Skocz do zawartości
Strife

Nier

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem Twojego link'a parę postów wyżej i ułatwił sprawę.

Jutro pewnie wpadnie zakończenie B, bo po 3h zdobyłem już 3 klucze idzie jak po maśle, bawię się w zdobywanie pucharków na Boss'ach.

Nier ma syndrom Resonance of Fate, drugie przejście jest banalne i króciutkie.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę na zakończenie D, które mi wywali save'y, czy jak sobie je skopiuje na pendrive'a będą działać, czy gra robi myka że wał z tego będzie po ich skasowaniu i ponownym załadowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia niestety...nawet nie wiem czy jest możliwość skopiowania ich...jak wbijasz platyne to lepiej teraz zrób wszystko żeby ją zdobyć zanim pójdziesz na ostatnie zakończenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu skopiować i wrzucić z powrotem do konsoli, będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają, może się uda zdobyć jakieś jakieś tofiki w przeciągu tygodnia, potem nadciąga Graces f więc będzie co robić.

Nier to jeden z najlepszych Rpg'ów na tą generację moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - właśnie zorientowałem się, że mam w kolekcji 70% broni, ale w dalszym ciągu nie mam trofika za posiadanie połowy broni. Jest sposób, żeby to naprawić ?

P.S. Dodatkowe scenki podczas drugiego przejścia mnie rozwaliły, ta gra jest genialna ! Postanowiłem jednak wbić Platynę, ale z tym jednym trofeum jest coś "nie halo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś bug...zdobądź wszystkie bronie i wtedy może oba trofiki dostaniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tej grze trofika za posiadanie połowy broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, starcza ślepota... Trofeum Wordsmith przeczytałem Swordsmith :fool: W takim razie farmię dalej słówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu "farmić" słówek .

Tak naprawdę wszystko wpadnie samo podczas gry, wystarczy raz przejść a najlepiej 4 razy aby zobaczyć wszystkie zakończenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przechodzę trzeci raz, jest dziecinnie prosto, mam dwa zakończenia. Teraz biegnę od razu na bossów i omijam moby, ale muszę zacząć częściej z nimi walczyć. No i co z tą wędką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie ma w sklepie z rybami w Seafront.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzieś mu się zapodziała. Ja już nie pamiętam dokładnie ale chyba można było wejść w posiadanie wędki też w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dałem za wygraną, zobaczę tylko wszystkie zakończenia. To farmienie mnie dobiło. No i gdyby nie opis nie wiedział bym nawet, że mogę tutaj hodować jakieś roślinki. Historia i muzyka wspaniała, szczególnie te dwa utwory wryły mi się w czaszkę:

Chociaż tutaj właściwie nie ma słabych utworów, jedynie motyw z Lost Shrine trochę mnie wkurzał :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt...farma w tej grze to masakra...szczególnie jak masz wydropić rare item który wypada z moba , który spawnuje się tylko raz w ilości sztuk 2 na jednej mapie tylko xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia i muzyka wspaniała, szczególnie te dwa utwory wryły mi się w czaszkę:

motyw troche podobny do muzy gdy biega sie po forest of myth - niestety nie mogłem znaleźć soundtracku z tej lokacji - jest genialnie klimatyczna

update - TO JEST WŁAŚNIE MUZYKA Z TEJ LOKACJI której nie mogłem znaleźć - dzięki !!!

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały soundtrack jest przegenialny zresztą dubbing też świetny, to właśnie one budują ten wspaniały klimat .

Tylko co z tego ?

Dzisiaj chyba faktycznie nie opłaca robić się takich gier, lepiej klepać tasiemce .

Przykre to i ogarnąć tego nie potrafię że tak dobra gra (żeby nie powiedzieć genialna, mimo wszystko swoje wady miałą) nie potrafi sprzedać się w takiej ilości a żeby wyjść na + .

Z tego co wiem studio robiące tą grę zbankrutowało .

Dla mnie osobiście to jest najlepszy kawałek (jeden z najlepszych EVER jakie słyszałem w grach)

Zamykam oczy i przypominam sobie jak latałem po mapce, coś pięknego !

I właśnie takie gry cenię, takie po których coś w pamięci zostaje, niestety teraz większość gier jest tak pusta i płytka że miesiąć po przejściu nie pamiętam już zazwyczaj nic .

Niestety dotknęło to nawet serii FF i teraz RE który jawi mi się jako kolejna pusta gierka, wielka szkoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motyw troche podobny do muzy gdy biega sie po forest of myth - niestety nie mogłem znaleźć soundtracku z tej lokacji - jest genialnie klimatyczna

update - TO JEST WŁAŚNIE MUZYKA Z TEJ LOKACJI której nie mogłem znaleźć - dzięki !!!

Wyobraź sobie, że kiedyś 5 godzin non stop słuchałem tego zapętlonego utworu. To jest dla mnie najlepszy, najbardziej klimatyczny utwór w Nier. W tym drugim początek jest genialny, zanim pojawią się wokale, ale i potem jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapodam swój ulubiony kawałek z Niera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam że muza elegancka najbardziej z tych 4 utworów jakie daliście to "Kaine Escape" mi najbardziej do gustu przypadło choć reszta też dobra , jak skończę rezydenta 6 (będzie w poniedziałek) to zamówie wkońcu u kolesia co mi gry załatwia.

Ps.Tu macie też dwa świetne utwory co prawda nie z Nier ale są bardzo fajne

1.

http://www.youtube.com/watch?v=J0hIMm364Qg&feature=related

1. http://www.youtube.com/watch?v=5bCCtv4GzG4&feature=related

2.

http://www.youtube.com/watch?v=Hs47tUW-e_o&feature=relmfu

2.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"His Dream" jest mega wkręcający, ale musisz posłuchać go na spokojnie i w dobrej jakości na słuchawkach. Normalnie odpływasz. Praktycznie cały OST jest świetny, a w pewnych momentach motyw Emila może nawet wycisnąć łezkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha no panowie 11go będę miał przyjemność posiadać tą grę he he ale ogram dopiero 14go bo biorę Ashura,s wrath i najpierw ogram aszure, ale mam pytanko odnośnie Niera jak tam jest z broniami są jakieś ukryte czy wszystkie idzie w shopie kupować ? bo kosy to chyba jedyne EQ w tej gierce nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich w sklepie nie kupisz, jest kilka do zdobycia tylko na mapkach w skrzyniach ale nie są jakoś szczególnie poukrywane i za niektóre questy też się dostaje broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×