Skocz do zawartości
mazi252

[Psv] Uncharted Złota Otchłań

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpadła platyna i jak dla mnie,  Złota Otchłań ma najniższy poziom trudności ze wszystkich części :)

Bo trzeba była grać bez patcha który właśnie m.in. zmniejsza poziom trudności. Bez niego nie jest tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja gry Golden Abyss ma miejsce przed wydarzeniami z Drake's Fortune ? Jutro będę mieć PS+ więc bezpłatnie pobiorę, can't wait ! :D

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja gry Golden Abyss ma miejsce przed wydarzeniami z Drake's Fortune ? Jutro będę mieć PS+ więc bezpłatnie pobiorę, can't wait ! :biggrin:

 

Tak jest. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujące pytania:

 

1. W trakcie przechodzenia na poziomie trudnym w kilku rozdziałach umknęło mi kilka znajdziek. Gry jeszcze nie skończyłem, jak je po ukończeniu dozbierać aby liczyły się do trofeum ?? Za pomocą wyboru rozdziałów? Jeżeli tak to czy trzeba wybrać taki sam poziom trudności?

 

2. Po skończeniu gry na trudnym odblokuje się miażdżący, aby przejść grę na tym poziomie musimy wybrać nową grę z takim poziomem bo w necie czytałem że mam to zrobić poprzez wybór rozdziałów i zacząć od 1 na miażdzącym.

 

3. Czy te brakujące rzeczy których nie zebrałem mogę dozbierać w trakcie przechodzenia gry na miażdżącym czy one się wyzerują. Nie pamiętam już dokładnie ale w U1 lub U2 gra chyba pytała przed wybraniem nowej gry o skarby a jak jest tutaj.

 

 Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 ) Możesz za pomocą rozdziałów, możesz przechodząc grę od nowa. Znajdźki się nie zerują także bez obaw. Poziom trudności dowolny.

Ad 2 ) Wybierasz pierwszy rozdział na miażdzącym i dalej już leci normalnie.

Ad 3 ) Patrz Ad 1 ) chyba też jest pytanie o znajdźki przed wybraniem gry ale nie pamiętam dokładnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota Otchłań ukończona. Jak dla mnie, to pod względem klimatu i designu lokacji małe Uncharted bije na głowę wszystkie 3 części z PS3 razem wzięte. Momentami miałem wrażenie, jakbym grał w jakiegoś starego Tomb Raidera, tyle że w ładniejszej oprawie. Dodatkowym smaczkiem jest kilka fajnych patentów wykorzystujących potencjał Vity. Idealna gra na rozpoczęcie przygody z tą kieszonsolką.  ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja dopiero ogrywam ów tytuł, na pewno bije na głowę 3 cześć (imo też świetną) natomiast bardzo mi przypomina część pierwszą :-) Jestem pod wrażeniem mocy tego małego cuda. Dziwne, że nie było konwersji tego tytułu na dużą "plejkę" toż to pełnoprawny Uncharted ! Jedyne czego mi brakuję to możliwości odrzucania granatów :-D

 

Może po tym sukcesie "niegrzeczny piesek" uraczyłby nas kieszonkowym TLoU :-)

Edytowane przez Cuki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "małego" Drake grało mi się wyśmienicie! Nie ma co ukrywać jest to bardzo dobry produkt. Patenty wykorzystujące Vite wspomniane przez _Matheo_ urozmaicają rozrywkę! 

Choć grę miałam z oferty plusa, to z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, iż jest warta swojej ceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gra warta ogrania, zwłaszcza dla plusowiczów, jednak w moim rankingu plasuje się na samiutkim końcu serii. Po pierwsze dlatego, że mam już przesyt dżungli w serii, a po drugie zabrakło mi elementów straszakówych, które w mniejszym lub większym stopniu były obecne we wcześniejszych częściach.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zabrakło mi elementów straszakówych, które w mniejszym lub większym stopniu były obecne we wcześniejszych częściach.

 

 

Szczególnie w pierwszej części element straszakowy był naprawdę dobrze zrobiony, akurat kończyłem 1 część w nocy i był klimat :-d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdanie moje, jakoś mi się w cytat wbiło :-)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gra warta ogrania, zwłaszcza dla plusowiczów, jednak w moim rankingu plasuje się na samiutkim końcu serii. Po pierwsze dlatego, że mam już przesyt dżungli w serii, a po drugie zabrakło mi elementów straszakówych, które w mniejszym lub większym stopniu były obecne we wcześniejszych częściach.

