Skocz do zawartości
Strife

Nier

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to liczę na ciebie , odezwę się w tym temacie w sierpniu , nigdzie nie będę szukał tej gry poczekam na ciebie jak skończysz THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po "tekstówce" w Forest of Myth, zrobiłem 51% questów i mały wał jest, bo więcej się ich nie pojawia, muszę popchać fabułę do przodu, czy jest inny warunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejdź wszystkie miasta i port...jak już nie będzie tam questów pobocznych to wtedy popchnij fabułę do przodu trochę...jak będziesz chciał wbić platynę na Nier to powiedz...mam juz prawie cały poradnik napisany więc będę mógł Ci pomóc...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie oglądam to Nier sobie na Youtube i wygląda to po prostu koszmarnie :) a tutaj takie dobre opinie o grze. Cały czas waham się czy kupić to czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar grać w gry dla wypasionej grafy to lepiej sprzedaj Ps3 i kup kompa rodem z nasa i na nim graj...na konsoli nie liczy się grafika a fabuła,gameplay itp itd...ale fakt faktem grafa w tej grze wygląda niezbyt "directowo jedenastkowo" ale jakby nie patrzec ta gra otrzymywała najlepsze noty nie przez grafe a fabułę itp itd...jeżeli pozbędziesz się pecetowej choroby zwanej "gra musi mieć najlepszą grafikę bo inaczej jest niewarta zagrania" to śmiało kup...i uwierz nam że fabuła i wszystko inne pozwalają cieszyć się tą grą długooo długoo...teraz mało znajdziesz aż tak wypasionych rpg'ów które naprawdę sprawią że będziesz chciał je przechodzić x razy, a Nier właśnie takim rpg'iem jest...przejdziesz raz i potem kolejny i kolejny...nawet jak odłożysz tą grę potem na półkę to wrócisz do niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie kieruję się grafiką i dla mnie wcale gra nie musi mieć dobrej grafiki, ale ta wygląda wyjątkowo okropnie na filmikach. No cóż może się skuszę jak będzie jakaś mega tanioszka na Allegro :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, graficznie gra nie zachwyca, a raczej cofa się do poziomu ps2. Straszy archaizmami poprzedniej generacji, ale fabuła, system walki, walki z bossami oraz ścieżka dźwiękowa rekompensują resztę. A wbicie platyny to niemałe wyzwanie i nawet przyjemne. Sam kupiłem grę używaną za 45zł z pewną obawą ale miło się zaskoczyłem i uważam to za dobry zakup. Jeśli ktoś lubi jrpgi to powinien dać szansę Nier, bo to jeden z niedocenionych tytułów. Szkoda tylko, że nie ma pełnego voice actingu i niestety sporo kwestii jest głuchych i trzeba czytać, ale te najważniejsze, fabularne są w pełni czytane przez aktorów.

Edytowane przez Blaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie quest z babcią z latarni.

Jeden króciutki quest miał więcej głębi i ładunku emocji niż cała fabuła XIII-2.

Jak wyjdzie nowa generacja, ta gra będzie czymś w rodzaju Ico albo Shadow of the Colossus.

Jeden z bardziej niedocenionych tytułów jakie się pokazały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie quest z babcią z latarni.

Jeden króciutki quest miał więcej głębi i ładunku emocji niż cała fabuła XIII-2.

Jak wyjdzie nowa generacja, ta gra będzie czymś w rodzaju Ico albo Shadow of the Colossus.

Jeden z bardziej niedocenionych tytułów jakie się pokazały.

