Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik z gamescom dla tych co streama nie oglądali:

 

@patricko

Wiadomo czym obie wersje będą się różnić?

 

EDIT: dobra już widze w linku od keil

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik filmikiem ale należy dodać, że zapowiedziany został film pełnometrażowy w klimatach GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica już się szykuję :biggrin: Trzeba będzie zainwestować w anniversary edition, a nawet powiem, że nad steelbookiem się zastanowię bo fajnie wygląda to wszystko :biggrin: Tylko czemu kurcze teraz tyle kasy trzeba szykować w krótkim odstępie czasu (a kupka wstydu coraz bardziej będzie rosła i rosła :sad: ).

 

Ciekawe jakie zmiany wprowadzą do kariery i online, bo już mi się widzi zorganizować jakieś sciganie w megan trophy czy scirroco cup :P

Edit: Wersja anniversary tylko w preorderze? (pewnie tak) jak zwykle muszą te pieprzone preordery wszędzie wcisnąć nie wiadomo na co to komu i po co. Niedługo trzeba będzie składać preorder preordera w którym dostaniemy specjalny obrazek narysowany przez 5 letniego janusza z ostrowca...

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś słychać o nowej dedykowanej kierownicy do GT6 czy zostają przy Driving Force GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech wycofał się z robienia akcesoriów do gier, więc raczej o kolejnym modelu DFGT możemy tylko pomarzyć chyba.

W każdym razie większość kier Logitecha będzie śmigać bez problemu na PS4, w tym DFP, DFGT, G25, G27, itd.

Zastanawia mnie tylko co dalej będzie z tym Logitechem, ale widzę że Sony nawiązało ostatnio bliższą współprace z Trustmasterem, także zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT6 jak dla mnie wygrało. Wnętrza wyglądają mega <33

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jeszcze żeby we wszystkich autach były wnętrza. Jednak te wyglądają fenomenalnie. Spędziłem wiele godzin w piątce i raczej kupię Gran Turismo 6 na premierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na polskie preordery i cioram anniversary. To bedzie godna produkcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Gran Turismo, które wciągnie mnie tak samo jak 4'ka tudzież 2'ka. Przyznam się, że w piątą odsłonę gram sporadycznie gdyż lekko mnie znużyła. Miejmy nadzieję, że w szóstej odsłonie będzie co robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens zakupienia tej gry,jestem ciekaw ile kosiarek z japoni bedzie.Jak zrobia tak jak w 5 ze nawet jakies japonskie gowno lepiej sie bedzie prowadzic niz ferrari to ja dziekuje,tak bylo w 5 ze japonce sie mega trzymaly drogi  i osiagi super a europa w d... inaczej jak w rzeczywistosci.Poczekam na jakies konkretne info,bo jak znowu oleja europe i dadza 100 civicow i inych wynalazkow a europejskich klasykow bedzie brak to olewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej części wypowiedzi nawet nie chce mi się komentować...

Co do drugiej części Hond Civic będzie pewnie z 40 sztuk, a Nissanów Skyline może być dobrze ponad 100.

To się nie zmienia od lat i tutaj będzie tak samo więc nie masz nawet co szukać.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens zakupienia tej gry,jestem ciekaw ile kosiarek z japoni bedzie.Jak zrobia tak jak w 5 ze nawet jakies japonskie gowno lepiej sie bedzie prowadzic niz ferrari to ja dziekuje,tak bylo w 5 ze japonce sie mega trzymaly drogi  i osiagi super a europa w d... inaczej jak w rzeczywistosci.Poczekam na jakies konkretne info,bo jak znowu oleja europe i dadza 100 civicow i inych wynalazkow a europejskich klasykow bedzie brak to olewam.

 

Nie wiem panie czy pan wie ale radzę sobie pooglądać chociażby Ferrari Enzo Stock vs Nissan GTR Black Edition Stock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gtplanet.net/gt6-80-percent-complete-gt7-coming/

 

Dwie wiadomosci, dobra i zla. Zla to taka, ze GT6 jest obecnie ukonczone w zaledwie 80%... Na 3 miesiace przed premiera (minus czas na tloczenie plyt) to gra powinna zaliczac ostatnie szlify, a nie byc daleko od ukonczenia. Czyli bedzie powtorka z GT5 czy BF3, czyt. gra bedzie skonczonym produktem dopiero po roku-poltora po kilkunastu patchach, a nie na premiere... Dobra wiadomosc natomiast jest taka, ze GT7 pojawi sie na PS4 raptem rok-dwa po GT6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gtplanet.net/gt6-80-percent-complete-gt7-coming/

