Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

W takie gry na multi gra się tylko ze swoją ekipą. Z randomami zawsze będzie Destruction Derby ;) Nawet W Driveclubie na multi jest ciężko ugrać z randomani.

Chodziło mi o tryb kariery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, jest sens kupowania pCars bez posiadania kierownicy? Szkoda mi kasy na drugą kierę do ps4, a zastanawia mnie ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, jest sens kupowania pCars bez posiadania kierownicy? Szkoda mi kasy na drugą kierę do ps4, a zastanawia mnie ten tytuł.

Sam gram na padzie. I z czystym sumieniem polecam ta grę,twórcy idą w dobrym kierunku.

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuczak sprzedaj starą kup nową sam tak zrobiłem nie żałuję ani złotówki na padzie da się grać ale to nie ten feeling,

gra jest wspaniale przygotowana pod kierownicę nie było żadnej gry na konsole z taką możliwością edycji ustawień kierownicy,

aż ciebie to przytłoczy na początku i przyciśnie do ziemi.

a grę gorąco polecam pół środek simracing a powiedzmy gran turismo 

mało aut ale za to w 110% dopracowane modelowo dźwiękowo itd.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Was też na nie których torach są tak jakby błędy graficzne. Zwłaszcza przy ostrym skręcie wydaje się jakby ekran po środku lekko rozchodził się, nie wiem jakby to ując. Wygląda to jakby się grało na podzielonym ekranie. Coś jakby obraz sklejał dwie połówki obrazu i nie do końca je dopasowywał w całość przy skręcie... Taki jakby ala efekt przwijającej kasety vhs tylko z jednym cienkim paskiem w zdłuż...

 

Sorry ze starego posta odkopuje. 

Pocztaj o screen tearing, obejrzyj jakis filmik na YT objasniajacy to zagadnienie. 

 

W skrocie - artefakty graficzne, objawiajace sie poziomym przesunieciem obrazu, wystepuje jako efekt uboczny w przypadku zmiany ilosci wyswietlanych klatek na sekunde. 

 

pCARS z tego co wiem wyciaga 60fps, ale zdarzaja sie spadki i te moga wlasnie takim efektem owocowac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu  widziałem porównanie klatek w  wersji na ps4 z premiery i po jakiejś tam łatce i można śmiało powiedzieć, że na ps4 nie ma spadków . Porównanie dotyczyło dużej ilości aut i słabych warunków pogodowych i różnica kolosalna. Wcześniej w ekstremalnych sytuacjach spadało poniżej 40, a po łatce chyba maksymalnie do 58.

Pomyłka, spadków chyba w ogóle nie ma i jest stałe 59+ FPS. Wklejam link do stronki z filmikiami:

http://www.gamersyde.com/news_pcars_gets_a_new_patch-16630_en.html

A tak było przed premierą/na premierę:

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie plik aktualizacji

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się bawie po aktualizacji!

Gra się super :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowe DLC Aston Martin które zawiera 3 astonki i jeden dodatkowy tor za 23 złocisze......Jako free car MB 300SL :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jak wyłączyć odbicia na przedniej szybie bo za chiny nie mogę znaleźć, w realu aż tak deska cały czas nie odbija się w szybie ograniczając widoczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie wyłączyć refleksy świetlne w opcjach poszukaj może to coś da - opcje graficzne itd tam jest coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani wirtualnych (a moze nie tylko wyscigow)

 

Sledzilem pCARS ale ostanimi czasy troche zadniebalem ten watek. 

 

Widze ze pojawily sie jakies paczki darmowych wozow co cieszy bo wiecej fajnie zrobionych fur do wyboru to zawsze plus, ale nie o tym. 

 

Pytanie jest dosc proste - project cars borykal sie z wiekszymi lub mniejszymi problemami na premiere.

 

Jak sytuacja wyglada obecnie po paru patchach? 

 

(Mialem nadzieje ze gra nieco zdarzy zejsc z ceny niestety lokalne ceny u mnie to zamiast 60eur cos w granicach 50eur)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać :P

 

Dobre czytajac ten watek na premiere tez sie dalo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej są smaczki typu niewidzialna ściana dla wybranych , ale dużo spraw poprawionych działają dobrze pit stopy dolewanie paliwa moduł on-line że tak powiem jest naprawdę dobrze.