Wpis! Niestety tylko dla garstki. Ten quest z babcią przypomniał mi za co kochałem kiedyś gry robione przez japończyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przejście Nier'a to jeszcze nic..jak przechodzi się drugi raz i...

ma sie wszystkie dodatkowe scenki,rozumie sie co mowia shade'y itp itd...wtedy to jest jazda...masz wyjasnione wszystko co sie tam dzieje ( i to sensownie )...wtedy gra pokazuje w pełni swoje kolory...i tworzy naprawdę wzruszającą i nie do zapomnienia historie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kto jeszcze nie kupił/ przeszedł chociaż raz nier ten pała" jak pisałem 100 razy w różnych tematach dla mnie jest to najlepsze jrpg tej generaji... I przede wszystkim ta muzyka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tylko świadczy o tym, jak jrpgi na tej generacji się nie najlepiej mają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tak ale trzeba przyznać że poza grafiką nier ma wszystko to co zajebisty jrpg mieć powinien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gameplay troche niedomagał a dla mnie gameplay jest zawsze najważniejszy w grach niezależnie z którego gatunku.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 14 dniach przerwy wróciłem katować dalej ten tytuł.

Mam małe pytanko jak zdobyć pink moonflower seed?

Próbowałem różnych kombinacji i wał wychodzi, na razie mam 87% questów, ale ten mnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<autoreklama start>

http://www.ps3site.pl/forum/topic/72561-nier/

<autoreklama stop>

No może nie jest to jakiś cud nad Wisłą ale tam jest napisane :)

W skrócie siejesz tak:

[Red, Indigo, Red, Indigo, Red]

[Red, Indigo, Red, Indigo, Red]

[Red, Indigo, Red, Indigo, Red]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche skomplikowałeś w tym poradniku, nie trzeba podlewać ani używać nawozu, po zasianiu od razu save, przestawiamy zegar o 2 dni i zbieramy nasiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trochę się musiałeś naprodukować przy tym, sprawdzę w weekend zabawę w ogrodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak i pamiętaj...nie denerwuj się...ponieważ nie ma 100% szans że dostaniesz od razu nasionko...ale jak już zdobędziesz chociaż jedno to wtedy je zasadzasz, tylko wtedy pamiętaj żeby użyć na pewno nawozu...dzięki temu więcej dostaniesz ich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawóz przydaje się jak chce się ich więcej dostać.

Podlewanie też zwiększa ilość nasion, mimo wszystko nie opłaca się z tym pierdzielić bo szybciej jest dwa razy zasadzić, zasajwować i przestawić zegar niż zrobić 1 cykl z dwukrotnym przestawianiem zegara, nawożeniem i podlewaniem. W krótszym czasie mamy więcej nasion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nier skończony, 100% questów(jeszcze raz dzięki TRaCeGuitar ) 100% broni, wszystkie rybki połapane, teraz drugie podejście i pakowanie broni.

Z nasionkami poszło strasznie szybko, za pierwszym razem white seed wyskoczyło, końcówka bardzo fajna, rzadko kiedy się trafia tytuł z takim klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś grał to wie sęk w tym żę wielu olało ten tytuł ....

Czemu ? nie mam pojęcia bo giera rządzi a JRPG jak na lekasrstwo .

Podobnie sytuacja ma się z przegenialnym Rainbow Moon którego katuję od miesiąca (100h blisko już post game tylko został ale jest tego sporo)

Piękna ręcznie rysowana grafika super świat świetny system rozwoju jak i TAKTYCZNY bardzo satysfakcjonujący system walki (poziom trudność !)

Jest praktycznie wszystko czego można od tego typu gry oczekiwać (poza fabułą ) podane w świerzej nowoczesnej formie .

W dodatku za 1/4 ceny a może ze 4 ososby na tym forum zakupiły gierą ...

Ja bardzo polecam najlepsze rpg w jakie grałem w tym roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taka jest obecnie prawda żeeee....większość ludzi nie chce grać w wymagające gry przy których fabuła odgrywa najważniejszą rolę i gra się więcej niż 8h...ludzie chcą prostych głupich gier jak CoD'y i MoH'y żeby przejść bez problemów itp itd...

@Strife nie ma sprawy :) ale co zrobiłem ?XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×