis pewny to zapraszam na PC :) W Le Mans było drugie a się też specjalnie jako nie szykowalem :) Do tego wczoraj jechałem po nieprzespanej nocy (tak oglądałem Le Mans w całości oprócz tych 3h :) )

I jak już mówiłem Clio mi nie leży , nie lubię FWD, a samo Brands Hatch jest najgorszym torem jaki kiedykolwiek powstał :p

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja słaby jestem ... 3 tytuły mistrzowskie i 70% skuteczność w ostatnich 2 latach , racja powinienem się bardziej postarać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkał się ktoś z glitchem na trasie Mount Panorama w boxie??

Kończę 5 sezon i na wspomnianej trasie jest wyścig Rufem. Przy każdej próbie zjazdu do boxu tuż przed mechanikiem z tabliczką jest niewidzialna ściana i AI nie może za cholerę wjechać na miejsce. Czy można w opcjach wył. zużycie paliwa i opon i przejechać ten wyścig bez zjazdu do pitu? Wyścig na 1% ma 2h.

Poniżej dokumentacja wideo :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić tą gierkę, jednak mam pytanko. Jadąc Le Mans 24h realistycznym czasem, można jakoś zapisać, albo zapauzować rozgrywkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przy zjeździe do pitu wybrać aby dalej jechał komp. I gdy on będzie zjeżdżał możesz ale nie musisz przejąć kontrolę. Wcześniej warto ustawić w opcjach guzik na padzie odpowiedzialny za zjazd do pitu bo inaczej komp zjedzie dopiero gdy skończy się paliwo.

Możesz też, jeżeli w opcjach zasilania masz ustawione, uśpić konsolę z włączoną grą a później włączyć konsolę i kontynuować od momentu uśpienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki wielkie za odpowiedź.

 

Gra ktoś z was na Thrustmaster T100? Bo myślę czy warto kupić ją dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa komuś normalnie T500 po patch'u ?

Normalnie w sensie, że tak jak przed patch'em, bo na kompletną poprawę chyba nie ma co liczyć.

U mnie po patch'u nie działa już w ogóle. Tzn. odpala kalibrację, zatrzymuje się w jakiejś dziwnej pozycji i to wszystko...

Może jest jakiś inny sposób, o którym nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki wielkie za odpowiedź.

Gra ktoś z was na Thrustmaster T100? Bo myślę czy warto kupić ją dla tej gry.

Oczywiście ze warto kupić T100, na ps3 miałem DFGT i nie jest to taka jakość wykonania ale śmiga precyzyjnie, 350zl to nie taki pieniądz a zawsze to bliżej symulacji niż na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa komuś normalnie T500 po patch'u ?

Normalnie w sensie, że tak jak przed patch'em, bo na kompletną poprawę chyba nie ma co liczyć.

U mnie po patch'u nie działa już w ogóle. Tzn. odpala kalibrację, zatrzymuje się w jakiejś dziwnej pozycji i to wszystko...

Może jest jakiś inny sposób, o którym nie wiem ?

Działa. Przed było się trzeba pilnować, bo po wyścigu wariowała (obrót w lewo/prawo) prawie zawsze. Od poprawki zdarzyło się to dwa razy (tylko/aż).

Już sam nie wiem, co lepsze? Wracają nawyki, że ręce zostają na kierownicy i o kontuzję nie trudno, albo uszkodzenie kiery.

Może musisz zresetować soft kiery na PC (PC=komputer, teraz się będzie mylić z pC=Project CARS)?

Albo odpalić pC z padem, a później z T500?

 

Edit: Podobne problemy i rozwiązania

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?31494-T500RS-Developed-New-Problem-After-Patch-1-04-(PS4)/page2

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?31411-Rebuild-database-improved-my-post-patch-performance

Edytowane przez Leniucholik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Przed było się trzeba pilnować, bo po wyścigu wariowała (obrót w lewo/prawo) prawie zawsze. Od poprawki zdarzyło się to dwa razy (tylko/aż).

