Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem tylko model zasilacza, ale nie firme :). Firme mogę podać jak znowu będę czyścił komputer. A model to wyczytałem: ATX-300PNR, AC Input: 220-240 V-, 4a,50GHz, DC Output: 300W. Ten komputer jest z 2009 roku, potrafi uciągnąć nawet te nowsze gry typu sleeping dogs, Max Payne 3 (grałem na wysokich teksturach a reszta miałem na mniejsze. Rozdziałka to 1024x768). Komputer był używany, kupiłem go za 700 zł od znanego fachowca kiedy zepsuł mi się starszy i gorszy komputer. Cena nawet fajna jak na taki komputer. Kompa nowego będę miał dopiero za 3 lata, składać mi będzie ten sam fachowiec od którego kupiłem ten komputer. Więc myślałem, że da się coś trochę zmienić w tym komputerze, żeby pograć w BF3. Gdyby był directx9 do BF3 to by mi lepiej działało :/

PS: co to jest mobo?

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: co to jest mobo?

płyta główna

najbardziej ogranicza Cie ten procesor, bo karta na low dałaby spokojnie rade :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij i odpal Everesta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij i odpal Everesta :P

Dobra, ściągnąłem. Ta cała płyta główna to tylko ID? Nazwa płyty głównej: Nieznane, jest tylko ID D:

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwe podaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400GT nie nadaje się do gier. Co najwyżej jakieś starsze tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400GT nie nadaje się do gier. Co najwyżej jakieś starsze tytuły.

No nie wydaje mi się jak w najnowsze gry gram bez problemów :). Gry które mi działały: Sleeping Dogs, Mafia II, Max Payne 3, ArmA 2, Bad Company 2 na wysokich. Więc proszę mi nie gadać, że 9400 GT nie nadaje się do gier, z taką opinią już się spotkałem dwa lata temu, jak spytałem się, czy pójdzie mi GTA IV, a oni mówili, że nawet nie ruszy na low. A tu proszę, GTA IV na wysokich teksturach i gra działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile FPSów? 10/15?

Ja mówię o komfortowej grze.

Możesz i grać na wysokich w BF3 tylko nie wiem czy spodoba ci się gra na 2 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Gram tak między 25/35 fps, a 30 fps już wystarczy do komfortowego grania.

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób co chcesz. Ja już się nie wtrącam do twoich decyzji.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Siły Pancerne (Armored Kill) już dostępne na PC dla graczy Premium. 3722 MB.

Zagrałem chwileczkę dosłownie w przerwie w pracy i jest MOC!! :D

Mapa z jeziorem i górami przepiękna!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem, jako że pracuje do 18, ale wypadło mi coś na mieście to podskoczyłem jeszcze do domu :), zdarłem AK ~~22-25min i zagrałem jeden meczyk

mapa góry elburs, tryb ten z czołgami i jedną flagą. jedyne co mogę powiedzieć to miodzio, resztę obadam dopiero w nocy po meczu polaków. Czuje mega potencjał w AK

cwir, odezwę się wieczorem to pograsujemy razem na nowych mapach, przez skype albo mumble/team speak

PIR_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem hipsterem i nie kupuję premium :) Ale korci żeby zacząć trollować quadem ludzi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quadem na tej mapie z pustynią się zajebiste skoki po wydmach robi. raz tak na typie wylądowałem co kampił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie sprawdziłem dzisiaj z ciekawości na "Can you run it?" czy mi pójdzie BF i pokazuje mi że mam trochę ponad minimalne wymagania, jak myślicie będzie działać w tych 30FPS-ach chociaż ? I czy opłaca się kupować ten zestaw z Premium czy lepiej kupić samą podstawkę narazie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie będzie działać w tych 30FPS-ach chociaż ? I czy opłaca się kupować ten zestaw z Premium czy lepiej kupić samą podstawkę narazie ?

Bez podanej specyfikacji raczej ciezko bedzie ocenic czy pojdzie, prawda? Ja mam premium i nie narzekam. Wszystko czego dusza zapragnie + ogolnie taniej wychodzi niz kupowanie dlc oddzielnie a klucz na premium juz za 120zl mozna dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótce:

Procesor - Intel E8400

Ram - 4GB

Grafika - Radeon 5700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykowal z ta karta i prockiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się boję imo ostatni raz wymieniałem coś w tym komputerze 3 lata temu, potem nadszedł czas konsoli. W betę próbowałem pograć sobie trochę jak była na PC ale ścinało lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dokładny model tej karty graficzej? 5700 to tylko seria.

Sądzę, że zagrasz na Średnio/Niskich ustawieniach na średniej rozdzielczości w 30-50 FPS.

Pamiętaj, że musisz mieć Windows 7 żeby w ogóle odpalić BF3.

Twój procesor jest idealny do podkręcania. Mógłbyś spróbować zrobić lekkie OC.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dokładny model tej karty graficzej? 5700 to tylko seria.

Sądzę, że zagrasz na Średnio/Niskich ustawieniach na średniej rozdzielczości w 30-50 FPS.

Pamiętaj, że musisz mieć Windows 7 żeby w ogóle odpalić BF3.

Twój procesor jest idealny do podkręcania. Mógłbyś spróbować zrobić lekkie OC.

Dokładny nazwa to ATI Radeon HD 5700, na średnio/niskich ustawieniach i tak by było bardzo 5 grać, lepsza grafika by była niż na PS3 to jest pewne i nie musiałbym grać w 576p :D

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede mial bardzo podobny setup. Noctua, 16GB corsair vengeance low profile, i7 2600k (do kupienia), OCZ Fatal1ty 750W (tutaj niestety sklep dal dupy bo zamowilem ZT series a dostalem inny), A-Data 256gb SSD, WD Caviar Black 1Tb, Samsung 2TB - hd204ui na magazyn i prawdopodobnie GTX 670 (ktora tez zostala do kupienia) (680 jest nieoplacalna). Wszystko w budzie CoolerMaster HAF X

PS. Zrob porzadek z kablami :P

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×