Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem nic przeciwko dopóki nie przeczytałem, że gra będzie 'niekompletna' na premierę i będzie ulepszana w trakcie.

Teraz mam inne zdanie:

lots_and_lots_of_money_ashx.jpg

Grę i tak kupię i spędzie w niej kilkaset godzin... co zrobić :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego i po co GT6 bedzie na ps3,to kompletnie nie ma sensu.Powinni to wydac za rok na ps4 dopracowane i w nowych standardach a nie kotleta na patelnie wrzucaja GT5i pol

Aha, bo niby inni producenci nie serwują mam odgrzewanych kotletow :lol:

Widać ze jesteś graczem a nie kierowcą.

Gt6 to będzie usługa a nie produkt - słowa Kaza - czyli ciągle aktualizowana gra więc skończcie ten lament, że gra nie będzie ukończona w 100%. A jeśli nie wiesz jaki jest sens wydawania gt6 na ps3 to jesteś biedny ale pomogę Ci : otóż PS3 ma jeszcze przed sobą przynajmniej 3 lata życia i nie każdy kupi od razu ps4 (nie tylko ze względu na cenę, choć ta i tak jest bardzo atrakcyjna) więc to normalne ze gt6 wychodzi na ps3, tymbardziej że panowie poznali się już na konsoli i dobrze wiedzą jakie mają możliwości.

Po drugie : na ps4 wychodzi jakąś inna scigalka wiec nie chcą robić sobie konkurencji.

Po trzecie : GT7 na ps4 to gwarantowana sprzedaż ekstra kilkudziesięciu (albo i kilkuset) tysięcy konsol dla samej gry (m. In. Ja) czyli poniekąd sony zapewnia sobie dochód w przyszłości.

Po czwarte : na każdą konsole wychodziły dwie części GT. Może to Naciągany argument ale prawdziwy.

I wg mnie PD rozgrywa to wzorowo. Gra nie będzie idealna (bo takich nie ma) ale na pewno lepsza od Gt5 a zważywszy na fakt ze minęło już ile to? 3 lata? To te 200 PLN za odświeżona grę to nic. Nawet jeśli dlc ma kosztować drugie tyle to bez wahania je kupię. I jeśli ktoś płacze ze a to za drogo a to nie kompletna gra, niech kupi sobie PS2 bo czasu się zmieniły i trzeba się dostosować.

Pozdro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że seria niemal od samego początku stoi w miejscu. Najbardziej było to widać przy wydawaniu części 5. Przez tyle lat auta to wciąż klocki, odbijające się od band jak resoraki od ściany. Pomimo tego że w piątej części zaimplementowano uszkodzenia (kiepskie i nie dla wszystkich aut co prawda ale zawsze uszkodzenia), żeby urwać zderzak lub tylną klapę w Suzuki Swift WRC musiałem nieźle się namęczyć przy konsoli. Co mi po świetnych wnętrzach w autach premium, skoro nie mogę swobodnie rozglądać się po kabinie. Ba! nie mogę nawet otworzyć drzwi w Photo Mode! W GT4 nie było problemu żeby założyć felgi BBS z BMW do Mercedesa, w GT5 felg jest tylko kilka. A już wszystko tłumaczy brak możliwości ustawienia ciśnienia w oponach - podczas gdy w GT4 można było je ustawiać własnoręcznie. To jest właśnie seria Gran Turismo. Od tylu lat Kaz robi byle co, cofa się do tyłu, udaję że pracuję na najwyższych obrotach a na końcu wychodzi to co zwykle ...

 

Jedyna rada to czekać na GT7 na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czy chcesz jeździć czy napawać się jak ta gra wygląda. Siłą GT5 jest model jazdy i tryb multiplayer (oczywiście pomijając problemy z DC itp.). Pokaż mijakiś inny tytuł gdzie 3 lata po premierze servery dalej są pełne. A to że że drzwi się nie urywają, felgi nie pasują czy nie można się rozglądać po kabinie, wybacz ale dla mnie są to bzdury które nie mają zupełnie znaczenia podczas wyścigu, dla mnie nie o to tutaj chodzi. Wszystko wskazuje na to że GT6 będzie poprawioną piątką - i dobrze, nie zawsze robione na siłę zmiany, taki "powiew świerzości" wychodzi tytułowi na dobre, często to właśnie jest krokiem w tył.

