Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej denerwuje walka z samym sobą żeby nie sprawdzić czy te sekundy ktorych mi brakuje na time trialach to są przez to, że złą drogę obieram, czy już zostało tylko szlifowanie.

A sprawdzić łatwo, "Race Top Ranked" i wszystko wiadomo.

Ja na poczatku jak odpalilem Time Trial pierwszy raz to wybralem Race Top Ranked na pierwszej trasie i poprawilem swoj czas o 50 sekund po trzech probach . Fakt ze psuje to kombinowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, panowie, ale to jak bieganie z włączonym Runner's Vision.

Cała frajda samemu znaleźć co jest potrzebne, a co zupełnie nie. Pewnie, że zajmuje to zazwyczaj pierwszą godzinę biegania po trasie zanim zacznie się faktyczne ściganie, ale goniąc pierwszych to jest totalne pójście na łatwizne.

Ja odpalam pierwszego zazwyczaj tylko po to żeby sprwadzić konkretny fragment, albo kiedy już nie mam żadnego pomysłu totalnie (fakt, że dopiero 3 trasy obczajałem, casual player jestem niestety - inne pasje, studia, a ostatnio praca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, panowie, ale to jak bieganie z włączonym Runner's Vision.

Cała frajda samemu znaleźć co jest potrzebne, a co zupełnie nie. Pewnie, że zajmuje to zazwyczaj pierwszą godzinę biegania po trasie zanim zacznie się faktyczne ściganie, ale goniąc pierwszych to jest totalne pójście na łatwizne.

Ja odpalam pierwszego zazwyczaj tylko po to żeby sprwadzić konkretny fragment, albo kiedy już nie mam żadnego pomysłu totalnie (fakt, że dopiero 3 trasy obczajałem, casual player jestem niestety - inne pasje, studia, a ostatnio praca).

Ja się przyznaję bez bicia, że TT nie jest moją mocną stroną. Jadę tam po trophies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biłem sobie rekordy w time trialsach aż tu nagle..

.. włączył mi się wieczny slow motion

Stało się to w momencie kiedy wskakując na finałowy checkpoint wcisnąłem w tym samym czasie restart i po tym restarcie miałem takie coś.

Faith zamieniła się chyba w faceta bo przy uderzeniach wydaje jęki jak jakiś spasiony łysawy stary dziad

Sorki za słabą jakość ale nagrywałem ten filmik trzymajać w jednej ręce telefon z 0.3 mpix aparatem, a drugą działałem na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yohnny, nie wiem co ta twoja Faith bierze ale ja też chcę

PS. Przeszedł ktoś wszystkie SpeedRuny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni speedrunowy chapter przeszło 86 ludzi na świecie, wątpię żeby ktoś z nich był tu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś nie wierzył w moc i potęgę zgromadzonych tu, na tym forum ludzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dorwać ten kod do triala - ponieważ na demie jest taka opcja.

Byłem na głównej stronie i nie mogłem odszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma taki kod , a go nie używa z powodu pełnej wersji , poprosiłbym o wysłanie go na PW.

misiopuchatek dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://uk.youtube.com/watch?v=dO5CD6Yv8a4

To już to ładniejsze..

A czy ja też mógłbym (na PW ) otrzymać kod do triala? ) Bardzo byłbym wdzięczny..

Z góry dzięx

Co w tym ładniejszego? Mi chodzi o oficjalny teledysk...

Co do kodu do triala, to sam nie dostałem z preorderem, to w ogóle jakaś lipa była, bo EA podało sklepy u których trzeba zamawiać, a te z kolei o niczym nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ultimie jest promocja na ME. Kosztuje 105 zł. Ja swój egzemplarz już zamówiłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co w tym ładniejszego?  Mi chodzi o oficjalny teledysk..."

Z PSstore też ściągniesz oficjalnego soundtrack'a :)

105zl?! hmmmm.. może się skuszę.. Pewnie szlag trafia tych co kupili.. "niedawno" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez skorzystalem i zamowilem ;) Przejde i sprzedam :P I jeszcze bede do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ultimie jest promocja na ME. Kosztuje 105 zł. Ja swój egzemplarz już zamówiłem. :D

NO właśnie mam pytanie wiecie z jakiego powodu taka wielka przecena?? Może ma jakoś niedługo wyjść np polska wersja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie nie trafia, kupiłem zaraz po premierze i szpilę w to do dzisiaj regularnie. Chce się mieć szybko, nie wysyłkowo - się płaci i się nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tym bardziej brać oryginał! ;)

NO w tym może masz racje ale mam mały budżet i dylemat jaka gierkę kupić Mirror's Edge czy Battlefield Bad Company (tez jest promocja za 159) czy może NFS udercover. Może jak wyjdzie polska wersja to na allegro angielska jeszcze taniej da się kupić a promocja w ultimie tylko do poniedziałku!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ostatnie sobie odpuść... NFS nie jest wart dużej kasy. Może jak spadnie to 49.99 to będzie warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, ostatnie sobie odpuść... NFS nie jest wart dużej kasy. Może jak spadnie to 49.99 to będzie warto kupić.

No właśnie tez mi się tak wydawało :(. A co do Mirror's Edge jest lepsza od Bad company czy nie grałeś w bad company?? Bo tez ze gra jest kozacka to wiem bo grałem w demko ale demko bad company tez jest spoko. Co prawda to są gry w rożnych gatunków chociaż w Mirror's Edge tez jest trochę strzelanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefied to przed wszystkim online! I mozna go juz dostac za troche ponad 100zł z allegro... Dla mnie ME to gra na raz wiec kupilem po tej promocyjnej cenie w ulitimie, przejde i sprzedam a za ta kase kupie cos innego. Tobie polecam to samo! Kup ME za 105zł przejdz i sprzedaj, za kase ze sprzedazy napewno kupisz B:BC no chyba ze ME tak Cie urzeknie ze nie bedziesz chcial sie jej pozbywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając CoD4 po zagraniu w BF:BC niczego rewelacyjnego w nim nie widziałem. Grającw ME czułem, że mam coś nowego, coś świeżego. Dla mnie ME to rewelacja. TT i Speedrunny miażdżą!

Strzelanie w ME? Odpada. Gra dużo traci jak zaczynasz strzelać. Najlepiej zacząć grę od razu na Normalu i bez użycia broni. Wpadnie Trophie za przejście gry, czas spędzony przy pierwszym przejściu wydłuży się (i to mocno, bo nie będzie lekko!), a satysfakcja z każdego starcia będzie ogromna. Nie wspominając o tym, że będzie bardziej widowiskowa. Tak grając poczujesz się jak panter. Faith będzie zwinna i szybka, swoimi zdolnościami nadrobi brak pistoletu.

Co tu dużo mówić. Jeżeli ktoś się wkręci w temat TT i Speedrun to ma zabawę na cholernie długi okres. Zagracie to zobaczycie o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO właśnie mam pytanie wiecie z jakiego powodu taka wielka przecena?? Może ma jakoś niedługo wyjść np polska wersja??

Panie, a co to za różnica. Na wersję PL nie masz co liczyć, bo jakby miała być to EA by ją wydało na premierze.

Jest tanio, trzeba brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×