Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w vicie może byćtylko jedna karta? W sensie mam 2 gry na jednej karcie i 5 gier na drugiej i sobie zmieniał czy ona jest jakos przypisana do konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być kilka kart

 

ja mam 32 i 4 GB

 

przy zmianie tylko coś tam się kilka sekund instaluje, ale nie ma najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno teraz psv bedzie mialo wiecej funkcji szczegolnie fajnie zapowiada sie remote play ktore ma dzialac na kazdej grze pod ps4 bylo to jz na ps3 ale niestety slabiutko. I gierek tez wiecej wychodzi dlatego nie zaluje zainwetowanych w nia pieniedzy a co do karty mam jedna 4 i jedna 16 jak pablos ale optymalna szcsegolnie jezeli ktos ma plusa lub kuouje gry na psn to wyydaje mi sie ze 32powinna byc wtedy zmiesci sie sporo gierek inaplikacji i je trzeba sie bawic w zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy według was PSV nadaje się dla 10 letniej dziewczynki, która jest zafascynowana PSP? Może ktoś ma dziecko w tym wieku, siostrzeńca/siostrzenicę i sprawił np. taki prezent? Pytam głównie o gry ( coś w stylu Rayman Origins itp. ). Konsolka miałaby po zakupie dostęp do PS + i głównie stąd, pochodziłyby gry. Dodatkowo w roku zakupione maksymalnie 2-3 tytuły.

 

Oczywiste jest, że wszystkie produkcje w których dominuje brutalność, są z miejsca odrzucane. I ostatnie pytanie, czy są gdzieś jakieś przecieki o tym, że będzie sprzedawany pakiet PS4 + PS Vita ? Takie były plotki przed E3.

Edytowane przez Feargeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Rayman, LBP, kilka pozycji z cyklu LEGO. Ciekawe gierki w rozszerzonej rzeczywistości, dwa programiki do "rysowania palcem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

 

1. Czy można kupić PSVitę bez karty pamięci w zestawie?

2. Najlepiej kupic do PSV kartę pamięci 64 GB?

3. Czy na PSVicie działają wszystkie gry na PSP z PSStore?

4. Czy na PSV jest możliwość zagrania w gry z PSOne i PS2?

5. Czy na PSVitę są jakieś emulatory, np. NESa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, widziałem w sklepach same konsolki bez żadnych gier czy kart pamięci.

2. Z tego co słyszałem to 32 gb to maksymalna pojemność oficjalnych kart do PS Vity.

3. Tak.

4. Z PSOne można grać we wszystko, w gry z PS2 nie, chyba że to jakiś remake specjalnie robiony pod konsolkę (via Persona 4 Golden)

5. Nawet jeśli są, to wymagałaby jakiejś przeróbki. Sony takich rzeczy nie wypuszcza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xende 

 

3. Czy na PSVicie działają wszystkie gry na PSP z PSStore?

 

Nie wszystkie, ale w PS Store dokładnie widać, która zadziała na Vicie, a która nie (znaczna większość jednak działa). Tutaj masz przykład:

 

Fk1eojB.png

Edytowane przez WhiteCrow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dosyć nietypowe pytanie :)

Jak wyglądają ceny VITY w Chinach ? Opłacałoby się ją tam kupić ?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta informacja sprzed kilku miesięcy jest prawdziwa:

http://kotaku.com/5930375/sorry-china-no-ps-vita-for-you-yet

 

To Vita nie miała premiery w Chinach przez ich zakaz dotyczący konsol.

Tak więc raczej w chińskich sklepach na próżno szukać Vity. Np na chińskim amazonie można znaleźć same pokrowce, etc ale samej konsoli nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej podobne jak u nas, dla przykładu:

 

Xperia Z na chińskim amazonie kosztuje 3658¥ , co w przeliczeniu daje około 1892 złote + do tego przesyłka. 

Na aliexpress.com wysyłającym z Chin ceny oscylują w okolicach 650$, czyli podobnie.

