Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwile ktoś się pojawia i pisze że pad jest be i w ogóle

No nie :D

Dobra koniec tematu. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Nie przekonacie mnie choćby nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo, ja więcej satysfakcji mam na padzie niż na kierownicy. Nieobsłużony wyjątek? :) Co do gokartów to trochę się zapędziłeś :) Nawet w słabym ale prawdziwym gokarcie realizm i odczucia sto razy lepsze niż na kierownicy w grze. W aucie musi być jeszcze lepiej. I nie, nie każdy jest szybki w gokarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie, dostałem dzisiaj swoją kopię Project Cars (wersja płytowa), gra się instaluje w całości, patch również wgrany a mimo to w menu odblokowaną mam tylko opcję "Pojedynczo" w "Graj". "Nowa" również jest zablokowana więc nie mogę stworzyć profilu kierowcy. Wywaliłem już raz grę i wgrałem ponownie, tym razem poczekałem aż gra się zainstaluje i następnie puściłem pobieranie patcha. Ten się wgrał i nadal nic... Z tego co teraz też widzę to chyba jak usunąłem grę to plik save czy profilu (jakkolwiek to nazwać) został na dysku bo nie wybierałem poziomu trudności itd po drugiej instalacji, jednak po usunięciu tego profilu gracza problem nadal pozostaje. Chyba że muszę jeszcze raz wywalić całą grę i wgrać kiedy profilu gracza nie będzie na dysku...

Czy ktoś wie czego to może być przyczyna?

E: Ok, nieważne, po przejechaniu wyścigu się odblokowało co miało się odblokować :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli jeszcze dorzucić swoje trzy grosze :D @cieglo, nie zrozumiałeś tego co napisałem o Gokartach, przeczytaj jeszcze raz, ja już nie mam siły Wam tego wszystkiego tłumaczyć, wróciłem z pracy jestem zmęczony i basta. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja myślę, że to jednak Ty zmanipulowałeś moja wypowiedź :) Generalizujesz ale masz prawo bo jesteś zmęczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmanipulowałem? A gdzie ja w tamtej wypowiedzi o gokartach napisałem że granie na kompie jest lepsze od gokartów?

edit: Napisałem też że gdy spotka się dwóch dobrych kierowców, jeden na padzie drugi na kierze to zawsze szybszy będzie ten z kierą (przynajmniej jeśli chodzi o simy), to chyba logiczne, zgodzisz się czy nie? Słucham?

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętnie pominąłeś sedno mojej wypowiedzi przenosząc uwagę na dziecinną łatwość. Myślałeś, że nie zauważymy? :)

PS. Odpowiedź na Twoje pytanie nie jest taka prosta. Generalnie tak, kierownica daje większe możliwości, za resztę odpowiada człowiek. Wczoraj w wyścigu GTbN wygrał padowiec. Zupełnie nie wiem jak to wytłumaczysz...Słucham?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętnie pominąłeś sedno mojej wypowiedzi przenosząc uwagę na dziecinną łatwość. Myślałeś, że nie zauważymy? :)

Bo co to za przykład gokarty? Gokarty są tak banalne w prowadzeniu że nawet dzieci potrafią nimi szybko jeździć (mówię dzieci bo napisałeś 20kg lżejsi). No i odpowiedz na moje dwa powyższe pytania jeśli możesz.

Umiejętnie pominąłeś sedno mojej wypowiedzi przenosząc uwagę na dziecinną łatwość. Myślałeś, że nie zauważymy? :)

PS. Odpowiedź na Twoje pytanie nie jest taka prosta. Generalnie tak, kierownica daje większe możliwości, za resztę odpowiada człowiek. Wczoraj w wyścigu GTbN wygrał padowiec. Zupełnie nie wiem jak to wytłumaczysz...Słucham?

A skąd ja mam wiedzieć kto jeździ w jakimś GTbN i czy nie wygrał dlatego bo wszyscy na pierwszym zakręcie wylecieli z toru i zakończyli wyścig, kolejny przykład z pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przykład z dupy tylko Twoje teorie dziecinne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, kierownica daje większe możliwości

Sam sobie wytłumaczyłeś to co ja wałkuję od godziny, cieszę się że w końcu załapałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to mówi :p

Dobra koniec tematu, jak się zaopatrzę w kiere to Cie zaproszę na wyścig i rozstrzygniemy kto ma rację, i nie spinaj się tak jak ktoś wyraża swoje zdanie, przecież nie każe Ci kupować kierownicy, nie mówię że ktoś kto jeździ na padzie to dno, uważam tylko że kierownica ułatwia w dużym stopniu jazdę w simach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie zgadzam się z MateoF1.

Wystarczy spojrzeć na najlepsze czasy danych torów, większość to pady, ok teoretycznie można powiedzieć, że to dlatego, że padowców jest po prostu więcej.

