Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

za te mamone moge cieszyc sie jungle'a w FC2 badz zwiedzac stacje kosmiczna w DS.

ja stacje kosmiczna zwiedzalem 12 h

wiec tez długo tam nie zabawisz

inaczej - wez ta kase, idz do przybytku i zamiast 7 czy 12 h, godzinkę będziesz mial totalnie odjechanych fpp wrazen.

nie ilosc sie liczy, a jakosc kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem calkowicie co wy w tej grze widzicie... demo jest badziewne wyglada jak tandeta ze starego xboxa. Kamera z 1 osoby zenujace... do tego animacja , budynki samochody stoja na bardzo niskim poziomie wygladaja jak jakies pudla kartonowe. Sorry ale dla mnie ten tytul to porazka to ma byc gra nowej generacji na ps3 ?? zal zal i jeszcze raz zal. Tak samo niebo , chmury jakies takie dosyc dziwnie wygladajace (brak mi slow by je opisac) oczywiscie gra nie zasluguje by sie ukazac na PS3 jak dla mnie to jest jedna wielka pomylka. Widac tworcy gry dluuugo zwlekali na wydanie gry o takiej grafice bo wyglada jak gra typowo na PSX... O fabule sie nie bede rozpisywal bo mnie nawet nie interesuje... Dziekuje.

Interesujące... Szkoda że płytkie i nic nie wnoszące... No ale nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inaczej - wez ta kase, idz do przybytku i zamiast 7 czy 12 h, godzinkę będziesz mial totalnie odjechanych fpp wrazen.

nie ilosc sie liczy, a jakosc kolego

iii grubuść iii technika za taką kasę to można mieć godzinę z extra dodatkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym napisać wcześniej ale zapomniałem Gdy skaczemy faith by chwycić się helikoptera to w odbiciu na budynku widać że ma rękawiczkę na lewej ręce a naprawdę cały czas ma na prawej, taki mały bug którego dojrzałem bo więcej mi się nie udało ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w piątek do GAME (uk) gdzie jest mój kod do time trial, który powinienem dostać razem z preorderem. Dostałem od nich taką odpowiedź:

We are currently not offering this promotion. We have never directly stated that this would be available if you preorder from us. I understand that the publisher has indirectly advertised, but we have not received an update of this nature.

If we are going to participate in this promotion we will update with the website the appropriate information.

I apologise for any confusion caused.

Tym co nie rozumieją wyjaśnię że napisali iż ta promocja nie dotyczy ich i że nigdzie nie napisali że kody będą dodawane do preorderów zamówionych w GAME. Według nich wydawca wprowadza zamieszanie przez taką informację w demie. Dziwne, bo nawet na oficjalnej stronie ME, GAME widnieje jako jeden z 3 sklepów powiązanych z promocją http://www.mirrorsedge.com/ls/en/index.asp#/preorder/

Może to i tylko krótkie demko, ale ktoś sobie leci w Ója.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iii grubuść iii technika za taką kasę to można mieć godzinę z extra dodatkami

Tak, AIDS to świetna pamiątka jak za taką cenę.

Na temat demka. Nie mam wiele deme do których wracam po ich przejściu, do tego będę wracał ale tylko do czasu, aż zakupię fulla. Nie w dzień premiery ale jak będzie koło 100plnów to się nie zastanawiam! Jak ktoś nie wie czy warto ściągac, to z czystym sumieniem mówię WARTO i to bardzo!

Taka niespodzianka od EA, wreszcie progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, AIDS to świetna pamiątka jak za taką cenę.

Takie Platynowe Trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym graniu w demko też stwierdzam że grafika nie powala, ciągle biegniemy po białym podłożu, i ciągle prawie ten sam kolor jak nie niebieski to biały albo czerwony, oczywiście gra mi się podoba a że nie patrzę na grafikę to mam to gdzieś ale tylko mówię że ciągle to samo prawie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dłuższym graniu w demko też stwierdzam że grafika nie powala, ciągle biegniemy po białym podłożu, i ciągle prawie ten sam kolor jak nie niebieski to biały albo czerwony, oczywiście gra mi się podoba a że nie patrzę na grafikę to mam to gdzieś ale tylko mówię że ciągle to samo prawie ;p

Taki koncept. Tak jak w "Matrix" świat po podłączeniu miał specyficzny kolor który coś symbolizował, tak tu mamy podobny zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciągle biegniemy po białym podłożu, i ciągle prawie ten sam kolor jak nie niebieski to biały albo czerwony

Pamiętaj, że w dalszych etapach mamy też inne kolory, które wyglądają bosko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że w dalszych etapach mamy też inne kolory, które wyglądają bosko

No widziałem jak przechodzimy demko są pokazane urywki, ale jednak liczę że właśnie więcej biegania będzie po wieżowcach niż w jakiś kanałach, chociaż bieg we wnętrzu jakiegoś fajnego biurowca też by się przydał, swoją drogą więcej kolorów jest w kanałach niż na powierzchni =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda dalej zerknij na poly. Tam jest obszerna recenzja video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest dla każdego>

Grafika ? w tej grze nie ma żadnego znaczenia,bo jej nie ma. Taką to ja sam potrafię zrobić.

