Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Na trzecim i czwartym zdjęciu babka wygląda super, ale na drugim i pierwszym jakoś wieśniacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugim jakby byla lysa i miala zje*ana perulke

zauwazyliscie ze na jej tatuazu pisze KOTAKU ?? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu recenzji na gry-online tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze ta gra to badziew... przynajmniej mi nie pasuje nie jest to gra dla mnie i nie za 200 zl placenie wiecej niz 10 zl za ta gre to glupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu recenzji na gry-online tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze ta gra to badziew... przynajmniej mi nie pasuje nie jest to gra dla mnie i nie za 200 zl placenie wiecej niz 10 zl za ta gre to glupota

Za 10 zł to kupisz co najwyżej nowe Neo+.

Gra jest warta na pewno 100-140 zł. Jak będzie w tym przedziale to łykam. Więc sądzę, że koło Gwiazdki już będzie moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu recenzji na gry-online tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze ta gra to badziew... przynajmniej mi nie pasuje nie jest to gra dla mnie i nie za 200 zl placenie wiecej niz 10 zl za ta gre to glupota

ja zaplacilem 40 funtow. sugerujesz ze jestem glupi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra bardzo zawiodla, mial byc Hit wyszedl Shit... takie jest oczywiscie moje zdanie. Gra jest liniowa, caly czas jestesmy prowadzeni za raczke... niestety, bardzo przecietna gra jak na dzisiejsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zaplacilem 40 funtow. sugerujesz ze jestem glupi??

Ciiiiiii bo się wyda tajemnica Jutro przedstawie pierwsze wrażenia z fulla, dzisiaj już mi się nie chce odpalać, bo po okocimach mam problemy z lokalizacją pada obok tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po okocimach mam problemy z lokalizacją pada obok tv

z ciekawszych pomysłów które wpadły mi do głowy:

te pady by mogły mieć wbudowany jakiś lokalizator dźwiękowy czy coś.. np dzwonisz komórka pod nr seryjny pada i on damskim głosem: "jestem tutaj.. bierz mnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te pady by mogły mieć wbudowany jakiś lokalizator dźwiękowy czy coś.. np dzwonisz komórka pod nr seryjny pada i on damskim głosem: "jestem tutaj.. bierz mnie"

Nie wiem co palisz.. Ale przestan! ^^ Ale.. Szczerze Ci powiem, ze sie usmialem

A co do tych zdjec.. To jest ta sama osoba?

"kotatsu - niski japoński stolik z grzejnikiem pod spodem " - Hmmm.. Cos za slaby slownik znalazlem.

(sorki, za brak polskich liter... w kompie mi sie cos popsulo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie od razu wydało ze ten lokalizator to kretyńsko zabawny pomysł.. dlatego go tu wrzuciłem żebym nie tylko ja cierpiał na ból brzucha (ze śmiechu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest liniowa, caly czas jestesmy prowadzeni za raczke... niestety, bardzo przecietna gra jak na dzisiejsze czasy

Wyłącz sobie czerwone zaznaczanie obiektów - ścieżki którą powinieneś przebiec - to zobaczymy czy gra jest taka liniowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłącz sobie czerwone zaznaczanie obiektów - ścieżki którą powinieneś przebiec - to zobaczymy czy gra jest taka liniowa

ale bez tego gra jest mniej kolorowsza, tak to chociaz bialo-czerwona, demko jest stare wiec mam nadzieje ze grafike troche polepsza no i dodadza AA z x2 chociaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"kotatsu - niski japoński stolik z grzejnikiem pod spodem " - Hmmm.. Cos za slaby slownik znalazlem.

tam pisze Kotaku i to jest dosc znany (i irytujacy) serwis o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu recenzji na gry-online tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze ta gra to badziew...

Heh... osłabiasz mnie... Po przeczytaniu tego posta stwierdziłem że wszystkie Twoje wypowiedzi to badziewia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale bez tego gra jest mniej kolorowsza, tak to chociaz bialo-czerwona, demko jest stare wiec mam nadzieje ze grafike troche polepsza no i dodadza AA z x2 chociaz.

AA...zapomnij Właśnie obejrzałem comparison pod tym adresem i widać jak na dłoni,że wersja z PS3 ma niestety poszarpane krawędzie,względem tej z 360-tki.To mnie utwierdziło w przekonaniu,że poraz kolejny mydlą nam oczy.Dice zapewniało,że to platforma Sony jest docelową a X dostanie konwersję,jak jest wszyscy wiedzą Znowu to samo,znowu kłamstwo... już mnie to słabi,ta ściema co napędza ten rynek.Grę i tak pewnie kupię,ale na pewno nie za tę kase.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AA...zapomnij Właśnie obejrzałem comparison pod tym adresem i widać jak na dłoni,że wersja z PS3 ma niestety poszarpane krawędzie,względem tej z 360-tki.To mnie utwierdziło w przekonaniu,że poraz kolejny mydlą nam oczy.Dice zapewniało,że to platforma Sony jest docelową a X dostanie konwersję,jak jest wszyscy wiedzą Znowu to samo,znowu kłamstwo... już mnie to słabi,ta ściema co napędza ten rynek.Grę i tak pewnie kupię,ale na pewno nie za tę kase.