Edytowane przez mart_102
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat Kaz robi byle co, cofa się do tyłu

A można cofać się do przodu? :p

A tak na poważnie : po co Ci uszkodzenia czy rozglądanie się po kabinie? Owszem, fajnie by było obejrzeć auta kawałek po kawałku ale zrobisz to 2 czy 3 razy i tyle. GT to wyścigi a nie showroom modeli. Zniszczenia? To też jest dobre w burnoucie czy destruction derby a nie w wyścigach, gdzie trzeba jeździć najczyściej jak się da, jeśli chcesz wykręcić dobry czas. Z resztą jak uderzysz w bandę przy 100kmh, to auto masz do kasacji wiec nie wiem czy tego byś chciał w grze.

To, że w gt5 nie było czegoś co było w gt4 może i sprawia że czujemy niedosyt, ale nie mowie tu o takich bzdurach jak ciśnienie opon a raczej o trasach. To jednak mógł też być celowy zabieg, żeby fani GT nie pozbywali się PS2.

Co do Kaza - widzisz, Kaz osobiście bierze udział w wyścigach 24h, do tego współpraca z nissanem są wystarczającym argumentem dla mnie, że najlepsze wyścigi dostane właśnie od nich a nie od ekipy EA czy MS, która o wyścigach wie tyle ile ja o drugiej prędkości kosmicznej - czyli tyle, ile wyczyta w książce.

Japończycy to zupełnie inni ludzie, inna mentalność, inne podejście do życia i tworzenia gier, a Kaz do tego jest perfekcjonistą. Nie zawsze jednak tworzy to co by chciał bo niestety ogranicza go sprzęt i czas ale wierzę że pracuje ciężko i 6. Grudnia to wszyscy docenimy.

I żeby nie było, że jestem fanbojem GT to dodam, że brak czasowek online i dźwięk silników w piątce bardzo mnie rozczarował i liczę na poprawę w tej kwestii. Ale mimo tych wad, GT nadal jest tytułem, który zmiata z powierzchni ziemi wszystkie inne wyścigi na konsole.

PS. Znasz jakiś kierowców zawodowych którzy chwalą NFS, TD czy FM? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z serią Gran Turismo od dość dawna, wiem czego się po niej spodziewać, a czego w niej nigdy nie ujrzę. Za pewne rzeczy uwielbiam GT (szczególnie 4 część), za inne nienawidzę - zawszę jednak na błędy i niedociągnięcia umiałem przymknąć oko. Kredyt zaufania i starej znajomości jednak kiedyś się musiał skończyć. Tym bardziej że jestem aktywny również w symulatorach wyścigowych na PC do których nawet GT9 nie będzie miało startu - ale to już tak na marginesie

 

To, że w gt5 nie było czegoś co było w gt4 może i sprawia że czujemy niedosyt, ale nie mowie tu o takich bzdurach jak ciśnienie opon a raczej o trasach.

Właśnie skreśliłeś się samemu z dalszej dyskusji. Ciśnienie w oponach to bzdura? Mówisz poważnie?! Każdy szanujący się Real Driving Simulator (jak to ładnie mówi Kaz) pozwala dobierać swobodnie ciśnienie w oponach. Ba! Opony i ich zachowanie to najważniejsze elementy w jeździe samochodem i w grach wyścigowych. Jak więc można traktować poważnie symulator, który nie potrafi wiernie odwzorowywać wszystkich zachowań opon? Dla którego ciśnienie w oponach to bzdura i niepotrzebny "utrudniacz" jazdy. Więcej z tobą nie rozmawiam, bo jesteś graczem a nie kierowcą :laugh: :laugh: :laugh:

 

Nie wiem po co wrzuciłeś do swojego postu wzmiankę o NFS skoro nie o tym była mowa. Ale nakreślę ci jedną kwestię. Szanuję NFS i inne Burnouty za to, że nie silą się na miano symulatorów jeśli zwyczajnie nimi nie są. Szkoda że Kaz nie widzi, że jego Gran Turismo leży bardzo blisko tego koszyka

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snejkPL

 

"Tym bardziej że jestem aktywny również w symulatorach wyścigowych na PC do których nawet GT9 nie będzie miało startu - ale to już tak na marginesie"

 

Hehe aż tak źle z Naszym GT o fuck :sad:

A w jakie grasz?

