Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam singla taktuję jako skradankę i tyle :P Ale na to MGO czekam :P Dlatego chyba na premierę nie wezmę :P (bo będę miał Mad Maxa) a sam wiesz co za dużo to nie zdrowo :P Na razie Batmana męczę :P Później Zombi no i wrzesień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnąć helikopter w Kojima style :)

 

- potrzebny dobry sniper i granat :D

Nie mogę się doczekać :)



a9ed842f739e930dc8e9340bafbbaeaf77994c50
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra....ta gra to będzie miazga. Nie mogę się doczekać premiery. Ta zagrywka jest "sooo Kojima style".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że co niektórzy muszą już chyba pampersa zmienić bo im mocno zamókł :P ;)

 

Ale fakt bardzo ciekawe zagranie TYLKO na ILE jest to wolno0ść wyboru i inwencja graczy a NA ILE wyreżyserowane zagranie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...moja pieluszka jest pełna od pierwszego pokazu studia MOby Dick ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM2Djy6UAAASKU0.jpg

Świetna modyfikacja plakatu z terminatora.. A co do pieluszek... :) to masz rację Digital :)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kvrwa jeszcze tylko 10dni!!!

tyle lat czekania, nie będę mógł uwierzyć że w końcu mam to na konsoli

tak samo było z GTA V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwsza ocena magazynu JeuxVideo tlumaczenie znalazlem na ppe. Takze wg. frncuzow do ideau troche brakuje. 

 

"Rozgrywka – 4/5

Metal Gear Solid z najlepszą rozgrywką i największą ilością możliwości, chociaż niektóre elementy nie są użyteczne.

Grafika – 4/5

Gra wygląda dobrze. Mimo, że wyraźnie pokazuje swoje cross-genowe korzenie. Nie jest to najlepiej wyglądająca produkcja.

Dźwięk – 4/5

Wiele utworów z lat 80 i odpowiednia atmosfera muzyki.

Długość – 4/5

Przejście produkcji zajmuje długo (ponad 40 godzin), ale pojawiają się nużące momenty.

Podsumowanie

Bogata rozgrywka, ale w grze również znajdują się nudne misje, historia obiecuje tak wiele i zapewnia tak niewiele. MGS V jest tak imponujący, jak wielki pozostawia po sobie niedosyt. Dobra gra, ale trudno ją zrozumieć. Czy to może być ostatnia tajemnica Kojimy?"

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też i druga recenzja ale hiszpańskiego magazynu. Ocena 97/100 czyli więcej niż ich oceny za Bloodborne 93/100, Witcher 3 95/100 i Batman: Arkham Knight 95/100 :)

 

http://imgur.com/a/raiYb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 godzin to nie jest wcale tak dużo...chyba że ktoś jak przelicznik długości mierzy wszystko w singlach COD'a.

No i dobrze że niektóre rzeczy są nieużyteczne podczas grania. Jest tak jak twórcy mówili czyli można przejść grę bez rozwijania bazy, używania balonów i kartonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sieci lataja juz skany z official guide'a wiec postanowilem sprawdzic 1 rzecz ktora mnie mocno zastanawiala od samej zapowiedzi gry, wiedzialem tez ze jak tylko sie pojawi oficjalny spoiler to chce to od razu wiedziec.

 

Mianowicie czy gramy Big Bossem w tej grze, odpowiedz TAK/NIE zostawiam w spoilerze, wiec prosze otwierac na wlasna odpowiedzialnosc kierwa.

 

NIE

 

Jesli jestescie ciekaw kim gramy to...

Gramy klonem Big Bossa - cokurwa xd

Edytowane przez Juliusz Cezar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie otwieram i wolę żyć w przekonaniu że gramy Jaegerem któremu przeszczepili mózg w ciało Big Bossa. 

 

Poza tym co to za różnica czy gramy Big Bossem czy nie skoro w grze i tak by się to wydało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie otwieram i wolę żyć w przekonaniu że gramy Jaegerem któremu przeszczepili mózg w ciało Big Bossa. 

 

Poza tym co to za różnica czy gramy Big Bossem czy nie skoro w grze i tak by się to wydało. 

 

No ja chcialem wiedziec od razu czy Kojima juz kompletnie odplynal do Nibylandii z tymi przeszczepami czy nie :)

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...w MGS4 wszystko było fajnie wyjaśnione jak to przeszczep ręki nie miał nic wspólnego z zachowaniem się Revolver Liquida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sieci lataja juz skany z official guide'a wiec postanowilem sprawdzic 1 rzecz ktora mnie mocno zastanawiala od samej zapowiedzi gry, wiedzialem tez ze jak tylko sie pojawi oficjalny spoiler to chce to od razu wiedziec.

 

Mianowicie czy gramy Big Bossem w tej grze, odpowiedz TAK/NIE zostawiam w spoilerze, wiec prosze otwierac na wlasna odpowiedzialnosc kierwa.

 

Ha! JESTEM twardy otworzyłem spoiler :D

Ja już wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam-eve-serpent.jpg


Swoja droga jako ze sa skany z tego official guide, goraco polecam zachowac ostroznoc teraz na forum.

 

Tylko czekac az jakis geniusz wpadnie i zaspoiluje zakonczenie jak w przypadku Heavy Rain etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto dać notkę że każdy spoiler będzie kończył się banem do dnia premiery MGS5 ? 

 

A co do HR to o dziwo udało mnie się ograć tytuł w kilka lat po premierze i nie wiedziałem że origami killerem jest <werble start> ojciec pablito <werble stop>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest chuyem to zrobi konto na mobilnym laczu, czy neostradzie, trzepnie spoiler w statusach czy jakims temacie i tyle go widziano na forum.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy nie wchodzić na forum

 

ja heavy raina ukończyłem pół roku temu

też nie znałem zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale spoilery z HR przed premiera gry byly nawet na portalu w newsach o fifie, takze jesli tobie sie udalo, to nie znaczy ze innym tez (po premierze gry juz nikomu sie nie chcialo). Ja nawet na PW dostalem informacje kto jest origami killerem, dobrze ze mialem wyebane xD

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam motyw jak koleś zespoilerował śmierć Aeris w FF7 podczas recenzji ;D Wtedy to była święta wojna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sieci lataja juz skany z official guide'a wiec postanowilem sprawdzic 1 rzecz ktora mnie mocno zastanawiala od samej zapowiedzi gry, wiedzialem tez ze jak tylko sie pojawi oficjalny spoiler to chce to od razu wiedziec.

 

Mianowicie czy gramy Big Bossem w tej grze, odpowiedz TAK/NIE zostawiam w spoilerze, wiec prosze otwierac na wlasna odpowiedzialnosc kierwa.

 

NIE

 

Jesli jestescie ciekaw kim gramy to...

Gramy klonem Big Bossa - cokurwa xd

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×