Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy widzieliscie w temacie dla ps+ ale dla plusowiczów dzisiaj przez chwile był błąd i można było dostać limbo za darmoche - mi się udało załapać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno błąd ale dziwny. Ja mam w tej chwili tylko wersję płatną ale są osobnicy u których nadal jest za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w PSS na Vicie można bez problemu pełną wersję ściągnąć, gierkę załączyłem i nie zobaczyłem żadnego napisu "trial", więc wszystko jest w porządku.

 

@malpka: Możliwe że to działa tylko dla tych co mają wersję na PS3, która wcześniej była w Plusie. Taka dziwna forma cross-buyu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma. Ograłem na X360 i PS3, kolejna platforma zbyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że mistrz Hideo zapowie oddzielną część MGS na vite? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Limbo to jest taka forma crossbuy. Ktoś pobrał wcześniej na PS3 to ma teraz i na Vite ;) W wielu przypadkach się ta reguła potwierdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o potwierdzonych przypadkach miałem na myśli ludzi, którzy z tego skorzystali ;) Co do Limbo jest to info potwierdzone przez Sony. O inne gry wypadałoby ich zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty do PsV 16gb w empiku za 159zł...na allegro 139zł. 

 

Tak jakby kogoś interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były po 180zł więc troche niby się zaoszczędzi na tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, na razie 4GB. I tak ogrywam Uncharted więc więcej na razie mi nie potrzeba. Czekam na E3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NArazie strasznie słabo się zapowiada super petrda to jakaś karcianka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało o Vicie na konfie. Nie było nic o kartach pamieci prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok czasu przeszło od premiery a oni twierdzą że przed sobą dopiero ma przyszłość...

O kartach i promocjach cisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do użytkowniku - tak realnie jaką karte powinienem kupić? Mam plusa od grudnia... chcialbym zeby miescilo sie na niej pare gierek aplikacje itd. 16 gb bedzie spoko czy jednak zainwestować w 32 czy to bedzie przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku widziałem w Realu Vity 3G po 800 zł. Bez dodatków (karty, vouchery na gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DS rok po premierze też był crapem, gdzie jego sprzedaż to jakies 5 sztuk na tydzien:) A teraz każdy widzi jak jest. Ja bym nie skreślał jeszcze vity:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli w złym dziale to przepraszam, chodzi mi o funkcję cross play np. w grze Sly Cooper Złodzieje w Czasie, czy to się włącza jakoś w grze czy jak bo gram na ps3 a później chcę rozgrywkę kontynuować na vicie, jak można tego dokonać, dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w innym temacie, zapytam i tu, bo czas nagli. Pobrałem sobie demko GoW-a, Jaka & Dextera i Loco bezpośrednio na ps3, ale vita ich nie widzi (ani pod grami na Vitę, ani pod psp). W ps3 przy próbie kopiowania jest info, żeby włączyć menadżera zawartości, jak zwykle. Przy innych gierkach zgrywanych z ps3 na vitę nie było nigdy problemu. Nie wiem, w czym tkwi problem, skoro te ww. są kompatybilne z vitą. Nie mogę też pobrać demo tych gier bezpośrednio z Vity. Coś knocę, czy też te demka nie działają na Vicie (a pełne wersje tak?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem;

 

może ktoś mnie oświecić co zapowiedzieli na E3 na Vitę, czy są wśród nich mega tytuły jak Uncharted?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Origins, Killzone: Najemnik, Destiny of Spirits, God of War HD Collection, Final Fantasy X i X-2, Flower, a także Dead Nation.

Na osobną wzmiankę zasługuje nowy odcinek do The Walking Dead – 400 Days, którego „Vitovcy” powitają wraz z całym pierwszym sezonem w sierpniu bieżącego roku.

To jest, to co ma wyjść jeszcze w tym roku. Reszte zapowiedzi w necie też znajdziesz bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×