Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

wgrywaj, przy pierwszym uruchomieniu jest najczęściej problem, później już zazwyczaj śmiga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u Was te patche też się instalują niesamowicie długo? Bo nie wiem czy coś z moją czarnulką ale żeby nie skłamać to ten patch instaluje mi się około półtorej godziny i mam dopiero 86%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się jeździ gokartami ? Ja stanąłem na wyścigu kartem 100 (środkowy tor) i mimo wielu prób, nie mogę zdobyć co najmniej brązu. Jakieś rady ?

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się jeździ gokartami ? Ja stanąłem na wyścigu kartem 100 (środkowy tor) i mimo wielu prób, nie mogę zdobyć co najmniej brązu. Jakieś rady ?

Nie wiem który to jest 'środkowy tor' ale możesz skrócić/przedłużyć skrzynię biegów o 10-20km/h zależnie od tego czy są długie proste czy dużo zakrętów i oczywiście korzystać przez cały czas z tunelu aero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnij na maksa i nie bój się, tylko nie przesadzaj, czasami trzeba użyć hamulców, bo w bandę wjedziesz.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z odtwarzaniem powtórek? Chciałem zobaczyć replay z wczorajszego wyścigu online i podczas ładowania powtórki zwiecha PS3 i odtwarzanie systemu plików :angry: . Dwa razy sprawdzałem i ten sam efekt. Co jest grane?

 

P.S. Dodam że replay jest dość długi, koło godziny

Edytowane przez mart_102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy ostatnim patchu Kazu chyba przedobrzył i ludzie mają kłopoty ze zwisami, na Twoim miejscu bym przeczekał do kolejnej aktualizacji z tym replayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo Mart :-( Zwis w trakcie robienia zdjęć. Dodatkowo w trakcie wyścigu wyskoczył komunikat, że przerwano zapisywanie powtórki !!?Około 30 ookrążenia, na 6 przed końcem wyścigu!? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo Mart :-( Zwis w trakcie robienia zdjęć. Dodatkowo w trakcie wyścigu wyskoczył komunikat, że przerwano zapisywanie powtórki !!?Około 30 ookrążenia, na 6 przed końcem wyścigu!? Bez sensu.

Niekoniecznie. Powtórka pewnie musi się na bieżąco gdzieś zapisywać w tle, a komunikat który przeczytałeś spowodowany był tym, że coś się rypło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo Mart :-( Zwis w trakcie robienia zdjęć. Dodatkowo w trakcie wyścigu wyskoczył komunikat, że przerwano zapisywanie powtórki !!?Około 30 ookrążenia, na 6 przed końcem wyścigu!? Bez sensu.

 

Miejsce na HDD może się skończyło ? Nagrywanie powtórki przez to się nagle przerwało i plik został zapisany z błędami, efektem czego konsola zawiesza się przy próbie jej oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy miał w wyścigu identyczny komunikat, więc to nie wina pojedynczej konsoli i miejsca na dysku. Miałem identyczną informację a na dysku mam z 80GB miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyskoczył komunikat z zakonczeniem nagrywania powtórki ale po wyścigu sprawdzałem i mam całą , odtwarzam bez problemu:)


Dodam też że poprawili czas tankowania , wczoraj właśnie przez to zdecydowałem się na dwa pity bo pamiętałem że zatankowanie 60 litrów w GT5 trwało wieki , a teraz chwila moment:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdziwienie. Po odpaleniu powtórki wszystko ok. Śmiga bez problemu, nie wiesza gry i co najlepsze jest zapisana w całości :) Choroby wieku dziecięcego? Sporo poprawili tym 1.02, ale przy okazji coś musieli spie*****ć  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to ja logując się codziennie dzisiaj się z dziwiłem, premia za logowanie leci mi od początku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafi mnie cos z tym redgunwem na goodwood. Po godzinie jazd na padzie zszedlem do 33.04 pomijam juz fakt ze na red bullu nabilem ponad 100km na tym krotkim odcinku. Nie wiem jak sie zabrac za to :/ komus na.padzie udalo sie wbic zloto na tym? Jakies pro tipy moze na zrobienie tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedż na maxa tylko spokojnie pokonuj zakręty. Na padzie dla testu zrobiłem 31s z małym hakiem, także po kilku próbach złoto napewno by wpadło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to trzymać się "czarnego" i ..... to wszystko...

Możesz też włączyć wszystkie asysty ale i bez nich można zejść 5s poniżej golda nawet na padzie...

Też mordowałem to 30 minut bo chciałem urwać jak najwięcej pomimo, że za pierwszym podejściem wpadło srebro.

Za trzecim już złoto .... ale mi było mało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogły linie przejazdów osób z moich znajomych. Poza tym, jak zawsze, duch mojego najlepszego okrążenia. Widziałem gdzie mogę opóźnić dohamowanie, albo wejść inaczej w zakręt. Takie uczenie się na błędach i wpadło złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafi mnie cos z tym redgunwem na goodwood. Po godzinie jazd na padzie zszedlem do 33.04 pomijam juz fakt ze na red bullu nabilem ponad 100km na tym krotkim odcinku. Nie wiem jak sie zabrac za to :/ komus na.padzie udalo sie wbic zloto na tym? Jakies pro tipy moze na zrobienie tego :biggrin:

Użyj kamery z dachu. Mniej trzęsie i imo lepiej jest się wczuć w sterowanie. Dodatkowo ustaw czułość na -2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj kamery z dachu. Mniej trzęsie i imo lepiej jest się wczuć w sterowanie. Dodatkowo ustaw czułość na -2.

 

-2? Ja grając na padzie mam czułość na maksa (7) i tylko tak mogę w pełni kontrolować moje auto.

Edytowane przez DatSheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×