Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę używać pada od PS3 bezprzewodowo? Mam moduł Bluetooth na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę używać pada od PS3 bezprzewodowo? Mam moduł Bluetooth na USB.

Da radę ale musisz mieć odpowiedni Bluetooth który obsługuje jakiś tam szereg funkcji. Mowa oczywiście o podłączaniu przez MotionInJoy jak dedmau pisał, też tego używam. Tutaj jest lista już sprawdzonych co działają i nie działają: http://www.motioninj...btcompatibility

Ja kupiłem specjalnie po to jakiś zwykły BT dongle za 20 zł w lokalnym sklepie elektronicznym i mi go wykrywa program ale pada już nie sparuje. Potem dopiero trafiłem na tą listę. Najlepiej kupić jakiś działający z listy który do tego obsługuje najnowsze drivery bo wtedy wszystko działa jak należy (analogi itp).

A jak nie to długi kabel USB albo przedłużka i można śmigać nawet na TV :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę lipa, bo żadnego mojego Bluetootha nie ma na liście(jakiś Xpower i esperanza).

Jak myślcie, BF3 obsłuży bezprzewodowego Logitecha z oryginalnym odbiornikiem USB?

http://techgage.com/reviews/logitech/cordless_freedom_ps3/logitech_cf_ps3_02_thumb.jpg

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to nie jest definitywna lista tylko lista sprawdzonych. skoro masz jakieś inne BT to ściągnij i zainstaluj MotionInJoy, podepnij pada i sprawdź. całkiem swobodnie może Ci zadziałać. nic Cię to nie kosztuje. na tej stronce znajdziesz instrukcje krok po kroku jak to zrobić. trochę cierpliwości zalecam bo nie jest to całkiem oczywiste i bezproblemowe. ale końcem końców działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tutaj o to nie pytałem: Za 2500zł w porywach do 2700 złożę zestaw, na którym pograć w Battlefielda na wysokich detalach (multiplayer)? Doszedłem do wniosku, że wyposażę się w i5 2500k i jakiegoś Radeona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. przeglądnij temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sprawdzone ustawienia DS3 w Battlefield? Bo ja mam trudności z poprawnym ustawieniem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sprawdzone ustawienia DS3 w Battlefield? Bo ja mam trudności z poprawnym ustawieniem go.

Ja ustawiałem po kolei wszystko tak jak jest na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem w tym programie opcję Pad Analogowy 2 i teraz już wszystko działa. Teraz pozostaje przetestować pada w praktyce.

Szkoda że wibracje w grze nie działają :(

Czy nie będzie potem problemu ze zesparowaniem go z PS3. Niedawno koleś pisał na forum, że właśnie używał pada od PS3 do PC i potem już nie chciał działać z konsolą.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie ustawienie pada na kontroler xboxa. rozstawienie praktycznie takie samo tylko nazwy inne, a wibracja (przynajmniej u mnie) działa. Potem i tak ustawiasz każdy przycisk w grze po kolei więc nieważne jakie nazwy. Jedyne co mnie wkurza to że jak mi leży pad na biurku jak gram myszką i klawiaturą (bo używam go tylko do latania), to co chwile wibruje i hałasuje jak strzelam czy dostanę. dlatego mam przestawione na pada z ps3.

Co do parowania spowrotem do ps3 to nie wiem czy tak jest, ja tego pada już do ps3 używał nie będę więc nawet nie sprawdzałem..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4h zabawy i oto co wymodziłem dzisiaj

dsc0055fg.jpg

Jeszcze tylko monitor, klawa i jestem gotowy do walki i nagrywania w spokoju :) Przedłużki w kolorach płyty głównej już zamówione i może uda się jeszcze kilka kabli schować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4h zabawy i oto co wymodziłem dzisiaj

Jeszcze tylko monitor, klawa i jestem gotowy do walki i nagrywania w spokoju :) Przedłużki w kolorach płyty głównej już zamówione i może uda się jeszcze kilka kabli schować

chłodzenie jak moje :D kup monitor do ps3

ja mam taki

http://www.youtube.com/watch?v=fQtblo6kFuY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noctua jest zajebista. Wielka jak krowa,ale to jedno z najlepszych chlodziw CPU na rynku. Monitor bede mial dell u2312hm. Tylko bede musial dokupic karte wifi, dolozyc drugi dysk i karte dzwiekowa,ale one juz w drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty bajer z tym graniem na jednym telewizorze w dwie osoby! Koniec z wyzwiskami, że "podglądałeś ku%$a!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noctua jest zajebista. Wielka jak krowa,ale to jedno z najlepszych chlodziw CPU na rynku. Monitor bede mial dell u2312hm. Tylko bede musial dokupic karte wifi, dolozyc drugi dysk i karte dzwiekowa,ale one juz w drodze.

ja tam żadnej karty dźwiękowej nie kupuje na razie bo mi nie potrzeba ta co jest w płycie głównej mi wystarcza najważniejsze że ma optical out

Zajebisty bajer z tym graniem na jednym telewizorze w dwie osoby! Koniec z wyzwiskami, że "podglądałeś ku%$a!" :biggrin:

nie mam z kim grać na 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Play, działa świetnie w telewizorach 3D LG z serii LM, naprawdę dobrze to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pierwsze słyszę o tym bajerze i na prawdę zajebista sprawa! Aż się zastanowię nad takim monitorem! Mój stary wysłużony HP w2207h już ledwo zipie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam żadnej karty dźwiękowej nie kupuje na razie bo mi nie potrzeba ta co jest w płycie głównej mi wystarcza najważniejsze że ma optical out

Ja potrzebuje do innych sluchawek niz te na ktorych gram. Jedyne na czym przytne koszt calosci to klawiatura i mysz. A tak w ogole to jakie masz mobo?

Edit: Znalazlem,ze saber. Tez bym bral gdybym nie trafil na maximusa w mega promocji

Sprawdzales jak dziala 3D na GTX 680?

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobo? czyli?

a 3D w grach nie sprawdxałem tylko w windowsie

jak chcesz oszczędzać na myszce i klawie to robisz błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zaoszczedzic bo mam i nie mam zamiaru kupowac nowych. G700 jest idealna dla mnie a klawa ze starego kompa bardzo sluzy mi do tej pory. mobo czyli plyta glowna. Juz znalazlem,ze masz Sabertootha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×