Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zero problemów z logowaniem i premiami. Może wasze problemy dotyczą tych cyfrowych wersji? Dzielnonych na pięćset sto dziewięćset kont PSN...

Ta , zaraz pokradliśmy i dlatego mamy problem.

Przyznam że dwa dni się tylko logowałem i jeśli nie bylo to zapisane, tak jak pisałem wcześniej, może dać taki efekt jaki mam, czyli brak kumulacji premii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie wrażenie, że w wyścigu online po zmianie opon w PITStopie (oczywiście na te same) auto gorzej się prowadzi niż na pierwszym komplecie opon na którym zaczynaliśmy wyścig? Myślałem że to moje subiektywne odczucie ale na GTPlanet też piszą o czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samo odczucie miałem po wczorajszym wyścigu ligowym ze auto po zmianie opon jechało gorzej co najmniej jak bym miał auto odziane w inne opony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem wyścig online samochodami GT3 to po pit stopie czasy były gorsze o 2-3 sek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jaja to są w NASCAR.

Auta jeżdżą "normalnie" przy temp. 32' C, kręcą wtedy najlepsze czasy, w nocy jest taki efekt jakby olej był czarny.

Przed PitStopem zdzierają się przednie opony mocniej od tylnych, po już odwrotnie i to znacznie szybciej...(te same gumy)

O starcie lotnym można zapomnieć, zdarza się że kilka aut "ląduje" na tym samym polu startowym i na dzień dobry po starcie mega dzwon.

Niektóre auta startują nawet z trawy...

Mam nadzieję, że to jakiś błąd i zostanie naprawiony bo jazda w takich warunkach to porażka.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samo odczucie miałem po wczorajszym wyścigu ligowym ze auto po zmianie opon jechało gorzej co najmniej jak bym miał auto odziane w inne opony

 

Może coś w tym jest. Kwalifikacje jechałem na wyścigowych twardych, wyścig też na takich rozpocząłem, po picie założyłęm miękkie i miałem trudności z uzyskaniem takiego czasu jaki uzyskałem na twardych :(

 

 

Ta , zaraz pokradliśmy i dlatego mamy problem.

No a jaką masz wersję? Ja mam pudełkową, i zero problemów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie wrażenie, że w wyścigu online po zmianie opon w PITStopie (oczywiście na te same) auto gorzej się prowadzi niż na pierwszym komplecie opon na którym zaczynaliśmy wyścig? Myślałem że to moje subiektywne odczucie ale na GTPlanet też piszą o czymś podobnym.

 

Nie tylko online,

 

W zawodach specjalnych na 24 minutach Le Mans po przejechaniu 3 okrążeń opony wyścigowe miękkie zużyły się z 10 na 9. Po zmianie znowu na te same nie dość, że przyczepność jest tragiczna to już po 1 okrążeniu mam je zdarte do 6/5. Nie wiem dlaczego. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko online,

 

W zawodach specjalnych na 24 minutach Le Mans po przejechaniu 3 okrążeń opony wyścigowe miękkie zużyły się z 10 na 9. Po zmianie znowu na te same nie dość, że przyczepność jest tragiczna to już po 1 okrążeniu mam je zdarte do 6/5. Nie wiem dlaczego. :/

A tak się właśnie zastanawiałem co jest grane, jak jechałem 10 okr na Silverstone, po 6 kółkach zjechałem do pitstopu, a na ostatnim okrążeniu nie miałem opony i wyścig wygrałem z 4 s. przewagą mimo że przed rozpoczęciem ostatniego okrążenia miałem przewagi ponad 15 s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis sposob na Nascar? Probuje juz nie wiem, ktory raz pierwszy wyscig... Przeciwnicy sa tak zaprogramowani zeby w kazdym mozliwym momencie podciac nas co konczy sie oczywiscie efektownym spinem... Probowalem ich blokowac zeby mnie nie wyprzedzali, ale w koncu i tak znajdzie sie jakis ktoremu uda sie mnie podciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jaką masz wersję? Ja mam pudełkową, i zero problemów.