Richard Burns Rally, produkty SimBin jakie inne?

Teraz mają się pojawić GTR3, Assetto Corsa...

pisz priv by nie zasmiecać :)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snejk - odpisuje ostatni raz bo widzę żeś beton.

Ciśnienie w oponach jest bardzo ważne ale w grze to pierdola, bo co z tego że możesz ustawić ciśnienie skoro sama fizyka przyczepności ssie? W GT6 fizyka opon ma być na nowym poziomie, jeszcze lepszym, z resztą pewnie wiesz z kim PD współpracuje w tej kwestii więc mi to lata czy będzie ciśnienie czy nie - ono ma być prawidłowe i za takie je przyjmuje jak wybieram opony do samochodu.

Symulator - prawdziwy symulator kosztuje kilkaset tysięcy złotych wiec nie wiem czego oczekujesz po grze za 200 PLN. I czy w ogóle jezdziles jakimiś samochodami - podejrzewam że nie skoro szczycisz się udziałem w wielu symulatorach na PC - swoją drogą, ciekawe też czy masz chociaż do tego dobrą kierownicę i fotel...

Symulator wyścigów to przede wszystkim model (fizyka) jazdy a nie uszkodzenia, ładne drzewa (tak, tak, ktoś zrzędził, że drzewa w gt5 są płaskie OMG) czy punganie po wnętrzu auta - i na tym polu GT miażdży konkurencję.

Daj swoje psn, chętnie zobaczę jakie czasy krecisz bo może być też tak, że jeździsz jak zakała i dlatego tej gry nie lubisz i nie kupisz tylko będziesz pociskał w "lepsze symulatory" na PC i klawiaturze alfanumerycznej hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się Real Driving Simulator (jak to ładnie mówi Kaz) pozwala dobierać swobodnie ciśnienie w oponach. Ba! Opony i ich zachowanie to najważniejsze elementy w jeździe samochodem i w grach wyścigowych

 

Z tego co mi wiadomo, to najpierw jednak robi się zawieszenie pod jazdę po torze, a na koniec dobiera opony. Nie na odwrót. No chyba że miałeś na myśli coś innego niż jazda po torze.

 

GT6 biorę w premierę i mało mnie obchodzi, że będzie tylko w 80% skończona. Jaram się tą grą bardziej niż GTA5 czy czymkolwiek innym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaxxon, jak nie chcesz prowadzić dyskusji to zamknij buzie. A jak chcesz, to odrobinę grzeczniej proszę. Nie dość, że zalatuje od ciebie fanbojem, to jeszcze - wybacz ale - bredzisz jak potłuczony :down:

 

 Symulator - prawdziwy symulator kosztuje kilkaset tysięcy złotych wiec nie wiem czego oczekujesz po grze za 200 PLN.

Znam racing-simy za mniej niż 150 złotych, które potrafią dość wiernie odwzorować model zachowania opon

 

 czy w ogóle jezdziles jakimiś samochodami - podejrzewam że nie skoro szczycisz się udziałem w wielu symulatorach na PC - swoją drogą, ciekawe też czy masz chociaż do tego dobrą kierownicę i fotel...

Gram sobie na PC w symulatory więc nie jeżdżę autem? Chłopie, coś ty zjadł że takie głupoty smarujesz? Czy ty aby na pewno jesteś zdrowy/trzeźwy? Nie zabierał bym tu w ogóle głosu jakbym nie miał białka już od kilku lat i nie miał nalotu jakiejś tam ilości kilometrów za kółkiem  :laugh: :laugh: :laugh:  Kierownica Logi G27

 

 i na tym polu GT miażdży konkurencję.