Jeżeli jednak twierdzisz, że na kierownicy jeździ się szybciej, to top 10 powinno być zarezerwowane tylko dla kierownic, jak widać tak nie jest.

 

Z resztą, sam spotkałem się z opinią osoby posiadającej kierownicę, że jazda na kierze jest wymagająca i ciężka w porównaniu do machania kciukiem gdy jeździ się na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mysle ze 2 strony pad vs kierownica wystarcza.

Zawsze mozecie zalozyc watek w offie i tam sobie kulturalnie dyskutowac...

 

Toreso napisal dzis 2 razy - kazdy gra jak lubi. Koniec kropka.

 

I chodzi mi tylko o innych uzytkownikow forum ktorzy podobnie jak ja sledza ten watek ale zamiast czytac o grze, opinie, informacje to maja posty o wyzszosci jednego sterowania nad innym - i potem jakas zwiazana z gra wypowiedz moze komus umknac.

 

rzeklem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blaszaku z kolei jest zupełnie na odwrót, zdecydowana większość graczy w TOP10 na różnych torach i różnymi autami preferuje kierownice, a jeśli już zdarzy się pad to traci jakieś 2-3s do rekordu, więc twój argument uważam za obalony chyba.

 

Z resztą, sam spotkałem się z opinią osoby posiadającej kierownicę, że jazda na kierze jest wymagająca i ciężka w porównaniu do machania kciukiem gdy jeździ się na padzie.

 

Przecież to oczywiste, nie trzeba nikogo o to pytać aby to wiedzieć. Tylko że tu już dochodzi kolejna kwestia, umiejętności. 

Myślta co chceta ja zostaję przy swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczesniej napisalem nigdy na padzie nie pojedziesz tak dobrze jak na kierownicy nie ma takiego czucia i plynnosci,zabkawanie zakretow itp....Kup kiere a zobaczysz na najprostszym torze ze z czasem bedziesz krecil czasy nie osiagalne na padzie:)Koniec tematu z mojej strony sam dodam ze jezdze na padzie ale planuje zakup kierownicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, było fajnie do pewnego momentu.

Jak chcecie gadać o kierownicy to macie od tego osobny temat.

Tutaj jest temat o grze, a nie wątek pad vs kiera. Jak ktoś ma skilla to nawet w taczkach was objedzie, bez względu za ile patoli macie koło :)

Skupić się na grze, a o kierownicy jest osobny temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z pucharkiem za wygranie 20 eventów na ulubionej trasie.

Otóż w panelu kierowcy pokazuje mi że jest nią LM24 ta co ma 13km. Jeżdżę po niej ulubionym autem i wygrywam. Zwycięstwa dla auta zalicza a za trasę nie, pomimo ze powiększają się kilemtry na niej pokonane. Co robię nie tak? Wybieram pojedynczy wyścig, pozycja 1, klasa aut taka sama i 1 okrążenie. Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save na pena i usuń go z konsoli. Przejedź wtedy jakąś najkrótsza trasę 21 razy i powinno wpaść.

Później oczywiście spowrotem wgraj stary save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia w grze są chyba bardziej zróżnicowane niż w GT, skala ich wpływu na jazdę jest szersza. Wczoraj przydzwoniłem dość soczyście w bandę - w GT miałbym murowany zawał silnika i problem z jechaniem prosto (pad) a tutaj jedynie delikatne ściąganie; obcierka na dużej prędkości - w GT uszkodzone koło i ściąganie, tutaj zero efektu. Nie oceniam czy to realne czy nie ale istnienie takiej gradacji bardzo pozytywne.

 

Pisałem już o tym w innym wątku ale podzielę się i tutaj, szczególnie dla padowców: podczas jazdy na automacie jest możliwość ręcznego wrzucania biegów. Ja traktuję to jako świetny pomost do przejścia na full manual w czasie kiedy skupiam się nad innymi aspektami gry (nie chcąc mieć na głowie wszystkiego). Póki co przydaje się głównie przy redukcjach, nie wiem czy automat optymalnie radzi sobie przy przyspieszaniu (jeśli zbyt wcześnie wrzuca wyższy bieg - nic z tym nie zrobimy).

 

Z innych, bardziej ogólnych informacji o grze:

- cieszy tablica wyników na sesji treningowej, można zapoznać się z czasami każdego ściganta, ocenić jak bardzo odstajemy - przydatne, w GT nie było

- martwi brak możliwości pisania w obrębie pokoju; jakość fabrycznego HS za to bajeczna ale nie zawsze mamy możliwość nadawać kiedy dom śpi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegnę od tematu ale co tam, mała konkurencja dla Project CARS na PS4

 

 

Proponuję założyć osobny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale niech to porządnie zoptymalizują pod Ps4 bo z tego co wiem wymagania ma duże, a graficznie nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×