Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak konto US powinno być ustawione jako podstawowe (''główne''), żeby móc grać na np swoim koncie.

Na Ps4 możesz mięć ustawione kilka głównych kont, bo tak naprawdę to nie jest konto główne tylko konsola jest głównym Ps4 dla tego konta. 

ja tak mam kupionego plusa i hula mi na wszystkich profilach konsoli. Mam conajmniej 3-4 konta jako główne na swojej konsoli.

Więc ustawisz to konto US jako główne i nie ma żadnego problemu. - Promocja trwa do 1 grudnia włącznie. ( na czas amerykański ofkz)

Edytowane przez NPK_PACMAN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie walki online i juz mam ochote wypierdolic konsole za okno. W pierwszej walce koles szedl caly czas do przodu,spamowal trojkat i kwadrat wcale sie przy tym nie meczac,w efekcie stracilem cala stamine i juz nie moglem mu uciec bo napieprzal bez przerwy nie meczac sie tym. W drugiej walce koles od razu zlapal w klinczu moja glowe i po kilku uderzeniach z kolana w glowe bylo po walce,nie mialem szans sie z tego wydostac. Teraz juz ja nie wiem czy jestem tak potwornie slaby czy to ta gra to takie scierwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie walki online i juz mam ochote wypierdolic konsole za okno. W pierwszej walce koles szedl caly czas do przodu,spamowal trojkat i kwadrat wcale sie przy tym nie meczac,w efekcie stracilem cala stamine i juz nie moglem mu uciec bo napieprzal bez przerwy nie meczac sie tym. W drugiej walce koles od razu zlapal w klinczu moja glowe i po kilku uderzeniach z kolana w glowe bylo po walce,nie mialem szans sie z tego wydostac. Teraz juz ja nie wiem czy jestem tak potwornie slaby czy to ta gra to takie scierwo.

Jesteś cieniutki, a nie słaby :P poćwicz :P a nie gre zaczynasz od online i po oklepach myślisz, że jest słaba :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak gralem z ziomkiem na kanapie to SUPER,dwaj amatorzy wiec walki z 15 minut trwaly,ogolnie ochy i achy. Wbijam na multi i cuda sie dzieja,30 sekund szybka wjebka i dobranoc - pograne, ciekawe jak mam sie nauczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie walki online i juz mam ochote wypierdolic konsole za okno. W pierwszej walce koles szedl caly czas do przodu,spamowal trojkat i kwadrat wcale sie przy tym nie meczac,w efekcie stracilem cala stamine i juz nie moglem mu uciec bo napieprzal bez przerwy nie meczac sie tym. W drugiej walce koles od razu zlapal w klinczu moja glowe i po kilku uderzeniach z kolana w glowe bylo po walce,nie mialem szans sie z tego wydostac. Teraz juz ja nie wiem czy jestem tak potwornie slaby czy to ta gra to takie scierwo.

Szczerze, jeśli to były pierwsze walki, gdzie przeciwnik też miał biały pas to raczej wina leży po twojej stronie. Z klinczem i kolanami na głowę, pewnie było tak, że najpierw koleś ściągał się cię w którąś stronę, a potem robił atak, gdzie twoja obrona wtedy jest anulowana i trzeba ponownie wciskać block przed byciem trafionym. A spam nauczysz się kontrować ewentualnie, ostatecznie spam dość łatwo ogarnąć. Nie martw się to po prostu pierwsze zdarzenie z online, po singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zakupiłem ostatnio bundle Bruce'a Lee i Royce'a, a gra mi ich nie wykrywa. Są zainstalowani, przez neta jeszcze nie grałem (nie rejestrowałem konta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobnie jak użytkownik DeX:) Co prawda zdobyłem 3 pasy ale zamiast gra sprawiać mi przyjemność to męczy mnie i wkurza. W stójce wogóle mi nie idzie. Mój zawodnik zadaje mniej ciosów a męczy się szybciej...

 

W  związku z tym mam kilka pytań:

1. Jak w dosiadzie wyprostować swojego zawodnika i skutecznie obić przeciwnika

2. Jak wyjąć noge spod przeciwnika jeżeli jest w dosiadzie i przetoczyć go na plecy.

3. Jak wyjść spod przeciwnika jak trzyma cały czas blokadę

4. Jak skuteczniej walczyć w stójce, żeby sie mniej męczyć a cisnąć przeciwnika

5. Czy można sie nie podnosić po wyjściu z parteru przeciwnika (mój zawodnik sam wstaje po tym jak przeciwnik się podniesie)

6. Jak zbijać ciosy przeciwnika

Może jakeś ogólne porady?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o zawodników z DLC. Czy są oni dostępni w karierze jako przeciwnicy ? czy tylko w pojedyńczych walkach ? W UFC od THQ zawodnicy z DLC byli niedostępni w karierze. W sumie jest fajna promocja na US Pss i może się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że ten dodatek to będzie wszystkich 12 fajterów z Hall of Fame.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic czemu moj zawodnik obojętnie ktory w klinczu np przy siatce nie reaguje na przyciski tylko daje sie lac? Czy ta gra jest tak głupio zrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było parę stron wcześniej...  pisze z pamięci ale chyba L1 + R3 .. żeby uwolnić się z klinczu (jeśli się mylę proszę poprawić)



ps. ten Mark Coleman wygląda jak Nicolas Cage.

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że ten dodatek to będzie wszystkich 12 fajterów z Hall of Fame.

Będzie tylko 4 fighterów :biggrin:. Coleman potwierdzony. Obstawiam jeszcze Matta Hughesa, Lesnara i mam nadzieje Garego Goodridge'a :biggrin:. Moim zdaniem nie ma szans na Couture'a, a tym bardziej Ortiza :P

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos na chlopski rozum wytlumaczyc o co do uja pana chodzi z dzwigniami? Wlasnie gralem sobie i kazdy parter= dzwignia,koles spamowal tym kuzwa...