Już sam nie wiem, co lepsze? Wracają nawyki, że ręce zostają na kierownicy i o kontuzję nie trudno, albo uszkodzenie kiery.

Może musisz zresetować soft kiery na PC (PC=komputer, teraz się będzie mylić z pC=Project CARS)?

Albo odpalić pC z padem, a później z T500?

 

Edit: Podobne problemy i rozwiązania

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?31494-T500RS-Developed-New-Problem-After-Patch-1-04-(PS4)/page2

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?31411-Rebuild-database-improved-my-post-patch-performance

Przewertowałem i ....

1. Odbudowa bazy danych nie pomaga

2. Podłączenie do PS3 z grą wyścigową (u mnie GT6) nie pomaga

 

Pomogło za to odpalenie PS4 ręcznie z guzika z podłączoną kierownicą - pad wtedy nie uruchamia się i T500rs widnieje dla konsoli jako MASTER.

Niestety kierownica nie działa w menu i trzeba odpalić pada żeby uruchomić PC i wtedy od razu go wyłączyć zanim gra się załaduje.

Mogliby to w końcu naprawić jak i całą grę bo z tego co widzę to ta poprawka więcej napsuła niż naprawiła....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą to naprawić skoro T500 nie jest oficjalnie wspierana i w menu konsoli działać nie będzie. Ciesz się że wogóle możesz grać na niej ;)

Logicznym jest ze kiera powinna być jako pierwsza żeby działać poprawnie.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już nie chodzi o działanie w menu PS4 - ma działać z grą bo wspierana przez pCARS w PS4 jest.

http://www.projectcarsgame.com/beyond-reality.html

Przed poprawka działała normalnie bez kombinacji z padem i MASTERem, jedynie co kilka wyścigów przestawała ale wystarczyło podłączyć ponownie pod USB i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dział, nowe możliwości :) Możecie zakładać i organizować ligi bez problemu.

Pamiętajcie tylko, że 1 Liga = 1 Temat. Starajmy się to utrzymać w miarę zorganizowane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie zawsze się to sprawdza. Powinno być raczej 1 seria wyścigowa = 1 temat. W MRL mamy w ramach jednej ligi dwie serie i jest misz masz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie opon. Latam sobie w GT3 Mclarenem p1. Kiedy w drugim wyścigu wypuszczają mnie z boksu opony nie mają takiej przyczepności jak przed zjazdem, bardzo szybko się też przegrzewają i ogólnie jeździ się dużo gorzej niż przed zjazdem. Ogólnie nie jestem w stanie opanować auta mimo że przed zjazdem walczyłem o pierwszą pozycję. Zużycie mam ustawione na x4 ale w pierwszym wyścigu praktycznie nie mam problemu nawet pod koniec kiedy opony są już mocno używane. Nawet po rozgrzaniu opon po boksie nie daję rady jechać. Coś robię nie tak? Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie opon. Latam sobie w GT3 Mclarenem p1. Kiedy w drugim wyścigu wypuszczają mnie z boksu opony nie mają takiej przyczepności jak przed zjazdem, bardzo szybko się też przegrzewają i ogólnie jeździ się dużo gorzej niż przed zjazdem. Ogólnie nie jestem w stanie opanować auta mimo że przed zjazdem walczyłem o pierwszą pozycję. Zużycie mam ustawione na x4 ale w pierwszym wyścigu praktycznie nie mam problemu nawet pod koniec kiedy opony są już mocno używane. Nawet po rozgrzaniu opon po boksie nie daję rady jechać. Coś robię nie tak? Jakieś porady?

Musisz sprawdzić czy w domyślnym setup-ie podczas zmiany opon nie masz ustawionych deszczowych, po patchu jest to normalny problem ze sa tam ustawione z automatu deszczowe opony :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×