 

Chcąc kupić tanio trzeba by rozglądać się za produktami mniej znanych marek/zamiennikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam dlatego, że mam możliwość przez znajomego żeby mi coś przywiózł, a z kolei inny twierdzi że w chinach kupił tablet acera za 500 zł który kosztuje u nas 1500 ale wychodzi na to że bujda na resorach, a szkoda bo mam chrapke na vite od jakiegos czasu tylko funduszy brak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoks: konsole produkowane w kraju gdzie jest zakaz ich handlu i posiadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do tego elektronika produkowana tam tansza jest w USA po drugiej stronie globu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ey panowie! Jak z tymi grami na vite za 39 euro, przyzwoita grywalność? Bo mam zamiar zakupić vite, kumulująca ilość gier z plusa na dysku (obecnie 8) mnie coraz bardziej przekonuje ;D

Czy opłaca się brać 3G? Jest warta tej różnicy cenowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego będziesz jej potrzebował, i tak nie pograsz przez neta w 3g, wg. mnie sie nie opłaca, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z Wi-Fi w vicie? Dobre? Dorównuje tym z htc One X czy jest pokroju tego w Xperii T?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, opłaca się brać vitę.

Nie, nie ma sensu brać 3G bo możesz tego używać tylko do netu czy tam fejsbuczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi raz bym vity nie brał - mam ją dobre pół roku, ograłem na niej tylko Uncharted. Z PSP było podobnie, jakoś nie mam zaparcia do przenośnych konsolek. Tym niemniej jak na przenośny sprzęt do grania to vita sprawia bardzo dobre wrażenie, ładna, fajnie się ją obsługuje, niezłe gry (zwłaszcza jeśli ma się Plusa), zupełnie inaczej to wygląda niż w przypadku PSP, które imho było dość denne. Także jak uważasz, że przenośna konsola to coś dla Ciebie to vita jest bardzo dobrym wyborem. Co do wersji - imho dopłacanie do 3G jest bez sensu, jeśli masz smartfona to masz dużo więcej funkcji niż oferuje vita w 3G, a jeśli nie masz to znaczy, że nie są Ci one do niczego potrzebne i dopłacanie do PSV też nie jest sensowne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu właśnie dobrze widać różne preferencje. Ja ostatnio gram tylko na Vicie, ps3 nie odpalałem od maja... Gry są fajne, wygodnie się gra, sam sprzęt rewelacja. Ceny gier spadły ostatnio męczę VT4 za około 30zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trzeba się zastanowić jakie się ma potrzeby. Np ja odmiennie niż kolega wyżej w domu vity nie ruszam, noszę ją do pracy lub gdy gdzieś wyjeżdżam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zupełności się zgadzam, u mnie jeszcze doszło ogólne zmęczenie materiału (praca, budowa, dziecko), więc wieczorami jak mam wybierać leżenie na kanapie (nota bene całkiem wygodnej) albo leżenie w łóżku to wybieram to drugie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja również przerzuciłem się na vitke, na ps3 pogrywam, ale zdecydowanie mniej. Vite moge odpalic w sekunde, wygasic w sekunde, nie wydaje dzwieku, moge grac w roznych pokojach, Kobieta mi nie placze, ze jej brzeczy itp.

 

Gierki sa duzo tansze, jakosciowo tez bardzo dobre. Chociaz iloscia nie powala. Ale mam od lutego i caly czas jest w co grac. Chyba z 12 gierek ogralem. I jeszcze sporo przede mna.

 

Takze polecam jak najbardziej. Jakosciowy wypas za bardzo male pieniadze.

 

PS. Mam wersje Wifi, ale jakbym mial kupic jeszcze raz to bym wybral 3G, z tego wzgledu ze nie mam neta w telefonie, a fajnie by bylo sprawdzic wszedzie fejsa itp. Ale jesli neta masz w telefonie w abo, to bierz wersje WIFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×