Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

-2? Ja grając na padzie mam czułość na maksa (7) i tylko tak mogę w pełni kontrolować moje auto.

Imo to zdecydowanie za dużo. Przy czułości -2 ruchy gałki są bardziej płynne. Przy siódemce jeden ruch to jak momentalny obrót kierownicy o 270 stopni. Na -2 można prowadzić auto maksymalnie płynnie, bez ryzyka utraty przyczepności po zbyt mocnym szarpnięciu "kierownicą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za rady. Najwiecej problemow mam wlasnie z utrzymaniem sie na asfalcie :D zakrety przechodze na odpuszczonym gazie. Ze wspomagaczy w tym evencie mam trakcje na 3 i jakas tam pierdole zwiazana ze stabilnoscia :)

Z czulascia pada musze pokombinowac bo szczerze powiedziawszy od zawsze jezdze na 0 :D kawalek wieczora przede mna spora ilosc browarow w lodowce zobaczymy jak to sie zakonczy :D

Btw. pomysl z linia zamiast ducha jest jedna z najgenialniejszych rzeczy jaka jest w gt6. Kocham to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie wczoraj. Dwa browarki i 10 minut i zrobilem 30.240 :) odblokowalem tez wyzwanie red bulla i tym juniorem jezdzi sie bardzo przyjemnie. A i hajsy nawet dobry wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś rady jak pod gt6 ustawic g25 ??

gdzie mozna znaleśc jakies terminy wycigów online ?? ( bo dziale gry online, nic takiego nie widze odnosnie gt6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wrobel, zobacz pierwszy wpis w temacie GT by Night. zaczęło się ściganie w gt6, są wolne miejsca jeszcze chyba. w piątek startowało 14 osób. w skrócie trzeba sobie wybrać hot hatcha: 220KM, 1150kg. jutro drugi wyścig, w australii :] zapowiada się dobra zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W ktorej sekcji mozna obejrzec film koncowy? Wpadlo trofeum Final, a filmu brak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zawsze logowaniem się codziennie, dziś premia za logowanie leci mi od początku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobiles do 200% to logujac sie dalej utrzymuje ci sie ta premia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi: dwa konta loguję się w tym samym czasie, na jednym koncie premia 170% na drugim(PS+) 110%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było premia 180%, a dziś rano logowałem się od początku 130%??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak miałem że dziś tylko 130 %.. jakieś błędy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się jeździ gokartami ? Ja stanąłem na wyścigu kartem 100 (środkowy tor) i mimo wielu prób, nie mogę zdobyć co najmniej brązu. Jakieś rady ?

Ten sam problem mam i w tym samym miejscu. W ogóle jakoś nie lubię jeździć kartami ( potrzebne to jak drzwi w lesie) od czasów GT 5. Macie jakieś rady dotyczące operowaniem gazu\hamulcami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem mam i w tym samym miejscu. W ogóle jakoś nie lubię jeździć kartami ( potrzebne to jak drzwi w lesie) od czasów GT 5. Macie jakieś rady dotyczące operowaniem gazu\hamulcami ?

Czasami lepiej hamować delikatnie a potem na luzie wchodzić w zakręt, mi najgorzej jedzie się na torze Kart Space, tam musiałem grać na padzie aby lepiej panować nad tymi uślizgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie ze w gt6 gokartami jeździ się za łatwo, zero poslizgow tak ja w gt5. Chyba ze miałem jakieś ustawienia włączone wydaje mi się ze nie.

Tez dostaliscie nagrodę za uczestnictwo w gt academy?

Dzisiaj w menu grały świąteczne piosenki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej całkiem nie hamować, a po prostu odpuścić na chwilę gaz. W ogóle hamować najlepiej w ostateczności, karty mają maksymalną przyczepność, gdy przyspieszamy. Kiedy w ogóle odpuszczamy gaz, robi się nebezpiecznie, bo może zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gokarty zostawić na koniec.Kiedy już mamy otwarte wszystkie klasy to po kolei wszystkie łatwiej zaliczać,po prostu inny model jazdy i trochę wprawy.Ogólnie zawsze to jakieś urozmaicenie.Jak jest księżyc to czemu nie gokarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym logowaniem pierwszy zgłaszałem, myśląc ze tylko ja mam problem. Możliwe że brak aktywności lub brak zwykłego zapisu po logowaniu powoduje takie cyrki. Jednak dla mnie to pierwszy wkurzający minus dla Kaza.

Właśnie sprawdziłem, gra nie nagrywa save automatycznie po logowaniu tak jak gt5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak gracie w GT6, to napiszcie ile trwa wczytywanie się wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu z premiami za logowanie. Wszystko smiga jak nalezy :)

Wyscigi laduja sie roznie. Niektore potrafia zaladowac sie dosyc szybko ale np. jadac mistrzostwa to kazdy nastepny etap laduje sie wieki.

No i gra tylko raz zawiesila mi konsole. Po pobraniu aktualizacji 1.02 zamiast zaladowania sie gry mialem czarny ekran :) a tak to jest bardzo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zero problemów z logowaniem i premiami. Może wasze problemy dotyczą tych cyfrowych wersji? Dzielnonych na pięćset sto dziewięćset kont PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was i liczę na wyrozumiałość mojego lenistwa w przeglądnięciu wcześniejszych stron tematu.

 

Pytanie następujące kusi mnie GT6 na tyle że chyba dojrzałem aby sobie ją kupić, mam tylko jedno pytanko czy jest tryb B-spec czy nie ma, a jeżeli nie ma to czy będzie w jakiejś łatce??

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-speca na ten moment nie ma, ma zostac dodany w pozniejszym czasie. Kiedy sie pojawi nie wiadomo :)

Nawet sie nie zastanawiaj kupuj i zapraszamy do scigania online :)

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×