Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ktoś pomoże z trofeum ""Friends or Foes?"", bo brakuje mi do platyny.

Edytowane przez wolly89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje pomocy z "Friends or foes?" to chętnie pomogę, tylko jak już pisałem na początku strony grywam przeważnie późniejszym wieczorem (ok. 22)

PS. marzy mi się jakaś mała liga albo jakiś inny turniej - na necie fajnie się gra ale ze znajomkami zawsze lepiej bo chociażby można popróbować mniej znanych fighterów a nie same Jony Jonesy i inne Velasquezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje pomocy z "Friends or foes?" to chętnie pomogę, tylko jak już pisałem na początku strony grywam przeważnie późniejszym wieczorem (ok. 22)

PS. marzy mi się jakaś mała liga albo jakiś inny turniej - na necie fajnie się gra ale ze znajomkami zawsze lepiej bo chociażby można popróbować mniej znanych fighterów a nie same Jony Jonesy i inne Velasquezy :)

 

Dokładnie dlatego brakuje tutaj trybu , coś jak OWC, czyli kreator własnej postaci i mućka z innymi, wtedy ta gra nabrała by koloru i nie nudziła się tak szybko :d, naprawdę wielka szkoda, że tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była liga jakiś czas temu ale jakoś rozeszło się po kościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego brakuje tutaj trybu , coś jak OWC, czyli kreator własnej postaci i mućka z innymi, wtedy ta gra nabrała by koloru i nie nudziła się tak szybko :biggrin:, naprawdę wielka szkoda, że tego brakuje.

 

W tych sezonach ze znajomymi można grać własnym zawodnikiem. nie mam pewności ale w nie rankingowych na necie też.

Dodatkowo widać kogo wybrał rywal, a w rankingowych nie widać i większość wybiera tylko tych kocurów.

Może pomyślimy i zawiążemy jakąś sekcję żeby łatwiej się było zahaczyć na pojedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troche ten wątek i widzę że od premiery gra się bardzo zmieniła z tego co widac. Używki teraz chodza cos kilo 150zl, warto sie szarpnąć na to? Ograłem demko ale chciałbym wiedzieć jak wypada rozgrywka online. Wypowie się ktos w tej kwestii? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troche ten wątek i widzę że od premiery gra się bardzo zmieniła z tego co widac. Używki teraz chodza cos kilo 150zl, warto sie szarpnąć na to? Ograłem demko ale chciałbym wiedzieć jak wypada rozgrywka online. Wypowie się ktos w tej kwestii? :)

W online nie warto grac z randomami. Ja juz dawno sobie odpuscilem. Samych spamerów tam spotkasz co wala tylko low kicki albo ogolnie spamuja jednym ciosem. Ja odpalam tylko na 2 pady ta gre bo nie widze innego sensu w to grac. Nawet kariera slaba

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online nie warto grac z randomami. Ja juz dawno sobie odpuscilem. Samych spamerów tam spotkasz co wala tylko low kicki albo ogolnie spamuja jednym ciosem. Ja odpalam tylko na 2 pady ta gre bo nie widze innego sensu w to grac. Nawet kariera slaba

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Dokładnie mam takie same odczucia :/ tryb online znudził mi się po 2-3 miesiącach, kariera po 20 minutach, ze wzgledu na to, że nie grywam offline.  Dlatego czekam i liczę na to, że wyjdzie na PS4 Fight Night , tam równiez nie brakowało spammerów, jednak w trybie online spędziłem mase czasu, i bardzo dobrze sie bawiłem, tworzyłem sobie zawodników w 3 kategoriach wagowych i mućka, bez jakiegos zbędnego turlania sie po macie, nie żebym nie lubiał UFC bo dobrze się to ogląda, jednak sama gra po sieci widząc ciągle te same gęby i serie tych samych ciosów, wzbudza u mnie niesmak, powinny byc dwa tryby dla tych którzy chcą pograć sobie gwiazdami i dla tych którzy robią własnych zawodników, wtedy pojedynki były by ciekawsze. Nie pisze tu o mutantach zrobionych w karierze offline, tylko tak jak to było rozwiązane w FNC, zdobywałes jakieś tam punkty za wygrane pojedynki online i ulepszałeś sobie ciosy, które chciałeś, oczywiście do pewnego momentu, szanse były równe przeciwnicy rózni itd... itp  ;)), szkoda ,że PS3 ożeniłem bo z chęcią bym teraz w to pograł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie same odczucia :/ tryb online znudził mi się po 2-3 miesiącach, kariera po 20 minutach, ze wzgledu na to, że nie grywam offline.  Dlatego czekam i liczę na to, że wyjdzie na PS4 Fight Night , tam równiez nie brakowało spammerów, jednak w trybie online spędziłem mase czasu, i bardzo dobrze sie bawiłem, tworzyłem sobie zawodników w 3 kategoriach wagowych i mućka, bez jakiegos zbędnego turlania sie po macie, nie żebym nie lubiał UFC bo dobrze się to ogląda, jednak sama gra po sieci widząc ciągle te same gęby i serie tych samych ciosów, wzbudza u mnie niesmak, powinny byc dwa tryby dla tych którzy chcą pograć sobie gwiazdami i dla tych którzy robią własnych zawodników, wtedy pojedynki były by ciekawsze. Nie pisze tu o mutantach zrobionych w karierze offline, tylko tak jak to było rozwiązane w FNC, zdobywałes jakieś tam punkty za wygrane pojedynki online i ulepszałeś sobie ciosy, które chciałeś, oczywiście do pewnego momentu, szanse były równe przeciwnicy rózni itd... itp  ;)), szkoda ,że PS3 ożeniłem bo z chęcią bym teraz w to pograł. 

Ahhhh FNC i tryb kariery online świetna sprawa. Szkoda, że w UFC tego nie ma ;/. Baczek a masz jakieś wieści odnoście premiery nowego Fight Night ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom też nad tym ubolewam, centralnie gdyby był taki tryb w UFC jak w FNC to myślę, że do tej pory bym grał :( niestety nie mam wieści ale obawiam się , że teraz jak EA przejęło UFC, to skupi się na tym tytule i sprawe oleje a szkoda, nie ma jak stary dobry BOKS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z zawodnikami którzy doszli we wszystkich DLC możemy walczyć w karierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w to w ogóle?

Jeśli tak, to jestem chętny na jakiś sparing na przetarcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×