Skocz do zawartości
lennox

Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzis zakupilem w niemieckim gamestopie za 40ojro...sentyment to slaja i rambo wygral ze zdrowym rozsadkiem...do kompletu flaszka j.d wiec xle nie bedzie ;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentyment sentymentem, ja poczekam, aż spadnie do ceny lepszej flaszki XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś będe testował (na PC) to opisze jak wrażenia :biggrin:

 

- - -

Zalew niskich ocen na necie - mnie gra się podobała, nie zaprzeczam że sentyment do serii mam ogromny. Stary dobry celowniczek ala House of The Dead czy Virtua Cop z weteranem z Wietnamu w roli głównej. Na plus zdecydowanie dialogi (oryginalne z filmu), ciągła rozwałka, trup ściele się gęsto, fabułka (tak, ładną otoczkę panowie zbudowali). Na minus niestety grafika (Rambo nie przypomina Stallone'a), cena (150 zł) i długość gry (można przejść za jednym posiedzeniem). Nie polecam nikomu brać teraz :D. Za parę miesięcy będzie w koszykach z tanioszkami itp.

Ode mnie 5/10.

Wracam do Afganistanu.

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra 143pln za tak lipną grę.

No dobrze, może i nie lipną, ale strasznie maleńką.

To tak jakby dać za Flower 130pln.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To tak jakby dać za Flower 130pln.

Ej, nie zapominaj o kosztach franczyzy dla wytwórni filmowej, które pewnie stanowią 45 procent ceny gry.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra lada moment będzie chodzić nie drożej niż paczka fajek, ten bubel pójdzie z ceną w dół szybciej niż ceny paliw w górę.

Radzę zaczekać, każdemu to wyjdzie na zdrowie, gwarantuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw, skąd taka "firemka" jak te Teyon Games dorwała licencję na Rambo? Przecież to raczej tanie nie jest, a oni nie zrobili w sumie żadnej gry, która by im dała możliwość zakupu owej licencji.

W każdym razie widząc Rambo w czymś takim przypominają mi się czasy NES/SNES, gdzie główny bohater widniał chyba tylko na okładce gre, bo cała reszta to jakieś nieporozumienie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw, skąd taka "firemka" jak te Teyon Games dorwała licencję na Rambo? Przecież to raczej tanie nie jest, a oni nie zrobili w sumie żadnej gry, która by im dała możliwość zakupu owej licencji.

W każdym razie widząc Rambo w czymś takim przypominają mi się czasy NES/SNES, gdzie główny bohater widniał chyba tylko na okładce gre, bo cała reszta to jakieś nieporozumienie było.

Ja to widzę tak:

Wydawcą gry jest Reef Ent. (who the F#&@ is Reef Ent?), no i kupili licencję za spore pieniądze i niestety na samą grę już za dużo nie zostało. Za mało na pełnoprawnego "efpepa" więc myślą sobie: co tu teraz zrobić? Dobra, robimy celowniczek! Tylko teraz kto zrobi i żeby był tani? O, może ci Polacy, którzy zrobili "fajne" Heavy Fire: Afganistan na Xboxa?...  :pardon:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten recenzent gówno wie, gówno widział.

Np.  czepia się, że Rambo się błyszczy. No bo Stallone jest naolejkowany w każdym filmie, zwłaszcza w Rambo. I się błyszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po 15 sekundach widać, że tę recenzję można sobie wsadzić. Nie rozumiem idei przyświecającej autorowi i osobom, które takie recenzje oglądają. Rzetelność i profesjonalizm zastąpiona pajacowaniem i kretynizmami.

Jaki by Rambo nie było, to wolałbym się męczyć z nim, niż patrzeć na powyższy filmik ;)

 

Czekam na więcej opinii ludzi z forum. Nikt więcej nie grał?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie się nie podoba, to nie znaczy że innym również ;) Nie wyrażaj swojej opinii za innych, bo do niczego dobrego to nie prowadzi nigdy.