Konkurencję powiadasz? Konkurencje na konsolach? Podaj kilka tytułów jeśli łaska

 

PSN w podpisie i w nicku, nie widzisz? :whistling: Wypracowałeś już sobie u mnie taką opinie, że nie mam jednak żadnej potrzeby udowadniać jak szybki jestem na torze, a już na pewno nie takiemu komuś jak ty. Jak wciąż cie to interesuje, poszukaj sobie po internecie może coś znajdziesz

 

 

 

 

Z tego co mi wiadomo, to najpierw jednak robi się zawieszenie pod jazdę po torze, a na koniec dobiera opony. Nie na odwrót. No chyba że miałeś na myśli coś innego niż jazda po torze.

Z tym się zgodzę. Ale zapewne piszesz o 325i albo jakimś TDI którego buja na torze jak żyda po pustym sklepie. Tu fakt, pomodzić coś w zawieszeniu sie przyda :) Mi chodziło jednak o coś bardziej wyczynowego, o auto jakie bez trudu znajdziemy w GT i w którym w zawieszeniu nie trzeba już zbytnio grzebać. Opony są o stokroć ważniejszym elementem auta niż zawieszenie. To opony w zimie wymieniasz a nie zawieszenie, ciśnienie sprawdzasz przed dłuższą trasą a nie teleskopy
 

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś Snejk. 3 posty temu piszesz że już ze mną nie dyskutujesz a mimo to kontynuujesz dyskusję i każesz mi zachować poziom kultury, sam reprezentujac kulturę na poziomie meliny...

Nie wiem jaki masz psn bo pisze z telefonu ale skoro już unosisz się dumą że taki rajdowiec jak ty nie będzie pokazywał takiemu leszczowi jak ja, jak się jeździ, domyślam się jak jeździsz. Szczególnie na profesjonalnym zestawie g27 i kuchenny taboret i jakiś LG CRT. Ale dobra, nie moja brocha.

Pamiętaj tylko, że jak ja jeździłem w GT1 to ty na truskawki z drabiną chodziłeś - to tak, żeby zobrazować ci mniej więcej mój wiek, bo twój szacuje gdzieś na 15-18 lat.

Aha, i jak chcesz oceniać symulator skoro nigdy w życiu nie jechales samochodem?

Jak pod pojęciem "doświadczenie z samochodami" rozumiesz granie w wyścigi na PC?

Proszę, nie kompromituj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec! Resztę na priv sobie dokończcie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest dobrze, zresztą tu nie miałem żadnych wątpliwości, grafika będzie na wysokim poziomie. Dźwięki również soczyste, choć śmiem wątpić że są real-time z sima. Chciałbym się jednak pomylić, jak w przypadku spekulacji, że Kimi nie przejdzie do Ferrari :) Poczekamy, zobaczymy, nie ma się co podniecać zawczasu i oczekiwać tego, na co Polyphony nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze gt6 wydaja dlatego na ps3 bo nie maja pomyslu jak zrobic ta gre na ps4 bo innego powodu nie widze,jak wszystkie studia pracuja juz nad grami na ps4 to czemu oni wydaja gre ktora powinna wyjsc na ps4 na 3 a dlatego ze mniejsze koszta a zysk mniej wiecej taki sam a ze to bedzie gt5i pol to ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie czy gt6 będzie miała odpowiednik Signature Edition z gt5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo ma tak niestety ze japonskie fury dominuja w koncu wspopracuja z Nissanem ale 6 kupie,ale tzreba przyznac ze wszystko idzie z postepem do pzrodu wiec jak chcecie sie zadowolic to bylo by zakupic juz ps4 ,poniewaz moc ps3 bedzie coraqz slabsza i gry nie beda spelniac naszych oczekiwan.


na ps4 tez wyjdzie gt6 chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie.

 

 

skąd ta pewność? to byłoby bardzo dziwne. sony planuje sprzedawać nową konsole i jednocześnie wstrzymuje wielu graczy przed zakupem wydając jedną z najbardziej znanych serii na starą generacje. pewnie będzie jak z gta5 na pc. na początku nie, bo trzeba zyski zmaksymalizować na jednym rynku a potem i owszem bo dlaczego mieliby nie zarobić na reszcie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×