 

A ja na odwrót nie lubię elementów straszakowych w takich grach i z nieskrywaną radością ukończyłem całość. Uncharted ma być przygodą z zagadkami i pięknymi widokami, okraszoną niezłą fabułą i elementami walki od czasu do czasu. Coś w stylu dawnego Tomb Raidera. Złota Otchłań w tych aspektach spełniła swoje zadanie doskonale!  :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na odwrót nie lubię elementów straszakowych w takich grach i z nieskrywaną radością ukończyłem całość. Uncharted ma być przygodą z zagadkami i pięknymi widokami, okraszoną niezłą fabułą i elementami walki od czasu do czasu. Coś w stylu dawnego Tomb Raidera. Złota Otchłań w tych aspektach spełniła swoje zadanie doskonale!  :)

 

No ok, każdy ma swoje zdanie, najważniejsze że gra się podoba. Po prostu trzy poprzednie części oprócz wymienionych przez Ciebie elementów, zawierały również pewną niewielką ciaro-genną dawkę, że tak to ujmę. W żadnym wypadku nie był to thriller, horror, czy inny surrvial, a jedynie fajny smaczek do przygody, który mnie zawsze smakował. Tutaj się twórcy po prostu wyłamali, a resztę akcji/lokacji/przygody stanowiącej główny składnik zawartości, już po prostu wcześniej widziałem. Dlatego w mojej opinii, to jedna z najlepszych gier na vitę, z całym funem płynącym z maziania i smyrania paluchem po ekranie, jak i ogólnej rozwałko-przygody, jednak odtwórcza, i w następstwie najsłabsza część serii. Mimo to gra warta zakupu, nawet za pełną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tę grę jako, że jest darmowa w PS+ ale mam problem z jej uruchomieniem.
Po początkowych informacjach pojawia się informacja o przesunięciu palcem żeby uruchomić menu. Robię to i wyskakuje wtedy menu (nowa gra, załaduj, opcje) i tu zaczyna się problem - kompletnie nic nie mogę zrobić. Muzyka gra, nie zacina się ale po prostu nic nie mogę zrobić, gra nie reaguje na żaden przycisk/dotyk. Próbowałem odinstalowywać i ściągać od nowa ale problem jest dokładnie ten sam. Kilka innych gier ukończyłem już na PSV i w żadnej ani razu nie miałem problemu z żadnym przyciskiem/dotykiem...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś nacisnąć palcem na napis nowa gra? Przechodzenie po menu to slide po tekstach w menu, a nie po grafice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwsze co zrobiłem jak nie mogłem niczego uruchomić to odpaliłem jakiś gameplay na youtubie i podpatrzyłem, że tak koleś zrobił, ale jak mówię - nic u mnie nie działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, u mnie też był podobny problem, ale po pobraniu na nowo, wyłączeniu i ponownym uruchomieniu konsolki już działało wszystko jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje sformatować kartę i pobrać jeszcze raz w takim razie bo i tak za dużo rzeczy na niej jeszcze nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może pierwsze wyłączyć i włączyć konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tę grę jako, że jest darmowa w PS+ ale mam problem z jej uruchomieniem.

Po początkowych informacjach pojawia się informacja o przesunięciu palcem żeby uruchomić menu. Robię to i wyskakuje wtedy menu (nowa gra, załaduj, opcje) i tu zaczyna się problem - kompletnie nic nie mogę zrobić. Muzyka gra, nie zacina się ale po prostu nic nie mogę zrobić, gra nie reaguje na żaden przycisk/dotyk. Próbowałem odinstalowywać i ściągać od nowa ale problem jest dokładnie ten sam. Kilka innych gier ukończyłem już na PSV i w żadnej ani razu nie miałem problemu z żadnym przyciskiem/dotykiem...

Jeżeli grę ściągnąłeś z plusa,to musisz być cały czas połączony z internetem,bo tak to nie zagrasz.

No chyba że jakiś dziwny problem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na pewno? Wczoraj gralem w gravity ruah z plusa bez polaczenia wiec chyba jednak nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grę ściągnąłeś z plusa,to musisz być cały czas połączony z internetem,bo tak to nie zagrasz.

No chyba że jakiś dziwny problem jest.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Do żadnej gry pobranej z PS+ nie jest potrzebne aktywne połączenie z netem. Można śmiało grać offline.

Problem występuje raczej przez jakiś błąd w instalacji gry. Format karty, ponowne pobranie i zainstalowanie powinno w tej sytuacji pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Do żadnej gry pobranej z PS+ nie jest potrzebne aktywne połączenie z netem. Można śmiało grać offline.

Problem występuje raczej przez jakiś błąd w instalacji gry. Format karty, ponowne pobranie i zainstalowanie powinno w tej sytuacji pomóc.

Nie wnikam,sorki za wprowadzenie w błąd.

Bo nigdy nie mam nie będę mieć Plusa ;)

Edytowane przez Krieger616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×