Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zagrasz CAF-em online. Co jest oczywiście dobre z wiadomych względów.

Szkoda, że nie ma trybu jak  w fight night champion, że można było tworzyć swojego zawodnika grając online wtedy by było CAF vs CAF.

 

Powiedz mi oczywiście jeżeli możesz gdzie można poczytać/zobaczyć coś na temat parteru??

 

Grałeś tryb kariery?? Ciekawa jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz samouczki w grze, polecam sobie wykonać.

Kariera jest taka jaka jest, bez jakiś rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem tryb kariery i jest slaby. Zdobylem pas i to wszystko. Walka o tytul jest przedadzona dużo nerwów mi zjadla. Jones jest przesadzony mozesz go lac az bedzie cały czerwony i tak ciezko go znokautowac ci walnie 3-4 strzaly i lezysz. Co do online to tragedia same nooby co wala low kicki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę jestem zniesmaczony grą online. Jak kolega wyżej napisał same nooby. Na 10 walk 2 przypominają typową walkę.

W sumie są jakieś ciekawe tryby online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę jestem zniesmaczony grą online. Jak kolega wyżej napisał same nooby. Na 10 walk 2 przypominają typową walkę.

W sumie są jakieś ciekawe tryby online??

 

Gra ze znajomym to najlepszy tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ze znajomym to najlepszy tryb.

Nie wątpię w to.

 

A są jakieś turnieje z tego co widziałem. Na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak wypytuję ale dopiero od kilku dni mam grę.

 

Powiedzcie dlaczego zawodnicy online są podwójnie????

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A edytować posty potrafisz?

Bo niektórzy zawodnicy mogą walczyć w więcej niż jednej wadze, tak jak to wygląda normalnie w UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada sprawa z online i lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada sprawa z online i lagi?

U mnie śmiga ok .... raz przeciwnika wywaliło albo sam się rozłączył. Czasami się zdarza opóźnienie ale sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo wszytskim :)

wiecie moze o co chodzi>

kupilem wersje cyfrowa ufc na psn i ciagle jak sciagam pokazuje przez chwile 17 gb jest do sciagniecia i po chwili zmienia sie tlyko na 2gb i po sciagnieciu jest tylko to co w demie pozniej zrobilem to samo to z 17 zeszlo po 100mb na 10gb sciagnelo sie te 10 i dalej tyle co demo moglem robic i na dole pasek wciaz byl instaling 12% i tak przez 3 godz... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakaś aktualizacja się ściągnęła ostatnio. Wiecie co daje bo nie miałem okazji pograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem to nic ciekawego. Jedynie jak zwykle trzech nowych fajterów.

Arlovski, Yoel Romero i Myles Jury chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą zagrać i zobaczyć. Dawno nie grałem jakieś 2 miechy. Ostatnio włączyłem na chwilę ( przed najnowszą aktualizacją) i zauważyłem że trudno wygrać przez nokaut jak gość ma bordową gębę. Nie rozumiem zresztą dlaczego. Łatwiej za to wygrać na lucky punch. Na 4 walki 2 razy tak wygrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy ta promocja na ufc na pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos orientujesz się czy jak kupilem slota na allegro to bez problemu ze swojego konta przy zakupie DLC będzie ono działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym grał w ta gre do tej pory, jezeli byla by opcja online jak w FNC, czyli online ale swoim zawodnikiem, stworzonym wg. swojego widzi mi sie, a nie naparzac wkolko tymi samymi a co lepsze trafiac ciagle na tych samych spamerow, nie powiem bo wtedy tez by to mialo miejsce ale mysle ze tak szybko by sie nie nudzilo jak jazda wkolo komina, moim zdaniem takiego trybu tu brakuje, a tak gra poszla w odstawke po 2 miesiacach, natomiast grajac w FNC OWC, bylem w stanie nawet Fife odstawic dla boksu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fnc owc faktycznie mistrzostwo, 6 w rankingu światowym hw byłem, gościa który był pierwszy zgasilem flash ko w pierwszej rundzie haha. Ale tutaj tez mi się dobrze gra, spamerów na pewno mniej niż w FN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjezdza nowa promocja, tytuł będzie można kupić za 42 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ?

 

Promocja na US Store. Nie 42zł a ok. 20$ czyli w przeliczeniu na kartę doładowującą z allegro 70zł. 14 dolców gdy masz PS+, ale kto ma plusa u hamburgerów :)

Mimo wszystko cena bardzo dobra.  Sporo tytułów z PS3 za grosze. 

Edytowane przez rafisko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bez plusa to 19.99 $ ... karta z doładowaniem 20$ na allegro kosztuje 69,99 ( z kuponem zniżkowym jeszcze o 20 PLN mniej) czyli właściwie 50 PLN.

EA UFC za 50 PLN to doskonała okazja więc i nowych graczy bankowo przybędzie, sam tez chyba wrócę bo taką grę trzeba mieć, szczególnie w cenie 1 wyjścia do kina

*** Jakby się ktoś zastanawiał to oczywiście gra działa na wszystkich profilach konsoli, tylko ściągamy z US.

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bez plusa to 19.99 $ ... karta z doładowaniem 20$ na allegro kosztuje 69,99 ( z kuponem zniżkowym jeszcze o 20 PLN mniej) czyli właściwie 50 PLN.

EA UFC za 50 PLN to doskonała okazja więc i nowych graczy bankowo przybędzie, sam tez chyba wrócę bo taką grę trzeba mieć, szczególnie w cenie 1 wyjścia do kina

*** Jakby się ktoś zastanawiał to oczywiście gra działa na wszystkich profilach konsoli, tylko ściągamy z US.

A trzeba mieć ustawione to konto US jako podstawowe? I do kiedy ta promocja?

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×