Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

A no tak tak posiadam plusa jeszcze z czasu PS3 mi został, dobrze, że przypomniałeś mi o tym bo właśnie wróciłem na weekend i dodam sobie gry na PS4 do pobrania ;) jak i na psvite, bo już znalazłem 3 ciekawe oferty, aby czkeam teraz na odpowiedź sprzedawców i prawdopodobnie dokonuje zakupu :)

Szkoda, że wcześniej nie dodawałem gier do PSVity, ale w sumie nigdy nie myślałem nad jej zakupem tzn, byłem przekonany, że raczej jej nie kupie.

Dzęki wielkie za pomoc :)

a i takie ostatnie pytanie, czyli bez problemu moge grac we wszystkie gry z ps4 na vicie nawet takie gta v?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie planowałem zakupu psv ale gierki dodawałem bo były za darmo i być może kiedyś się przydadzą. No a kiedyś w plusie oferowane były naprawdę solidne tytuły, choćby uncharted który rzutem na taśmę też zdążyłem zaklepać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie właśnie teraz żaluje ;)

a jeszcze z tym pytanie to wszystkie gry z ps4 powinny działać bez problemu nawet takie GTA V?

 

Dobra widze na youtube wlasnie ogladam jak to wszystko działa :) cudnie, nie ma co psvita laduje u mnie, dzieki wielkie za pomoc  :thanks:

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam GTA V więc na 100% nie sprawdzę, no ale w necie nigdy nie widziałem żadego info że coś nie zatrybiło, dodatkowo sam odpalałem pierdyliard rzeczy i wszystko szło bez problemu, nawet w Battlefileda 4 online grałem na próbę i też śmigało aż miło. Nie sądzę żeby coś miało nie chodzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem na youtube jestem przekonany w 100 % i teraz tylko aby trafić na tą właściwą wybrankę ;) dzięki raz jeszcze  :thanks:  :thanks:  :thumbsup:

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to jaką trzeba mieć minimalną prędkość internetu żeby gra zdalna działała? Będąc u rodziców, gdzie mają internet 1mb/s, konsola krzyczała, że prędkość zbyt niska i nie da rady się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google twierdzi że niezbędne minimum to 5/1 Mb download/upload'u :yes

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie posty wyjęte z d00py bez żadnych konkretów a'la kiniol :wallbash: Cierpiąc w bólu przyłączam się do pytania Castiela, znaczy jak, jakie gry ... ?

 

Według poradników podobno również Duke pozwala na granie ze sobą samym i farmienie killi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się posiadaczem vity i muszę powiedzieć,że sprzęt jest zajebisty,działa bardzo szybko,klasyki z ps one dają rade.Kto jeszcze się nie zdecydował niech kupuje bo sprzęt warty swojej ceny.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś jak naprawić c0-11136-2?

Miałem wycieczkę z Gdańska do Gdyni i u celu było git. Wróciłem do domu pokazało, że wyjąłem kartę pamięci i zrestartowało konsole (miałem wtedy odpalonego mortal kombata). O dziwo na na FB, Skype, Metal gears solid hd collection, don't starve tylko mortal kombat działa O.o

Proszę nie chcę stracić save'a z mgs 2 co ma 12h na karku. TO MOJE PIERWSZE PODEJŚCIE DO SERII.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

You were doing something fishy and your licenses are now screwed up. Delete your downloaded games, restore the database, and redownload them from PSN.

 

Znalazłem coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazłeś gdzie? Bo to na msg od Soony nie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłem to. I ryb nie lubię :D

Ja z konsolą nic nie robiłem. Wziąłem wracam i niby karta pamięci wyskoczyła. ;_; Sprawdziłem i była na miejscu. Dziwne bo na fonie czasem też mi z 4-ech liter wyskakuje karta xD

Oraz tak to nie jest msg od Soony. :/

Konsola proponuje redownload. Śmieszne jest to, że dziś chciałem zrobić backup.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za post pod postem, ale to sytucja alarmowa, Mortal kombat juz tez nie dziala. ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie,

zastnawia mnie czy jest taka opcja, ze da sie podlaczyc PS Vita pod TV oraz podlaczyc do niej dualshocka 4 i grac ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko z Playstation TV. Vita nie ma wyjścia HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki :) czyli jakbym kupil takie PS Tv bo bez problemu idzie zrobic to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można to zrobić ale musisz brać pod uwagę,że VIta TV ma mniejszą bibliotekę i wygląd gier pozostawia wiele do życzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłaca się kupić taki zestaw? http://allegro.pl/sony-ps-vita-heroes-slim-wifi-pch-2016-karta-8gb-5-i5212588548.htmlCzy może lepiej kupić konsolke używaną z kartą 16gb?  http://olx.pl/oferta/ps-vita-gwarancja-stan-bdb-CID99-ID9uZVw.html#8daa8efa31 Prosiłbym o pomoc, nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w złym dziale,a co do tych ofert to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz Vite slim czy pierwszy model. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy save-y gier z Vity przesłane w chmurę są kompatybilne z Playstation TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/48Dpi8I.jpg

Spotkał się ktoś z takim błędem? :P Dziś przy graniu w Killzone'a mi się pojawił po czym przycisk PS zaczął intensywnie migać na niebiesko. Pomogło dopiero przytrzymanie power'a przez kilkanaście sekund i wybranie restartu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :) Tutaj pisałem o zwieszce mojej PSV, nie dam głowy ale kojarzy mi się że to też było właśnie przy Killzone, no ale jak dotąd to jedyny freeze jaki zaliczyłem co na tyle czasu jest mega wyczynem. Olej to, życie płynie dalej, zapewne nie zobaczysz tego ekranu już nigdy więcej albo przynajmniej w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×