Platformer innego typu który mi nie podchodzi z domieszką ...no właśnie czego ?

Dla mnie lipa. Snobi oczywiśćie sa zachwyceni.Ktos powiedział że dobra gierka i tak w kółko powtarzają aby wygladac na znawców

W tej grze miał sie liczyć przede wszystkim pomysł,gameplay a nie grafika,tylko chyba coś nie wyszło.

Ps

Przepraszam tych, którym faktycznie ta gra sie podoba i moja wypowiedz ich nie dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo dobra gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obczaiłem skakanie plecami do tyłu, zaraz po naciśnięciu L1 wciskamy R1 i Faith się odwraca plecami do kierunku skoku. Fajnie to wygląda jak przeskoczymy tak z dachu na dach, a jak do tego dodamy zwolnienie tempa i pistolet w ręku wycelowany w pozostałych za nami strażników do miód malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej gra nie dla każdego ale może sie podobać

Szkoda że nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obczaiłem skakanie plecami do tyłu, zaraz po naciśnięciu L1 wciskamy R1 i Faith się odwraca plecami do kierunku skoku. Fajnie to wygląda jak przeskoczymy tak z dachu na dach, a jak do tego dodamy zwolnienie tempa i pistolet w ręku wycelowany w pozostałych za nami strażników do miód malina.

Fajnie że dopiero teraz to obczaiłeś ;p ale lepiej późno niż wcale, zresztą pokazywali to w treningu.

Ja to używam tylko w 2 miejscach, gdy jest te miejsce co po rurce mamy przejść to przed tym zanim wdrapiemy się na tą część budynku to obok tej części budynku jest druga, biegnę na ścianę pod kątem wtedy wciskam właśnie odwrót i skacze na ten kawałek budynku po lewej i wdrapuje się ;p

A drugie to tylko jak wchodzimy tam do kanału wentylacyjnego to sobie to wciskam trzymając rurki by było szybciej ;p

Mało miejsc by bawić się tym, a poza tym to lubię do tego ziomka ostatniego (co możemy go zabić przed wejściem po drabince do góry by tej ziomalce rzucić paczkę) biec zrobić wślizg i go przez tą kratkę na której stoi rozstrzelać jak w 13 dzielnicy i akcja w kasynie normalnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno time triale to esencja tej gry , a wątek fabularny choć bardzo spójny i ciekawy ( dość krótki) jest tu tylko dodatkiem . Czasy będzie można masterować na podobnym poziomie co w Wipeoucie...

Ta gra ma drugie dno :-) Sterowanie jest genialne.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że dopiero teraz to obczaiłeś ;p ale lepiej późno niż wcale, zresztą pokazywali to w treningu.

Ja to używam tylko w 2 miejscach, gdy jest te miejsce co po rurce mamy przejść to przed tym zanim wdrapiemy się na tą część budynku to obok tej części budynku jest druga, biegnę na ścianę pod kątem wtedy wciskam właśnie odwrót i skacze na ten kawałek budynku po lewej i wdrapuje się ;p

A drugie to tylko jak wchodzimy tam do kanału wentylacyjnego to sobie to wciskam trzymając rurki by było szybciej ;p

Mało miejsc by bawić się tym, a poza tym to lubię do tego ziomka ostatniego (co możemy go zabić przed wejściem po drabince do góry by tej ziomalce rzucić paczkę) biec zrobić wślizg i go przez tą kratkę na której stoi rozstrzelać jak w 13 dzielnicy i akcja w kasynie normalnie ;p

Pips chyba mnie źle zrozumiałeś. Mi nie chodzi o obrót gdy odbijamy się od ściany, tylko o obrót w trakcie skoku i lot plecami w kierunku skoku. Nie ma tego w treningu, rozbiegnij się w kierunku krawędzi budynku by skoczyć na drugi i włacz sobie zwolnienie i zaraz potym jak się odbijesz wciśnij R1 a Faith przeskoczy na drugi budynek tyłem. Poza tym w ten sam sposób możemy kłaść się na ziemi na plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałem wcześniej gra nie dla każdego ale może sie podobać

Szkoda że nie dla mnie

Tak jak w temacie LBP. Twój post -> 2 inne osoby -> zdania praktycznie wyjęte z poprzedniego postu. Spoko wiemy, że Ci się nie podoba. Napisałeś to. Teraz możesz omijać ten temat skoro gra Cie nie interesuje. Nie chodzi tu o to żeby ukrócać komuś język. Chodzi o niepotrzebny natłok postów nic nie wnoszących do tematu. Jak każdy co mu się gra nie podoba pisał po 5 razy to samo nie byłoby ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika ? w tej grze nie ma żadnego znaczenia,bo jej nie ma. Taką to ja sam potrafię zrobić.

to zrob i nam tu pokaz

Snobi oczywiśćie sa zachwyceni.

wiesz co to jest snob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra nie jest dla każdego>

Grafika ? w tej grze nie ma żadnego znaczenia,bo jej nie ma. Taką to ja sam potrafię zrobić.