 

Dwie wiadomosci, dobra i zla. Zla to taka, ze GT6 jest obecnie ukonczone w zaledwie 80%... Na 3 miesiace przed premiera (minus czas na tloczenie plyt) to gra powinna zaliczac ostatnie szlify, a nie byc daleko od ukonczenia. Czyli bedzie powtorka z GT5 czy BF3, czyt. gra bedzie skonczonym produktem dopiero po roku-poltora po kilkunastu patchach, a nie na premiere... Dobra wiadomosc natomiast jest taka, ze GT7 pojawi sie na PS4 raptem rok-dwa po GT6 :)

 

Czytam to i oczom nie wierzę! Czytam po raz drugi i po raz trzeci... wciąż to samo. Ja rozumiem że Kaz jest profesjonalistą (hehe) i dał by się obedrzeć ze skóry, żeby tylko dopracować nowe Gran Turismo choćby o jeden tydzień dłużej. Nie mogę jednak znaleźć wytłumaczenia na politykę uprawianą przez tego żółtka. Aktualizacja dźwięków silnika dopiero po premierze? Wydanie poniekąd nieskończonej gry? Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Dałem się złapać na haczyk gdy kupowałem GT5, z szóstą częścią już się wycwaniłem i Poly - jeśli wszystko pójdzie w kierunku w jakim obecnie zmierza - nie zobaczy ode mnie złamanego grosza

 

PS. Całe szczęście że w drugim pokoju mam jeszcze starego kineskopa, Gran Turismo 4 wciąż smakuje wybornie, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, lepsze nie są - są takie same. Co nawet teraz wydaję się naprawdę żałosne, przesiadka na konsole nowej generacji i wciąż ta sama bieda. Zagrywkę z aktualizacją dźwięku napisałem jako przykład - jak dla mnie - chorego i zupełnie niezrozumiałego zachowania developera. GT4 stawiam o wiele wyżej niż następną część serii z wielu powodów. Mam jednak nadzieje, że następne GT (7 bo z 6 raczej już nic nie wyjdzie), wzorem GTA V będzie znacznie różnić się od swojej poprzedniczki - wtedy rozważę zakup tego tytułu. Tymczasem, od wielu lat, nie mam zamiaru kupować nowego Gran Turismo (przynajmniej w dniu premiery). I czuję się z tym naprawdę komfortowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to żadna gra wydawana w dzisiejszych czasach nie jest skończona w 100% podczas wydawania. Ilość patchy przechodzi ludzkie pojęcie, albo jeszcze gorzej jak gra jest niegrywalna przez błędy a patcha nie ma wcale. Niestety takie realia nastały, że wydawane gry są niekompletne i pełne bugów, tego zmienić się już raczej nie da.

Już to pisałem na forum, ale się powtórzę. GT5 powinno być brane za przykład jeżeli chodzi o rozwój gry po jej wydaniu. Tyle zmian ile wprowadzili przez cały ten okres jest przeogromna i GT5 z dnia wydania to nie to samo GT5 co teraz. Jeśli mają utrzymać ten sam poziom wsparcia to tylko się cieszyć, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie często gry po wydaniu są olewane ciepłym moczem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd można się z tym zgodzić, GT5 było dobrze wspierane (dla zainteresowanych http://gran-turismo.wikia.com/wiki/List_of_updates_to_Gran_Turismo_5). Ale to, że większość dzisiejszych gier jest niedopracowana już na premierze, to nie jest żadne tłumaczenie dla ekipy Polyphony. Jak by nie było, Gran Turismo to chyba jedna z najpopularniejszych serii na konsole Sony. Ja na przykład kupiłem PS3 specjalnie z okazji wydania GT5. Mają niesamowitą markę, wiele milionów wiernych klientów - może warto nieco ich dopieścić w końcu. Kaz zarobił szmalec, wypromował serie teraz może odwalać fuszerkę, tym bardziej że większość to kupi bo to przecież Gran Turismo a podobnych tytułów na konsole Play Station brak (przypadek? nie sądzę)! bez zaglądania w szczegóły. W piątce usunęli ciśnienie w oponach? Aż strach sie bać czego nie będzie w 6... :down:

 

Niemniej jednak, trzymam kciuki i już podczas premiery chciałbym żałować swoich wcześniejszych wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego i po co GT6 bedzie na ps3,to kompletnie nie ma sensu.Powinni to wydac za rok na ps4 dopracowane i w nowych standardach a nie kotleta na patelnie wrzucaja GT5i pol

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×