I jak mam sie bronic gdy typ lapie moja glowe i bije kolanem? Moja psychika nie wytrzymuje jak widzi to bicie kolanem i dzwignie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos na chlopski rozum wytlumaczyc o co do uja pana chodzi z dzwigniami? Wlasnie gralem sobie i kazdy parter= dzwignia,koles spamowal tym kuzwa...

I jak mam sie bronic gdy typ lapie moja glowe i bije kolanem? Moja psychika nie wytrzymuje jak widzi to bicie kolanem i dzwignie...

Lepiej sprzedaj ten crap... Tez wczoraj trafialem na spamerów to norma. Ja juz sprzedaje bo multi jest do bani a walczac np z przeciwnikiem który wybierze Jon Jonesa przegrasz nawet jesli bedziesz go wiecej oklepywal. Wczoraj miałem sytuacje ze przeciwnik gral Jonesem a ja kims slabszym lalem go jak chciałem ale wg nie moglem zakonczyc walki bo Jones jest za bardzo przesadzony zrobili z niego robota. Nie mam sił. W ta gre warto grac na kanapie z kumplem a nie online. Tak samo tyczy sie klinczow nie ma szans wyjsc z niego bo nas zawodnik nie reaguje bo zachowuje sie jak down. A jak ma iron clinch to tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych walk zagrałeś? 3? 5? Niesprawiedliwie oceniasz grę. 

 

Klincz łatwo zerwać, zwłaszcza kiedy ktoś nie umie walczyć w klinczu tylko w nim spamuje. Ogarnięta osoba dłużej Cię przytrzyma w klinczu, ale kosztem liczby zadawanych ciosów.

Jones'a można pokonać tak samo jak każdego innego fightera, zwłaszcza kiedy gra nim jakiś spammer. Zresztą mając jakieś blade pojęcie wiedziałbyś, że najbardziej "przesadzonym" (mających słabszych przeciwników w dywizji) zawodnikiem jest Ronda, ale ją też można spokojnie ubić.

 

Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie i masz prawo nie lubić tej gry, ale bardzo proszę nie pisz nieprawdziwych rzeczy - nie da się tego, nie da się tamtego... Da się, tylko trzeba wiedzieć jak.

 

Dex jeśli gość non stop spamował SUB i jeśli miało to jeszcze miejsce w jakimś niskim pasie to na 99% wbijał trofka do platyny, pamiętam jak sam to robiłem ;)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet walcząc z kims ogarnietym dzieją sie cuda... Na kiju. Jeżeli kumaty wezmie Jonesa to juz wygral. Dwa ciosy w brzuch i lezysz...

Jak jestes w klinczu i twoj zawodnik zachowuje sie jakby miał padaczke to nic ci nie pomoze bo nawet przyciski nie reaguja. A Dzisiaj zostałem znokautowany gdy rzuciłem sie do obalenia na przeciwnika. Tylko ze przeciwnik nawet sie nie ruszyl. Napewno lagu nie bylo. Koles stal jak kołek a ja zostałem znokautowany jakas nadludzka sila.

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niespodzianka, bo ostatnio walczy dla Bellatora, czyli największego konkurenta UFC. Przez analogię można więc zakładać, że zobaczymy też Tito Ortiza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jeszcze Couture, Shamrock, Filipović, Tito, i może Rizzo jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4? a skąd te info?

 

Edyta:

 

Dobra, chyba mam.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jeszcze Couture, Shamrock, Filipović, Tito, i może Rizzo jeszcze.

Nie ma szans, żeby Tito znalazł się w czymkolwiek co ma szyld UFC, nie za życia Dany :D Prztpominam, że Rampage nie jest skłócony z UFC w przeciwieństwie do Ortiza

Według tej grafiki przygotowanej przez EA to zawodników ma być 4.

Witam po dłuższej przerwie :)

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie,o co chodzi w dzwigniach? Przegralem chyba w 20 sekundzie bo koles mnie powalil i od razu dzwignia z ktorej za cholere wyjsc ze umiem. W ufc3 od thq dzwignie byly proste i przejrzyste,a tu takie SCIERWO.

 

/edit

W miedzy czasie zdarzylem pare walk rozegrac - jedna gdzie koles Petisem robil cala walke jeden cios, inne gdzie przeciwnicy dluzej ogladali poczatek zamiast wcisnac skip niz walczyli ze mna ( szybki nokaut zaliczyli), i ostatnia gdzie koles strasznie lagowal ( tylko nie mowcie mi ze to nie wina gry - pewnie ze po czesci jej wina, jakos Konami potrafilo w PES zastosowac patent, ze jak sa za duze opoznienia na poczatku to rozlacza mecz i uznaje jakby sie nie odbyl. I tu sie rodzi pytanie, czy ten pomysl jest taki genialny czy EA zbyt tepe by go zastosowac???), pozniej robil mi dzwignie gdzie system 'napierdalamy prawa galka gdzie sie da' uratowal mnie dopiero przy okolo 60%, a na koniec slynny szach mat czyli zlapanie mojej glowy i bicie z kolana, oczywiscie nie wiem jak/ nie da sie z tego wyjsc, w kazdym badz razie samouczek nie uczy jak wyjsc z tej gownianej sytuacji.

 

Takze osobom ktore chca kupic ta gre do online to NIE POLECAM, zaluje 20 dolarow ktore na to wydalem.Typowy sredniak od EA. Czasem pogram offline ale chwila gry z kims kto nie potrafi to w totalnie grac nie jest warta 20 dolcow.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×