Skocz do zawartości
Strife

Nier

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyłem super muszę przyznać , ten soundtrack jest kozacki nigdzie nie slyszałem lepszego do tej pory był to umnie soundtrack z Chrono Crossa ale teraz stawiam Niera , gameplay mógł być ciut lepszy ale żadnej tragedii nie było (grało się dobrze ) zwłaszcza że gra była dosyć prosta , no fabuła miodzik a jeszcze mam przed sobą 3 zakończenia , moment w którym

ginie emil wycisnął ze mnie parę łez (nie nie płakałem ale szkoda mi się cholernie zrobiło tego chłopaka)

przeczytałem sobie historię Kaine tu akurat standardzik szkoda tylk że nie było jakiejś animacji ale muzyka grała w odpowiednich wersach super było to poskładane , co do questa z babcią z lighthouse z początku nie rozumiałem czym się tak podniecaliście ot zwykłe dostarczenie listu ale gdy wykonałem questy poboczne związane z całą tą historią to ruszyło mi serce fakt było to głębokie , no muszę przyznać gra robi duże wrażenie , te palanty ze SquareEnix powinni sobie brać za przykład tą grę (wiem że to oni stworzyli Niera dla tego to piszę) i wtedy tworzyć coś jak final fantasy na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz odpalaj drugi i trzeci raz, zeby poznać całą historię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A późnej obczaj linki które podałem wcześniej w poście.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zrobie panowie , tylko pytanko czy do trzeciego zakończenia potrzebne jest zebranie 100% broni czy to tylko taka plota bo do 2 i 4 nic nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , no jade 2gi raz teraz jest jeszcze większa rozkmina emocjonalna jak się wie co shades mówią to są

zwykłe dzieci matki itd (ja wiem że po oświeceniu waissa przez Popole i Devole się to właśnie wyjaśniło tyle że wtedy shadesy wydawały się być tylko najeźdźcami a to wcale nie tak ) kurde aż szkoda czasem walczyć przeciw nim jak się wie co jest grane , jestem przed walką z tym robotem w Junk Factory i ta przyjaźń tej małej z tym robotem

- po prostu serce mi zmiękło i trochę ciężko podchodzić do tej walki no ale trzeba to skończyć he he dobrze że to tylko gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też muszę wstwić utwory które mnie wzruszyły

 

to są trzy  najlepsze utwory moim zdaniem ale cały soundtrack jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten soundtrack to chyba przejdzie do historii gier, niesamowity .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z poprzedniej generacji, jedyne co mu mogą podskoczyć to chyba tylko Chrono Cross i Xenogears.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się soundtracki z Final Fantasy, a w poprzedniej generacji najlepszy był dla mnie soundtrack z Niera i Beyond: Two Souls z przewagą tego pierwszego oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowy kawałek z Nier dla mnie najlepszy. Jeżeli dobrze pamiętam, był w grze najczęściej słyszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam te audio i widze niemal oczami wyobraźni jak latam po tych polanach :)

To jest taka gra która zostaje w pamięci, choć nie jest idealna .

A 3/4 dziewiątek z poprzedniej generacji to już nawet nie pamiętam imienia głównego bohatera i o co chodziło :P .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was czytam, to aż mam ochotę też sięgnąć po ten tytuł, tylko chyba ciężko będzie kupić taki staroć w rozsądnej cenie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsądnie ja dałem 60zł dawno dawno temu ;D więc obecnie pewnie po 50 złociszy wyrwiesz bez wysiłku. Gra warta każdej złotówki. Ba! nawet jakbym na premierę dał 199zł to dalej byłaby warta każdego grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pod Xboxa owszem, ale już na ps3 ceny oscylują ~ 80 zł. Wszystko poniżej będzie super okazją :) Ja co prawda jeszcze gry nie skończyłem, ale mam zamiar do Nier wrócić.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak i mała rada...ja byłem na tyle głupie że kupiłem DLC do tej gry. Nie róbcie tego...nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC to popielina, a gra trzyma teraz cenę na necie, wiem tylko że na ps3 była na początku lutego w Białymstoku w sklepie koło dworca pks używka za 39zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może nie umiem szukać, ale przejrzałem kilka sklepów i ciągle tylko widzę cenę 99 zł i towar niedostępny. Chyba to kupię dopiero przy większym szczęściu jak trafię na okazję.

Edytowane przez Aresik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach tego już nie dostaniesz. Sprawdzają allegro i najwyżej sklepiki z grami używanymi.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz to biały kruk :) za x lat ceny będą na alledrogo kosmiczne za ten tytuł.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gt jest do wyrwania z 50 zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że allegro nie przechowuje starszych aukcji bo bym sprawdził ile dałem za swojego Nier'a, ale coś kojarzę że zamknąłem się granicy 50PLN. Patrząc z perspektywy czasu - naprawdę biały kruk.
Swoją drogą świetna gra, bardzo pozytywnie ją wspominam.
Chciałem wkleić jeden instrumental no ale po prostu się nie da. Cały OST wywołuje ciary, szczególnie jak długo się go nie słuchało, a w grze spędziło dziesiątki godzin. Poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za nówczkę dałem 39zł, ale to było dawnooo temu, jak jeszcze egzemplarze zalegały na półkach.

 

Z Nier'em będzie taka sama sytuacja jak z Suikodenem jedynką europejskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź z tym gt. Zapomniałem, że można i tak dorwać Niera i nie tylko jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×