 

wiedziałem że będziesz pytać:

 

Jak poczytasz kilka stron wstecz to się dowiesz, kilka dni wolnego jest, więc czas masz.

 

No, na pewno nie masz problemu, bo masz wersje pudełkową, a ja niestety wersję na Blu-ray Discu. (tu masz podpowiedź posiadanej przeze mnie wersji).

 

 

 

 

Panowie, po logowaniu jak nic nie robicie należy zapisać save.  :start: i poźniej w menu [Zapisz], to rozwiązuje problemy premii.

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest z muzyka w GT6 ?? zgrałem sobie ponad 100 kawałków, ale nie mogę w menu ustawić opcji kilku piosenek, tylko pod menu jedną, pod wysig jedną i pod fotoleracje tez jedną ?? nie mogą lecieć jakoś losowo z mojej play listy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw stworzyć playliste w XMB - MUZYKA.

Dopiero potem w menu GT6 wybierasz właśnie tą playliste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw stworzyć playliste w XMB - MUZYKA.

Dopiero potem w menu GT6 wybierasz właśnie tą playliste.

nie wiem co to jest XMB, ale mam stworzana playliste w ps3, i nie moge jej wybrac, bo jak ja wybieram to mi sie dalej rozwija i musze wybrać jakąś piosenke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też tak mam. :/

 

Do tego gdy wybrałem własną playlistę z pojedynczo dodawanych piosenek to GT6 zaczęło mi lagować. Taka stopklatka na 2 sekundy aż gra wczyta ps3`kę z dysku. W singu można to brzebolać, ale w multiku powodwało to, że mój samochód dosłownie zawieszał się na 2 sekundy na torze, wiec musiałwem wyłączyć własną muzykę i zostać przy oryginalnym soundtracku. Ktoś ma pdoobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za chujnia z kielnią z tym logowaniem.:angry:

Wczoraj 150%, dzisiaj 110.

Więc teoria o nierobieniu Save a traci na prawdziwości, chyba że w gt6 jest tak, że jeden dzień nieobecności i mamy zjazd do zera. W gt5, dzień nieobecności to był tylko jeden level w tył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta premia działa jak należy.. chyba już 3 czy 4 dzień mam cały czas 200%. Za to dzisiaj nie mogłem od pewnego momentu włączyć wyścigu, wyskakiwał komunikat o błędnych danych, czy jakoś tak. Ps. ogarnąłem ta własną muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś odpalić GT6 w tym formacie dual play? Czy jedynie poprzez ustawienie tego w opcjach TV? Bo jak odpalam to przez TV to obraz robi się taki rozciągnięty trochę, a z tego co czytałem niektóre gry mają taką opcje wbudowaną przez co nie ma tego efektu i wygląda to wtedy dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za chujnia z kielnią z tym logowaniem.:angry:

Wczoraj 150%, dzisiaj 110.

Więc teoria o nierobieniu Save a traci na prawdziwości, chyba że w gt6 jest tak, że jeden dzień nieobecności i mamy zjazd do zera. W gt5, dzień nieobecności to był tylko jeden level w tył...

Wygląda ze trzeba robić save i faktycznie logować się codziennie. Jeden dzień nieobecność i kicha :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czym ukończyliście zawody klasycznych muscle carów ? 

 

Corvette Stingray Racing Concept 1959 z kilkoma modyfikacjami, trzeba było zwiększyć moc i kupić nową skrzynię biegów, żeby osiągać większe prędkości. Dodatkowo ustawione zawieszenie, żeby się lepiej drogi trzymał.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję Challengerem R/T '70 i dosyć ciężko jest, oszczędzam kredyty i unikam tuningu auta, a tym bardziej kupowanie nowych wozów. Po prostu kupuję tylko te, które mi się szczególnie podobają, tylko, że czasem okazują się one za wolne i tu pojawia się problem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×