Pozdrawiam

Ocena z ign

X360: 7.3

PS3: 7.4

"PS3 version looks just a bit cleaner than 360" and "PS3 bumpers are preferable to 360"

nie wiem jak jest z pełnymi bo nie gralem ale różnica w w demkach na x360 i ps3 w aliasingu jest nie duza widac poszarpane krawędzie tu i tu lecz bardziej na ps3 (x360 ma 2xMSAA) ale nie jest to niewiadomo jaka różnica...nie od dziś wiadomo ze na ps3 jest trudniej zaimplementować AA a do tego jeszcze gra działa na silniku UE3 który nie korzysta z AA....

z tego co pisze w head to head ign to wersja na ps3 ma minimalnie lepsze teksturki, szybsze loadingi , stabilny framerate i ogólnie prezentuje sie troszke lepiej a w wersji na x360 zdarzają się spadki klatek a szczególnie podczas przerywników

takze czy mydla nam oczy ? raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirror's Edge pojawiło się już w Saturnie za 169 PLN. Według mnie to dość przystępna cena jak na grę na PS3.

Sama gra jest bardzo mi się podoba... w szczególności ze jestem "casualem", wiec skończenie zajmie mi na pewno

więcej niż 5 godzin. Być może dla wyjadaczy gra jest prosta, ale ja muszę się trochę pomęczyć.

Co do kolorów, do których były pewne obiekcje... gra nie jest tylko niebiesko-biała, ale w pewnym stopniu "monochromatyczna".

Budynki i dachy są niebieskie, ale wnętrze budynku w pierwszej misji zielone. Pomysł wg mnie bardzo ciekawy.

AA niestety nie ma, albo jest za słaby. Tu się zgodzę że trochę te "schodki" widać, ale nie zmniejszają zabawy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam obejzalem wszystkie recenzje i uwazam ze gra jest swietna i zrobili to co obiecali akcja z metrem czy skok na szklany dach ktory zbija sie pod naszym ciezarem wlasnie o to chodzi juz widze ile emocji to dostarczy i ze napewno bede mial chec przejsc ja wiele razy i pobijac czasy w time trialu.Moze i krotka ale dla mnie liczy sie klima jesli gra mi podchodzi to moge w nia grac wiecej niz np w gta4 w ktorym nie mialem sily dobrnac do konca.Nie zrozumcie mnie zle wiem ze gta to swietna gra chce tylko zwrocic uwage ze tak naprawde liczy sie tylko czy gra do nas trafia czy nie a nie czy trwa 6 , 12 czy 20h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

169 zł to kusząca oferta.

Cholera pojechałbym po nią i dzisiaj, ale te 5-6h grania mnie przeraża za taką kasę.

Po dłuższym zastanowieniu, korci mnie pojechać po to jutro po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
169 zł to kusząca oferta.

Cholera pojechałbym po nią i dzisiaj, ale te 5-6h grania mnie przeraża za taką kasę.

Po dłuższym zastanowieniu, korci mnie pojechać po to jutro po pracy.

169 zł za 5-6h grania... hmm

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

interesujace... gra dla tych co nie wiedza co zrobic z kasa... a przeciez na rynku pojawily sie o wiele lepsze tytuly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja już w samo demko mam przegrane ze dwie godziny. Wczoraj przebiegłem się 4 razy. Jak dorwę ten tytuł to będę się nim bawił długimi dniami. 169 zł to nie mało ale to tyle co dwa wagony Marlboro. Co jest waszym zdaniem lepsze i bardziej opłacalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
169 zł to nie mało ale to tyle co dwa wagony Marlboro. Co jest waszym zdaniem lepsze i bardziej opłacalne?

ani to ani to. kup sobie karton mufinek, wyjdzie ci na zdrowie! <lol2>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
169 zł za 5-6h grania... hmm

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

interesujace... gra dla tych co nie wiedza co zrobic z kasa... a przeciez na rynku pojawily sie o wiele lepsze tytuly...

Ale się uparłeś....

Popatrz na to tak - za kobietę na dworcu dasz 300zł i masz ją na całą noc a za kobietę w dobrym lokalu dasz 300zł i masz ją na 15 minut. Co lepsze? Sprawa subiektywna. Tobie nie pasi to nikt na siłę Cię do tego tematu nie zaprasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się uparliście z tym czasem gry. Dla porównania MGS za pierwszym razem pomijając cutscenki na normalu zajmuje tyle samo czasu, a gra świetna i można przejść wiele razy. Wracając do Mirror's Edge to skoro w samo demko przegrałem już chyba kilka godzin to aż boję się pomyśleć co będzie z pełną wersją. Do tego dochodzą trofea, time trial i pewnie wiele rzeczy jakie jeszcze można z tą oryginalną grą wymyślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w CLICK'u ! Oceniona wyzej niz GOW2 - 9,07

samo demko masakruje nawet jak bedzie krociutka to i tak biore wciemno

chociaz fakt multi by sie przydal "sa tylko rankingi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×