 

Akurat AngryJoe, to jedyna osoba, której nagrania są warte oglądania dla mnie na YT (po Wonziu).
Mówi cała prawdę o grze i wyraża SWOJĄ opinię. W większości mój gust pokrywa się z jego, więc zawsze lubię posłuchać co ma do powiedzenia.
Nie ulega jakimś idiotycznym modom na YT, nie "sprzedaje się", jeśli można tak powiedzieć, itd.

 

Ta gra to crap roku, więc drze z niej łacha, ale mówi również wiele ciekawych rzeczy, na pewno sobie go obejrzę całego do końca do poduchy.

Sentencja końcowa w każdym razie jest bardzo trafna. Nie można pobłażać takim crapom...

 

Oczywiście w PL większość będzie się jarać, bo zrobiło to Polskie studio i w końcu to Rambo! ŁaŁ...

Szkoda, że ta "gra" nadaje się jedynie do kubła z grami za 10zł w Biedronce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten recenzent gówno wie, gówno widział.

Np.  czepia się, że Rambo się błyszczy. No bo Stallone jest naolejkowany w każdym filmie, zwłaszcza w Rambo. I się błyszczy.

To jakieś prowo? xD

 

AJ to najlepszy niezależny recenzent w sieci (IMO)! Fakt robi recki inaczej, często używając przy tym mocnych słów, ale jego gust growy często pokrywa się z moim. Lubię więc oglądać jego recki :P  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie się nie podoba, to nie znaczy że innym również ;) Nie wyrażaj swojej opinii za innych, bo do niczego dobrego to nie prowadzi nigdy.

 

Akurat AngryJoe, to jedyna osoba, której nagrania są warte oglądania dla mnie na YT (po Wonziu).

Mówi cała prawdę o grze i wyraża SWOJĄ opinię. W większości mój gust pokrywa się z jego, więc zawsze lubię posłuchać co ma do powiedzenia.

Nie ulega jakimś idiotycznym modom na YT, nie "sprzedaje się", jeśli można tak powiedzieć, itd.

 

Ta gra to crap roku, więc drze z niej łacha, ale mówi również wiele ciekawych rzeczy, na pewno sobie go obejrzę całego do końca do poduchy.

Sentencja końcowa w każdym razie jest bardzo trafna. Nie można pobłażać takim crapom...

 

Oczywiście w PL większość będzie się jarać, bo zrobiło to Polskie studio i w końcu to Rambo! ŁaŁ...

Szkoda, że ta "gra" nadaje się jedynie do kubła z grami za 10zł w Biedronce ;)

Nie wyrażam opinii za innych, zdaję sobie sprawę, że do niektórych trafia jego retoryka. Mają do tego prawo.

Całkiem możliwe, że gościu gada mądrze, być może i mój gust growy pokryłby się z jego, ale nie trawię pajacowania, więc się niestety nie przekonam ;) Koniec o recenzentach!

Najbardziej z tego całego Rambo smuci, że wzięli się za coś, co mogłoby wielu ludziom sprawić masę frajdy i to spieprzyli. To tak jakby pijany św. Mikołaj zepsuł wszystkie zabawki. A to nie pierwsza tego typu sytuacja. Nie tak dawno zgwałcili The Walking Dead robiąc crapa na zajebistej licencji, mając do tego serialowych aktorów, itd.

To powinno być karane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na stricte filmowej licencji niestety nigdy nie były najwyższych lotów, a ostatnio mianowane są do crapów roku :)

Jak ktoś chce wyskoczyć z Walking Dead od Telltale, to one jest robione na podstawie komiksu, a nie serialu.

 

Jedyne wyjątki w moim życiu to Goldeneye na N64 oraz Riddick.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena spadnie 2x szybciej niz aliens colonial marines i bedzie w biedrze za 9.99 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo Mega Pack'a powinni zrobić ;D TWD:SI, A:CM i Rambo XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak za dychę będzie chodzić to chyba i tak każdy będzie wolał kupić paczkę fajek niż to cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej 5 browarkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kosztowało dychę to każdy z Was by poleciał to kupić :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×