"da się grać"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie moim zdaniem to z pacza na pacz jest coraz lepiej, a te paczę trzeba przyznać że są ogromne za każdym razem.

Sporo rzeczy poprawionych, zdarzają się jakieś chochliki, ale coraz rzadziej je spotykam. Na krótkim ściganiu praktycznie błędów nie zauważysz, przy dłuższym czyli jakimś godzinnym czy coś już jest to możliwe.

Co miesiąc chyba wychodzi darmowe auto i DLC z paczką kilku furek. Ja tak jak planowałem gram w tą grę od premiery i ani trochę mi się jeszcze nie znudziła, w przeciwieństwie do innych tytułów.

Tak więc Mag, kupuj jak chcesz, bo myślę że warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej są smaczki typu niewidzialna ściana dla wybranych , ale dużo spraw poprawionych działają dobrze pit stopy dolewanie paliwa moduł on-line że tak powiem jest naprawdę dobrze.

"da się grać"

Moduł online nie jest do końca dobry. Gdy się zbliżysz do przeciwnika, że siedzisz mu na ogonie lub jesteś bok w bok, to nieważne jaki jest ping auto robi minimalne skoki przód tył. Nie wiem dla czego tego nie poprawili od premiery, ale mnie np. bardzo to irytuje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni już czasem nie pracują nad PC2? Bo mam dziwne wrażenie, że ta część to tak została wypuszczona na pale, żeby im już dali spokój że się tak ociągają z wypuszczeniem.

Dziwi mnie tylko, że właśnie najważniejsze w tej grze, czyli długie wyścigi online, są najbardziej niedorobione, przecież chyba mają swoje forum i dobrze wiedzą, że tego ludzie właśnie najbardziej chcieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy są sporadyczne i sporo zależy jakie kto ma połączenie do hosta. Nie demonizujmy już.

Gra jest świetna i bije wszystko co do tej pory ukazało się na konsolach w temacie wyścigów.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna łatka na horyzoncie zmian w PCarsy 5.0 naprawi nam : (kiedy wkrótce na pcetach na konsolach poczeka pewnie dłużej na akceptację PSN-u i MS)

 

Poprawki w trybie sieciowym

 

Poprawi w fizyce pojazdów

 

Mnóstwo poprawek w samochodach i trasach

 

tu lista pełnych zmian

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?40580-Project-CARS-PC-Patch-5-0-Release-Notes

 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam pobierać najnowszą aktualizację?

 

Ktoś już gra po update?

Widać jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zakupilem ale jeszce nie zagralem bo na druga zminae w pracy i moje pytanie od czego mam zaczac jak tylko wroce do domu o 22 :) wczesniej gralem w DC ale szalu nie ma :/ tutaj widze przynajmniej sie cos dzieje jakies ligi itd. Co proponujecie na poczatek aby mnie wciaglo i aby nie zasnal dzisiejszej nocy :) moj nick to Padre_81_PL dla zainteresowanyc wspolna gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie zaśniesz, zanim dasz radę wbić się online musisz przejechać kilka wyścigów. Jeśli jeździsz na kierze poszukaj ustawień pod nią bo standardowe to tragedia. Dojdą jeszcze ustawienia auta pod siebie, tak że dziś i tak nie znajdziesz czasu na online

Ps. Oczywiście to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zakupilem ale jeszce nie zagralem bo na druga zminae w pracy i moje pytanie od czego mam zaczac jak tylko wroce do domu o 22 :) wczesniej gralem w DC ale szalu nie ma :/ tutaj widze przynajmniej sie cos dzieje jakies ligi itd. Co proponujecie na poczatek aby mnie wciaglo i aby nie zasnal dzisiejszej nocy :) moj nick to Padre_81_PL dla zainteresowanyc wspolna gra 

Dziś potrenuj karierę a jutro zapraszam na online :yes:

Będę jakoś po 16ej do..... zależy ile wytrzymam (a gramy zwykle do rana), pojeździmy, potrenujemy, poustawiamy co trzeba

Możliwe, że będzie nas czterech... zapraszamy :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×