Platformer innego typu który mi nie podchodzi z domieszką ...no właśnie czego ?

Dla mnie lipa. Snobi oczywiśćie sa zachwyceni.Ktos powiedział że dobra gierka i tak w kółko powtarzają aby wygladac na znawców

W tej grze miał sie liczyć przede wszystkim pomysł,gameplay a nie grafika,tylko chyba coś nie wyszło.

Ps

Przepraszam tych, którym faktycznie ta gra sie podoba i moja wypowiedz ich nie dotyczy.

Tak jak napisałem wcześniej gra nie dla każdego ale może sie podobać

Szkoda że nie dla mnie

Jest tu gdzieś opcja ignorowania postów wybranego użytkownika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tu gdzieś opcja ignorowania postów wybranego użytkownika ??

Nie. Jakby była to za dużo userów by otrzymywało takie "prezenty".

PROT, ale jak sądzisz? Kogo obchodzi twoje zdanie? Nikogo.

Mi się ta gra podoba z paru względów:

1) czuje się jakbym grał w Jet Set Radio co już jest świetną rekomendacją dla tego tytułu.

2) grafika mnie rozwala, jest świetna, sterylna, tego dawno w grach nie widziałem, a może nigdy?

3) feeling podczas gry i płynący z niej fun, niesamowite preżycie wykonać skok z dachu budynku na inny, mniejszy, budynek, a przy lądowaniu zrobić fikołka, aby zamortyzować upadek z wysokości, fantastyczne, tutaj się czuję szybkość płynącą z rozgrywki.

Poza tym gra jest ponoć na 10-12h za pierwszym podejściem, więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ploygamii - PolyTV - jest recenzja. Gra pęka po 6 h ale dostarcza masakryczną ilość funu. No i jest jeszcze tryb Time Trail czyli bicie rekordów ludzi z całego świata

Ja po zakupie pierwsze co zrobię to wyłączę celowniczek na środku ekranu i ułatwiacza w postaci czerwonego koloru naprawadzającego nas wybrany kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie obczaiłem skakanie plecami do tyłu, zaraz po naciśnięciu L1 wciskamy R1 i Faith się odwraca plecami do kierunku skoku. Fajnie to wygląda jak przeskoczymy tak z dachu na dach, a jak do tego dodamy zwolnienie tempa i pistolet w ręku wycelowany w pozostałych za nami strażników do miód malina.

No ja tez to wyczaiłem juz na samym poczatku poprostu przyciski mi sie pomylily i zamiast z karata wcisnalem obrot no i masz, szkoda tylko ze nie mozna w momencie gleby na plery zrobic fikołka do tyłu zeby zamortyzowac i byc nadal w ruchu wtedy juz wogole mozna by czarowac.A co do dlugosci gry to ile razy bedziecie narzekac?Ja juz wole krotka gre ale naladowana emocjami i dobrymi miejscowkami wtedy moge ja przechodzic raz za razem bo wszystko co sie w niej znajduje mi sie podoba.A juz trafilem na pare tytulow w ktorych ich dlugosc wcale nie wyszla na plus bo wiadomo ze im dluzej tym wiecej powielanych schematow a co za tym idzie rozgrywka zaczyna nudzic.No i jeszcze jedna sprawa ze naprawde nawet w tym krociutkim demie w wiekszosci lokacji bardziej otwartych jest po kilka tras ktorymi mozna pobiec np. jak sie zaczyna ucieczka przed pierwszymi straznikami i przeskakujemy na drugi budynek to mozna machnac z prawej po tych skrzynkach ktore tak swietnie wybijaja potem skok na to cos pod skosem i jeb z podciagnietymi nogami przez barierke wprost na slizg po deskach.To samo miejsce mozna zrobic calkiem inaczej nie biec w prawo tylko na wprost slizg lub przeskok nad rurami dwa wentylatory z drugiego przez płot i wybicie z rury i barierki i duzy skok.No i trzecia mozliwosc zrobic to do bani obiec wszystko bokiem powymijac przeskoczyc przez bareirekr normalnie i sie kulnac aby zamortyzowac i o to chodzi w tej grze biegniesz jak prawdziwy traceur(czyli kolo uprawiajacy parkour)i wyszukujesz najlepsza droge i jak tak znajdziesz sie w nowym miejscu i machniesz takie combo to to nie moze nie jarac dlatego wlasnie warto pozbyc sie runner vision i kropki tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×